Замена Ладење Вентилатор, Трајни Стабилност Игри Топлински Мијалник ЗА CUH-1000A/CUH-1100A

Замена Ладење Вентилатор, Трајни Стабилност Игри Топлински Мијалник ЗА CUH-1000A/CUH-1100A

DEN 635.20

Неодамнешно

Достапно на барање

●СПРЕЧЕТЕ ПРЕГРЕВАЊЕ●Замената на стариот вентилатор може подобро да спречи прегревање на конзолата за игри и соодветно да го продолжи работниот век на конзолата за игри ●ФУНКЦИЈА за ЛАДЕЊЕ ● со 3-пински приклучок за напојување, моќната функција за дисипација на топлина може да ја намали температурата на конзолата за игри за време на континуирано работење. ●ПРИМЕНЛИВ МОДЕЛ € ова Е внатрешен вентилатор за ладење, погоден ЗА CUH‑1000 A/CUH‑1100 A и други модели на конзоли за игри. ●СТАБИЛНА РАБОТА●вентилаторот е мал по големина и моќен во излезот, што и помага на конзолата за игри да работи континуирано и стабилно. ●Лесен и ПРЕНОСЛИВ ● Мал И лесен, лесен и брз за замена, брзо ослободете се од неволјата за прегревање на конзолата за игри. ●СПРЕЧЕТЕ ПРЕГРЕВАЊЕ●Замената на стариот вентилатор може подобро да спречи прегревање на конзолата за игри и соодветно да го продолжи работниот век на конзолата за игри. ●ФУНКЦИЈА за ЛАДЕЊЕ ● со 3-пински приклучок за напојување, моќната функција за дисипација на топлина може да ја намали температурата на конзолата за игри за време на континуирано работење. ●ПРИМЕНЛИВ МОДЕЛ € ова Е внатрешен вентилатор за ладење, погоден ЗА CUH‑1000 A/CUH‑1100 A и други модели на конзоли за игри. ●СТАБИЛНА РАБОТА●вентилаторот е мал по големина и моќен во излезот, што и помага на конзолата за игри да работи континуирано и стабилно. ●Лесен и ПРЕНОСЛИВ ● Мал И лесен, лесен и брз за замена, брзо ослободете се од неволјата за прегревање на конзолата за игри. Ова е внатрешен вентилатор за ладење, погоден ЗА CUH‑1000 A/CUH‑1100 A и други модели на конзоли за игри.

Item Type: Game Console Cooling Fan
Material: Aluminum Alloy + ABS
Compatible: For Game Console
Power Connection: 3-Pin
Input Voltage / Current: DC 12V / 1.4A
Package List:
1 x Cooling Fan :

Избор на купувачи

Xbox Еден Маден НФЛ 15 500GB Пакет Неодамнешно
Xbox Еден Маден НФЛ 15 500GB Пакет

Ставка вклучува Xbox една конзола, контролер, madden NFL 15 преземете, madden крајната тим пакети (3), слушалки за ра�

DEN 3871.84
СОЛУСТЕР Контролер ДРЖАЧ Контролор Држач Игра Рампа Полнење База Двојна Игра Контролор Полнење Стојат Компатибилен За Џојкон Полнење Неодамнешно
Бесмртни Феникс Рајзинг Xbox Серија X|S, Xbox Еден Стандардно Издание [Дигитален Код] Неодамнешно
Бесмртни Феникс Рајзинг Xbox Серија X|S, Xbox Еден Стандардно Издание [Дигитален Код]

Ракувајте со моќта на боговите како крилјата На ахиловиот меч и Даидалос за да се борите со моќните непр

DEN 3.33
Хант: Пресметка Стандард-Xbox Серија X [Дигитален Код] Неодамнешно
Хант: Пресметка Стандард-Xbox Серија X [Дигитален Код]

Хант : Пресметката е конкурентна игра за лов на пвп во прво лице со тешки Пве елементи, од креаторите На К

DEN 360.00
2 ПАРЧИЊА Силиконски Држачи За Палецот Капак На Капакот Џојстик Капа ЗА PS5 PS4 Слим Pro PS3 Xbox еден Xbox 360 Xbox One X S Елита DualShock Неодамнешно
2 ПАРЧИЊА Силиконски Држачи За Палецот Капак На Капакот Џојстик Капа ЗА PS5 PS4 Слим Pro PS3 Xbox еден Xbox 360 Xbox One X S Елита DualShock

Модел за поддршка : PS5 PS4 Слим Pro Ps3 Xbox Еден Xbox 360 Xbox Еден X S Елитен Dual Shock 4 Прекинувач Pro Wii U Пакетот Вклучува

DEN 1.00
XIII-Стандардно Издание-Xbox One Неодамнешно
XIII-Стандардно Издание-Xbox One

Нова уметничка насока која го почитува оригиналното дело и неговиот иконски дизајн на засенчување на к�

DEN 1.00
Киви дизајн Силиконски Зафат Капак И Ореол Контролер Заштитник Додатоци Неодамнешно Продажбата
Киви дизајн Силиконски Зафат Капак И Ореол Контролер Заштитник Додатоци

Совршено заштитете го контролороткапакот за држење на контролорот на допир со дизајн НА киви спречува �

DEN 591.68
SPORTS СПОРТ Рори Мекилрој ПГА ТУРНЕЈА-Xbox One Неодамнешно
SPORTS СПОРТ Рори Мекилрој ПГА ТУРНЕЈА-Xbox One

Голф Широко Отворен : Ослободете се од она што мислите дека може да биде игра за голф Смрзнатини создава

DEN 591.84
WWE 2K22: Сезона Помине-Xbox Еден [Дигитален Код] Неодамнешно
WWE 2K22: Сезона Помине-Xbox Еден [Дигитален Код]

Сезоната Помине ви дава пристап до сите 5 страшни dlc содржини пакети и Сите Wwe Легенди достапни на лансир�

DEN 1.33
Скали-Xbox One Неодамнешно
Скали-Xbox One

Хоп, прескокнете и превртете го патот до победатанадминете ги пречките преку островот како скали, реани

DEN 3.00
Xbox One X Метро Сага Пакет 1TB Неодамнешно
Xbox One X Метро Сага Пакет 1TB

1тб Xbox One X конзола, безжичен контролер, преземања Со целосна игра На Метро 2033 Redux, Метро : Последно Светло R

DEN 1.33
Мекбазел Брук ВИНГМАН XE Конвертор За Xbox 360/Xbox One/Xbox Elite 1&засилувач; 2/ Xbox Серија X&засилувач;S/ PS3/ PS4/ PS5 Неодамнешно
Мекбазел Брук ВИНГМАН XE Конвертор За Xbox 360/Xbox One/Xbox Elite 1&засилувач; 2/ Xbox Серија X&засилувач;S/ PS3/ PS4/ PS5

Компатибилен со жичен Xbox 360, Xbox One, Xbox Elite 1&2, Xbox Серија X / S контролер И аркаден стап, жичен Сега Астро Сити �

DEN 2.33
AceShot Палецот Костец За Xbox еден &засилувач; Steamdeck Од Пена Гуштер-Пот Слободен Силиконски Прецизност Покрена Антислип Гума Аналогни Неодамнешно
4pcs Замена на рачката метални лопатки копчиња за активирање на косата за Xbox One Elite Controller Blue Неодамнешно
4pcs Замена на рачката метални лопатки копчиња за активирање на косата за Xbox One Elite Controller Blue

100% сосема нов и висок квалитет! Компатибилен со контролорот Xbox One Elite Материјал : метал Завртувањето пове

DEN 0.33
Темни Души III: Колектори Издание-Xbox One Неодамнешно
Темни Души III: Колектори Издание-Xbox One

ТЕМНИ ДУШИ III софтвер & Прима Стартер Водич Официјален МРАЧНИ ДУШИ III Саундтракот Официјална уметничка к

DEN 2.67
Мини џојстик копче со палецот на палецот Брз реакции Висока точност со мазна површина за контакт, за PS4/ Xbox One, за конзоли за игри Неодамнешно
XberStar 1 Пар Преносен контролер на Контролер кој носи лента за рачни ленти за зглобот за видео игри со прекинувачи Неодамнешно
XberStar 1 Пар Преносен контролер на Контролер кој носи лента за рачни ленти за зглобот за видео игри со прекинувачи

Штета за рачен зглоб, дизајниран специјално за гејмер за прекинувачи со две пакувања Направете го тоа п�

DEN 0.67
Digitmon 8FT Премиум 2-Frong ЗАМЕНА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Кабел Компатибилен За Microsoft 1681 Xbox One S Модели Напојување Адаптер Тула Неодамнешно
Digitmon 8FT Премиум 2-Frong ЗАМЕНА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Кабел Компатибилен За Microsoft 1681 Xbox One S Модели Напојување Адаптер Тула

Осигурајте се дека ова се вклопува со внесување на бројот на вашиот модел ГАРАНЦИЈА : 30 Дена Наплата ДИГ�

DEN 1.67
Сонувач Рамен Кабел За Полнење За Бионик Рис Xbox Еден Црн/ Зелен Неодамнешно
Сонувач Рамен Кабел За Полнење За Бионик Рис Xbox Еден Црн/ Зелен

Тип На Производ : Електронски Кабел Димензии На Пакетот : 2,2 См L X9, 4 Cms W X14, 0 Cms H Земја На Потекло : Кина...

DEN 157.76
Дизајн на глава на глава официјално лиценцирана Фрида Кало Портрет Модел Флорална винил налепница за игри на кожата Кожа за куќиште Неодамнешно
Кабел за Полнач на контролорот, Пренослив Моќен Кабел За Полнење За Гејмпад Неодамнешно
Кабел за Полнач на контролорот, Пренослив Моќен Кабел За Полнење За Гејмпад

​Стабилен излез, брза брзина на полнење Сосема нов кабел за полнење, отпорен на абење, издржлив и не е ле

DEN 1.33
Топла Розова 10ft Микро USB Кабел За Податоци Полнач+Бела Кожа Случај за xBox Еден Неодамнешно
Топла Розова 10ft Микро USB Кабел За Податоци Полнач+Бела Кожа Случај за xBox Еден

Видео Игра Кабли Адаптери За Видео Игри УСБ Кабел За Полнење Видео Игри Додатоци Кабел За Нинтендо...

DEN 1.00
Оддалечен Скршен Порцелан-Xbox One [Дигитален Код] Неодамнешно
Оддалечен Скршен Порцелан-Xbox One [Дигитален Код]

Скршениот Порцелан носи изобилство на добредојдени промени во серијата, воведувајќи нови елементи за и

DEN 479.84
Држач за тркала Pro Е Компатибилен Со Saitek Logitech Pro Систем За Летање/Cessna Yoke; Поддршка За Јарем; Делукс V2; Систем За Летање Само Неодамнешно
Држач за тркала Pro Е Компатибилен Со Saitek Logitech Pro Систем За Летање/Cessna Yoke; Поддршка За Јарем; Делукс V2; Систем За Летање Само

#1 Продажба На Тркала Стојат во светот Стабилен, пренослив и прилагодлив Силно прегледан и многу препора

DEN 5279.20
Магнат Во Зоолошката Градина: Крајна Колекција На Животни-Xbox One Неодамнешно
Магнат Во Зоолошката Градина: Крајна Колекција На Животни-Xbox One

Станете одблизу и personal со речиси 200 визуелно зачудувачки животни ВО 4к Ултра ХД и ХДР Нов див свет Од Јужн

DEN 0.33
Почетна: Издание На Денот На Револуцијата 1 Неодамнешно
Почетна: Издание На Денот На Револуцијата 1

Водете го движењето На Отпорот во герилска војна против супериорна воена сила распространет град одгов

DEN 1.67
Fachixy Gaming Слушалки ЗА PS4 PS5 Xbox ЕДЕН КОМПЈУТЕР Nintendo Прекинувач, Стерео Звук Игри Слушалки, Xbox Слушалки СО RGB Неодамнешно
Fachixy Gaming Слушалки ЗА PS4 PS5 Xbox ЕДЕН КОМПЈУТЕР Nintendo Прекинувач, Стерео Звук Игри Слушалки, Xbox Слушалки СО RGB

Querb врвен Квалитет На Звукот Fachixy gaming слушалките се опремени со висококвалитетни двојни неодимиумски ау

DEN 340.80
Gadgets завиткана печатена винил декорална налепница кожа за Xbox One/One S/One X Контролер - Доставете подароци Неодамнешно
Gadgets завиткана печатена винил декорална налепница кожа за Xbox One/One S/One X Контролер - Доставете подароци

Најдобро во квалитетна декларација Лесно за инсталирање и отстранување без да оставите гума за џвакање

DEN 2.67
Про Еволуција Фудбал 2018-Премиум Издание [ ] Неодамнешно
Про Еволуција Фудбал 2018-Премиум Издание [ ]

Фудбал Премиум издание Опис на производот Про Еволуција Фудбал (Премиум Издание) резервирајте сега и до

DEN 3.33
Метални Д-рамни, замена на брави за активирање на косата за Xbox One Elite Controller Series 2 & Series 1 & Elite Series 2 Core Core Core Неодамнешно
Метални Д-рамни, замена на брави за активирање на косата за Xbox One Elite Controller Series 2 & Series 1 & Elite Series 2 Core Core Core

Забележете дека овој сет е само погоден за контролорот на елитната серија 2 (Model 1797) & Elite Series 2 Core & Xbox One Elite

DEN 2.33
Дизајн на глава на глава официјално лиценциран Far Cry 6 графички образец винил налепница за игри на кожата, компатибилен со Неодамнешно
2 PCS Xbox One Controler Телефонски клип, монтиран мобилен телефон за мобилни телефони, компатибилен со Microsoft Xbox One/Xbox Неодамнешно
2 PCS Xbox One Controler Телефонски клип, монтиран мобилен телефон за мобилни телефони, компатибилен со Microsoft Xbox One/Xbox

Широка компатибилност : Совршено се вклопува за Xbox One, Xbox One S, Xbox One X, Steelseries NimbXL контролори, овој клип рабо�

DEN 1.33
Xbox One S 500gb Конзола-Minecraft + Xbox Во Живо 3 Месец Злато Членство Пакет Неодамнешно
Xbox One S 500gb Конзола-Minecraft + Xbox Во Живо 3 Месец Злато Членство Пакет

Вклучува : Xbox One S 500gb Конзола, целосна игра преземања На Minecraft За Xbox One и Windows 10, Xbox Безжичен Контролер, HDMI ка

DEN 1332.80
Злото Во Рамките На 2 Игра Неодамнешно
Злото Во Рамките На 2 Игра

ПРИКАЗНА ЗА ОТКУПОТ Себастијан мора да се спушти во кошмарот за да ги врати животот и семејството...

DEN 351.84
HDMI Приклучок Приклучок Приклучок Интерфејс Конектор За XboxSeries S X За XboxOne Тенок X Конзола Замена Комплет Неодамнешно
HDMI Приклучок Приклучок Приклучок Интерфејс Конектор За XboxSeries S X За XboxOne Тенок X Конзола Замена Комплет

HDMI Интерфејс Конектор За Xbox Series S X За Xbox One Тенок X Конзола Компатибилен со : Xbox Серија S X, Xbox Еден Тенок X Ко

DEN 0.33
Microsoft Xbox Серија S 512GB SSD Целосно Дигитална Конзола, Безжичен Контролер, До 120 FPS, 1440p Резолуција За Игри, HDR, Amd FreeSync, Неодамнешно
Microsoft Xbox Серија S 512GB SSD Целосно Дигитална Конзола, Безжичен Контролер, До 120 FPS, 1440p Резолуција За Игри, HDR, Amd FreeSync,

Тврдат Победа : Добијте Го Пакетот Xbox Серија S – Fortnite & Rocket Leage Одете целосно дигитално и уживајте во допо�

DEN 374.40
2x Xbox Палци За Xbox Еден Контролори Од Onesul [Црна] Неодамнешно
2x Xbox Палци За Xbox Еден Контролори Од Onesul [Црна]

Две палци по купување, доволно за еден контролер Одговара на официјалните Контролори Xbox One, КАКО и КОНТР�

DEN 2.00
Feicuan Ладење Навивачи со 3 Вентилатори Брзина И Двојна USB Порти За Xbox Еден Тенок Конзола Неодамнешно
Feicuan Ладење Навивачи со 3 Вентилатори Брзина И Двојна USB Порти За Xbox Еден Тенок Конзола

Овој вентилатор со 3 вентилатори со голема брзина за воздух во Конзолата Xbox One S, за да се забрза циркулац�

DEN 1.33
Еон Мора Да Умре! - Стандард-Xbox One [Дигитален Код] Неодамнешно
Еон Мора Да Умре! - Стандард-Xbox One [Дигитален Код]

Запалете ја галаксијата Еон Мора Да Умре! Спектакуларен битап преполн со брутална, надврвна акција...

DEN 319.84
Крејола Скут-Xbox One Неодамнешно
Крејола Скут-Xbox One

Нарачајте сега за да ја добиете ексклузивната Кожа На Шеќерните Черепи шлем, врв, шорцеви, скутер – сам�

DEN 228.80
Hand Airbrushed Fade Fade Confection Controller компатибилен со Xbox Series X/S & Xbox One Неодамнешно
Hand Airbrushed Fade Fade Confection Controller компатибилен со Xbox Series X/S & Xbox One

Играњето е направено подобро : Подобрете го вашето искуство со игри со Pro Controllers Hot Pink & Blue Fade безжичен кон�

DEN 1314.56
RAM® инвалидска рака Монтажа за адаптивен контролер на Xbox Неодамнешно
RAM® инвалидска рака Монтажа за адаптивен контролер на Xbox

RAM238WCT2MS2 32 x 1 / 2 "Машински завртки (2) завртки за машини M4 x 12mm (2) завртки за машина M4 x 20mm (2) мијалници од не'рѓ�

DEN 876.80
Tomsin® Заменски Палци За Xbox One/ PS4 Контролери, Комплет За Поправка На Џојстици За Xbox One S Неодамнешно
Tomsin® Заменски Палци За Xbox One/ PS4 Контролери, Комплет За Поправка На Џојстици За Xbox One S

НАШИТЕ ПРОИЗВОДИ се изградени да бидат издржливи и удобни за долги сесии за играње НИЕ ГИ ВНЕСУВАМЕ наш�

DEN 2.33
Само Танц Дизни Партија 2-Xbox Еден Стандардно Издание Неодамнешно Продажбата
Само Танц Дизни Партија 2-Xbox Еден Стандардно Издание

ПЕСНИ ОД ХИТ ФИЛМОВИТЕ ОВА ЛЕТОТанц на песни Од Потомци вклучувајќи "Злото како Мене" и "Скапани До срж", �

DEN 569.44