Бокс Бран Игри Опрема Компатибилен Со Sony Xperia 5 IV-Екран На Допир QuickTrigger Авто, Копчиња За Активирање Авто Оган Игри На СРЕЌА Мобилни FPS За Sony Xperia 5 IV-Џет Црна

Бокс Бран Игри Опрема Компатибилен Со Sony Xperia 5 IV-Екран На Допир QuickTrigger Авто, Копчиња За Активирање Авто Оган Игри На СРЕЌА

DEN 399.20

Неодамнешно

Достапно на барање

? [Предност за игри] Опрема За Игри Со Боксови Компатибилна со sony Xperia 5 IV технологијата За Автоматско Активирање овозможува КОНКУРЕНТНА доминација во игрите на мобилни телефони. Со долготрајна батерија, тактилно чувство и електронски импулси за "отпуштање", гејмерите добиваат поголем фокус и одржуваат предност пред другите играчи, подолго. Едноставно оптимизирајте го поставувањето на копчето и зголемете ја областа на копчето за палецот за да започнете да победувате! ** Ве молиме имајте предвид дека ова е само за левиот активирач. ? [Игра Компатибилност] Најдобра употреба за игри како PUBG Мобилен, Повик На Должност Мобилен, Fortnite Мобилни и други мобилни снимање игри. Автоматскиот Quick Trigger може да се пофали со 4 поставки со најмногу 64 КЛИКАЊА во секунда, нудејќи поголема разноврсност на плеерот; дозволувајќи им на корисниците да користат неавтоматско оружје како да се автоматски. [Electronic] Quick Trigger Auto е опремен со технологија на пулс-допир, едноставно ДРЖЕТЕ го левото копче за КОНТИНУИРАНО прислушување. Наполнете и поврзете се без напор! Елиминирајте го изгорувањето на прстот на активирањето и конкуренцијата. ? [Практично] ЛЕСНО ПОЛНЕЊЕ И прицврстување за секогаш кога сакате да играте, каде и да сакате. Брзиот Активирач Може да се пофали со долго траење на батеријата, напојувајќи ве дури и преку најтешките сесии. Доволно мал за да патува насекаде без рефус. ? [Како да се користи] 1. Ставете го џојстикот од врвот На Xperia 5 IV, прилагодете го на соодветната положба и држете го копчето за вклучување за да започнете. Изберете ГО ИНТЕРФЕЈСОТ за поставување во играта и преместете ја иконата за отпуштање и иконата за насочување кон функционалната точка на допир за играње. Опрема За Игри со боксови Компатибилни Со sony Xperia 5 IV.технологијата За Автоматско Активирање овозможува КОНКУРЕНТНА доминација во игрите на мобилни телефони. Со долготрајна батерија, тактилно чувство и електронски импулси за "отпуштање", гејмерите добиваат поголем фокус и одржуваат предност пред другите играчи, подолго. Едноставно оптимизирајте го поставувањето на копчето и зголемете ја областа на копчето за палецот за да започнете да победувате! ** Ве молиме имајте предвид дека ова е само за левиот активирач.

Избор на купувачи

Контролер на пакет Moudoauer 2 Зелен проводлив филмски тастатура Флекс кабел лента за додатоци за делови за игри со игри PS4 Неодамнешно
Контролер на пакет Moudoauer 2 Зелен проводлив филмски тастатура Флекс кабел лента за додатоци за делови за игри со игри PS4

Компатибилен модел : за JDM001, JDM010, JDM011 Компатибилен модел : за JDM001, JDM010, JDM011 Карактеристики : Компатибилен м

DEN 3.33
Калеидоскоп Светло Сина Ѕвезда Целосен Заштитен Дизајн На Капакот На Кожата Налепница За Обвивка Компатибилна СО Ps5 Верзијата На ДИСКОТ Неодамнешно
Копчиња за активирање на Salutuy, силиконски капак е удобно 8 во 1 копчиња за замена за PS5 контролер Неодамнешно
Копчиња за активирање на Salutuy, силиконски капак е удобно 8 во 1 копчиња за замена за PS5 контролер

Специјално dsigned за PS5 контролер, заменете ги старите или неисправни оригинални копчиња Копче за активир�

DEN 3.33
За PlayStation 4 PS4 Контролор проводни силиконски гумени влошки за d ualshock 4 JDS JDM 030 D копчиња за подлога PS4 рачка Проводлива лепило Неодамнешно
За PlayStation 4 PS4 Контролор проводни силиконски гумени влошки за d ualshock 4 JDS JDM 030 D копчиња за подлога PS4 рачка Проводлива лепило

Силиконски материјал со висок квалитет за контролер PS4 030 Проводлива гумена подлога за PS4 JDS030 JDM030 безжич�

DEN 3.33
2018 PlayStation 4 Pro 1TB Конзола - Red Dead Redemption 2 + Marvel's Spider -Man + NBA 2K17 PS4 пакет Неодамнешно
2018 PlayStation 4 Pro 1TB Конзола - Red Dead Redemption 2 + Marvel's Spider -Man + NBA 2K17 PS4 пакет

Пакетот вклучува копија на Red Dead Redemption 2 на Bluray Disc, Jet Black PS4 Pro 1 TB конзола и безжичен контролер Dual Shock 4 Од кр�

DEN 4216.80
Гаџети ЗАВИТКАЈТЕ Ја Отпечатената Налепница Од Винил Налепница За Sony Playstation 5 PS5 Контролер Само-Црвено Кафеава Неодамнешно
Гаџети ЗАВИТКАЈТЕ Ја Отпечатената Налепница Од Винил Налепница За Sony Playstation 5 PS5 Контролер Само-Црвено Кафеава

Најдобро Во Квалитетна Налепница Лесно За Инсталирање И Отстранување Без Да Оставите Гума За Џвакање И�

DEN 0.33
Замена Внатрешен Вентилатор За Ладење KSB0912HE ЗА PS4 CUH-10XXA CUH-11XXA CUH - 1115A 500GB + Алатка Комплет. Неодамнешно
Замена Внатрешен Вентилатор За Ладење KSB0912HE ЗА PS4 CUH-10XXA CUH-11XXA CUH - 1115A 500GB + Алатка Комплет.

100% Сосема Нова И Висококвалитетна Замена KSB0912 ТОЈ Внатрешен Вентилатор За Ладење за Sony Playstation 4 (PS4) Конзо�

DEN 3.00
WJF заштитен силиконски череп игра со рачка за силиконски зафат на черепот PS4 + 2 капаци од Pro JOYSTICK PS4 тенок Неодамнешно
WJF заштитен силиконски череп игра со рачка за силиконски зафат на черепот PS4 + 2 капаци од Pro JOYSTICK PS4 тенок

[Наменет за регулатор PS4] Овој заштитен случај е специјално дизајниран за PS4 контролер со прецизни исечо

DEN 294.40
Турок Класичен Издание, Ограничен Рок 423-Playstation 4 Неодамнешно
Турок Класичен Издание, Ограничен Рок 423-Playstation 4

Ограничен Рок #423 : Турок (ПС4) Премиум Врежана Фолија Ретро Повратна Колекторска Кутија Официјален САУНД

DEN 554.40
XZMSST PS5 VR Адаптер За Камера Конвертор Кабел PSVR VR Адаптер Кабел За Камера PS5 Конзола ЗА Игри ЗА PS4 Камера Домаќин Неодамнешно
XZMSST PS5 VR Адаптер За Камера Конвертор Кабел PSVR VR Адаптер Кабел За Камера PS5 Конзола ЗА Игри ЗА PS4 Камера Домаќин

Quight Challé stable vr кабелска врска обезбедува совршено искуство, овозможувајќи ви да уживате ВО VR игри ЗА PS5 €

DEN 319.84
Micro USB кабел, 3 пакувања 10 нозе Android Extra Long Nilon Brided Codle, Fast Micro USB полнење за Samsung Galaxy S6 S7 Edge, Moto Неодамнешно
Micro USB кабел, 3 пакувања 10 нозе Android Extra Long Nilon Brided Codle, Fast Micro USB полнење за Samsung Galaxy S6 S7 Edge, Moto

1 Ова е микро USB кабел Овој кабел не може да се поврзе со портата Тип Ц и портата на молња...

DEN 3.33
Торба За случај За Ps5 Конзола, Торба За Носење За Ps5, Ранец За Чанти За Чување Патувања За Ps5 Конзола, Торбичка За Патување За Дискови Неодамнешно
Замена 2 ПАРЧИЊА Капа За Зафат На Палецот Гејмпад Палци Џојстик Капак Случај За Sony Playstation 4 PS3 PS4 Слим Про Xbox One Неодамнешно
Замена 2 ПАРЧИЊА Капа За Зафат На Палецот Гејмпад Палци Џојстик Капак Случај За Sony Playstation 4 PS3 PS4 Слим Про Xbox One

За Sony Playstation 4 PS3 PS4 Слим Про Xbox Еден 360 Контролер Издржлива гума ,мека и удобна Секој производ е строго тес�

DEN 944.00
3D стакло заштитен силиконски кожа за очи за очи за очи за слушалки PSVR PS VR+ 2PCS Силиконски заштитен случај на кожата за контролор Неодамнешно
Плејстејшн Злато Безжични Слушалки Розово Злато 4 Неодамнешно
Плејстејшн Злато Безжични Слушалки Розово Злато 4

Слушалки За Гејмерите : Искусете Сѐ од големите буми до шепотењетивки предупредувања во зачудувачки 71 в

DEN 1537.60
Bionik Quickshot Pro: Прилагодлив комплет за подобрување на активирањето дизајниран за контролори на PlayStation 4 DualShock -ИМПОДЕН ЕРГОНОМИСКИ Неодамнешно
Полнач ЗА PS5 Контролер, Пренослив Приклучок За Станица За Полнење, Двојна Usb Станица За Полнење Со Брз Полнач Стојат За Playstation 5, Неодамнешно
Zoomhitskins PS4 Кожата, Компатибилен За Playstation 4, Мраз Спортови Канада Хокеј Мети Тор Остава Симбол Бела Морнарица, 1 PS4 Конзола Кожата Неодамнешно
Батерија Компатибилна Со Sony CR2032-LC1 Playstation 3, PS3 Неодамнешно
Батерија Компатибилна Со Sony CR2032-LC1 Playstation 3, PS3

Замена За Следните Броеви На Делови Од Батеријата : CR2032LC1 Компатибилен Со Следниот Модел : Playstation 3, PS3...

DEN 3.33
Mxzzand Контролер Слушалки Микрофон Адаптер Црна Голема Брзина ЗА PS4 Слушалки Неодамнешно
Mxzzand Контролер Слушалки Микрофон Адаптер Црна Голема Брзина ЗА PS4 Слушалки

Приклучок од 3,5 мм совршено одговара за рачката PS4 Со една клучна функција за исклучување Супер лесен за

DEN 1464.00
Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Стефани Законот Пчела Уметност Микс Винил Налепница Игри Кожата Налепница Покритие Неодамнешно
SOONHUA 5 Вентилатор Супер Турбо Контрола На Температурата Ладење Вентилатор Ладилник За Playstation PS4 Pro Неодамнешно
SOONHUA 5 Вентилатор Супер Турбо Контрола На Температурата Ладење Вентилатор Ладилник За Playstation PS4 Pro

Пренослив Стилски : производот има нов и практичен изглед и е лесен за носење и лесен за употреба ЗА Ps4 Pro

DEN 2.33
Симпатична Грешки Кожата Налепница Покритие ЗА PS5 Дигитално Издание Налепници ЗА PS5 Конзола И Контролор Отпорни На Гребење Неодамнешно
Симпатична Грешки Кожата Налепница Покритие ЗА PS5 Дигитално Издание Налепници ЗА PS5 Конзола И Контролор Отпорни На Гребење

Пвц отстранлива гума за џвакање Произведено во САД Или Увезено Материјал : капакот на кожата ЗА КОНТРОЛ�

DEN 630.40
6 Во 1 Решетка За Ладење На Конзолата За Полнење Со Држач За Слушалки За Индикаторско Светло Тип На Решетка За Дискови - В Полнач Неодамнешно
Сино езеро изведба Редизајн на држач за клип на клипот за држач за држач за држач за држач за држач за држач за држач за монтирање на Неодамнешно
ЗА PS5 Штанд Со Вентилатор За Ладење И Станица За Полнење Со Двоен Контролер, Надградена За Држач ЗА Вентилатор ЗА Ладење PS5 Со Неодамнешно
Војна Небото-ПС5 Кожата Диск Издание Конзола И Контролор Додатоци Покриваат Кожи Обвива За Playstation 5 Диск Верзија Неодамнешно
Војна Небото-ПС5 Кожата Диск Издание Конзола И Контролор Додатоци Покриваат Кожи Обвива За Playstation 5 Диск Верзија

ЗАШТИТЕТЕ ЈА ВАШАТА PS5Целосна Боја, Слична На" АнтиЛизгање" Не ќе Гребење ,Бледнеат (УВ Отпорни) или Кора..

DEN 1128.00
MOINYSKINS Кожа компатибилна со Sony PlayStation 4 PS4 конзола за налепници на налепници тенис тенис Неодамнешно
MOINYSKINS Кожа компатибилна со Sony PlayStation 4 PS4 конзола за налепници на налепници тенис тенис

Ова не е тежок случај Тоа е винил налепница за кожа / декларација и не е изработена од гума, силиконски, г�

DEN 608.00
Приклучок за полнење, Лесен Полнач ЗА Ps5 Gamepad, Заштеда На Простор За Складирање Вграден Заштитен Чип ЗА PS5 Gamepad Контролер Со Двојна Неодамнешно
XP-Воин Пустина Камо Мулти Формат Стерео Игри Слушалки Неодамнешно
XP-Воин Пустина Камо Мулти Формат Стерео Игри Слушалки

40мм Динамичен Звучник Возачи Целосно Прилагодлива Лента За Глава Флексибилен Микрофон Бум Контрола На

DEN 1.67
Pojazia PS4 Двојна Полнач Пристаништа Станица За Полнење Со Мултиколирана LED За Playstation 4 DS4 Dualshock 4 Контролори Полнач Неодамнешно
Pojazia PS4 Двојна Полнач Пристаништа Станица За Полнење Со Мултиколирана LED За Playstation 4 DS4 Dualshock 4 Контролори Полнач

Специјален држач за полнач ЗА ПС4 контролори ви нуди посебен стил за употреба Разнобојната ЛЕР околу ос�

DEN 1.67
НЕЧИСТОТИЈА 5-PlayStation Неодамнешно
НЕЧИСТОТИЈА 5-PlayStation

Одете на патување низ светот и трка на повеќе од 70+ уникатни правци низ 10 различни глобални локации во пр

DEN 2.67
PS4 Игри Слушалки, SADES SA921 3.5 mm Приклучок Преку Уво Стерео Игри Слушалки Со Микрофон И Сплитер Адаптер За Лаптоп/КОМПЈУТЕР/MAC Неодамнешно
PS4 Игри Слушалки, SADES SA921 3.5 mm Приклучок Преку Уво Стерео Игри Слушалки Со Микрофон И Сплитер Адаптер За Лаптоп/КОМПЈУТЕР/MAC

КОМПАТИБИЛНОСТ : Оваа Слушалка работи СО КОМПЈУТЕР, PS4, PS4 Pro,Најновата верзија XBOX One која нејзиниот контр�

DEN 1.00