Greenify компостибилен 16 мл. Чинија тешка чинија природна за еднократна употреба багас сад еко-пријателски садови за хартија направени од шеќерна трска багас природна

Greenify компостибилен 16 мл. Чинија тешка чинија природна за еднократна употреба багас сад еко-пријателски садови за хартија направени

DEN 2.00

Неодамнешно

Достапно на барање

? Кои сме ние? ? - Зелениот прибор за зеленило е целосно без мешање со храната што го зачувува неговиот оригинален и вкусен вкус Исто така е целосно отпорна на вода, масло и маснотии. И да се биде во согласност со нашата мисија да ја направиме планетата поздраво место, зелените производи за јадење се ослободени од канцерогени, хлор и БПА!. ? Еко-пријателски и компостибилен материјал? - Greenify производите се еколошки и се изработени од 100% шеќерна трска, што е одржлив, обновлив и биоразградлив материјал. Сите производи се БПА, ПФА и хлор без хемикалии. Не содржи никаква пластична, восочна обвивка или токсична, што е многу здраво. Greenify Products работи одлично за сите прилики! Идеално за дневни оброци, скара, излети, забави и многу повеќе. Секојдневни производи што ви се потребни, по прифатливи цени. ? Цврст и естетски? - Greenify производите се дизајнирани да бидат лесни и издржливи. Ергономскиот дизајн на нашиот производ се чувствува поудобно и пожестоко додека се држи во раце, и ние го правиме подебел, така што не се пробива лесно при превземање или испорака. ? Биоразградливо и компостибилно? - Greenify производите се произведени од, суровини регистрирани со FDA. Сите производи се направени од обновливи извори. Во Greenify, сите прибор за јадење се направени од растителна суровина, а не од пластика. ❄ Микробранова и безбедна замрзнувач ❄- Зелените производи се безбедни за микробранови и замрзнувачи, што значи дека тие можат да се користат во микробранова печка или во замрзнувачот помеѓу температурите -20 ° C до +140 ° C (-4 ° F до 248 ° F). *ВНИМАНИЕ : Топла и влажна храна може да резултира во формирање на кондензација на дното на плочите. Се предлага Trivet за сервирање на топли оброци на маса од тврдо дрво. ? Greenify - зелениот избор? - Greenify производите се направени од 100% растителен материјал како што е отпад од шеќерна трска (Bagasse), кој не содржи токсичен материјал и, исто така, е и отпорен на нафта и вода. Ниту едно дрво не е скратено за да ги создаде овие цврсти и еднократни производи. Одлична замена за пластични прибор за јадење. Заштитете ја мајката природа со правење еколошка набавка што ќе им користи на вас и на околината. ? Стандарди и сертификати? - Greenify производите се ASTM D6400 или D6868 и тие можат да бидат компостирани во општински или трговски објект. Во Greenify ние произведуваме садови засновани на растенија на најетички начин. Нашиот опсег од 35+ производи засновани на растенија вклучува прибор за јадење, пакување за прибор за јадење и преземање.

Избор на купувачи

Перкинелмер Н2936072 Ѕиркаат Примерок Јамка, 2 €l Неодамнешно
Перкинелмер Н2936072 Ѕиркаат Примерок Јамка, 2 €l

2 €l Продадени во секоја Лесен за употреба Продадени во секоја Лесен за употреба Перкинелмер Ѕиркаат Пр�

DEN 2.00
Собрание на елементите на пареата на пареа C/W заптивка 480V 1, CRWN8-5057 Неодамнешно
Собрание на елементите на пареата на пареа C/W заптивка 480V 1, CRWN8-5057

Ова е оригинален дел OEM (производител на оригинална опрема) Ова е оригинален дел OEM (производител на ориг�

DEN 0.33
M6 M8 боја цинк целосно навојни шипки со двојна глава навојна шипка без глава завртки за завртки за завртки за забни стапчиња Неодамнешно
Вега 3/8 квадратни д -р 9/16 Маг Влијание на приклучокот СТД должина Неодамнешно
Вега 3/8 квадратни д -р 9/16 Маг Влијание на приклучокот СТД должина

лажно 3 / 8 квадратни д р 9 / 16 Маг Влијание на приклучокот СТД должина 3 / 8 квадратни д р 9 / 16 Маг Влијание на

DEN 1.33
Амскан декоративна кралска лента за партиски салфетки, 5 x 5 “, сина Неодамнешно
Амскан декоративна кралска лента за партиски салфетки, 5 x 5 “, сина

На салфетки се прикажани кралски сини и бели ленти Салфетка мери 5 "x 5" кога е склопена Достапно во пакува

DEN 3.00
Кутија за шпагети Транспарентно Складирање Жито Пп Материјал Правоаголник Дизајн Контејнер За Храна Кујнски Додатоци Светло Сива Боја Неодамнешно
Јас чистам замена на филтерот Holmes HAPF600 B, одговара со филтерот за воздух на Холмс Хепа, Дел HAPF600, HAPF600D, HAPF600D-U2 Неодамнешно
Јас чистам замена на филтерот Holmes HAPF600 B, одговара со филтерот за воздух на Холмс Хепа, Дел HAPF600, HAPF600D, HAPF600D-U2

Compatible with : HAPF600 HEPA filter fits Holmes HAP615, HAP616, HAP625, HAP633, HAP650, HAP8650, HAP675, HAP715, HAP725, HAP726, HAP9726, HAP750, HAP756, HAP759, HAP1625, HAP1650, HAP1715,

DEN 476.64
CY7C964A-ASC-Меморија 64-пини PQFP 7C964 Неодамнешно
CY7C964A-ASC-Меморија 64-пини PQFP 7C964

Пластичен квад рамен пакет (1 парче многу) Нови, никогаш не користени делови Спакувано во безбедно пакув�

DEN 2.33
ДЦ Стрипови Бетмен Против Супермен Супермен Тело Кригла, Керамика, Црна Неодамнешно
ДЦ Стрипови Бетмен Против Супермен Супермен Тело Кригла, Керамика, Црна

Супермен Тело Микробранова Печка Безбедно Безбедна Машина За Миење Садови Официјално лиценциран DC стр�

DEN 2.67
LED осветлување од соништата LED 12V DC тешка светлосна лента за светло за лесен брод за надворешни работи, IP65 тремот светло Неодамнешно
LED осветлување од соништата LED 12V DC тешка светлосна лента за светло за лесен брод за надворешни работи, IP65 тремот светло

✔ Комунална светлосна лента со голема осветленост до 720lm (затемнето) за апликации 12 Volt DC Вие не можете да

DEN 414.40
Смит Корона Коронет Електрична 12 машина за машина за пишување црна близначка со двојна количина Неодамнешно
Смит Корона Коронет Електрична 12 машина за машина за пишување црна близначка со двојна количина

Сосема нова црна лента Бренд на производи FJA направен во САД 2 инчен лажичка со лента од 1 / 2 инчи Нема да с

DEN 1.33
Sbamet Car Tissue Tissue Cox Car Center Console Console Cerm Clapkin Box Sun visor visor trise Tissue Case со лента за фиксирање Неодамнешно
Sbamet Car Tissue Tissue Cox Car Center Console Console Cerm Clapkin Box Sun visor visor trise Tissue Case со лента за фиксирање

Снимањето на светлината и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметите на сликата да б�

DEN 312.48
Музички Дизајн На Позадина Склопувачка Корпа За Перење Алишта Со Рачки Корпа За Перење Валкана Облека Торба За Студентски Дом, Семејство Неодамнешно
USB Жична Игра Рачка Контролер Joypad Gamepad За Microsoft Xbox 360 За Xbox 360 Тенок Компјутер Windows Игра Контрола Неодамнешно
USB Жична Игра Рачка Контролер Joypad Gamepad За Microsoft Xbox 360 За Xbox 360 Тенок Компјутер Windows Игра Контрола

Без двоен рокер за вибрации, зрела технологија за безжичен пренос од 2,4 G, далечински управувач 10 m без од�

DEN 539.20
Eletechsup 60W Step-Up DC-DC Converter Module 3,7-19V до 7V5 за Arduiuo Nano ESP8266 Неодамнешно
Eletechsup 60W Step-Up DC-DC Converter Module 3,7-19V до 7V5 за Arduiuo Nano ESP8266

DC DC Boost Converter Module Frequence 600 KHz До 92%ефикасност (обично е 75%91%) Тивка струја : околу 1ma Преку исклучување на темп�

DEN 159.84
Држач за брошура на пакетот Outgeek 3 8,5x11 инчи wallид за лепење на флаер литература памфлет чиста пластична акрилни држачи wallид монтиран Неодамнешно
AMR6S32 HEX 32 Монитор за монитор Неодамнешно
AMR6S32 HEX 32 Монитор за монитор

Отпечатокот на основата е дизајниран да ја зголеми соодветната дистрибуција на тежина Мониторот има ро

DEN 2.33
FifturedIsPlays® Прилагодлив палета на знакот на палети Пот Постави за мобилни знаци Постери за стоење 15359-Ново+12061-11x8.5 Неодамнешно
FifturedIsPlays® Прилагодлив палета на знакот на палети Пот Постави за мобилни знаци Постери за стоење 15359-Ново+12061-11x8.5

Fiftured Isplays Прилагодливи палети знаци на држачот на подот Постери за мобилни знаци Постери за стоп 15359New+1206

DEN 211.20
Обични кошули за куглање во Lasfour за мажи смешни, 3Д куглани кошули унисекс со име, кошули за куглање за мажи и жени Неодамнешно
Обични кошули за куглање во Lasfour за мажи смешни, 3Д куглани кошули унисекс со име, кошули за куглање за мажи и жени

100% полиестер Повлечете го затворањето Машини за миење Прилагодени кошули за куглање : кликнете на "Прил�

DEN 790.40
CGSignLab | Продажба на црни петок -наутични ленти Влечење на прозорецот | 24 x24 Неодамнешно
CGSignLab | Продажба на црни петок -наутични ленти Влечење на прозорецот | 24 x24

Користи статички наместо традиционално лепило Станува непроирен кога се печати; Направено од транспар�

DEN 2.00
2 Ред Предизвик Носителот Монета - Воена Монета Дисплеј Штанд-Неверојатен Воен Предизвик Монета Носителот-Има 10-15 Монети 2 Редови Направени Неодамнешно
Дами во случајот со молив со молив, студентска торбичка торбичка за патент Пенка, торба за козметика за училишни студенти за жени, Неодамнешно
Chanzon 12V 2A UL наведен 24W AC DC Префрлување на напојување Адаптер Wallиден брадавски полнач за трансформатор за DC12V CCTV камера LED лента Неодамнешно
Цитати за 3drose за работа, истурете се - шишиња со вода Неодамнешно
Цитати за 3drose за работа, истурете се - шишиња со вода

Направено од не'рѓосувачки челик Превртете го плунката со отстранлива слама Висок сјај обложен со бела

DEN 263.20
Контролер на дигитална температура на Covvy STC-1000 Центриград Термостат AC 110-220V контролер за ладење на греење /W 3FT NTC Сензор Неодамнешно
Контролер на дигитална температура на Covvy STC-1000 Центриград Термостат AC 110-220V контролер за ладење на греење /W 3FT NTC Сензор

Калибрација на температурата Префрлете ги режимите помеѓу ладното и топлината Заштита за одложување н�

DEN 255.84
Амбезон Астрологија Тин кутија, Натал График за родилки Зодијак хороскоп знаци во облик на тркала со точки starsвезди, преносен Неодамнешно
Аинан Кутија За Накит Кутија За Складирање На Накит Повеќеслоен Пренослив, Обетки, Ѓердан, Употреба На Патување (Темно Сина) Неодамнешно
Wdbby сечење машина за хартија за хартија за занаетчиска хартија занаетчиска хартија Неодамнешно
Wdbby сечење машина за хартија за хартија за занаетчиска хартија занаетчиска хартија

Мала големина, лесна за носење, безбеден и сигурен Може да биде секач за тркалезна 360 степени и може да ги

DEN 2.00
Рачен Занает Вежба Пресврт Вежба Малку Титаниум 9/9, 5 мм 3/8 Пресврт Вежба Малку, Шестоаголен Клуч Во Собата, За Џеб Дупка Одредување Неодамнешно
Подготвување стол - високи стол за канцелариски биро со прилагодлив прстен за нозе, стол со ергономска лумбална поддршка, прилагодлива Неодамнешно
Конектори за шетачи, Свртете ги 2 шетачи во непосредно шетач на тандем, одговара на повеќето колички Неодамнешно
Конектори за шетачи, Свртете ги 2 шетачи во непосредно шетач на тандем, одговара на повеќето колички

Направено од висококилијалност ПП, издржлив Работи најдобро со два идентични колички Одлично за тематс

DEN 479.20
Fielect 250pcs Керамички кондензатор комплет 1KV 2200pf диск кондензатори за електронско коло за DIY, сина Неодамнешно
Fielect 250pcs Керамички кондензатор комплет 1KV 2200pf диск кондензатори за електронско коло за DIY, сина

【Спецификација】 Оценет напон : 1000 V / 1 KV; Толеранција на капацитет : ± 20%; Капацитет на кондензатор : 2200pf;

DEN 79.84
Пакет за чистење за чистење на филтрирање „време на базен“ од 2 Неодамнешно
Пакет за чистење за чистење на филтрирање „време на базен“ од 2

Отстранува мрсен филм, скала и друго градење на филтерот Ја подобрува филтрацијата Чисти филтер за керт

DEN 799.20
Корални гребени со стапка на разгледница од 20 марки Неодамнешно
Корални гребени со стапка на разгледница од 20 марки

Марковите за разгледници секогаш ќе важат за испраќање на разгледница дури и ако стапките се менуваат н

DEN 262.24
Белтех нитро капка 2 амортизер на шок Неодамнешно
Белтех нитро капка 2 амортизер на шок

Амортизери ориентирана кон перформансите ориентирани кон изведбата на Belltech Кавитациониот воз на венти

DEN 2.00
Адаптер за флапер Drilax 5/8 UNC нишка со 1/4 Колет - мелење на агол на агол во ротациони алатки за водење на карбидни ламби Неодамнешно
Адаптер за флапер Drilax 5/8 UNC нишка со 1/4 Колет - мелење на агол на агол во ротациони алатки за водење на карбидни ламби

Компатибилен со широк спектар на додатоци, како што се тркала од флапер, карбидни ламби, тркала за отсек�

DEN 0.67
uxcell Burlap Чипка Прибор Носители, 10 парчиња Нож Вилушки Салфетка Сребрени Садови Торба Прибор За Јадење Торбичка За Свадба Вечера Неодамнешно
2 Пакет 6 Инчен Плоча стои За Прикажување Метални Штандови Дисплеј, Железо Штафелај Плоча Држач Држач За Слики Рамки, Декоративни Плоча, Неодамнешно