Водич за ролери на портата Eadabok Прилагодлив лизгачки порта најлонски ролери 3 '' со држач за облик на L

Водич за ролери на портата Eadabok Прилагодлив лизгачки порта најлонски ролери 3 '' со држач за облик на L

-110 %

DEN 959.84

Неодамнешно

Достапно на барање

【Заграда за облик на L】 Нашата заграда за форма L се изработени од врвен квалитет на тешки не'рѓосувачки челик, здрав и издржлив И тие можат да бидат интализирани да се соочат нагоре или надолу за да одговараат на различни потреби за склопување. Повеќето автопат, палуба, ограда и винилни порти за лизгање се компатибилни со Универзалниот водич за ролери на портата. 【3 инчи најлонски ролери】 Постојат две ролери за тврди најлон водичи во секој производ. Големината на најлонскиот валјак е 1,969 инчи (50мм диа) x 3.031 инчи (77мм ч). Одговара на вратите од 2-3 "ширина, најлонските ролери можат да го минимизираат триењето и да се лизгаат непречено и тивко, така што вашите лизгачки врати можат да работат со без напор. 【Цврсти и издржливи】 Нашите тешки челични загради се дебели 0,216" (5,5мм). : 3,937 инчи H (100мм) x 7,05 инчи W (179мм) .СТУРДИ И ТРАНДИВНО со голема отпорност на свиткување. 【Едноставно за инсталирање】 пакет вклучува заграда за облик на L*1, 3in најлонски ролери*2, клуч*1 и ореви*2. Нашиот водич за ролери за порта може да се користи во врати или отворени штала во вашиот дом, гаража, барака, простор за складирање, итн. (Ве молиме измерете пред да нарачате.

Избор на купувачи

Befenybay 4pcs Кабинетот Портата Плакарот Врата 40mm x 40mm Должина Цинк Легура Топката Лого Задник Шарка Црна Неодамнешно
Befenybay 4pcs Кабинетот Портата Плакарот Врата 40mm x 40mm Должина Цинк Легура Топката Лого Задник Шарка Црна

Материјал : Легура На Цинк; има поголем носивост од алуминиумската легура Главна Боја : Црна Расплетува �

DEN 159.84
ердцбб Огледало Предна Облекување Маса Стаклена Полица, Бања Козметички Заштитна Ограда Полици Ѕид Монтирање Складирање Рѓа Превенција Неодамнешно
Врвни копчиња Аспен II рамен едностран 18 Центарска лента за влечење: Полиран хром Неодамнешно
Врвни копчиња Аспен II рамен едностран 18 Центарска лента за влечење: Полиран хром

Должина : 187 / 8 in Ширина : 7 / 8 in Дупки за монтирање : 18 внатре (457мм) Проекција : 21 / 2 внатре (64мм)...

DEN 0.33
6 Х х 4 В Задник/Топчести Лежишта Една Врата Шарка Рачка Тип: Десната Рака, Заврши: Боја Црна Неодамнешно
6 Х х 4 В Задник/Топчести Лежишта Една Врата Шарка Рачка Тип: Десната Рака, Заврши: Боја Црна

Заврши : Црно Материјал : Цврст Месинг Големина : 6 "х 4" Дрво Завртка : #12 х 11 / 4" Дизајн : Маслиново Зглоб...

DEN 2.00
Белиот Воден Месинг Ја Раздвојува Шарката Неодамнешно
Белиот Воден Месинг Ја Раздвојува Шарката

Продадени од Пар Месинг Фрлија, Десно и Лево шарки 2030ХБА) 1" Б) 11 / 2" В) 1 / 2" Г) 1 / 16" Прицврстувач #5 ФХ...

DEN 2.33
Faotuo 6pcs црна алуминиумска легура на легури се справува со црни модерни влечења, црни модерни рачки за кујнски кабинети, црни рачки за Неодамнешно
Хемптон Наутички Рустикален Темно Сино Сидро Од Леано Железо Држач За Тоалетна Хартија 10 Декорација На Бања-Дом На Плажа Неодамнешно
Хемптон Наутички Рустикален Темно Сино Сидро Од Леано Железо Држач За Тоалетна Хартија 10 Декорација На Бања-Дом На Плажа

Забелешка : хардверот за монтирање на ѕид не е вклучен лесно монтиран Функционален и декоративен држач �

DEN 1.33
Држач За Лиантрална Тоалетна Хартија-Комплет Од 2 Рустикален Слободен Држач За Дозер За Тоалетна Хартија Со Дрвена Основа Неодамнешно
Држач За Лиантрална Тоалетна Хартија-Комплет Од 2 Рустикален Слободен Држач За Дозер За Тоалетна Хартија Со Дрвена Основа

●ДЕКОРАЦИЈА НА ИНДУСТРИСКА ФАРМА●овој декор за цевки самостоен држач за тоалетна хартија е совршен до

DEN 1484.80
Силен муле со единечен копче за отворање на портата далечински управувач, црна Неодамнешно Продажбата
Силен муле со единечен копче за отворање на портата далечински управувач, црна

Далечинскиот управувач со едно копче за отворање на портата е одличен додаток за замена или за дополнит

DEN 374.24
Kwikset 98001-374 Tavaris единечен цилиндричен ракувач w/vedani лост со SmartKey во сатен никел Неодамнешно
Kwikset 98001-374 Tavaris единечен цилиндричен ракувач w/vedani лост со SmartKey во сатен никел

Дизајнерски стил и супериорна безбедност со овој производ на сериите за потписи на Kwikset За употреба на н

DEN 2.00
10 пакувања мат црна фиока влечење, 6 -инчен кабинет влече хардвер, алуминиумска легура влече јазичиња, влечење на вратите од плакарот, Неодамнешно
ГОЛЕМА ЦРВЕНА ATRTD2110R Торин 15 Нога Ratchet Врзете Ремени и 2 Банџи Кабли, 500 lb Капацитет на оптоварување &засилувач; 1,500 Неодамнешно
ГОЛЕМА ЦРВЕНА ATRTD2110R Торин 15 Нога Ratchet Врзете Ремени и 2 Банџи Кабли, 500 lb Капацитет на оптоварување &засилувач; 1,500

Ремените за врзување со крцкање од 15 стапки имаат ограничување на оптоварувањето од 500 фунти и јачина на

DEN 3.33
Ришелје Хардвер-ДР80960БОРБ-Пакет од 2 единици-Традиционални Метални Копчиња - 8096-Четкано Масло Нанесуваат Бронзена Завршница Неодамнешно
В Ко-КРИС Туш Лажат Вдлабнати Туш Полици, 16 х 40 АПС Пластични Бања Сапун Лажат Повеќе Складирање И Голем Простор, Најдобро ЗА БАЊА ДИВ Неодамнешно
Лируксун 4 Парчиња 34*22мм Мебел Декоративни Шарки Накит Градите Дрвена Кутија Шкаф Кабинет Врата Шарка Со Завртки Антички Неодамнешно
Лируксун 4 Парчиња 34*22мм Мебел Декоративни Шарки Накит Градите Дрвена Кутија Шкаф Кабинет Врата Шарка Со Завртки Антички

Издржлив и лесен за инсталирање Аголот на ротација е околу 0°270° Убава декоративна шарка Многу погоден з

DEN 1636.96
Фиоката за складирање влече со 8 завртки Компјутерски биро рачки дома DIY студија за спални јахти за едрење Неодамнешно
Фиоката за складирање влече со 8 завртки Компјутерски биро рачки дома DIY студија за спални јахти за едрење

1 Димензии : Рачка : 1.78 во / 30x21x20 mm; Завртка : 0,31x1.1 во / 8x28 mm; Печатен материјал за рачка : АБС и стакло; Матери�

DEN 192.00
Lkxharleya 4 инчен рамен агол за заклучување на копчето за заклучување на копчето, за безбедност на легура на легура на цинк Неодамнешно
Lkxharleya 4 инчен рамен агол за заклучување на копчето за заклучување на копчето, за безбедност на легура на легура на цинк

Направено од високо квалитетна легура на цинк+железен материјал, здрав, антирустичен, отпорен на вода и

DEN 2.00
Homoyoyo 6pcs Леплива кука за закачалки за закачалки за приврзоци чисти лепила куки Дорм соба декор пешкир за тавани тавани за тавани за пешкири Неодамнешно
Fksdhdg рачка на вратата на вратата рачка рачка на кабинетот за плакарот на плакарот рачка рачка црно светло сребро Неодамнешно
Fksdhdg рачка на вратата на вратата рачка рачка на кабинетот за плакарот на плакарот рачка рачка црно светло сребро

Материјал : легура на цинк Тип : Рачка за мебел Големина на ред : 128 мм Стил : 96 128 160 мм Одговара на која било

DEN 11834.88
Jeyew Pet Screen 48 '' × 100 '', надградена замена на екранот на прозорецот за доказ за задебелување, DIY прилагодлив екран за грешки за врата Неодамнешно
Мебел за шкаф со врата од х-гатачки магнетски држач за стискање на држачи за забивање 5 компјутери (Armario de Porerta Armario Muebles Catch Stopper Неодамнешно
Држач за тоалетна хартија ZCMEB изработен во бакар со трајни водоотпорни мулти-функции и дизајн на wallидови за бања и кујна Неодамнешно
Држач за тоалетна хартија ZCMEB изработен во бакар со трајни водоотпорни мулти-функции и дизајн на wallидови за бања и кујна

Материјал : бакар Сосема нов и држач за тоалетна хартија Бојата е едноставна и лесна за употреба во кујн�

DEN 3.00
EHOMEWARE 25 Пакет 3 инчен Акрилик Кабинетот Рачки Фиока Повлекува Јасно Кристал, Модерен Кабинет Повлекува Мат Црна Нерѓосувачки Челик Неодамнешно
Tic Tac Toe Toile Toutile Harder Stand Rustic Wouten Haper Storage Barty Wank Spociation Spostanding Wallид поставени полици Wallиден декор Неодамнешно
Tic Tac Toe Toile Toutile Harder Stand Rustic Wouten Haper Storage Barty Wank Spociation Spostanding Wallид поставени полици Wallиден декор

Дизајн на пети на Tic Tac : Декор на wallидот на бањата усвојува дизајн на пети Tic Tac со природни зрна од дрво, м�

DEN 185.60
Заклучување на заклучување брави за заклучување на заклучување на различни безбедносни брави лото за заклучување на ознаката Неодамнешно Продажбата
Ravinte 1 пакет кујнски кабинети копчиња за фиоки за фиоки за фиоки мат црни цинк копчиња фиоки влече копчиња за врата, рачки за фиоки за Неодамнешно
GSDNV Нова бања аголна полица за стакло решетка за бања за складирање на бања козметичка полица шампон полица бања хардвер приврзок Неодамнешно
Genigw 10 парчиња/сет на шарки, античка чипка со завртки, декоративни врати, ормани, фиоки, мебел, стари модни шарки Неодамнешно
Genigw 10 парчиња/сет на шарки, античка чипка со завртки, декоративни врати, ормани, фиоки, мебел, стари модни шарки

Издржлив и лесен за инсталирање; Убави декоративни шарки Многу погодни за старомодни дрвени кутии, врат

DEN 329.60
IEIK Кабинетот Копчиња 6 Пакувани застаклени керамички копчиња со форма на тиква за декор рачка за влечење на врата за фиоки Неодамнешно
НОКЛОК 10 Пакет 5 Инчен Кујнски Кабинет Рачки Шампањ Бронзен Кабинет Повлекува Кујнски Кабинет Хардвер Златна Фиока Повлекува За Гардероба Неодамнешно
TECI четкана златна крпа од облека за бања хардвер додатоци за палто кука кука за бања кујна современ хотел стил монтиран 4 пакет Неодамнешно