WaterSep WA 750 20DIS24 L6 Discover24 Повторна Употреба Шупливи Влакна Кертриџ, 750k Мембрана Прекин, 2 mm ПРОЕКТ, 9.4 Mm Дијаметар, 60 Mm Должина, Полиетерсулфон/Полисулфон

WaterSep WA 750 20DIS24 L6 Discover24 Повторна Употреба Шупливи Влакна Кертриџ, 750k Мембрана Прекин, 2 mm ПРОЕКТ, 9.4 Mm Дијаметар, 60 Mm Должина,

DEN 2.00

Неодамнешно

Достапно на барање

Низок волумен на задржување Висок флукс на производи и вкупен капацитет. Робусни, силни, повеќекратни мембрани со шупливи влакна. 50-400мл волумен на примерок.115 Стапки квадратни мембрана површина. Касетите Со Шупливи влакна Discover24 се производ по избор за скрининг на мембраната или за генерирање податоци за рано зголемување на обемот за развој на процесот. Тоа е исто така совршена алатка за студии за намалување на скалата, при проблеми со снимање процеси од големи размери. Откривање24 се идеални за обработка на мали количини на супа од ферментација, клеточни суспензии, вакцини, antiими, антитела пептиди и други протеини. Производите За Откривање се достапни во должина од 12" и 24", а пресеците на мембраната/големината на порите се идентични со линијата Истражувач, Истражувач и Биопродуктор, што го прави скалата многу погодна и предвидлива. Препорачаниот волумен на примерокот За Откриј24 е 50 мл-400 мл и стапка на проток до 250 мл/ч. производите За Откривање се компатибилни со повеќето автоматизирани системи за развој на процеси.

Избор на купувачи

2018 Нови Работи Торба За Складирање Геометриски Кујнски Држач За Кеси За Ѓубре Домашна Соба Висечки Тип Организатори 18ауг15 Неодамнешно
2018 Нови Работи Торба За Складирање Геометриски Кујнски Држач За Кеси За Ѓубре Домашна Соба Висечки Тип Организатори 18ауг15

Употреба : Биро Материјал : Оксфорд Карактеристика : Порибено,Еколошки,Преклопен Материјал : Оксфорд Окс

DEN 1585.60
SUTK 3d Печатење Делови ЦПУ Косел Мини MGN12 12mm Минијатурни Линеарни Железнички Слајд 1pc MGN12 Линеарна Железница Водич+ 1pcs Неодамнешно
SUTK 3d Печатење Делови ЦПУ Косел Мини MGN12 12mm Минијатурни Линеарни Железнички Слајд 1pc MGN12 Линеарна Железница Водич+ 1pcs

Модел : Линеарен Водич мг серија : МГН12 Обично се користи НА 3д печатачи и цпу машини Овие лежишта се пока�

DEN 2.33
19.3 Самостојна Корпа За Перење Валкана Облека Што Го Попречува Преклопувањето За Домаќинство Расадник Универзитет Стан Канцеларија Неодамнешно
Maloо Малоне „Црвени рози“ миризливи опкружувачки дифузер 5,6 унца Неодамнешно
Maloо Малоне „Црвени рози“ миризливи опкружувачки дифузер 5,6 унца

Суштината на модерната романса Волшебна мешавина од седум од најисклучителните рози во светот Со мелен

DEN 2.67
Р&засилувач; Г РОТИРАЧКИ Центар Во Живо МТ3 Навој М14 Х 1 Со 70 Мм Независен Чак Неодамнешно
Р&засилувач; Г РОТИРАЧКИ Центар Во Живо МТ3 Навој М14 Х 1 Со 70 Мм Независен Чак

СПЕЦИФИКАЦИЈА Големина На Стеблото : 3мт Навој М14 х 1 КАРАКТЕРИСТИКИ Произведени Од Стврднат Челик Целос

DEN 1760.00
KXDFDC 8.5 Инчен Микроскоп 1080p Прилагодлив Лцд Дисплеј Микроскоп за Лемење Индустриско Одржување Неодамнешно
KXDFDC 8.5 Инчен Микроскоп 1080p Прилагодлив Лцд Дисплеј Микроскоп за Лемење Индустриско Одржување

Производот има лцдекран од 8,5 инчи, кој е поголем и прикажува појасно Аголот на екранот на микроскопот м�

DEN 2.00
Демупаи Замена На Рачниот Зглоб Најлон Ремен Компатибилен Со Паметен Часовник Амазфит Т-Рекс 2 Неодамнешно
Демупаи Замена На Рачниот Зглоб Најлон Ремен Компатибилен Со Паметен Часовник Амазфит Т-Рекс 2

Затворање на бравата Најлонска лента дизајнирана за удобно вклопување за Вашиот Паметен Часовник Амаз�

DEN 2.67
3 парчиња проucирно празно полнење замрзнато стакло козметика со облоги и дрвен жито за капаче за лив за лив за лакови за усни Неодамнешно
GueRotkr wallидни куки, висечки куки, лепливи куки за висење, растение Неодамнешно
GueRotkr wallидни куки, висечки куки, лепливи куки за висење, растение

Materialидни куки Материјал : фиберборд, железо Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на wallидн�

DEN 0.67
Групата Хилман Група 43353 Метричка Хекс-прирабница, 4-пакет Неодамнешно
Групата Хилман Група 43353 Метричка Хекс-прирабница, 4-пакет

Земја на потекло : Тајван, провинција Кина Должина на пакетот : 2 Ширина на пакетот : 2 Висина на пакетот : 1,

DEN 153.60
Васана Сребрена/Роза Злато ЦЗ Титаниум Челик Прстен Мажи/Жени Нерѓосувачки Свадба Бенд Сз3-10 Неодамнешно
Васана Сребрена/Роза Злато ЦЗ Титаниум Челик Прстен Мажи/Жени Нерѓосувачки Свадба Бенд Сз3-10

Висок Квалитет и 100% Сосема Нов Метал : титаниум челик Камен : Кубна Цирконија Големина на прстен(Прибл) : �

DEN 159.84
ТПИ 8749202 КАКУ30ВО Осцилирачки Комерцијален Ѕид Вентилатор, 30, Црна Неодамнешно
ТПИ 8749202 КАКУ30ВО Осцилирачки Комерцијален Ѕид Вентилатор, 30, Црна

Вентилатор за Монтирање на ѕид : голем волумен, вентилаторот за заштеда на енергија е атрактивно дизајн�

DEN 6318.08
Капак На Тастатурата За 2022 Година Нови 15,6 Acer Aspire 5 A515-57 A515-57-53T2 A515-57-56UV/73L5 A515-57-51WN/75RH 15,6 Инчен Капак На Кожата Неодамнешно
Капак На Тастатурата За 2022 Година Нови 15,6 Acer Aspire 5 A515-57 A515-57-53T2 A515-57-56UV/73L5 A515-57-51WN/75RH 15,6 Инчен Капак На Кожата

КОМПАТИБИЛНОСТ : капакот на тастатурата совршено одговара За 2022 Година Нови 15,6" Acer Aspire 5 A51557 A5155753 T2 A5155756 UV

DEN 104.96
DZQH-Чин LED Приврзок Светлина за Трпезариска Маса 100cm, Затемнета LED Трпезарија СВЕТИЛКА 48W Со Далечински, Модерен Лустер За Спална Неодамнешно
Девојки за девојки металик гимнастика танцуваат сјајни плен шорцеви дното на долна облека за спортски навивачки перформанси Неодамнешно
Зимска облека Анија за жени лажички врат Среќен Божиќ пулвер мек плус големина за тинејџери Неодамнешно
Зимска облека Анија за жени лажички врат Среќен Божиќ пулвер мек плус големина за тинејџери

95% полиестер, 5% спандекс Машината за миење Women'sенски црна кошула со долг ракав 2Т џемпер црна раб кошула п

DEN 0.33
Азееда Сакам Книги Торба За Перење/Перење/Складирање Неодамнешно
Азееда Сакам Книги Торба За Перење/Перење/Складирање

Големина : 53см х 44см 100% мек ткаен памук Стилска и издржлива чанта која е одлична за одржување на домот ур�

DEN 3.00
ДИТУДО Канти За Ѓубре Корпа За Отпадоци Паметна Корпа За Отпадоци Од Нерѓосувачки Челик Автоматска Индукциска Корпа За Отпадоци Неодамнешно
Бафало Сметки исчезнува Логото iPhone Заштитник На Екранот Неодамнешно
Бафало Сметки исчезнува Логото iPhone Заштитник На Екранот

Материјал : 100% Стакло Се спротивставува на гребнатини, гребнатини и капки 0,33 ммдебел екран Марка : Страт�

DEN 1.00
Природни фарми 4 мл виолетова козмо БПА бесплатни шишиња - 8 пакувања со празни контејнери за полнење - есенцијални масла - коса Неодамнешно
Кутија За таблети Сидра Шема Тркалезна Медицина Таблета Случај Пренослив Кутија За Таблети Организатор На Витамински Контејнери Држач Неодамнешно
Nikon Coolpix P600 PRO дигитален аспиратор за леќи + Адаптер за филтрирање/аспиратор + крпа за чистење на директна микрофибер. Неодамнешно
Nikon Coolpix P600 PRO дигитален аспиратор за леќи + Адаптер за филтрирање/аспиратор + крпа за чистење на директна микрофибер.

Помага во зголемување на бојата и заситеноста со намалување на пламенот на леќи Задниот прстен за заклу

DEN 1262.40
АЛАЗА Розова Еднорог Торба За Ручек Тоте Изолирани Поладни Кеси Контејнер За Ручек За Повеќекратна Употреба Пренослив За Жени Деца Мажи Неодамнешно
Кдафа 350мм Должина Црна Анодизирана 2020 Т-Слот Алуминиумски Профили Рамка За Истиснување ЗА ЦПУ Неодамнешно
Кдафа 350мм Должина Црна Анодизирана 2020 Т-Слот Алуминиумски Профили Рамка За Истиснување ЗА ЦПУ

Црна анодизирана површинска обработка Екструзиите Со ТДупчиња во 2020 година се совршени ЗА САМОСТОЈНО, �

DEN 1.00
VISI-Еден Realtree Xtra Camo Правоаголен Чаршав - 60 x 84 Инчи-Перат Поликотон Маса Крпа, Декоративна Ткаенина Маса Покритие За Трпезариска Неодамнешно
Сеопфатен КАБЕЛ USB 7 Порт Центар Неодамнешно
Сеопфатен КАБЕЛ USB 7 Порт Центар

Целосна усогласеност Со Усбспецификацијата Верзија 2 Поддржува 480 Mbps Целосна Брзина и 1,5 mbps режими за пр�

DEN 691.04
Утика Прибор За Јадење Сохо Комплет За Рамни Садови, Нерѓосувачки Челик Неодамнешно
Утика Прибор За Јадење Сохо Комплет За Рамни Садови, Нерѓосувачки Челик

4 секој : Лажички, Евра Вилушки, Салата Вилушки, Десерт Лажици, Евра ножеви Огледало Полски 18 / 10 Нерѓосува

DEN 352.00
Торба За Перење Желка Во боја Тежок Ранец За Перење Алишта Со Ремени За Рамо И Рачки Патна торба за Перење Со Врвка За Затворање Валкана Неодамнешно
Pullover for Women 2022 Henley врвови елегантна основна спортска кошула дуксери проточни атлетски влезови врвови на работна облека туники Неодамнешно
Дрвен светилник за наутички бања декор светилникот фигурини Декоративни светилици во затворен центар за маса на плажа тема дома декор Неодамнешно
Rust-Oleum 7218830 запира 'рѓа зачукувана спреј боја, 12 мл, темна бронза, 12 унца, 12 фл. Неодамнешно
Rust-Oleum 7218830 запира 'рѓа зачукувана спреј боја, 12 мл, темна бронза, 12 унца, 12 фл.

Мат чекан кафеав Металик текстурирана галаксија Информациите подолу се само по пакет Поставата отпорн�

DEN 3.00
Русија Москва Кремlin Модел на образец за нокти за секач за ножеви за ножици на ножици за ножици Неодамнешно
Русија Москва Кремlin Модел на образец за нокти за секач за ножеви за ножици на ножици за ножици

Големина : 3,5 см x 6,6 см (1,4 инчи x 2,6 инчи) Класификација : клипери за нокти, отворач, синџир на клучеви...

DEN 1.67
Ирско знаме патувања за садови за садови за торбички за спортски садини за спортски салата за чанти патувања со чевли за жени за жени Неодамнешно
NC Wallид монтиран далечински управувач кутија за складирање дневна соба за складирање решетката за складирање бесплатна поддршка Неодамнешно
Персонализирани Мини Мед Мечка Стап Обичај Мед Лажица Чешли За Свадба Партија Подароци Бебе Бања И Крштевање Десерт Прибор Дрвени Неодамнешно
Нов Лон0167 10 парчиња Долга Шарка Ролери Рачка 3 Терминали СПДТ НЦ+НЕМА Моментален Микро Граничен Прекинувач Зелен (10 Stécke Неодамнешно
Нов Лон0167 10 парчиња Долга Шарка Ролери Рачка 3 Терминали СПДТ НЦ+НЕМА Моментален Микро Граничен Прекинувач Зелен (10 Stécke

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Пластика, Метал;Отпорност На Контакт : помалку од 0,01 ом Нето Теж�

DEN 153.60
Штајнел-110025596 ХЛ 1920 Е Професионален Топлински Пиштол, 1500 В, Прилагодлива Температура и Проток на Воздух, пиштол за топол воздух Неодамнешно
Hejnar Photo Monopod Head. Направено во САД Неодамнешно
Hejnar Photo Monopod Head. Направено во САД

Тежина : 411g со стегач, 1,50 инчи широк квадратен база Висина без стегач : 3,25 инчи Висина со стегач : 3,875 инчи �

DEN 687.84