10 Парчиња Пластични Тави За Храна Со Капак 1/2 Големина Проѕирна Тава Со Индикатор За Капацитет Контејнери За Складирање Храна Резерви На Ресторани Хотелски Тави За

10 Парчиња Пластични Тави За Храна Со Капак 1/2 Големина Проѕирна Тава Со Индикатор За Капацитет Контејнери За Складирање Храна Резерви

DEN 2.67

Неодамнешно

Достапно на барање

Соодветна Големина На Тавата На Ресторанот : големината на секоја тава за ресторан со капак е околу 13 х 10,5 х 2,6 инчи/ 32,5 х 26,5 х 6,5 см, а капацитетот е 1,5 Галон, што може да се сервира за чување или други цели за складирање; Соодветната големина може да ви помогне да складирате разни видови храна Обезбедени Сте : ќе добиете 10 парчиња квалитетни контејнери за складирање храна со 10 капаци, кои може да се сервираат за чување, запечатување и ладење храна; Доволна количина може да ги задоволи потребите за секојдневна употреба или замена. Широко Се Применуваат : Јасна пластична тава за храна може флексибилно да се сервира во различни сценарија, како што се дневни семејства, забави, свадби, ресторани, хотели, кантини, супермаркети, ресторани за брза храна, ресторани за топла тенџере, црковни активности, училишни собири и така натаму. Сигурен И Безбеден Материјал : чистите тави се изработени од квалитетен материјал ЗА ДОМАШНИ МИЛЕНИЦИ, лесен за чистење, густ и не е лесен за кршење, лесен и пренослив. Транспарентен дизајн ви овозможува брзо да ја идентификувате храната. И овој сад за складирање може да издржи температурен опсег од -58 степени Целзиусови до 140 степени Целзиусови за да ја одржува храната свежа. Скала за капацитет и Дизајн Што Може Да Се Реди : има ваги во литри и квартови од надворешната страна на тавите за храна, кои лесно можат да ја измерат количината на храна за вас. И капакот е дизајниран со жлеб на рачката, ве тера лесно да го отворите и затворите капакот, исто така е запечатен и отпорен на прашина. Уште повеќе, редењето навртки спречува лепење на тавите и ви овозможува да ги редите тавите една врз друга, заштедувајќи ви простор за складирање.

Избор на купувачи

Пасер мотивационо шише со вода 32 мл со ракав и покриен капак од слама, БПА бесплатно и протекување Тритан преносен салата за Неодамнешно
Волтер Дизајн KB075H Галерија Рамка за слика, 19,75 x 29,5 инчи, црна Неодамнешно
Волтер Дизајн KB075H Галерија Рамка за слика, 19,75 x 29,5 инчи, црна

Пластичната рамка Галерија има профил со половина круг од 12 мм со совршен финиш На рамките се обезбеден�

DEN 1.00
Lepsjgc Антички жици на фиксна смола Фиксна дигитална ретро телефонска копче бирање гроздобер декоративни телефони за домашно семејство Неодамнешно
Ноќта на вештерките за домашни украси, 12 парчиња Ноќта на вештерките Фото -реквизити селфи реквизити Фото -Облечи се додатоци за Неодамнешно
Воздушен цилиндер SMC C95NBM80-250, 80мм, мозочен удар од 250мм со заклучување C95NBM80-250 Неодамнешно
Воздушен цилиндер SMC C95NBM80-250, 80мм, мозочен удар од 250мм со заклучување C95NBM80-250

Тежина : 21,00lb Димензии на производот : 24,00 x 4,00 x 4,00 инчи Состојба : Користено како ново Тежина : 21,00lb...

DEN 1.33
ИВЕС Комерцијален абразивен појас песок за песок за песок алуминиум оксид песок ремен 40-240 ремен 3 парчиња сандер Неодамнешно
ИВЕС Комерцијален абразивен појас песок за песок за песок алуминиум оксид песок ремен 40-240 ремен 3 парчиња сандер

Достапно под повеќето околности и погодни за сите видови на Сандерс и машини за пескарењеТов смола врза

DEN 1271.20
Книга за разбирање на индиции за контекст Неодамнешно
Книга за разбирање на индиции за контекст

48 стр Карактеристики на ЕП 2367 : Дализирани страници за наставници за наставници Лебетирани пасуси за чи�

DEN 0.33
ESH-25LA единечна струја на AC 25A 380VAC регулатор на напон на цврста состојба 25LA SSR Неодамнешно
ESH-25LA единечна струја на AC 25A 380VAC регулатор на напон на цврста состојба 25LA SSR

Време на испорака : 718 дена по специјална линија за САД, 825 дена по редовно работно место за светски рамки,

DEN 1.00
Jonонрд УСТ-175 3 СТРУЧНИ го мини-коакс стриптизета Неодамнешно
Jonонрд УСТ-175 3 СТРУЧНИ го мини-коакс стриптизета

Димензии на пакетот : 20828 CMS (L) X 11 Тип на производ : Прецизно мерење Количина на пакет : 1 Земја на потекло : �

DEN 1420.80
Дизајнер поздрави розови, портокалови и жолти цвеќиња во чаша чај умираат исечени три пати роденденска картичка за маќеа мајка Неодамнешно
Спрингфилд 3004.9939 2100074 Гардијан Поддршка за поддршка Неодамнешно
Спрингфилд 3004.9939 2100074 Гардијан Поддршка за поддршка

Максимална издржливост Димензии на пакетот : 14,1 H x 3,9 L x 6,7 W (сантиметри) Тежина на пакет : 0,04 килограми Зем

DEN 2.67
3drose „Светот Најдобар голем братучед со розова starвезда“ шише со вода, 21 мл, бело Неодамнешно
3drose „Светот Најдобар голем братучед со розова starвезда“ шише со вода, 21 мл, бело

Направено од не'рѓосувачки челик Капацитет : 21oz 2 пресврт на капачиња 1 лесен проток на пиење и 1 стандард

DEN 1.00
VXB бренд Јапонија MJC-55K-Gr 22mm до 32мм Флексибилно спојување на типот на вилицата, ДОГОВОР 2 Дијаметар: 32мм Должина на спојување: Неодамнешно
Домашни 116-4-34-34 Без Олово Целосен Порт Топчест Вентил со 1/4 Вртење, лемење х Лемење, Месинг, 3/4-Инчен Неодамнешно
Домашни 116-4-34-34 Без Олово Целосен Порт Топчест Вентил со 1/4 Вртење, лемење х Лемење, Месинг, 3/4-Инчен

Галванизирана рачка Олово слободен дизајн Диспензерот картон Во согласност со 0,25 Проценти пондерирана

DEN 3.00
ММ Микробранова печка за решетки за решетки, 3 нивоа полици од не'рѓосувачки челик, доволно, доволно, оптоварување со 250 килограми, Неодамнешно
SNKB мотор заштитник GV2 серија GV2ME32 GV2-ME32 24-32A Неодамнешно
SNKB мотор заштитник GV2 серија GV2ME32 GV2-ME32 24-32A

Прекинувачите на кола може да се користат за дистрибуција на моќност, ретко да се започне со асинхрони м

DEN 0.33
Japchet 200 пакет 4 инчи метални куки за куки за закачалки, куки со тешки лекови, додатоци за куки за табли, додатоци за сребрени slatwall куки Неодамнешно
Умен лисица на час на час Планер Про Премиум - Недостаток на распоред Планер со дневни слотови - Личен организатор Бележник за управување Неодамнешно
Вежба Малку 5а Карбид Врв Дупка Видов 12-120мм Дупчалка Во Собата Дупка Видов За Нерѓосувачки Челик Метал Легура Дупчење 1 парчиња Неодамнешно
Шише со вода Овијара со филтер за пиење, 26 унци 3-фаза шише за филтрирање на вода за кампување за патувања на отворено Неодамнешно
Шише со вода Овијара со филтер за пиење, 26 унци 3-фаза шише за филтрирање на вода за кампување за патувања на отворено

? Последно, капацитетот за прочистување на водата на активиран филтер за јаглерод може да достигне до 300

DEN 399.68
Курва Мебел Седум Мориња Накит Оклоп Со Огледало Во Цреша Неодамнешно
Курва Мебел Седум Мориња Накит Оклоп Со Огледало Во Цреша

Традиционален стил Изграден од тврдо дрво цврсти материи и цреша фурнири Појадок база со флејтирани пи�

DEN 0.67
СКИТНИЦИ Со Почеток UX100-014M Еден Канал Термоспој Неодамнешно
СКИТНИЦИ Со Почеток UX100-014M Еден Канал Термоспој

Логер на податоци Термоспој Скитам затворен^ СКИТАМ * Тип Ј, К, Т, Е, Р, С, Б, Н Термоспој Податоци Логер, Лог

DEN 2.67
Gdjgta чипка раб секси панталони модни цврсти гаќички за дишење фенси симпатична голема големина женски долна облека Бибс на плете Неодамнешно
6 пакувања кутии за коцка на ткиво 2 тли ткива на лицето кутии Ткива на лицето Масовно со гроздобер дрво шема исправена кутија за Неодамнешно Продажбата
Дино Диносаурус Рекс Преклопен Држач За Мобилен Телефон Прилагодлив Агол Висина Држач За Таблети Неодамнешно
Дино Диносаурус Рекс Преклопен Држач За Мобилен Телефон Прилагодлив Агол Висина Држач За Таблети

100% Пластика Материјалот е лесен, но цврсто конструиран, погоден за сите паметни телефони...

DEN 303.84
Кутија за испорака на пакетот - кутија за испорака на парцели за надворешен трем - ги чува пакетите за испорака безбедни од Неодамнешно
Златен позлатен месинг бања басен тапа со единечна дупка, поставена ротатибилна топла ладна вода миксер од чешма чешма хромирани Неодамнешно
12 мл. Чаша за Пијалоци во ресторан, Чаши Што Се Редат, Комерцијална Пластика Отпорна на Кршење, Комплет од 6-Сина Боја Неодамнешно
12 мл. Чаша за Пијалоци во ресторан, Чаши Што Се Редат, Комерцијална Пластика Отпорна на Кршење, Комплет од 6-Сина Боја

Пауза, гребење и дамка отпорна пластика, рестарентен квалитет Текстурирана надворешна површина и сите �

DEN 211.84
ВАЛИКЛУД полнети зајаче Велигденски смола собрани за зајакнување на зајак симулирано рачно изработено рачно изработено заби за Неодамнешно