Вентилатор ЗА Оџак ДАРЗИ 100W, Вентилатор За Издувни Гасови Од Камин, Вентилатор За Димни Канали, Индуктор За Нацрт На Оџак, Вентилатор За Издувни Гасови на Оџакот, За

Вентилатор ЗА Оџак ДАРЗИ 100W, Вентилатор За Издувни Гасови Од Камин, Вентилатор За Димни Канали, Индуктор За Нацрт На Оџак, Вентилатор

DEN 3.00

Неодамнешно

Достапно на барање

Забелешка! ! За Дијаметар На Грип 17-24см/13,5-21смВлезниот Напон е 220v, (напон 110 V-120v, ќе бидеме опремени со конвертор на напон).нацрт-вентилаторот индуциран од оџакот се користи со оставање на два краја на жица за поврзување со изворот на енергија. Овој Тип На Индуциран Вентилатор за Нацрт се Користи На Оџаци /Камин За Домаќинство, а Температурата на Излезот не Треба да Надминува 80 Степени. Индуцираниот Вентилатор За Нацрт Треба да биде Оддалечен Повеќе од 6 Метри од Изворот На Пожар.Инаку Индуцираниот Нацрт-Вентилатор ќе Биде Изгорен. Овој Вентилатор за Оџаци е многу погоден за додатоци за оџаци. Нацрт-вентилаторот предизвикан од оџакот генерира вшмукување и предизвикува брзо испуштање чад за да спречи чадот да не може непречено да излезе од грипот поради лошиот оџак. Не само што чадот ќе се испушти брзо, туку има и одлични перформанси. Лесен За Инсталирање, Многу Тивок, Погоден За Повеќето Форми На Оџаци, Инсталацијата не Бара Професионални Техничари. Исклучете го Прекинувачот за Напојување за Време на Инсталацијата или Отстранувањето За Да Спречите Електричен Удар. Напон : 220v (Америка 110v-120v напон, ќе бидеме опремени со конвертор на напон)Моќност; 100wsize; основен дијаметар 17-24cm/13,5-21cm Color : боја на слика тежина на производот : 2 Kg Note1. Домашниот оџак усвојува индуциран вентилатор за нацрт, а температурата на излезот не треба да надминува 60 степени. Во спротивно, индуцираниот вентилатор за нацрт ќе биде оштетен.

Избор на купувачи

Конектори за исклучување на вентилите за спојување QiSuo Допрете за 1/2 3/4 1inch Тема 20/25/32mm Адаптер за заварување на цевки Неодамнешно
Конектори за исклучување на вентилите за спојување QiSuo Допрете за 1/2 3/4 1inch Тема 20/25/32mm Адаптер за заварување на цевки

Црева за вода Погледнете ја втората слика за детали Вода Hosebrass Исклучено исклучување на вентилите за сп�

DEN 535.04
Моноприс Тв Ѕид Држач За Телевизори до 70 инчи, Навалување, Максимална Тежина 77 фунти, ВЕСА Шаблони до 600х400, УЛ Сертифицирана - Неодамнешно
Aexit DC 6-36V Winc Додатоци 300mA NPN БР 8mm Тубуларна Индуктивна Близина Сензор Прекинувачи Прекинувач LJ18A3-8-Z/BX Неодамнешно
Aexit DC 6-36V Winc Додатоци 300mA NPN БР 8mm Тубуларна Индуктивна Близина Сензор Прекинувачи Прекинувач LJ18A3-8-Z/BX

Име на производот : Индуктивен Прекинувач За Близина;Модел : LJ18 A38Z / BX;Тип На Жица : 3 Тип На Жица (Црна, Кафе

DEN 2.67
Омнитрон Иконвертор Гигабит Етернет Медиа Конвертор 8503Н-1 Неодамнешно
Омнитрон Иконвертор Гигабит Етернет Медиа Конвертор 8503Н-1

Тип На Производ : Примопредавател / Медиумски Конвертор Серија на производи : Gx AN Име На Брендот : Омнитро

DEN 0.33
CC56 - 10ug-Големина: 10 микрограми-Човечки Fkbp2 Cc56-500Ug, Новопротеински Научни-Секој Неодамнешно
CC56 - 10ug-Големина: 10 микрограми-Човечки Fkbp2 Cc56-500Ug, Новопротеински Научни-Секој

Големина : 10 микрограми ВВР Каталог Број : 102508918 Единица : Секој (10микрограми) CC561 MG CC56500 UG CC5650 UG CC5610ug Novoprotein

DEN 0.67
МИЛТОН С-117 АД. Џеб Бло-Пиштол Т-Стил Неодамнешно
МИЛТОН С-117 АД. Џеб Бло-Пиштол Т-Стил

Максимален влезен притисок од 150 фунти по квадратен инч 15,9 стандардни кубни стапки во минута со 100 фунти

DEN 3.00
Кинески црвен змеј животинско огледало преносно преклопено шминка со двојни странични очила Неодамнешно
Кинески црвен змеј животинско огледало преносно преклопено шминка со двојни странични очила

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна...

DEN 1.00
Фурик Куп фупа 12 Алатка За Инсталирање Екран И 2 Дифузери За Замена, 1/16 Неодамнешно
Фурик Куп фупа 12 Алатка За Инсталирање Екран И 2 Дифузери За Замена, 1/16

Материјал : Пвц Алатка, Дифузори од Нерѓосувачки Челик Материјал : Пвц Алатка, Дифузори од Нерѓосувачки �

DEN 148.00
МИЈАМИЈА 1200 парчиња Избрани Терминали За Стегање Поставени Изолирани Приклучоци За Електрични Жици Неодамнешно
МИЈАМИЈА 1200 парчиња Избрани Терминали За Стегање Поставени Изолирани Приклучоци За Електрични Жици

1200 парчиња Избрани Терминали За Стегање Комплет Изолирани Електрични Конектори за Ожичување Црвено : О�

DEN 2.67
Танц хм-02 Цезар Хардвер Минијатурни Црв Опрема Црево Менгеме Неодамнешно
Танц хм-02 Цезар Хардвер Минијатурни Црв Опрема Црево Менгеме

Бенд Ширина : 5 / 16" Бенд Дебелина : 0 Завртка : 1 / 4" шестоаголна глава, дупчиња и крст слот Дијаметар : 613мм Ма

DEN 2.67
Quul лебдечки полици, 3 нивоа геометриски wallидни полици, дрво и метална уметност, декор на рустикална куќа Неодамнешно
Quul лебдечки полици, 3 нивоа геометриски wallидни полици, дрво и метална уметност, декор на рустикална куќа

Прекрасни мали полици : или мал лист за книги, затоа што идеално е да додадете неколку пукања на обичен w

DEN 1056.00
Електролукс 0L2313 завеса; Кратко; Сингл Неодамнешно
Електролукс 0L2313 завеса; Кратко; Сингл

Оригинален дел за замена на OEM За повеќе од 90 години, Електлукс е посветен да го подобри вашиот живот со и

DEN 1.67
UXZDX Ноќна Светлина Печурка Ѕид Штекер Светилка ЕУ Сад Приклучок Топла Бела Светлина-Контрола Сензор Спална Соба Светлина Неодамнешно
UXZDX Ноќна Светлина Печурка Ѕид Штекер Светилка ЕУ Сад Приклучок Топла Бела Светлина-Контрола Сензор Спална Соба Светлина

Интелигентно контрола на светлината,светлосен сензор предводена од ноќно светло, поврзување со ѕиднио�

DEN 255.84
Заварувач Нација 8 Панел Капа За Заварување, Издржлив, Мек Платно од памучна Патка од 10 мл, За Безбедност и Заштита При Заварување. Неодамнешно
Achенската Забава Ја Фаворизира Невестата 2б Обувки, Флеш Појас Розова Неодамнешно
Achенската Забава Ја Фаворизира Невестата 2б Обувки, Флеш Појас Розова

Појас прави забава партија корист Една големина одговара на сите Невестата 2b Bflashing појас розова...

DEN 652.80
Национален Хардвер Н119-644 В2021 Куки За Чаши Во Цврст Месинг, 5 пакувања Неодамнешно
Национален Хардвер Н119-644 В2021 Куки За Чаши Во Цврст Месинг, 5 пакувања

Куката за цврста месинг Чаша од 3 / 4 инчи на националниот хардвер е наменета за закачување домашни и инду

DEN 1.00
Dataram 120 GB 2.5 SSD Drive Solid State Drive компатибилен со HP ZBook Studio G4 Неодамнешно
Dataram 120 GB 2.5 SSD Drive Solid State Drive компатибилен со HP ZBook Studio G4

Dataram 120 GB SATA III 65 "Солиден државен погон Dataram, доверливо име на брендот од 1967 година 3 годишна гаранција за з

DEN 304.00
Домино Влошки Еднократно Платнени Влошки Различни Пакувања | Еколошки Бамбус Перат Менструални Влошки | Големина Редовни Или Ситни Неодамнешно
Спортски градници за жени тренингот крст назад спортски градник со отстранливи влошки кои работат со јога градник Неодамнешно
Спортски градници за жени тренингот крст назад спортски градник со отстранливи влошки кои работат со јога градник

Crisscross Strappy Bra со еластични ленти што нема да се лизне и ќе го покажат вашиот убав грб Отстранливи влошки м

DEN 159.84
Н/ А Торба За Складирање Со Голем Капацитет-Геометриска Пеперутка Јорган Облека Организатор Декорација Простор Чувар Патент Подвижна Неодамнешно
Есенцијално масло од ананас сет органско растение Природно чисто терапевтско масло од ананас за дифузер, чистење, дом, спална соба, бањата, Неодамнешно
УЛТЕХНОВО 3д Печатачи 3д Принтери Додаток На Кабел Надворешен Модул ЗА Префрлување Со Голема Моќност 3д Печатач Адаптер Табла Неодамнешно
WDBBY Дебела Јога Мат Удобност Пена Коленото Лактот Душеци За Вежбање Јога Пилатес Внатрешни Влошки Фитнес Обука Неодамнешно
WDBBY Дебела Јога Мат Удобност Пена Коленото Лактот Душеци За Вежбање Јога Пилатес Внатрешни Влошки Фитнес Обука

Совршена дебелина : подлогата со висока густина може да го апсорбира влијанието на зглобовите и да обез�

DEN 1.67
Неродеко Тркалезна Трпезариска Маса корпа за леб плетени корпи Тркалезна Имитација На Корпа Со Овошје Од Fruitан Држачи За Сервирање Неодамнешно
Н / Британски Ретро Керамички Тенџере За Кафе Чаша За Кафе Лажица Поставете Божиќна Кригла Порцелан Чаша За Чај Чаша За Вода Неодамнешно
Јапонски хризантема и пребројување на огледало на храмови, преносни преклопи со двојни странични очила Неодамнешно
Јапонски хризантема и пребројување на огледало на храмови, преносни преклопи со двојни странични очила

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна...

DEN 415.84
Мфвфм Виножито Деца Позадина Расадник Цртан Филм Животните Самовила Шарени Ѕид Фреска Неодамнешно
Мфвфм Виножито Деца Позадина Расадник Цртан Филм Животните Самовила Шарени Ѕид Фреска

Совети за затоплување : Не кора и стап Треба да се купи позадина паста од себе Препорачуваме да користит�

DEN 2.00
Bettomshin 10pcs нитрилна гума О-прстени, 12,1 mm OD 8,5 mm ID 1,8 mm ширина, метрички буна-нитрил заптивка за мијалник за заптивка Неодамнешно
Bettomshin 10pcs нитрилна гума О-прстени, 12,1 mm OD 8,5 mm ID 1,8 mm ширина, метрички буна-нитрил заптивка за мијалник за заптивка

Надворешен дијаметар : 12,1мм / 0,48 инчи; Внатрешен дијаметар : 8,5мм / 0,33 инчи; Дијаметар на жица : 1,8мм / 0,07 �

DEN 1.33
Ксукамти Беа Потребни 55 Години За Да Се Погледне Оваа Добра Капа, Прилагодлив Памук Извезени 55-ти Роденденски Подароци Бејзбол Капа За Неодамнешно