Божиќна Лента, Лента За Новогодишна Елка од 10 дворови, Божиќна Лента За Пакување Подароци, Украси За Божиќни Занаети За Венци, Божиќна Тематска Лента За Завиткување

Божиќна Лента, Лента За Новогодишна Елка од 10 дворови, Божиќна Лента За Пакување Подароци, Украси За Божиќни Занаети За Венци, Божиќна Тематска

DEN 135.84

Неодамнешно

Достапно на барање

€Големина} : Секоја Божиќна лента за пакување подароци мери околу 1,0 инчи во ширина и 10 јарди во должинашто е погодно ЗА сам занает, украси и пакување. Тие се практични и убави, исто така можат да ја зголемат празничната богата атмосфера. €Премиум Материјал Q : Изработена од врвни полиестерски влакна, цврстата Божиќна Лента со различни попречни ребра има уникатна текстура и дополнителна издржливост, светли бои, погодни за разни намени и не е лесно да се деформира и носи кога ќе се повлече. ®Широка Примена : Лентата За Новогодишна елка може широко да се користи за правење божиќни занаети, како што се завиткување подароци, Новогодишни венци, украси За Новогодишна елка, венец Од Лента За Новогодишна елка и сл. Направете ги во подарок лак и држете ги на маса, врата, ѕид или насекаде. ●Мора Да Ги Имате За Божиќ● : Овие Божиќни Ленти за дрво не само што може да се користат за врзување на Сите Видови Божиќни занаети, туку и да се направат лакови за подароци како подароци, да им се даваат на семејството или соседите По Повод Божиќ!. ●Божиќна Тематика : уникатниот дизајн На Божиќна лента за подароци со живописни и живописни елементи ќе создаде целосно празнична атмосфера и незаборавни спомени за вас! Тоа е совршен додаток на Сите Ваши Божиќни украси на отворено.

Item Type: Christmas Ribbon
Length: 10 yard
Width: 25mm/1.0in
Optional Color: Glove Red, Xmas Tree Red, Xmas Tree White, Snowman Red
Package List: 1 x Ribbon
Note: 1. Due to the difference between monitors and light effects, the pictures may not reflect the actual color of the item.2. Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding.

Избор на купувачи

Бренд за вредност, 2HGK7, полици, додаток, H 74, W 18, D 18, Chrome Неодамнешно
Бренд за вредност, 2HGK7, полици, додаток, H 74, W 18, D 18, Chrome

Комерцијален бренд : бренд за вредност Ракување со материјали Комерцијален бренд : бренд за вредност...

DEN 1.33
Guardian Technologies Germguardian Air Прочистувач на воздухот оригинален филтер за јаглерод 4-пакет со Guarm Guardian FLT4825 Неодамнешно Продажбата
Guardian Technologies Germguardian Air Прочистувач на воздухот оригинален филтер за јаглерод 4-пакет со Guarm Guardian FLT4825

Овие се оригинални филтри за гермггардијан : важно е да се користат само оригинални делови за замена на �

DEN 719.68
445nm 405nm Три елементи стаклени леќи за модул Aixiz Неодамнешно
445nm 405nm Три елементи стаклени леќи за модул Aixiz

Списокот е за единечни стаклени леќи со три елементи во орев со навој M9x05 дизајниран да работи со модул 12

DEN 1489.60
Волрат К3646510 - 2 11 Кварт Сервис Комплет Неодамнешно
Волрат К3646510 - 2 11 Кварт Сервис Комплет

Вистински оем замена дел Волрат нуди целосна линија садови за готвење и е посветена на уметноста на гос�

DEN 2230.40
YXQ 20Pcs 5K om Потенциометри w Тенџере Копче Капак 3 Терминали Еден Заеднички Линеарен Прилагодлив Раториум Неодамнешно
YXQ 20Pcs 5K om Потенциометри w Тенџере Копче Капак 3 Терминали Еден Заеднички Линеарен Прилагодлив Раториум

Име на производот : потенциометар;вредност на отпорност : 5К Ом; Тип : единечна Линеарна (Тип Б) Дијаметар �

DEN 316.80
Evertechpro 2006549 Замена на сондата на ниво на вода за мраз машина Манитовок 20-0654-9 MAN2006549 Неодамнешно
Evertechpro 2006549 Замена на сондата на ниво на вода за мраз машина Манитовок 20-0654-9 MAN2006549

❖ Ice Machine models including CVD685 CVD885 SD0302 A SD0303 W SD0322 ASD0323 W SD0422 A SD0423 W SD0452 A SD0453 W SD0502 A SD0503 W SD0592 NSD0602 A SD0603 W SD0603 WM SD0692 N SD0852 A

DEN 239.84
Оценет Стрип Бин Неодамнешно
Оценет Стрип Бин

Тешка, пластика без киселина Магацинот до шест високи Вклучува една (1) црна одделение стрип бин партици�

DEN 2.00
82TL21.2517BSW AMETRIC® Metrick Taper Lock 2517 BSW метрички метрички метрички метрички, за ISO 16B-1 ролери, 21 заби, 182 mm надворешен дијаметар, Неодамнешно
82TL21.2517BSW AMETRIC® Metrick Taper Lock 2517 BSW метрички метрички метрички метрички, за ISO 16B-1 ролери, 21 заби, 182 mm надворешен дијаметар,

101282 TL212517 BSW AMETIRC (R) Број на дел Заклучување на Taper 2517 BSW метрички метрички метрички метрички ланец за ISO 16 B1.

DEN 713.60
Без електрични загреани нараквици, ракавици Електрични перничиња USB загреани нараквици со двојно еднострано загревање чуваат топло Неодамнешно
Двозох Флексибилни &засилувач; Тенок HDMI Кабел 1FT, Мека &засилувач; Ултра-Тенок HDMI До Hdmi Кабел Поддршка 4K@60Hz/2160P/1080P Неодамнешно
Двозох Флексибилни &засилувач; Тенок HDMI Кабел 1FT, Мека &засилувач; Ултра-Тенок HDMI До Hdmi Кабел Поддршка 4K@60Hz/2160P/1080P

HDMI Кабел : Twozoh HDMI Кабел Со Голема Брзина Поддржува 4k Видео@60 Hz, 1080 P, True HD 71, Аудио Повратен Канал (ARC) S HDMI пор

DEN 94.24
кутија за складирање на кутија за автомобили Организатор за кутии за складирање торба за отпадоци, торба со алатка за ѓубре Неодамнешно
Corning 20-200 ql Lambda Плус 8 Канал Iso17025 3X4 Неодамнешно
Corning 20-200 ql Lambda Плус 8 Канал Iso17025 3X4

Претходно Калибриран Пипетор испорачан Со Iso 17025 Постапка За Тестирање На Сертификати : 4 Мерења на 3 vol Пр

DEN 2.00
ADTDA Black2-Tier Acrylic Display Stand, Stand Cupcake, Display Fiser for Amiibo Funko Pop Figures, Цврсто цевка за држење на дрва, Неодамнешно
ADTDA Black2-Tier Acrylic Display Stand, Stand Cupcake, Display Fiser for Amiibo Funko Pop Figures, Цврсто цевка за држење на дрва,

Овој акрилен дисплеј е изработен од премија од 6мм црн акрилик, додека други, дебелината на С се 3мм Ор4мм

DEN 2.33
Sishhome 36 инчи должина лебдечки полици, полици со длабоки wallидови од 12 инчи за бања/дневна соба/спална соба/кујна декор, Неодамнешно
Sishhome 36 инчи должина лебдечки полици, полици со длабоки wallидови од 12 инчи за бања/дневна соба/спална соба/кујна декор,

【Голема големина и голем капацитет】 : Секоја табла мери 35 2 / 5 "" l x 11 4 / 5 "" d x 2 "" t , 12 инчи длабочина намест

DEN 0.67
AEXIT пластични DIY релеи PCB табла прототип тест за тестирање за тестирање на тела за компјутер Неодамнешно
AEXIT пластични DIY релеи PCB табла прототип тест за тестирање за тестирање на тела за компјутер

Име на производот : Тест за тестирање на табла PCB; Материјал : Пластика Големина : 34 x 40x 28mm / 1,3 "x 1,6" x 1,1 "(L*W*H)

DEN 3.00
LKYBOA Објектив 6mm, Одбор Објектив Црна За БЕЗБЕДНОСТ ВИДЕО НАДЗОР Камера M12 Интерфејс Неодамнешно
LKYBOA Објектив 6mm, Одбор Објектив Црна За БЕЗБЕДНОСТ ВИДЕО НАДЗОР Камера M12 Интерфејс

● 2,8 мм CCTV Леќа, F2, 0, HD 1,3 M егапиксел Како дел за замена за безбедносниот систем НА камерата ЗА ВИДЕО НАДЗО

DEN 1236.80
GT Graphics Express Express Geisha - 3 налепница за винил - за лаптоп за автомобили I -рампа Телефон Хард капа - водоотпорна декларација Неодамнешно
GT Graphics Express Express Geisha - 3 налепница за винил - за лаптоп за автомобили I -рампа Телефон Хард капа - водоотпорна декларација

Големина : 3 " Американски направен производ Водоотпорен винил отпорен на отворено Американски направен

DEN 63.84
Ознаки Roku Тв Далечински w / Контрола На Јачината на Звукот &засилувач; Тв Копчето За Вклучување За СИТЕ Ознаки ROKU ТВ НЕ Неодамнешно
Ознаки Roku Тв Далечински w / Контрола На Јачината на Звукот &засилувач; Тв Копчето За Вклучување За СИТЕ Ознаки ROKU ТВ НЕ

(Тв спецификација) далечинскиот управувач работи за Сите Ознаки Року Телевизори (Карактеристики на дал�

DEN 169.44
Регулатор за притисок на вода од месинг со мерач- помага во заштитата на RV водовод и црева од градска вода под висок притисок- Лесен Неодамнешно Продажбата
Симпатична количка печатено шише со топла вода со мека кадифен капак рачна топла гумена вода торба за вбризгување 1000 мл Неодамнешно
Симпатична количка печатено шише со топла вода со мека кадифен капак рачна топла гумена вода торба за вбризгување 1000 мл

Материјал : Ова смешно шише со топла вода е изработено од кратко кадифен + гума, нежна и убава и издржлива

DEN 268.64
MEMZI PRO 32gb Класа 10 90MB / s Микро Sdhc Мемориска Картичка Со SD Адаптер За Sony Xperia Z Серија Мобилни Телефони Неодамнешно
MEMZI PRO 32gb Класа 10 90MB / s Микро Sdhc Мемориска Картичка Со SD Адаптер За Sony Xperia Z Серија Мобилни Телефони

Со Чипсет Од Класа 10 и брзи брзини на пренос на податоци до 90 MB / s* додека се среќавате UHSI / UHS1 (ултра Голе�

DEN 1017.60
Иридентни Торби За Подароци Со Средна Големина-Комплет од 12 Холографски Кеси За Подароци За Повеќекратна Употреба Со Рачки-Торби Неодамнешно Продажбата
Faucet xyyxdd, модерен бакар топла и ладна вода басен тапа за миење тапа тапа за мијалник за мијалник за бања Неодамнешно
Faucet xyyxdd, модерен бакар топла и ладна вода басен тапа за миење тапа тапа за мијалник за мијалник за бања

Име на производот : тапа на сливот Материјал : бакар Оваа тапа е погодна за повеќето мијалници, а прецизн�

DEN 249.60
30в 30А Висока Моќност 600В/900В Прилагодлив Регулатор ЗА Префрлување Еднонасочна Струја 30в 20а 100В 5А 15В 30А 15В 60а Регулатор На Напон Неодамнешно
Волтер Titex- DC150-03-05.600D0-WJ30RE вежба Неодамнешно
Волтер Titex- DC150-03-05.600D0-WJ30RE вежба

Стандардни вежби за геометрија цврст карбид DC150 Изведете цврста вежба со карбид без внатрешна течност �

DEN 0.67
Далечински управувач за Frigidaire FFRE063ZA1 FFTH0822U1 FFRE10333U10 FFRE1233U10 FFRE2533U10 FFRE2533U2E0 FFRE2533U20 FFRE22233U2E2E2E0 Неодамнешно
Далечински управувач за Frigidaire FFRE063ZA1 FFTH0822U1 FFRE10333U10 FFRE1233U10 FFRE2533U10 FFRE2533U2E0 FFRE2533U20 FFRE22233U2E2E2E0

Ве молиме, забележете дека ставката за замена може да не работи со сите функции како оригинални Процене�

DEN 1.33
3pack mop Заменете ја главата за вртење на главата, за да се поправи микрофиберите на главата на лесна мрежа, вклучува база за замена Неодамнешно
Работна станица за прилагодување на работната станица Yumuo, монитор за подигнување на компјутерски биро компјутер, за подобрување на екранот Неодамнешно
Бафало индустрии Неодамнешно
Бафало индустрии

Одлична маст и масло партал Идеално за работа на моторот, хидраулични поправки и општо одржување Изветн

DEN 242.72
Michaels најголемиот дел 8 пакет: Нане Фото и Занаетчиски чувар со едноставно уредно Неодамнешно
Michaels најголемиот дел 8 пакет: Нане Фото и Занаетчиски чувар со едноставно уредно

Оваа крајна кутија за складирање вклучува 16 случаи за уште повеќе простор за организирање, заштита и чу�

DEN 2.33