Мг Научни ENT Медицински Фарови-ENT Медицинска Опрема

Мг Научни ENT Медицински Фарови-ENT Медицинска Опрема

DEN 1091.20

Неодамнешно

Достапно на барање

Сосема нов, неотворен, неоштетен предмет во неговото оригинално пакување (каде што е применливо пакувањето) Најдобар квалитет обезбеден. Производот може да се користи за демонстрација или научни цели, како што е применливо. Ние произведуваме вистински производи и извоз низ целиот свет. Ние обезбедуваме различни Фарови за Испитување; Со Уникатен дизајн овозможува прилагодување на фаровите од страна на страна и од директно надолу и нагоре позиции. Фарови со економична цена со стандардно ОСВЕТЛУВАЊЕ ПРЕДВОДЕНО од 3 вати. Овие квалитетни светла за глава од новата генерација совршено ја осветлуваат областа за испитување во секоја ситуација. ЛАМБАТА ПРЕДВОДЕНА од долг живот обезбедува силна и природна светлина. Стандардна Светлосна Точка од 40мм прибл. Работно Растојание од 350мм прибл.Практични Ракави За Фокусирање за еднообразно квалитетно осветлување. Гламурозна прилагодлива пластична лента за Глава со заклучување. Тоа е Лесна Лента, која е удобна за испитување на пациентите.Овој фар има Прицврстување На Батеријата на Полнење, континуирано работи до 3 часа може да го користите и Овој Фар додека Се Полните. ПОГОДЕН ЗА ОПШТ ПРЕГЛЕД НА ПАЦИЕНТИ, За Е.

Избор на купувачи

Напредок Осветлување Источен Рај Led Колекција 1-Светло Јасно Семе Стакло Преодна Отворено Среден Ѕид Фенер Светлина Текстура Црна Неодамнешно
Sunlite 00621-SU Мини Спирала CFL Сијалица, 23 Вати, Средна Основа, 1600 Лумени, 10.000 Часовен Животен Век, UL Наведени, 50K-Супер Неодамнешно
Sunlite 00621-SU Мини Спирала CFL Сијалица, 23 Вати, Средна Основа, 1600 Лумени, 10.000 Часовен Животен Век, UL Наведени, 50K-Супер

КОМПАКТНИТЕ ФлуоресцентниСончеви МИНИ Спирални Светилки CFL се енергетски ефикасно, долготрајно решени

DEN 2.33
E26 LED Светилки ОД ПЧЕНКА 12W LED Светилки ЗА Свеќи 100W Блескаво Светилки Еквивалентно, Ладно Бело 6000K ЗА Станбено И Комерцијално Осветлување, Неодамнешно
YDJoo LED Пченка Сијалица 15W LED Светилки 84pcs 2835 SMD 150W Блескаво ЕКВИВАЛЕНТ LED Лустерот Сијалица E26 E27 Средна База Неодамнешно
YDJoo LED Пченка Сијалица 15W LED Светилки 84pcs 2835 SMD 150W Блескаво ЕКВИВАЛЕНТ LED Лустерот Сијалица E26 E27 Средна База

Спецификација : Е26 LED светилки изработени од Пластика и Алуминиум со 84 парчиња 2835 SMD, обезбедуваат 1500 лум�

DEN 495.84
ZRQYHN Деформабилна Светилка RGB Боја Светло Преклоплив Дизајн со 3 ПРИЛАГОДЛИВИ LED Глави Далечински Управувач LED Гаража Светло Неодамнешно
Тото ВЦА10АВ01 СЕНЗОР КОНТРОЛЕР Неодамнешно
Тото ВЦА10АВ01 СЕНЗОР КОНТРОЛЕР

Тежина на пакетот : 0,5 килограми Истовремено помагајќи да се намали нашето влијание врз Животната среди�

DEN 1228.80
ЦИК Индустрии 1822 Светилки, 36 V, 3.6 W, База BA9s, т-3.25 форма Неодамнешно
ЦИК Индустрии 1822 Светилки, 36 V, 3.6 W, База BA9s, т-3.25 форма

Облик : Т3 Филамент : Ц2Ф Кутија од 10 Светилки 1822 ова е сијалица од 36 Волти со база Ба9с Ве молиме прегледај�

DEN 112.80
Пилипан ЛЕД Г16. 5 Глобус Сијалица , 5 Вати, 350 Лумени, Затемнети, Канделабри Е12 База, Кратки Светилки, Суета Светилки, Енергија Ѕвезда Неодамнешно
Тувл-Мини, ТУВЛ-Мини - се-9 Замена Светилка За Свеж Воздух МИНИ УВ За Мини УВ, Оем Квалитет Премиум Компатибилен Светилка Сијалица. Неодамнешно
Е12 LED Светилки, 6w Канделабри LED Светилки 60 Вати Еквивалент, Лустери Светилки 3000k Топло Бело 480 Лумен Не-затемнување За Таванот Вентилатор Неодамнешно
SATCO S39799 60W/LED/HID/MB-G3/27K/100-277V 12 Брои Неодамнешно
SATCO S39799 60W/LED/HID/MB-G3/27K/100-277V 12 Брои

Речиси насекаде каде што можете да најдете осветлување, можете да најдете решение за осветлување Од Сат

DEN 1671.04
ОСРАМ 55В 12в Х1 П14, 5с халогена светилка 64150 Неодамнешно
ОСРАМ 55В 12в Х1 П14, 5с халогена светилка 64150

Оем Квалитет И Спецификации осрам Х1 замена сијалица Направени Во Германија 64150 55В 12в П14, 5с Сигурен Квал�

DEN 127.04
Aielit A15/A50 E26 Црвена LED Сијалица 25w Еквивалент, 200 Лумени, Затемнувачки 2W Глобус LED Филамент Едисон Светилки За Лустер, Тавански Вентилатор, Неодамнешно
Магија&засилувач;школка R39 Рефлектор Тип Сијалица 4PCS 120V 30W R39 E17 Замена Сијалица Лава Светилка Неодамнешно
Магија&засилувач;школка R39 Рефлектор Тип Сијалица 4PCS 120V 30W R39 E17 Замена Сијалица Лава Светилка

Главно осветлување во домаќинството, локални места, насочно осветлување, обликот на производот е рефле�

DEN 143.68
ХЕРОЈ-ЛЕД Г16-ДС-4В-ВВ27 Диммабл Г14/Г16 Е26/Е27 4в Едисон Стил ЛЕД Гроздобер Антички Филамент Сијалица, 40в Еквивалент, Топло Бело 2700К, Неодамнешно
Rnyloas G4 Сијалица, 5 Пакет G4 Халоген 12V 20w Висок Излез 300LM, G4 Dimmable, Врвен Квалитет G4 Сијалица Со G4 База, 2800k Топло Бело, G4 Неодамнешно
Rnyloas G4 Сијалица, 5 Пакет G4 Халоген 12V 20w Висок Излез 300LM, G4 Dimmable, Врвен Квалитет G4 Сијалица Со G4 База, 2800k Топло Бело, G4

1, ● Врвен Квалитет И Безбеден Q : оваа сијалица g4 користи ксенонски гас и сребрена рефлекторска обвивка,

DEN 2.33
Техничка Прецизност Замена ЗА КАДИЛАК ЕСКАЛАД Есв В8 6.2 Л 615ЦЦА ПАНЕЛ НА ВРАТИТЕ ГОДИНА2009 ЗАМЕНА НА БЕЛАТА ЛЕР Неодамнешно
Техничка Прецизност Замена ЗА КАДИЛАК ЕСКАЛАД Есв В8 6.2 Л 615ЦЦА ПАНЕЛ НА ВРАТИТЕ ГОДИНА2009 ЗАМЕНА НА БЕЛАТА ЛЕР

Замена ЗА КАДИЛАК ЕСКАЛАДЕ ЕСВ V8 62 L 615 CCA ВРАТА ПАНЕЛ ГОДИНА2009 БЕЛАТА LED ЗАМЕНА Со Техничка Прецизност...

DEN 3.33
Тианфан Гроздобер Лед Сијалица Голем Лотус Г40 4В 2500КЕЛВИН Топлина Сјај 40В Подеднакво 110-130в Е26 Декоративна Едисон Сијалица Неодамнешно
Флуоресцентни Светлосни Капаци За Тавански Дифузни Панели-Цветна Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft Неодамнешно
Далечински Управувач Од Типот Asd Ѕид ЗА Прилагодлив Прилагодлив 3000k 3500K 4000K 5000K CCT Осветленост Затемнувач Панел Комерцијално Внатрешно Неодамнешно
Гринлит ЦФЛ 18в Меко Бело Покриено 75 Вати Еквивалент Неодамнешно
Гринлит ЦФЛ 18в Меко Бело Покриено 75 Вати Еквивалент

CFL 18w Опфатени Меко Бело 75 Вати Еквивалент Проценетата Енергија Чини 2,17 Долари Енергијата Се Користи 18 В�

DEN 1.00
Замена За ЗЕЛЕНА Енергија EXT/FG/Green JR12V-50W/N / FG Зелена Сијалица Со Техничка Прецизност Неодамнешно
Замена За ЗЕЛЕНА Енергија EXT/FG/Green JR12V-50W/N / FG Зелена Сијалица Со Техничка Прецизност

Замена ЗА ЗЕЛЕНА ЕНЕРГИЈА EXT / FG / GREEN JR12 V50 W / N / FG ЗЕЛЕНА Сијалица Единица по продажба : 1 Замена ЗА ЗЕЛЕНА �

DEN 1.00
Феит Електрични 500 W Специјална Употреба Халогена Сијалица Неодамнешно
Феит Електрични 500 W Специјална Употреба Халогена Сијалица

Ј обликувајте Халогена сијалица со основа R7 S Затемнета сијалица Употреба : Базен и Спа Опис на производ�

DEN 2.67
Fdit Издржлив E14 LED Лустер Сијалица Со Светло Влакно Светилка Во Гроздобер Стил Заштеда На Енергија Дома Топло Ладно Бело 12V Неодамнешно
Fdit Издржлив E14 LED Лустер Сијалица Со Светло Влакно Светилка Во Гроздобер Стил Заштеда На Енергија Дома Топло Ладно Бело 12V

ЗАШТЕДА НА енергија ПРЕДВОДЕНА светлина, мала потрошувачка на енергија, 80% повеќе заштеда на енергија, е

DEN 128.48
Нормански Светилки 35PA36H/VWFL-Волти: 12v, Вати: 35W, Тип: Par-36 Халоген Неодамнешно
Нормански Светилки 35PA36H/VWFL-Волти: 12v, Вати: 35W, Тип: Par-36 Халоген

Напон : 12 V, Моќност : 35 W, Тип : ПАР36 Халогена Сијалица, Основен Тип : МултиТерминал, Животни Часови : 2000, Шир�

DEN 3.33
Lamsky E14 LED Сијалица Европската База 4W LED Лустерот Светилки Затемнување 40W ЕКВИВАЛЕНТ, Пламен Врвот Канделабри LED Светилки, 110V 6000K Неодамнешно
PAR36 LED Пејзаж Сијалица 12V 12W 1280LM 100w Халогени Пејзаж Светилки 6000K AC/DC 12-36V, Отпорни На Вода, PAR36 LED 12v Поплава Светлина Неодамнешно
PAR36 LED Пејзаж Сијалица 12V 12W 1280LM 100w Халогени Пејзаж Светилки 6000K AC/DC 12-36V, Отпорни На Вода, PAR36 LED 12v Поплава Светлина

●Широка примена●за употреба со кој било низок напон 12 волти извор на енергија и се справува со нестаби�

DEN 1103.84
Флуоресцентни Светлосни Капаци За Тавански Дифузни Панели-Шема На Џунгла - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft Неодамнешно
Мдмпринт Флуоресцентна Сијалица Неодамнешно
Мдмпринт Флуоресцентна Сијалица

● Флуоресцентна Сијалица Применета енергија : 18 вати ● Основен Тип : Среден БиПин (Г13)...

DEN 315.68
Крал 6W ПРЕДВОДЕНА Едисон Сијалица 5000K Дневна Светлина Бел Сјај, 70W Еквивалент 700 Лумен Затемнета Е26 Средна База, Гроздобер Едисон Стил Неодамнешно
612 Вермонт 2.5 V Мулти Мини Божиќ Замена Светилки За Новогодишни Елки И Блескаво Стринг Светла, Приклештени База, 100 Брои Неодамнешно
612 Вермонт 2.5 V Мулти Мини Божиќ Замена Светилки За Новогодишни Елки И Блескаво Стринг Светла, Приклештени База, 100 Брои

25 Волти, 170ма, 0.42 Вати Мини Божиќ замена светилки Проверете ја белата ознака во близина на машкиот приклу

DEN 1062.40
Sunlite 03196-SU 35MR8/CG/FL/12V Халоген MR8 30-Вати Сијалица, 500 CBCP, 36° Поплава Зрак Агол, 12-Волти, Г4 Би-Пински База, Неодамнешно
Sunlite 03196-SU 35MR8/CG/FL/12V Халоген MR8 30-Вати Сијалица, 500 CBCP, 36° Поплава Зрак Агол, 12-Волти, Г4 Би-Пински База,

МР8 СВЕТИЛКИ овие халогени светилки од 35 вати имаат основа од 2 пина (Г4) и заштитно стакло за покривање П�

DEN 2.33
Фансипро Халогена Сијалица Висока Осветленост, Комплети За Додатоци На Продавница За Велосипеди; Микробранова Печка; Индустрија; Кабинет Неодамнешно
Луксон Полу Хром Светло Затемнето, ЛЕД Филамент Гроздобер Сијалица СО ОГЛЕДАЛО 6W G80/G25 E26 Средна База Топло Бело 2700K, 2 Пакет Неодамнешно
Луксон Полу Хром Светло Затемнето, ЛЕД Филамент Гроздобер Сијалица СО ОГЛЕДАЛО 6W G80/G25 E26 Средна База Топло Бело 2700K, 2 Пакет

СИЈАЛИЦА БЕЗ ОТСЈАЈ : гроздобер сијалица со половина хром на врвот, која не само што може да ги рефлектир

DEN 758.40
Волфрам Халоген 100в Сијалица Неодамнешно
Волфрам Халоген 100в Сијалица

54192 Карактеристики : Сијалица Низок до среден напон со рефлектор. Филамент : Ц8. Просечен номинален живот

DEN 1.33
Флуоресцентни Светлосни Капаци За Тавански Дифузни Панели-Шема На Ѕвезди - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft Неодамнешно
Chanzon Висока Моќност Led Чип 30w Бела Супер Светла Интензитет SMD Кочан Светлината Емитер Компоненти Диода 30 W Сијалица Неодамнешно