Шишиња со топла Вода Со Покривка Цвеќиња Од Маргаритка Вреќа Со Топла Вода За Ублажување На Болката, Грчеви Во Менструацијата, Потопли Стапала На Рацете 2 Литри

Шишиња со топла Вода Со Покривка Цвеќиња Од Маргаритка Вреќа Со Топла Вода За Ублажување На Болката, Грчеви Во Менструацијата,

DEN 3.00

Неодамнешно

Достапно на барање

●Премиум Материјал●капаците за шишиња со топла вода користат двослојни кадифени ткаенини (95%полиестер+5%спандекс), што помага да се изолира топла вода, да се спречи изгорување на кожата и да се загреете околу 6 часа ●Одлично Отпорно На Истекување ● шишето со топла вода е направено од ПВЦ, а капакот е направен од ПП. Дизајнот со широка уста лесно се полни со вода. Запечатеното капаче од шишето помага да се спречи истекување на вода. ●Големина М : 20*30см / 10*12ин (2Л). Забележете дека водата за полнење може да се наполни само со 2/3, а вреќата со топла вода може да се пере во машина. ①Топол Подарок Оваа симпатична/ладна вреќа со топла вода е одличен подарок за родителите, децата и пријателите на роденден, Денот на Мајката, Денот на Благодарноста, Божиќ и Нова година. €Повеќекратна Употреба Q вреќата со топла вода може да се користи за ублажување на болки во мускулите, стрес, мигрена, зглобови и менструација. Може да се користи и како вреќа со ладна вода за треска деца/мажи/жени или го намалува отокот на раната. "Спецификација : 1. Материјал : } Капак : Двослојни кадифени ткаенини (95% полиестер+5% спандекс). ● Шише со топла вода : пвц. Пакет : ● 1 шише со топла вода+1 капак.

1. Material:
♦ Cover: Double-layer velvet fabrics (95%polyester+5%spandex).
♦ Hot water bottle: PVC.
♦ Cap: PP.
2. Package: ♦ 1 hot water bottle+1 cover.
3. Size:
♦ S: 15.5*25cm / 6*10in (1L).
♦ M: 20*30cm / 10*12in (2L).
4. Design::
♦ Leakproof: Sealed cap prevent hot water splitting out.
♦ Easy to fill in: Wide mouth design.
5. Multi-Use:
♦ It can be a cold water bag for fever children/men/women or reduces wound swelling.:
♦ Keeping warm, relieving muscle soreness, stress, migraine, joints and menstruation. ♦ A great gift for parents, children, and friends.:
6. Tips:
♦ Machine Washable. :
♦ Filling water can only be filled with 2/3.:
♦ If you have any questions about the hot water bag, please email us at any time. :

Избор на купувачи

Додатоци Organiz Организатор На Задниот Багажник Карго Мрежа За Тојота Такома 1995-2023 - Товарна Мрежа Во Стилот На Плик За ТЕРЕНЕЦ Неодамнешно
4 парчиња 3031120, 3031123 Замена На Вакуумски Ремени За Моќност БЕЗ Вреќи 6579Р, 6583П, 6583Р, 6583В, 6583В, 6583Х Неодамнешно
4 парчиња 3031120, 3031123 Замена На Вакуумски Ремени За Моќност БЕЗ Вреќи 6579Р, 6583П, 6583Р, 6583В, 6583В, 6583Х

●Забелешка вашиот нов појас ќе биде помал по големина бидејќи вашиот стар е испружен ●Заменете Го Број

DEN 878.40
SDFGH USB Мини Вентилатор За Полнење 360 Степени Ротација 3 Брзини Вентилатор За Биро Пренослив Тавански Вентилатор Погоден За Отворено И Дома Неодамнешно
Врвови за жени случајно лето, дами бохо цветни печати туники со кратки ракави Туника врвови екипаж на екипажот лабава маички со маички Неодамнешно
Ксунион Мини Рачен Вентилатор Пренослив Полнење Батерија Управувана Ладење Десктоп 3 Режими Со Моќ Банка За Домашна Канцеларија Патување Неодамнешно
Бела Вода Стрелаштво Не-Ламинирани Розова Крв Тракер Елен Елен Стрела Обвива 15 Компјутер Пакет Изберете Должина Ширина Неодамнешно
Бела Вода Стрелаштво Не-Ламинирани Розова Крв Тракер Елен Елен Стрела Обвива 15 Компјутер Пакет Изберете Должина Ширина

Продадени во 15 парчиња пакети Достапно во 6 должини : 3", 4", 5", 7", 8", 9" Достапно во 5 ширини : Обвивките со стре

DEN 0.67
Сте Биле Зафатени Може Носителот Cozie | Рефус 20 Пакет | Склопувачки Пена Може Cozie Носителот | Buck Buck Bronco / BuckBuckBronco Неодамнешно
Сте Биле Зафатени Може Носителот Cozie | Рефус 20 Пакет | Склопувачки Пена Може Cozie Носителот | Buck Buck Bronco / BuckBuckBronco

20 пакување црна атмосфера може ладилници Овие празни атмосфери се вклопуваат во повеќето лименки од 12 м

DEN 2.00
1/2 Диа. Бела Лепило-Наредени Смалуваат Цевки - Неодамнешно
1/2 Диа. Бела Лепило-Наредени Смалуваат Цевки -

Полиолефин 3 до 1 сооднос на намалување.47 " ИД Пред Смалување.157 " ИД По Смалување 1 / 2 " ПРОЕКТ (пред смалува�

DEN 408.00
иробот Соба 614 Робот Вакуум - Добар За Влакна Од Домашни Миленици, Теписи, Тврди Подови, Самополнење Неодамнешно
иробот Соба 614 Робот Вакуум - Добар За Влакна Од Домашни Миленици, Теписи, Тврди Подови, Самополнење

СЕКОЈДНЕВНО ЧИСТЕЊЕ614 е одличен начин да започнете со чистење на вашиот дом попаметно Само притиснете И

DEN 2.67
ЛАК Лак Фен Лед СВЕТИЛКА УВ Неодамнешно
ЛАК Лак Фен Лед СВЕТИЛКА УВ

Име на брендот : Сололадиоригин : ЦН(Потекло)Сертификација На Квалитетот на Стоката : цевег : 0,42 кгнапон :

DEN 811.20
LituFoto B10 Топката Главата со 1/4 Hotshoe Камера Монтирање Адаптер &засилувач; Екстра Coldshoe Планината 360 Степен Ротирачки Неодамнешно
LituFoto B10 Топката Главата со 1/4 Hotshoe Камера Монтирање Адаптер &засилувач; Екстра Coldshoe Планината 360 Степен Ротирачки

Целосно метален материјал Лесен и компактен Носивост со висока јачина (10 КГ / 22 ФУНТИ) 90° едно отворање...

DEN 1.00
DELL E2210H 22 Широк Екран Рамен Панел Лцд Монитор Неодамнешно
DELL E2210H 22 Широк Екран Рамен Панел Лцд Монитор

DELL E2210 H 22 " VGA DVI Широк Екран Рамен Панел Лцд Монитор 1680 х 1050 Резолуција 1000 : 1 Сооднос На Контраст 16,7 милион�

DEN 1.67
Јамашита Когеи 120042061 БК Сенаменски Кошики Голем, 18 Мрежа Неодамнешно
Јамашита Когеи 120042061 БК Сенаменски Кошики Голем, 18 Мрежа

Големина : 5,7 х 5,0 х 3,8 инчи (14,4 х 12,6 х 9,8 Материјал : 188 нерѓосувачки челик Земја На Производство : Јапонија 18

DEN 2.67
Складишни Работи Кутија За Складирање Под Кревет И 32л Украсни Канти За Складирање Неодамнешно
Складишни Работи Кутија За Складирање Под Кревет И 32л Украсни Канти За Складирање

Кутија за контејнери што се преклопува и Се Реди, криејќи облека надвор од сезоната, чевли, ќебиња, џемпе

DEN 1.33
Сојузнички месинг TR-4/2X Трибека колекција 8 инчи суета Топ 2х Огледало за шминка за зголемување, месинг од сатен Неодамнешно
Сојузнички месинг TR-4/2X Трибека колекција 8 инчи суета Топ 2х Огледало за шминка за зголемување, месинг од сатен

Направени од најдобрите цврсти месинг материјали 8инчен дијаметар со двојно соочено стакло од огледало

DEN 3.00
Зесус чадор заштеда на простор заштеда на простор за заштеда на простор за отстранлив Подот за чадори за канцеларија за ходникот Неодамнешно
СУПЕРДАНТНА Закачалка За Скијачки Медали Носител На Медали За Зимски Спортови со 12 Линии Цврсти Држачи За Дисплеи За Челични Награди Неодамнешно
5 Парчиња Додатоци За Прочистувач На Вода Конектор 1/2 Машка Нишка до 3/8 Брза Врска Влезот На Вода Топчест Вентил Неодамнешно
5 Парчиња Додатоци За Прочистувач На Вода Конектор 1/2 Машка Нишка до 3/8 Брза Врска Влезот На Вода Топчест Вентил

5 Парчиња Додатоци За Прочистувач На Вода Конектор 1 / 2 Машка Нишка до 3 / 8 Брза Врска Влезот На Вода Топче�

DEN 2.33
Пакет додатоци за табла Лукин | Магнетско суво бришење на бришење и магнетна и лепила за маркер и чистач на табла Неодамнешно
Пакет додатоци за табла Лукин | Магнетско суво бришење на бришење и магнетна и лепила за маркер и чистач на табла

Ефективно чисти бришење на таблата изработена од премиум ABS и фино фланел; Најдобри резултати кога се к�

DEN 111.84
ТОРБА ЗА Складирање ВАЛИКЛУД Торби За Компресија За Патување Торба За Складирање Облека Торба За Складирање Торба За Компресија Неодамнешно
ЧЕЛИЧНА Корпа ЗА Товар XTEILC,Носач На Товар За Прицврстување 60 X 20 X 6, Превозник За Товар Со Приколка Со Водоотпорна Торба За Товар, Неодамнешно
Пинк-РАНСАИ Тохки Јапонски Комплет За Керамика од 5 Тамблери Неодамнешно
Пинк-РАНСАИ Тохки Јапонски Комплет За Керамика од 5 Тамблери

Ова Е Комплет од 5 Тамблери за Пиво, Кафе Големината Е W2, 9x2, 9, H4, 5 инчи Препорачуваме миење со рака Имаме и

DEN 1211.20
АОПАНДА 1/2 до 1/4 нпт редуктор месинг фитинзи Хексадецимален Черупка Месинг цевки Фитинзи Црево Цевка Адаптер Конвертирате со Запечатување Неодамнешно
Вие Сте Грижлива, Инспиративна Родителска Волонтерска Кригла За Патување-Благодарам, Збогум, Подароци За Благодарност-14оз Неодамнешно
Жолта Јакна 18299 ПЛУС II 3/8 Б Црево За Полнење 3/8 Директно Одблесокот x 3/8 45 Степен, 100', Жолта Неодамнешно
Жолта Јакна 18299 ПЛУС II 3/8 Б Црево За Полнење 3/8 Директно Одблесокот x 3/8 45 Степен, 100', Жолта

Работната температура лежи од 20° до 180°F минимален радиус на свиткување : 6" 3000 пси е за минимален рафал; 600

DEN 7044.80
uxcell 12pcs 10k Om Променливи Отпорници Еден Пресврт Ротирачки Јаглероден Филм Заострен Потенциометар Со Копчиња Неодамнешно
uxcell 12pcs 10k Om Променливи Отпорници Еден Пресврт Ротирачки Јаглероден Филм Заострен Потенциометар Со Копчиња

Модел : WH148;Еден потенциометар, линеарна диверзификација на отпорот Вредност на отпорност : 10к Толеранци

DEN 159.84
Чомомо Деца Девојки Две Парчиња Танц Облека Крст Крст Назад Култура Врвот Со Плен Шорцеви Костими За Капење Виолетова2 8 Години Неодамнешно
Рекомбинантен abc транспортен систем permease протеин p69 Неодамнешно
Рекомбинантен abc транспортен систем permease протеин p69

Синиме : Рекомбинантен abc транспортен систем permease протеин p69 Извор : Е Коли или Квасец Чистота : 90%; Информ�

DEN 0.67
WXXGY Под Мијалник Полица За Складирање Кујнски Организатори И Лавици За Складирање Повеќенаменски Полици За Чевли За Бања/Црно Неодамнешно
Ремос ноктите пинцер рамен Неодамнешно
Ремос ноктите пинцер рамен

Удобниот штипка за нокти за во движење Со интегрирана тродимензионална датотека и средство за чистење �

DEN 343.20
М600с Акрилик Целулоид Фонтана Пенкало Иридиум Парична Казна Нога Златен Трим Пишување Подарок Пенкало-Црна Жолта Неодамнешно
М600с Акрилик Целулоид Фонтана Пенкало Иридиум Парична Казна Нога Златен Трим Пишување Подарок Пенкало-Црна Жолта

Мода и исклучителен дизајнНеправилните, но убави сини целулоидни обрасци ви даваат нов поглед; само свр

DEN 3.00
Унгер Аквадозер Тежок Гумен, Црна Гума, Директно, Широко Сечило Од 24 Инчи Неодамнешно
Унгер Аквадозер Тежок Гумен, Црна Гума, Директно, Широко Сечило Од 24 Инчи

Сите наменски гумени се справуваат со најтешките работни места Солиден насликани рамка и фрлија цинк п�

DEN 239.84
Тенк! Тенк! Тенк! - Нинтендо Неодамнешно
Тенк! Тенк! Тенк! - Нинтендо

Соработка и Наспроти Режими Играјте Со или против вашето семејство и пријатели во кооперативни или кон

DEN 0.67
СЕ ПРАШУВАМ Вроден Тример За Нокти Нерѓосувачки Челик Комплет За Маникир Професионален Комплет За Нокти За Нокти Алатки За Педикир Неодамнешно
Одделение 56 Кикирики Чарли Браун и Снупи совршена фигура на дрво | Рачно изработени и рачно насликани Неодамнешно
Одделение 56 Кикирики Чарли Браун и Снупи совршена фигура на дрво | Рачно изработени и рачно насликани

Божиќна декорација Снупи и Чарли Браун : Снупи и Чарли Браун ги составуваат своите завршни допири на сов

DEN 2.00
Печатач за Етикета за Испорака Meihengtong, Печатач за Етикети од комерцијално одделение 4x6 Со Голема Брзина Термички Печатач Производители Неодамнешно