Пробивна Фотографија 77мм Х4 6-Стоп Фиксен ND Филтер За Леќи На Камерата, Професионален Филтер За Фотографија Со Неутрална Густина, MRC16, Стакло Schott B270, Нанотек, Ултра Те

Пробивна Фотографија 77мм Х4 6-Стоп Фиксен ND Филтер За Леќи На Камерата, Професионален Филтер За Фотографија Со Неутрална Густина,

DEN 2704.00

Неодамнешно

Достапно на барање

СВЕТОВИ НАЈОСТРИ И НАЈБОЈНИ НЕУТРАЛНИ РЕКЛАМИ : од моментот кога ќе земете Филтер X4 nd, веднаш ќе ја почувствувате изработката и квалитетот X4 77mm nd филтерот одржува многу добро контролиран и рамен пренос низ целиот видлив спектар и во IR, давајќи им на световите најнеутрални резултати во боја. МРЦ16 ОПТИЧКИ СЛОЈ : 16 Слој Мулти-Отпор Обложени за значително намалување на одблесокот на објективот и духови додека го прави Филтерот Против Гребење, Намалување На Рефлексија, Водоотпорен, Зголемување На Издржливоста На Површината, Отпорни На Масло И Прашина. Сите овие фантастични атрибути се од суштинско значење за ефикасно работење на отворено. Нашиот комерцијален слој НА МРЦ е структурно потежок од самото стакло и намалените рефлексии ја подобруваат ефикасноста бидејќи се губи помалку светлина. НАНОТЕК : покрај најсовремената МРЦ, нашите оптички инженери развија нова технологија за слоеви на нано обложување, наречена Нанотек, од земјата нагоре за да ја одбијат нечистотијата, водата и другите елементи со монистра, наместо да апсорбираат и размачкаат. Поставен во нашиот работен коњ и изграден да издржи екстремен ветер, солена вода, прашина и други абразивни состојби и елементи. ФИТМЕНТ : нашиот Х4 6стоп nd филтер е компатибилен со сите леќи на камерата од 77 мм. Големината на конецот на објективот ќе биде отпечатена под капачето на објективот или напишана некаде на цевката на објективот. Осигурајте се дека ја нарачувате точната големина во спротивно нема да одговара на вашиот објектив. 25 ГОДИНИ ПОДДРШКА : овој филтер за леќи гарантирано ќе биде ослободен од дефекти во изработката 25 години. Кога ќе ја активирате вашата 25-Годишна Гаранција за Железо преку интернет, ние ви го поврзуваме вашиот Сериски број Х4, така што сите идни дискусии за овој уникатен филтер се следат, се снимаат прашања и сите тие работи што влегуваат во идниот дизајн на производот. Преносот на слаба осветленост и зеленото палење се вообичаени проблеми со необложеното стакло. Пробивната Линија На филтри X4 ја карактеризира нашата најсовремена 16-слојна Повеќеотпорна Обвивка (MRC16) и нашата технологија за Нано Обложување која се комбинира за да ги подобри оптичките перформанси и издржливоста.

Избор на купувачи

Xucus нов 50PCS Силикон карбид 200050мм мека крпа од песок потенка Полесирање на абразивен пескачки појас за машина за појас Прилагоден Неодамнешно
Н/ А Подножје Торба За Складирање Со Голем Капацитет-Јорган Облека Организатор Декорација Контејнер Патент Подвижна Торба Неодамнешно
Фафицитна полица за складирање на бања 3 Организатор на метални агол, кој стои решетка за шампон кула за дневна соба спална соба Неодамнешно
Satinior 36 парчиња пластични тегли околу јасен протек доказ за козметички контејнери со внатрешни облоги и капаци за лосиони масти за патувања Неодамнешно Продажбата
Горна безбедносна врска Senco HC0192 Неодамнешно
Горна безбедносна врска Senco HC0192

Ова е овластен дел О Одговара на разни модели на Senco Број на OEM дел HC0192 Ова е дел за замена на Senco...

DEN 1.67
Parker 06E17A21AC Едно парче филтер/регулатор, 1/4 NPT, Metal Bowl, Auto Float Drist, 40 Micron, 46 SCFM, олеснување на типот, 5-250 PSIG Неодамнешно
Parker 06E17A21AC Едно парче филтер/регулатор, 1/4 NPT, Metal Bowl, Auto Float Drist, 40 Micron, 46 SCFM, олеснување на типот, 5-250 PSIG

Компресираните филтри за воздух ги отстрануваат загадувачите и подмикроничните загадувачи од чистиот

DEN 0.67
Вода шишиња 380/500/680ml Двоен не'рѓосувачки челик спортски вакуум колба преносно искачување на отворено искачување на топлински шишиња Неодамнешно
Wdbby 6pcs countersink вежба бит сет 1/4 '' hex shank 5 flute countersink 90 степени центар за удар се поставува дрво Неодамнешно
Wdbby 6pcs countersink вежба бит сет 1/4 '' hex shank 5 flute countersink 90 степени центар за удар се поставува дрво

Професионална бројач за вежбање бит сет Запознајте што ви треба Материјал : челици со голема брзина...

DEN 1440.00
ДКД дома декор платно дрвена МДФ Неодамнешно
ДКД дома декор платно дрвена МДФ

Гаранцијата на производителот не смее да се применува ДКД домашен декор Боја : повеќебојно...

DEN 3.33
Armordillo USA 8719367 Class 3 Trailer Hitch 2-инчен приемник се вклопува во 2004-2010 BMW X3 E83 Неодамнешно
Armordillo USA 8719367 Class 3 Trailer Hitch 2-инчен приемник се вклопува во 2004-2010 BMW X3 E83

Компатибилен со 20042010 BMW X3 E83 Сите модели (потребно е дупчење) Приколка за влечење; Секој комплет содржи 1x �

DEN 1.67
Големи Кеси За Складирање, Канти За Складирање Облека Што Се Преклопуваат Контејнери За Складирање На Организаторот На Плакарот Неодамнешно
Loveубовна кошула за медицинска сестра, рад Техника МНР што одговара на дипломирањето за благодарност за подароци Неодамнешно
Loveубовна кошула за медицинска сестра, рад Техника МНР што одговара на дипломирањето за благодарност за подароци

100% памук Направено во САД Смешни подароци за радиологија за мажи жени : Оваа кошула со кошула со радиоло�

DEN 2.67
Caplugs 99191318 Пластично капаче за врски со сплит-приклучок. SF-12, PE-LD, To Cap Номинална големина на прирабница 3/4 до Неодамнешно
Caplugs 99191318 Пластично капаче за врски со сплит-приклучок. SF-12, PE-LD, To Cap Номинална големина на прирабница 3/4 до

За да се капа, номиналните големини на прирабницата се движат од 1 / 2 "преку 4" Јасен материјал ви овозможу

DEN 219.20
Комплет за додатоци за микроскоп 300x 180x C-монтирани индустриски CCD фотоапарати Зоум леќи 1x Монокуларен дигитален микроскоп леќи XDC-10A Неодамнешно
N/A Nail сјајни снегулки Sequin Sparkly сребрена неправилна стаклена хартија срцеви нокти Sequins DIY гел полски маникир за нокти украси Неодамнешно
Нов LON0167 4PCS Band Channael Rotary Switch 2P6T 2 Пол 6 Позиција Двојна палуба (4PCS Band Channael Drehschalter 2p6t 2 Пол 6 Позиција Неодамнешно
Нов LON0167 4PCS Band Channael Rotary Switch 2P6T 2 Пол 6 Позиција Двојна палуба (4PCS Band Channael Drehschalter 2p6t 2 Пол 6 Позиција

Име на производот : Ротари прекинувач; Модел : KCZ2*6 Материјал : метал, пластика; димензии (копчето не е вклу

DEN 3.00
Безбедносна работна облека за Троја WJ9012 Машка ANSI класа 3 со висока видливост на бомбардери безбедносна јакна, водоотпорна Неодамнешно
2/4pcs 21x22mm магнетна левитација DIY целосен бакарен калем Голем надворешен дијаметар голем калем за нафрлање на калем Неодамнешно
2/4pcs 21x22mm магнетна левитација DIY целосен бакарен калем Голем надворешен дијаметар голем калем за нафрлање на калем

Направено од високо квалитетен бакарен материјал, издржлив Кога струјата се пренесува низ серпентина, �

DEN 320.00
PANDUIT LCDX4/0-12EH-X Flex Flex Brug, две дупки, стандардно барел со прозорец, агол од 45 степени, 1/2 големина на дупката, 1,25 ширина на растојание Неодамнешно
Јардве Нога Натопување Бања Слив Склопувачки Нога Када Нога Бања Кофа Нога Натопување Када Преклопување Шопинг Торба Простор Заштеда Неодамнешно
Филм за заштитник на заштитниот екран на центричен мат, компатибилен со ViewSonic Monitor VG2748A-2 [Пакет од 2] Неодамнешно
Филм за заштитник на заштитниот екран на центричен мат, компатибилен со ViewSonic Monitor VG2748A-2 [Пакет од 2]

Ултратенок матекранински филм за заштита на екранот дизајниран специјално за мониторот View Sonic VG2748 A2 (27) �

DEN 943.20
Тепих на отворено килим водоотпорен 5x8ft внатрешен двор килим мат затворен простор на отворено површина за RV кампување пикник Неодамнешно
HOPEYS SCALE MODEL MODEL 1/18 за Chevrolet C10 Classic Pickup Truck Yellow Minivan легура Die Casting Model Model Replica Car Chantive Неодамнешно
HOPEYS SCALE MODEL MODEL 1/18 за Chevrolet C10 Classic Pickup Truck Yellow Minivan легура Die Casting Model Model Replica Car Chantive

Овој модел на автомобили има претерана решетка и остри фарови, а аспираторот, страничните врати и трупо�

DEN 2.00
АДКХФ бања Басен тапа за водопад палуба монтирана ладна и топла вода миксер од чешма месинг хром суета сад Неодамнешно
АДКХФ бања Басен тапа за водопад палуба монтирана ладна и топла вода миксер од чешма месинг хром суета сад

*Антипрстин отпечаток, антинафта дамка, силна антиоксидација, без 'рѓа и отфрлаат секундарно загадување

DEN 726.40
30 парчиња м2.5 цилиндричен пинови за позиционирање од не'рѓосувачки челик фиксирана цврста декорација на домови од 6мм-16мм должина Неодамнешно
Декларална маска потребна налепница пластична безбедност Декала 10 × 7 инчи 2 пакувања во затворен простор за јавни деловни продавници Неодамнешно
Вакуумски мерач, дигитален, 0 до 19000 микрони Неодамнешно
Вакуумски мерач, дигитален, 0 до 19000 микрони

✅ Вакуумски мерач, дигитален, 0 до 19000 микрони ✅ Ставка : вакуумски мерач ✅ Мерење на опсегот : 0 до 19,000 ми�

DEN 2.00
MIMOSA моменти 6x8 Метална рамка за слика со МАТ за 4x6 Photo, Shadowbox Frame за приказ на таблети Неодамнешно
MIMOSA моменти 6x8 Метална рамка за слика со МАТ за 4x6 Photo, Shadowbox Frame за приказ на таблети

【Дизајн】 : Мимоза Моменти обезбедува рамки за слики за секоја пригода и декор Идеално за прикажување н�

DEN 3.00
Филаментот PA најлон 1,75мм/2.85мм, најлон-филамент со лесен за печатење, материјал за 3Д печатач, висока цврстина и отпорност Неодамнешно
Филаментот PA најлон 1,75мм/2.85мм, најлон-филамент со лесен за печатење, материјал за 3Д печатач, висока цврстина и отпорност

Транспарентен Висока цврстина Висока механичка сила Отпорност на масло Отпорност на топлина Временски

DEN 1563.20
Ygcbl повеќефункционални преносни камиони за раце, количка за количка за количка ПП пластична универзална тркала шупливо-врежано Неодамнешно
Reyax RYLR400 SX1276 LORA FSK MODULE 470 433 426 MHz со ниска моќност со долга моќност Неодамнешно
Reyax RYLR400 SX1276 LORA FSK MODULE 470 433 426 MHz со ниска моќност со долга моќност

Мотор Semtech SX1276 Одличен блокирање на имунитетот Ниска струја прима Висока чувствителност Мотор Semtech SX1276 �

DEN 2.67
CMT OMS24-X1 Carbide Grit Radial Saw Blade Fein Fein Supercut Festool Vecturo Брзо ослободување осцилирачки мултикутер, Неодамнешно
CMT OMS24-X1 Carbide Grit Radial Saw Blade Fein Fein Supercut Festool Vecturo Брзо ослободување осцилирачки мултикутер,

Тип на производ : Алатки Димензии на пакетот : 2,54 см L x 12,7 cm W x 15 Земја на потекло : Кина Количина на пакет : 1

DEN 2.00
Руменило Д -р кожа плус реална тројна густина Позитивно дилдо - должина од 9 инчи со ширина од 2 инчи - Цврста фирма за вшмукување база Неодамнешно
WorkPro 39-парчен погонски клуч за приклучок поставен со организатор на штекер Duratech Неодамнешно
WorkPro 39-парчен погонски клуч за приклучок поставен со организатор на штекер Duratech

Издржливост : Премиум хром ванадиум челик со термички третман, Chrome Flash секако обезбедува јачина и отпорн

DEN 2.00