Свадбени Глави на јорснов За Невеста Рачно Изработена Невестинска Лента За Глава Со Јасни Кубни Додатоци За Коса Од Цирконија За Жени

Свадбени Глави на јорснов За Невеста Рачно Изработена Невестинска Лента За Глава Со Јасни Кубни Додатоци За Коса Од Цирконија За Жени

DEN 3.00

Неодамнешно

Достапно на барање

♛ Материјал : оваа продолжена верзија на главата е направена со позлатен платина металКубната цирконија навистина ја прави блескава. Тоа е прекрасна блескава глава што прекрасната дијадема трепери и блеска со сите бои на виножитото. Димензија на ушите : дијаметарот на дијадемата е приближно 6,3 инчи(16 см) и висок 2 инчи (5 см). дијамантскиот периметар е 13,4 инчи (34 см). Тежина : 59,3 гр. Погоден за повеќето возрасни. Платина позлатена дава луксузен сјај и сјај. Има брилијантен сребрен и златен тон и штити од гребнатини и оцрнување. ♛ Стабилност и Безбедност : тој е целосно Стабилен за да може да се вклопи во секоја фризура, тип на коса или форма на глава. Може да се носи во различни области или дури и да се стави во фризура. Има малку јамка на двата краја што треба да се закачи на вашата коса со боби игличките. кутијата од каде доаѓа е исто така супер убава. ♛Добро Рачно Изработена : Издржлива И убава рачно изработена, обложена со неверојатен циркон со различни големини, оваа дијадема сјае светло како дијамант.Генерално, ова е убаво парче за додавање елеганција на посебен ден или костим. ♛ Повод : Идеален За Ноќта На Вештерките Божиќ Денот На Благодарноста Денот На Вљубените Роденден Годишнина Прослава Костим Вечер Партија Матурска Свадба Ангажман Церемонија Театар Косплеј или друга посебна пригода. Тоа е исто така одличен подарок за Мама/Сопруга/Сестра/Ќерка/Свршеница/Девојка Пријател/Најдобар Пријател/Невеста/Победник На Натпреварот. Некои Совети За Одржување Накит : . Искрено ви ги препорачувам нашите производи. Неговиот сјаен изглед сличен на дијамант ве прави во фокусот на толпата, а неговиот долгорочен стабилен квалитет кој не бледне лесно ви овозможува да го користите многу пати.Носете ја оваа елегантна круна, бидете принцеза во толпата.Целата радост е со вас, целата среќа ве следи. Издржлив и висококвалитетен бакар, ова е извонредна рачно изработена круна.

Избор на купувачи

Десет Стапчиња За Јадење Откачени Кадрави Бранови Перики HD Невидлива Проѕирна Чипка Предна Човечка Коса Перика со Бебешка Коса Неодамнешно
Н / А Женски Накит За Коса Елегантни Свадбени Влакна Ресни За Глава Модни Жени Фризури Слатки Романтични Гроздобер Додатоци Неодамнешно
Некогаш его полу -лино шампон 33.8oz + кондиционер 33.8oz + течност 3.38oz Неодамнешно
Некогаш его полу -лино шампон 33.8oz + кондиционер 33.8oz + течност 3.38oz

Шампон со ленено масло богат со природни активни принципи, идеален за третирани, обоени и стрес структу

DEN 994.40
Берберска Ножица Јаму, Ножици Во Златна Боја, Смолкнување За Сечење Коса, Остар Брич Неодамнешно
Берберска Ножица Јаму, Ножици Во Златна Боја, Смолкнување За Сечење Коса, Остар Брич

Професионални фризерски ножици Производот е направен според највисоката спецификација и е тестиран за

DEN 0.33
Инка за коса за исправена положба третмани за коса, боење Запечатено миење шампон боење удобно инка дома салон за коса Шампон за миење Неодамнешно
ЗБХЗМ Сет За Професионални Ножици За Сечење Коса, 6 Инчни Фризерски Ножици, Комплет За Професионални Ножици За Фризури Со Чешел, Неодамнешно
Ножици директна Professionalономска Професионална Смолкнување Со Контурно Сечило, 5,5 Инчи, 3,5 Унца Неодамнешно
Ножици директна Professionalономска Професионална Смолкнување Со Контурно Сечило, 5,5 Инчи, 3,5 Унца

5,5 инчен ergономски смолкнување Јапонски НЕРЃОСУВАЧКИ челик 440С Доживотна Гаранција Јапонски нерѓосувач

DEN 868.00
Бас четки | Сјај и состојба четка за коса | природна влакна + најлон пин | Чиста рачка од бамбус | Голем овален | Темен бамбус финиш Неодамнешно
добои 15 Бои Ленти За Глава За Мали Деца Искра Пластични Ленти За Глава За Девојчиња Сјајни Тенки Ленти За Глава Без Лизгање Модни Девојки Неодамнешно
Сребрена Цветна Круна со Бисери И Кристален Декор Принцеза Дијадема За Свадба Или Забава Неодамнешно
Сребрена Цветна Круна со Бисери И Кристален Декор Принцеза Дијадема За Свадба Или Забава

Длабока Меморија : Доловете ја целата нејзина кралска слава цел ден додека го слави својот посебен ден М

DEN 3.00
Влажна четка Оригинална четка за коса Detangler - розова и црна - ексклузивни ултра -меки Intelliflex влакне Неодамнешно
Влажна четка Оригинална четка за коса Detangler - розова и црна - ексклузивни ултра -меки Intelliflex влакне

Подолу информациите се само за пакување Влажна четка Оригинална четка за коса Detangler : За разлика од обич�

DEN 551.68
ИНХ мораше да одгледува серум за коса и четка за испарување | Дневен серум за густина на коса и зајакнување | Четка за зацрвстување Неодамнешно
Целосна Чипка Перики 14 монголски Коса Невидлив Дел Човечка Коса Перика Природни Директно 1 Заштитен Знак: hairpr Неодамнешно
Целосна Чипка Перики 14 монголски Коса Невидлив Дел Човечка Коса Перика Природни Директно 1 Заштитен Знак: hairpr

Целосна Чипка ПерикаПремиум монголска Девица Коса Природно Директно Боја На хиар #1,120% Густина, Бидејќи

DEN 3679.84
ИФКДД Модни Дами Коса Шапка Црна Плетена Капа Перика Долга Директно Златен Градиент Шапка Перика Неодамнешно
ИФКДД Модни Дами Коса Шапка Црна Плетена Капа Перика Долга Директно Златен Градиент Шапка Перика

Косата е мазна, вистинска и не рефлектирачка Шапката и косата можат да бидат невидливи, реални и природн

DEN 9732.16
Влажен изглед туш и широк сет на чешел за заби Неодамнешно
Влажен изглед туш и широк сет на чешел за заби

Идеја за влажна коса Идеја за влажна коса Вклучен во влажен изглед туш и широк сет на чешел за заби вклуч

DEN 3.00
Кевл Мода Женска Боемија Божур Цвеќиња Фиба Клип За Коса Цвет Брош Неодамнешно
Кевл Мода Женска Боемија Божур Цвеќиња Фиба Клип За Коса Цвет Брош

Слоевит цврста ткаенина ливчиња божур цвет Цветот е околу 11,5 см Двојна Спојка За Коса и Подлога за Иглич

DEN 191.84
Тихкикс 14 инчен Сенегалски Пресврт Капчиња Коса Плетенки Брановидни Краеви 6 Пакувања Кадрава Брановидни Краеви Синтетички Екстензии Неодамнешно
Тец Италија Балсами Тотале Силен Регенератор За Сите Типови Коса - 1 Литар Неодамнешно
Тец Италија Балсами Тотале Силен Регенератор За Сите Типови Коса - 1 Литар

Тец Италија Балсами Вкупно Силен Регенератор 33,8 мл / 1000мл Инстант Нутритивен Регенератор кој ја обновув

DEN 3.33
Сини Апстрактни Ленти Работно Капаче Со Копчиња, Прилагодливо Хируршко Капаче За Чистење Со Машна Коса Неодамнешно
Сини Апстрактни Ленти Работно Капаче Со Копчиња, Прилагодливо Хируршко Капаче За Чистење Со Машна Коса

100% Полиестер Затворање на врвка Материјал : Буфантната капа е изработена од полиестерска ткаенина, која

DEN 2.00
ИСО професионален керамички јонски зацрвнувач - розов гепард Неодамнешно
ИСО професионален керамички јонски зацрвнувач - розов гепард

ISO Professional Spectrum Pro керамички јонски директор, дизајн на шема : розова гепард Двојна напон : 110240 V 50 / 60 Hz : При�

DEN 3.33
Габор Амбициозна Основна Колекција Капа Од Перика, Средна Должина Со Меки Удирања и Плажен Бран Со Фризура, Средно Црвена Неодамнешно
Случај За складирање Грижлива Тврда Футрола За Фен За Коса И Додатоци Дајсон, Тврда Кутија За Складирање Патувања Со Розов Патент Неодамнешно Продажбата
Тера Дистрибуција Скалпот Чистач [Направени Во Јапонија] Мед Плус Матичен Млеч Мешан Шампон Четка За Мазно Четкање Долга Коса, Масажа На Неодамнешно
13х6 Бран На Телото Чипка Предна Човечка Коса Перики Претходно Откинати 180% Густина 99ј Бургундска Чипка Фронтални Перики Изветвени Јазли Неодамнешно
Клубмен Пино Тешко Да Се Одржи Стил Гел Специјално Формулиран За Мажи, 16-Унца Неодамнешно
Клубмен Пино Тешко Да Се Одржи Стил Гел Специјално Формулиран За Мажи, 16-Унца

Цврсто Држење Неверојатен Сјај Алкохол Слободен Чувајте ја косата сјајна и убаво негувана со Тешко Држ�

DEN 2.33
Габор Неискажана Средна Должина Слоевит Пејџбој Перика Со Фризура, Просечно Капаче, ГЛ11-25СС Мед Пекан Неодамнешно
Габор Неискажана Средна Должина Слоевит Пејџбој Перика Со Фризура, Просечно Капаче, ГЛ11-25СС Мед Пекан

БОЈА : Главната слика покажува Gl1125 SS Мед Пекан Просечна Големина Капа; Напред 75", Круна 10", Тил 3", Страна 7 М

DEN 2.33
Коса-иглички Пролет/Лето Шетање Градини Коса Клипови Пролет Клипови Глава Гроздобер Коса Картички Неодамнешно
Коса-иглички Пролет/Лето Шетање Градини Коса Клипови Пролет Клипови Глава Гроздобер Коса Картички

Класичен изглед, со популарни цветни форми и нежни и пенливи вештачки кристали Употреба НА 3д процес на �

DEN 4665.28
ЈАНТ КОСА 360 Чипка Фронтална СО Пакет 8А+ Одделение Малезија Девица Коса Тело Бран 2 Снопови 20 Инчи со 1 Парче 18 Инчи 360 Чипка Фронтално Неодамнешно
Био Кератин Луксузни Колекција Длабоко Регенератор &засилувач; Реконструктор 16.9 fl оз Неодамнешно
Био Кератин Луксузни Колекција Длабоко Регенератор &засилувач; Реконструктор 16.9 fl оз

Реконструира, Поправа и Хидрира Подмладува Сува, Оштетена Или Обоена Коса Оставете да отстои Само 5 Мину

DEN 1.00
Колортрак Гумени Џамбо Крок Клипови-4 Пакет, Гумени Завршни Крок Клипови За Да Се Спречи Лизгање, Отпорни На Дамки ,onomономски Неодамнешно
Sedittyhair Плетенка Перики За Црни Жени 32 инчен Синтетички Чипка Предна Перика Со Бебешка Коса Плетенка Перики Без Јазли Кутија Плетенки Неодамнешно
Игла за Вентилација За Чипка Перика - Држач За Вентилација Од Месинг Алилеадер и 4 Игли Од Нерѓосувачки Челик Со Различна Големина Неодамнешно