4 парчиња DC 24V 8015 ВЕНТИЛАТОР 3D Печатач 80x80x15 Вентилатор За Ладење БЕЗ Четки 80MM ЗА 3d Печатач Компјутер Процесор Компјутер Случај Вентилатор Кулер

4 парчиња DC 24V 8015 ВЕНТИЛАТОР 3D Печатач 80x80x15 Вентилатор За Ладење БЕЗ Четки 80MM ЗА 3d Печатач Компјутер Процесор Компјутер Случај Вентилатор

DEN 2.00

Неодамнешно

Достапно на барање

Димензии : 80х80х15мм /3,0 х 3,0 х 0,4 инчи ; Напон : ДЦ 24В ; Струја : 0,13 Засилувач ; Моќност : 1,5 Вати ; Брзина : 2200 ВРТЕЖИ во МИНУТА ; Проток на Воздух : 15СФМ; Бучава : 22дба, должината на жицата е 25см Вентилаторот 24 V 8015 е најдобар за ладење на најжешките и тесни простори, циркулирачки и исцрпувачки затнат воздух. Компјутер и периферни уреди, графичка картичка периферно ладење, ладење база вентилатор, наменета за проекти кои бараат ладење или вентилација или како замена вентилатор за различни производи , им овозможува на навивачите да бидат поставени рамни или стојат исправено. Издувајте топол воздух од куќиштето, внесете ладен воздух во куќиштето, истурете го топол воздух од компјутерот кога е монтиран на задната страна или нацртајте свеж воздух ако го монтирате на предниот дел од куќиштето. 8015 вентилатор широк примена : Погоден за топла крајот ладење, 3d печатачи hotend, компјутер, овлажнител или други барања за ладење. Димензии : 80x80x15mm /3.4 инчен Напон : DC 24v Струја : 0.13 Засилувач Моќ : 1.5 Вати Брзина : 2200rpm Проток На Воздух : 15 CFM Бучава : 22dba жица должина : 25cm/9.84 инчен 8015 вентилатор широк апликација : Погоден За ладење со топол крај, 3d печатачи hotend, компјутер, овлажнител или друго барања за ладење пакетот вклучува : 2 x 8015 24v вентилатор за ладење.

Избор на купувачи

Morjava®Q-666C Професионален Компактен јаглерод статив монопод со Ballhead &засилувач; Брзо Ослободување, Пренослив Патувачки Неодамнешно
Morjava®Q-666C Професионален Компактен јаглерод статив монопод со Ballhead &засилувач; Брзо Ослободување, Пренослив Патувачки

Нова генерација на цевка од јаглеродни влакна со висока густина, користејќи осум слоеви различни агли ј

DEN 1.33
XIWAI 4PCS USB 2.0 B тип машко до женски адаптер за проширување хоризонтален вертикален агол 90 степени за скенер на дискот Неодамнешно
XIWAI 4PCS USB 2.0 B тип машко до женски адаптер за проширување хоризонтален вертикален агол 90 степени за скенер на дискот

4 PCS USB 20 B тип машки до женски адаптер за продолжување хоризонтален вертикален агол 90 степени за скенер н�

DEN 168.00
ВХБ БРЕНД СВАС-5-20-2-АБК Црн Нерѓосувачки Челик Прилагодете Метална Мијалник-Изработена Во Јапонија-Пакет Од Еден Нерѓосувачки Неодамнешно
LOREX E892AB Внатрешен/Надворешен 4K Ultra HD Smart Detringence IP Bullet Camera со Smart Motion Plus, 150FT NV, CNV, 2,8 mm, Неодамнешно
LOREX E892AB Внатрешен/Надворешен 4K Ultra HD Smart Detringence IP Bullet Camera со Smart Motion Plus, 150FT NV, CNV, 2,8 mm,

4 K Ultra HD слика за слика8 MP, 4 K 1,2 Благодарение на моќниот сензор за слика од 8 MP на камерата, ќе ја доживеете �

DEN 1439.84
Јардве Стаклена Вшмукувачка Чаша Тешки Вшмукувачки Чаши Двострани Вшмукувачки Чаши| Двострани Стаклени Браници За Маса - Стаклени Неодамнешно
Диспензерот за лекови со леопард од портокалова тигар - Преносен мини патување дневно пилула кутија Неодамнешно
Диспензерот за лекови со леопард од портокалова тигар - Преносен мини патување дневно пилула кутија

Bote Белешка за дизајнирање : Портокалова тигар леопард пилула кутија целосна ширина Деликатен печатен м�

DEN 159.68
Кутии Брз BFPB614 рамен поли поли торби, 28 x 30, чиста Неодамнешно
Кутии Брз BFPB614 рамен поли поли торби, 28 x 30, чиста

Најпопуларни користени поли торби за општи производи од светлина до средна тежина за да ги заштитат од �

DEN 2.33
SOPPY Рачни Вакуум Безжичен Полнење, Автомобил Правосмукалка со 8000 Па Моќен Вшмукување, Преносни Рачни Вакуум За Автомобил Домашна Неодамнешно
ZHANBO 78C0W00 повторно воспоставено шише со тонер за отпад компатибилно со Lexmark C2325 C2425 C2535 MC2325 MC2425 MC2535 MC2640 Неодамнешно
ZHANBO 78C0W00 повторно воспоставено шише со тонер за отпад компатибилно со Lexmark C2325 C2425 C2535 MC2325 MC2425 MC2535 MC2640

Contect : Повторно воспоставено шише за тонер за отпад за 78 C0 W00 Компатибилен со : Lexmark C2325 C2425 C2535 MC2325 MC2425 MC2535 MC2

DEN 1009.60
Подароци За Благодарност на наставникот-Најдобри Подароци За Наставници За Жени-Ви Благодариме Подароци Назад На Училиште-Божиќни Неодамнешно
Fksdhdg ретро спална соба ламби топло и романтичен креативен европски стил во кревет за допир на допир во кревет Неодамнешно
Fksdhdg ретро спална соба ламби топло и романтичен креативен европски стил во кревет за допир на допир во кревет

Избрани железни материјали, прецизна изработена шасија, подебела и технологија за сечење и полирање, по

DEN 1224.00
Кабел за автоматско полнење за симбол MC55, MC65, MC67 Неодамнешно
Кабел за автоматско полнење за симбол MC55, MC65, MC67

Состојба : Ново и компатибилно Што во полето : 1x кабел за автоматско полнење Компатибилност : За кабел за

DEN 920.00
50 парчиња аниме филм на налепници за срцев удар за деципки за чаша за шише со вода лаптоп гитара моторцикл велосипед скејтборд Неодамнешно
Синергија дигитална батерија без безжичен телефон, работи со телефон без безжичен телефон Toshiba FT-8989, батерија со ултра hi-капацитет Неодамнешно
Биргилт Медицинска Сестра Подароци За Жени-Ви Благодариме Благодарност Медицинска Сестра Подароци - Роденден Божиќ Пензионирање Збогум Неодамнешно
Прицврстувач за тврдо-најнадвор 014973237080 сидра од бетонски клин, 5/16 x 3, парче-50 Неодамнешно Продажбата
Прицврстувач за тврдо-најнадвор 014973237080 сидра од бетонски клин, 5/16 x 3, парче-50

Дијаметар : 5 / 16 " Должина : 3 инчи Материјал : челик Големина на вежба : 5 / 16 инчи Ние зачуваме широк спектар

DEN 631.68
Dingzz 2pcs 42cm за замена на глави за замена за мело за замена на главата за чистење на микро влакна Алатка за чистење на домаќинства Ак. Неодамнешно
3drose Слика на понуда за опстанок комплет чоколадни колачиња кафе - шишиња со вода Неодамнешно
3drose Слика на понуда за опстанок комплет чоколадни колачиња кафе - шишиња со вода

Направено од не'рѓосувачки челик Превртете го плунката со отстранлива слама Висок сјај обложен со бела

DEN 263.20
Продавницата РОП | Кутија за контролори за ширење со завртки за заостанување и машина и џем од јаткасти плодови за Blizzard 51033 Неодамнешно
Пластична мелница 55 Литри Кеси За Ѓубре, Гумена Компатибилна: Црна, 1,2 Мил, 40х50, 100 Кеси. Неодамнешно
Пластична мелница 55 Литри Кеси За Ѓубре, Гумена Компатибилна: Црна, 1,2 Мил, 40х50, 100 Кеси.

55 Галони, 40х50 ИНЧИ, екстра големи кеси, одлични за корпа за отпадоци на отворено, чистење на дворот 55 Гало

DEN 1.00
Yihuimin Girls Leopard отпечати една лента за рамо за гимнастика Леотард балет танц Топ атлетски тренерки Неодамнешно
Yihuimin Girls Leopard отпечати една лента за рамо за гимнастика Леотард балет танц Топ атлетски тренерки

90% полиестер, 10% спандекс Детските девојки печатиле леотар за танц Табела со големина значи опсег на воз�

DEN 2.00
Musgrave Молив Компанија Жетва Професионални, Дрво-Случај Графит 2 HB Мека, Не-Наострен, Калифорнија Темјан-Кедар Молив, 12-Пакет Во Неодамнешно
3D PrintLife Omni 2.85mm, 375G White Algix 3D филамент за печатач, димензионална точност Неодамнешно
3D PrintLife Omni 2.85mm, 375G White Algix 3D филамент за печатач, димензионална точност

2,85мм; замена за апс; висок квалитет; тесни толеранции Компостибилен; еколошки одржлив; нетоксичен Живоп�

DEN 207.20
За AF1 за Локхид Мартин Ф-35C Молња II VX-23 Тест ескадрила SD-75 1:72 Diecast Aircraft претходно изграден модел Неодамнешно
За AF1 за Локхид Мартин Ф-35C Молња II VX-23 Тест ескадрила SD-75 1:72 Diecast Aircraft претходно изграден модел

Предизграден модел Големина во инчи : Должина : 8.31 Ширина : 5,77 Материјал : диекаст Предсобраниот модел, по

DEN 2.00
Uxcell 3D печатач умираат пролет, 5 парчиња 20мм OD 50мм долги спирално печат на светло за компресија на светло за компресија, калапи Неодамнешно
Кабел J & D XLR, XLR машки до женски микрофон кабел, 25 стапки Неодамнешно
Кабел J & D XLR, XLR машки до женски микрофон кабел, 25 стапки

Апликација : Премиум микрофон кабел за професионално снимање, мешање и опрема за осветлување со конекто

DEN 249.44
Тампакс Перл несечен супер апсорпциски тампони, 96 брои Неодамнешно
Тампакс Перл несечен супер апсорпциски тампони, 96 брои

Димензијата на пакетот на производот е 4 "l x 3" w x 4 "h Заоблен врв за удобност Непречена пластична апликато�

DEN 1.67
Битс за вежбање на Груни постави 3-13 -20 4-32мм со центри за вежбање титануим обложена дрвена метална конусна конусна дупчење Неодамнешно
Битс на рутерот на белците 3373b директен јазик и жлеб со голем дијаметар од 1-1/4-инчен и должина од 1/2 до 1-1/4-инчен сечење Неодамнешно
Битс на рутерот на белците 3373b директен јазик и жлеб со голем дијаметар од 1-1/4-инчен и должина од 1/2 до 1-1/4-инчен сечење

Битовите на рутерот на белците се направени со премиум карбид Прецизна основа за соодветна рамнотежа н�

DEN 1237.60
Kgdhb 22 26mm Паметен Часовник Бенд Ремени за Garmin Феникс 6 6X 6S 5X 5 5S 3 3HR Претходник 935 945 Брзо Ослободување Силиконски Wirstband Неодамнешно
Kgdhb 22 26mm Паметен Часовник Бенд Ремени за Garmin Феникс 6 6X 6S 5X 5 5S 3 3HR Претходник 935 945 Брзо Ослободување Силиконски Wirstband

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

DEN 1556.80
Автоматски систем за наводнување на магла за ладење, комплети за наводнување капка по капка ладење автоматско наводнување систем Неодамнешно