Воздух Фритеза Измамник Лист Магнет, Фритеза Готвење Пати Шема Фритеза Магнетни Измамник Лист Готвење Време Референца Водич Садови Додатоци

Воздух Фритеза Измамник Лист Магнет, Фритеза Готвење Пати Шема Фритеза Магнетни Измамник Лист Готвење Време Референца Водич Садови Додатоци

DEN 1.33

Неодамнешно

Достапно на барање

Висококвалитетен Материјал : нашите магнетни листови за измами за пржење се направени со употреба на издржливи пластични материјали за да се осигураат дека можат да се справат со секојдневната употреба дури и на долг рок Широка Компатибилност : ја дизајниравме оваа готвачка за пржење за да Биде компатибилна со која било друга фритеза на пазарот, за да можете да готвите со помалку напор и повеќе време да уживате во вашата храна. Јасна Класификација : нашите листови за измами за готвење фритеза имаат над 100 најчести намирници, вклучувајќи зеленчук, замрзнување храна, говедско, пилешко, итн. Кои се соодветно класифицирани и етикетирани за да бидете сигурни дека ќе можете да ги прочитате на прв поглед. Тие прават совршен додаток на секоја кутија за подароци и корпа за подароци за сите прилики за подароци. Само Залепете Го : табелата за време на готвење на фритезата има магнетна подлога што ви овозможува лесно да ги залепите на вашиот фрижидер или која било друга магнетна површина во вашата кујна. Ние користиме големи и јасни букви за да бидете сигурни дека лесно можете да ги прочитате од кој било агол. Додатоци За пржење : Секое пакување доаѓа со 2 листови за измами за време на готвење за пржење на воздух што го покажуваат времето за готвење, температурата и големината на храната за да ги извадите претпоставките од готвењето, за да не мора да губите време гледајќи ги работите.

Item Type:  Fryer Cooking Times
Material: Plastic
Color: White
Weight: Approx. 130g / 4..6oz
Large Time Chart Size: Approx. 27x17cm / 10.6x6.7in
Small Time Chart Size: Approx. 13x13cm / 5.1x5.1in
Application: Fits Any Fryer, Magnet Sheet for Quick Reference Cooking and Frying Food Guides
Package List:
2 x Cooking Time Sheet :

Избор на купувачи

Торбичка ЗА Торбичка ЗА Носење УСБ-Кабел Организатор Џебен Додаток Патент Паричник, Универзум Маглина Галакси Простор Розова Виолетова Неодамнешно
5 Бел Гумен Чекан Неодамнешно
5 Бел Гумен Чекан

Гордо Направени во САД Се одликува со заменлива капа од бела гумена чекан од едната страна и железно лиц

DEN 1.00
Адаптер за исправен автомобил 5V DC за COBY KYROS MID7012 MID7022 MID7016 MIS1125 MID7015B 4G MID7015 MID1045 MID7033 MID7034 Неодамнешно
Адаптер за исправен автомобил 5V DC за COBY KYROS MID7012 MID7022 MID7016 MIS1125 MID7015B 4G MID7015 MID1045 MID7033 MID7034

Up Bright NEW Car 5 V DC Adapter Replacement For COBY Kyros MID7012 MID7022 MID7016 MIS1125 MID7015 B 4 G MID7015 MID1045 MID7033 MID7034 MID7035 Internet Android Tablet 5 VDC 50 V Auto Vehi

DEN 1.00
Кошмарот пред Божиќ Jackек Скелингтон Хед 2018 Орнамент за новогодишна елка - Ексклузивно на Дизни Волгринс Неодамнешно
Кошмарот пред Божиќ Jackек Скелингтон Хед 2018 Орнамент за новогодишна елка - Ексклузивно на Дизни Волгринс

Кошмарот пред Божиќ Jackек Скелингтон Хед 2018 Халмарк украс за новогодишна елка на Дизни Ексклузивно Кошм�

DEN 215.84
Случај За Водоотпорен Поттикне Хартија бела 10-Ти Генерација 2018-Најтенкиот&засилувач;Најлесниот Паметни Покритие Со Авто Будење/Спиење, Неодамнешно
Куќиштето Одговара На 6 Инчи Поттикне Хартија Бела 10-Та Генерација 2018 Објавен Читач На е-книги Опфаќа Премиум Стп Кожа Водоотпорна Витка Неодамнешно
ZSEDP Нова паметна лента за напојување 4USB Брза табла за жици за полнење AU EU приклучоци Анти-Тундер Кина Стандарден wallиден штекер Неодамнешно
Свадба Гостин Книга Со Пенкало-Фото Гостин Книга Хард Корица И Тешки 160 Gsm Хартија-Мат Хартија Идеален За Свадби, Бебе Туш, Quinceanera, Неодамнешно
Андроид 10 Авторадио Автомобил Навигација Стерео Мултимедијален Плеер ГПС Радио 2.5 Д Екран На Допир forjep Cherokee 2015-2019 Окта Јадро 3GB Неодамнешно
ПАТИКИЛ Кф-16 Вакуум Стегач, 3 Пакет Алуминиумска Легура Трајни Двојно Игла Црево Стегач Со Крило Орев За Обрач, Сребро Неодамнешно
ПАТИКИЛ Кф-16 Вакуум Стегач, 3 Пакет Алуминиумска Легура Трајни Двојно Игла Црево Стегач Со Крило Орев За Обрач, Сребро

Вакуумската стегалка е алатка што се користи за поврзување на цевки, широко се користи во производствот

DEN 191.84
025 Buna-N O-Ring, 70A Durometer, Quad, Black, 1-3/16 ID, 1-5/16 OD, 1/16 ширина Неодамнешно
025 Buna-N O-Ring, 70A Durometer, Quad, Black, 1-3/16 ID, 1-5/16 OD, 1/16 ширина

Направено од бунанитрил за употреба со најразлични течности и јаглеводороди Форма на четири лобуси за �

DEN 2.00
Дрејк за Дрејк 2x8 Доли+7x8 управуван камион за патарина за ниска табла 1/50 Diecast модел камион Неодамнешно
Дрејк за Дрејк 2x8 Доли+7x8 управуван камион за патарина за ниска табла 1/50 Diecast модел камион

Камион 1 : 50 скала Детално метално тело и пластика Високо детално во текот на целиот, многу колекционерск

DEN 159.84
Х-DREE Заменлива Глава Со Конец од 8мм Пластичен Чекан Врв 1.6 Dia Јасно Жолта (Пунта де мартило де пластико де кабеза де роска remplazable Неодамнешно
Jehonn Self Wringing Mop со 2 глави што се перат, чистач на подот на тепих со коњички коњи Неодамнешно
Jehonn Self Wringing Mop со 2 глави што се перат, чистач на подот на тепих со коњички коњи

Чувајте ги рацете суви и чисти : Користејќи ја лентата во рачката, можете лесно да извртувате и да ја врт�

DEN 0.33
В-8 Алатки 10 Парче Џамбо Агол Клуч Сет Категорија: Отворен Крај Клуч Сетови Неодамнешно
В-8 Алатки 10 Парче Џамбо Агол Клуч Сет Категорија: Отворен Крај Клуч Сетови

Се одликува со долг тежок клуч за да се ослободи голем прицврстувач и клуч со краток агол за да се заврши

DEN 4530.56
КФ2ЕДГВ-2.5-2.54 254 Приклучок За Приклучок За Приклучок За Машки Женски Приклучок За Приклучок Зелена Боја 50 парчиња Пакет 300v Неодамнешно
Geminijets gjafl1497 aeroflot a321s vp-baf / gemgj1497 1: 400 etsетс etsетс Aeroflot Airbus A321-200 VP-BAF Неодамнешно
Geminijets gjafl1497 aeroflot a321s vp-baf / gemgj1497 1: 400 etsетс etsетс Aeroflot Airbus A321-200 VP-BAF

Бр VPBAF A321 Diecast Model Aeroflot Airlines Метална конструкција на диекаст, вклучително и крилја и површини на опашката

DEN 0.67
10g кристални нокти Sequin 3mm 4mm Star Sequins Sequins Paillettes for Nails Art Glitter, Confetti за венчавки, сочинуваат додатоци, Неодамнешно
10g кристални нокти Sequin 3mm 4mm Star Sequins Sequins Paillettes for Nails Art Glitter, Confetti за венчавки, сочинуваат додатоци,

Широко апликации : Sequins на уметноста на ноктите не само што може да се применат на природни или уметнички

DEN 269.28
Подвижни колички на Индих, количка за домаќинства, количка 6 салон за опрема за убавина, алатка за опрема за колички со тркала, држач Неодамнешно
Хард диск 20-6002ХДВ Хром 5.75 Фарови Дното Монтирање Неодамнешно
Хард диск 20-6002ХДВ Хром 5.75 Фарови Дното Монтирање

Тип на вклопување : Специфично Вклопување На Возилото Димензии на пакетот : 16,7 H x 14,1 L x 16,0 W (сантиметри)...

DEN 2.00
АЕХОН Гледајте Бенд Ремен За Гармин Феникс 5Х 6Х Ремен За Брзо Вклопување За Гармин Потекло Мк1 5 Плус 6 Про Претходник 935 945 Нараквица Неодамнешно
Wodmb Десктоп Редење Организатор Фиока Шминка Кутија За Складирање Организирање Контејнерски Маски Кармини Бања Канцеларија Неодамнешно
Ефавормарт 10 ПАРЧИЊА Роза Кварц Органза Торба За Подароци Торбичка За Влечење Свадба Фаворизира Невестински Туш Третирајте Кеси За Неодамнешно
Mxbaoheng Жица Канал Машина За Сечење Пвц Канал Машина За Сечење За Отворен Слот Жица Канал И Покритие Неодамнешно
Mxbaoheng Жица Канал Машина За Сечење Пвц Канал Машина За Сечење За Отворен Слот Жица Канал И Покритие

Оваа жица канал машина може да се постигне 45 степен, 90 степен агол сечење Погоден за сечење пвц жица кана

DEN 5960.00
Rowenta DW8350 1775 Вати Крајната Плус Пареа Железо-Вертикална Пареа 430 Дупка Единствена Плоча, Автоматско исклучување, Црна &засилувач; Сина Неодамнешно
Виски Езеро I5 8265U Индустриски Заштитен Ѕид Микро Апарат, Рутер КОМПЈУТЕР, Вентилатор КОМПЈУТЕР СО 8G RAM МЕМОРИЈА 256G SSD, AES-NI, 6 RJ45 Неодамнешно
3drose 3drose - розета - семејство - јас сум омилен татко - постери Неодамнешно
3drose 3drose - розета - семејство - јас сум омилен татко - постери

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси...

DEN 231.84
TWRQA 5PCS AC 250V/16A, 125V/20A сино светло осветлено вклучено/исклучено/на DPDT 6 PIN 3 Позиција со рокер на чамци Неодамнешно
TWRQA 5PCS AC 250V/16A, 125V/20A сино светло осветлено вклучено/исклучено/на DPDT 6 PIN 3 Позиција со рокер на чамци

Посебно внимание : Светлината се поврзува само со AC 110 125 V, може да светне Тип на контакт : DPDT; Терминали : 6

DEN 523.20
20 Парчиња Риба Воздушна Пумпа Еднонасочен Обратен Вентил За Проверка Аквариумски Додатоци Сина Лесна За Употреба Неодамнешно
20 Парчиња Риба Воздушна Пумпа Еднонасочен Обратен Вентил За Проверка Аквариумски Додатоци Сина Лесна За Употреба

Материјал : Изработен од висококвалитетни пластични материјали, со добра издржливост и стабилност Функ

DEN 608.00
Прстенесто Светло, 19 инчно Прстенесто Светло Со Држач и Држач За Телефон, 60w Двобојно Светло За Прстен За Шминка Со Штанд, 3000k-5800K Неодамнешно
Ruxihe Пакет На 2 Тркалезна Неблагодарна Работа Клуч Замена Работи Машина Магнет Неодамнешно
Ruxihe Пакет На 2 Тркалезна Неблагодарна Работа Клуч Замена Работи Машина Магнет

Пакетот вклучува : 2 безбедносни клучеви за неблагодарна работа Тркалезна рамна површина; се испорачува

DEN 3.00
Абонос Дефиниција Најсовршената Жена - 8оз Колк Пиење Алкохол Колба Неодамнешно
Абонос Дефиниција Најсовршената Жена - 8оз Колк Пиење Алкохол Колба

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕННашата цврста колба за пиење колкови 8оз е совршена за секакви активности за пиење во за

DEN 3.00
Подредениот AUX во кабелскиот аудио кабел компатибилен со Philips Micro Docking System DCM3060 DCM3060/05 DCM3060/12 DCM3060/98 Неодамнешно
Подредениот AUX во кабелскиот аудио кабел компатибилен со Philips Micro Docking System DCM3060 DCM3060/05 DCM3060/12 DCM3060/98

Тестирани единици Во одлична работна состојба Подреденост 30 дена гаранција за враќање на парите 1 целос

DEN 79.84
Костим за капење на девојки Speedo, едно парче, дебела лента за каишот, повторно печатен Неодамнешно
Костим за капење на девојки Speedo, едно парче, дебела лента за каишот, повторно печатен

100% други влакна Повлечете го затворањето Само миење на рацете Супериорен хлор отпорен на Креора Highclo Spand

DEN 2.33
Службени индустрии Сончеви штала птици летаат рурални село пасишта врамени wallидни уметности, дизајн од Лори Деитер Неодамнешно
Службени индустрии Сончеви штала птици летаат рурални село пасишта врамени wallидни уметности, дизајн од Лори Деитер

Димензии : 24 x 1,5 x 10 врамени Wallидната уметност е подготвена да виси не е потребна инсталација или хардвер

DEN 2.67
Терминал за приклучок на конекторот, добра електрична спроводливост ПВЦ -изолација терминал за електрична енергија од црвен бакар Неодамнешно
Godox H200R прстен Флеш глава со Godox Movelink II M2 безжичен микрофон систем Неодамнешно
Godox H200R прстен Флеш глава со Godox Movelink II M2 безжичен микрофон систем

【Компактен и преносен】 Секоја единица мери само 5*4*1,4 см, преносливост и високи перформанси, Овозможете

DEN 1.00
ВЕХУИФА 4 Пакет Жлебови Голема Ракописна Книга Пракса За Деца-Зајакнете Ги Вештините На Вашето Дете од Предучилишна возраст Со Оваа Неодамнешно
FLA1065P пламен RC маска за боја на спреј за тело/матрица Неодамнешно
FLA1065P пламен RC маска за боја на спреј за тело/матрица

Направено од маски за боја плус Ние сме компанија со седиште во САД и произведуваме маска за боја повеќе

DEN 0.67