Дидуикалор Притиснете На Ноктите Краток Квадрат француски Бел Врв Лепак на ноктите Со Лажни Нокти Сјајни Лажни Нокти Вештачки Стап На Ноктите Целосна Покривка Ста

Дидуикалор Притиснете На Ноктите Краток Квадрат француски Бел Врв Лепак на ноктите Со Лажни Нокти Сјајни Лажни Нокти Вештачки Стап

DEN 143.84

Неодамнешно

Достапно на барање

●Безбеден и цврст материјал+ дидуикалор Лажни нокти изработени од висококвалитетен еколошки материјал, добра флексибилност, не е лесен за кршење, не избледува и водоотпорен, совршена алтернатива на лакот за нокти уште повеќе е нетоксично за вашето тело или ноктите. ●Различни Големини€12 Големини за да изберете, сигурно ќе ја пронајдете вашата совршена големина.Носете го овој лепак на ноктите кратко,одете на одмор со пријателите,прошетајте на плажа во лето.Симпатични нокти,исто така,лесно одат со накит,сандали,потпетици, фустан, Маица. ®Широко користени акрилни нокти импресионираат навистина погодни за танцови забави, викенд патувања, свадби, забави, Божиќ, Ноќта на Вештерките, ќе добиете голема благодарност за ова. ●Совршен Подарок●Притиснете на француски лажни нокти е совршен подарок за девојка, сопруга, пријатели и роднини. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не, ние ќе одговориме на вашите информации на време. ●Совети За Нокти Од Една Минута ● Изберете ја вистинската големина на лажни нокти за лепење. Потоа нанесете лажен лепак за нокти и притиснете ги на ноктите неколку секунди. Име : Притиснете На Материјал За Нокти : Апсстил : Целосен капак лажни совети за ноктиспецификација : 24 парчиња/Кутија Лажни Совети За Нокти+притиснете лепак+Алаткикако Да Се Примени1. Нежно изматете ја површината на ноктите за да се изедначи и подготвите. Исчистете ги ноктите со вклученото бришење на ноктите. Изберете ја големината што најдобро одговара на вашиот нокт. (Има број на задниот дел од секој шајка што ќе ви помогне да ја изберете големината.) Нанесете ја налепницата за лепак за желе (вклучена) или капка лепак за нокти (не е вклучена) на задниот дел од ноктот.

24pcs/Box False Nail Tips+Press glue+Tools:
How to Apply:
1. Gently buff the surface of your nails to smooth and prep.:
2. Clean your nails with the included nail wipe.:
3. Choose the size that best fits your nail. (There is a number on the back of each nail to help you choose the size.) Apply either the jelly glue sticker (included) or a drop of nail glue (not included) to the back of the nail.:
4. Apply the press-on nail from the base to the tip. Press it firmly for about 10 seconds.:
5. To finish, gently file the edge of the nail to your desired length.:
How to Remove:
1. Dip the stick into nail polish remover (not included) if jelly glue stickers were used or nail degumming agent (not included) if nail glue was used.:
2. Place the stick along the side of the nail.:
3. With the stick, pry the nail repeatedly until the press-on nail is removed.:
4. Clean your natural nails with nail polish remover. For best results, use your preferred nail treatment for recovery.:
Note: For beginners and those desiring a temporary application (generally no longer than 3 days), we recommend jelly glue stickers for application. We recommend nail glue for those with some experience with press-on nails and those who wish to wear them for at least 1 week.

Избор на купувачи

Аура Алеци Сируп-200 мл Неодамнешно
Аура Алеци Сируп-200 мл

Ајурведска Комерцијална Медицина Аура Алеци сируп200 мл Содржина на пакетот : 200 мл За дозирање / употреба

DEN 528.00
Намачкајте Ги Џебовите За Висечки Датотеки Со Странични ПАПКИ, HNG, EXP, LGL25BX, GN Неодамнешно
Намачкајте Ги Џебовите За Висечки Датотеки Со Странични ПАПКИ, HNG, EXP, LGL25BX, GN

Добијте во рок од 15 Работни Дена! 51 / 2" високите странични шипки ја штитат содржината Предниот панел е по�

DEN 4711.84
YCZDG Вратот Виси Ладење Вентилатор USB Полнење 3 Брзина Преносни Ножеви Кулер Лето Отворено Патување Радијатор Воздух Ладилник Вентилатор Неодамнешно
Петта Авенија Медалјон Пехари, Црвена, Сет од 4 Неодамнешно
Петта Авенија Медалјон Пехари, Црвена, Сет од 4

Материјал : стакло Капацитет : 13 унци Комплет од четири акцентирани пехари во боја Одлично за забави и за

DEN 512.96
Pentius PLXL8A - 12pk Спин-На Филтер За Масло, 12 Пакет Неодамнешно
Pentius PLXL8A - 12pk Спин-На Филтер За Масло, 12 Пакет

Поголема ефикасност Поголема заштита на моторот Подолг век на траење на филтерот PentiPLXL8 A СпинНа Филтер �

DEN 0.67
Kipling New ZEA 15 лаптоп тркалачки ранец Неодамнешно
Kipling New ZEA 15 лаптоп тркалачки ранец

Екстериер : најлон / ентериер : рециклиран полиестер Екстериер : најлон / ентериер : рециклиран полиест�

DEN 3984.00
Убавина шик господар на лицето, црно Неодамнешно
Убавина шик господар на лицето, црно

Ултра фино освежувачка магла Тенок и лесен дизајн, совршен за секој „во движење“ Навлажнете ја кожата �

DEN 1.33
Pologmase 3 пакет стискање на соја за деца за деца и adluts стискате фидгет грав, скриптен приврзок соја, соја, олеснување на синџирот Неодамнешно
Северна Тексас значи маскота од зелена лента воспостави маица со краток ракав Неодамнешно
Северна Тексас значи маскота од зелена лента воспостави маица со краток ракав

100% памук Повлечете го затворањето Високо квалитетен UNT графички однапред Популарен дизајн на бармаскот

DEN 2.67
Машки боксерски шорцеви Машки боксери за долна облека брифинзи меки удобни памучни вискозни вискозни долна облека долна облека бр. Неодамнешно
12v Прекинувач Реле Електромагнетна Континуирана Должност За Автокран Авто Кран Бум Дигалка Неодамнешно
12v Прекинувач Реле Електромагнетна Континуирана Должност За Автокран Авто Кран Бум Дигалка

(3) 12в 6 Терминал Прекинувач Реле Електромагнетна Континуирана Должност Заменува : Акумакс 10ЦД106, Точни 710

DEN 2.67
Убава Сакура Во Јапонија Врата Фиока Повлечете Рачка Мебел Декорација За Кујна Кабинет Облекување Маса Неодамнешно
Убава Сакура Во Јапонија Врата Фиока Повлечете Рачка Мебел Декорација За Кујна Кабинет Облекување Маса

Апс Материјал : СТОМАЧНИ + Стакло Големина : [Копче На Вратата]3,5евизија 2,8 СМ / 1,38€1,10 ИНЧИ [Завртка]0,4 € 2,5 �

DEN 191.84
WPYYI Керамички Резервоар За Риби Десктоп Тече Вода Декорација Дневна Соба Креативни Мали Карпи Декорација Неодамнешно
WPYYI Керамички Резервоар За Риби Десктоп Тече Вода Декорација Дневна Соба Креативни Мали Карпи Декорација

Материјал : Керамика Применлив објект : риба Применлива сцена : дневна соба Занает : рачно изработен / отп

DEN 315.20
Сина БАЈКА Ананас Девојки Ранец За Деца Книжарница Тинејџери Девојки Основно Училиште Торби Лесна Водоотпорна Торба За Дете Неодамнешно
Honritone 4 Инчен Филтер Чорапи 100 Микрон 150 Микрон 200 Микрон - од 15 Инчен Долг Аквариум Филц Шахта Филтер Торба - 3 Пакет Неодамнешно
Honritone 4 Инчен Филтер Чорапи 100 Микрон 150 Микрон 200 Микрон - од 15 Инчен Долг Аквариум Филц Шахта Филтер Торба - 3 Пакет

ПРАКТИЧЕН и РАЗНОВРСЕН филтер за филц од чорапи од 4 х 15 инчи со пластичен прстен со дијаметар од 4 инчи ш

DEN 1.00
Bissell® MYair+ Прочистувач На Воздух Со Hepa Филтер За Мала Соба И Дом, Тивок Чистач На Воздух За Алергени, Домашни Миленици, Прашина, Првут, Неодамнешно
Корел 42 Тркалезна Маса За Активност Во Училница, Син Издржлив Висок Притисок Ламинат, Училишен Мебел, Изработен Во САД Неодамнешно
Корел 42 Тркалезна Маса За Активност Во Училница, Син Издржлив Висок Притисок Ламинат, Училишен Мебел, Изработен Во САД

ГОЛЕМИНА : Големината На Масата е 42" Тркалезна форма Нозете лесно се прилагодуваат од 19" до 29" во висина в�

DEN 2.00
Мепра АЗБ10131115 Вилушка За Торта Гиневра - [Пакување од 24], Завршна Обработка од Нерѓосувачки Челик, 15,6 см, Безбедни Садови За Неодамнешно
Мепра АЗБ10131115 Вилушка За Торта Гиневра - [Пакување од 24], Завршна Обработка од Нерѓосувачки Челик, 15,6 см, Безбедни Садови За

БЕЗБЕДНИ САДОВИ ЗА МИЕЊЕ САДОВИ : Прибор За Јадење Мепра е дизајниран да биде издржлив и целосно безбеде

DEN 5487.84
Невен Од Горхам Стерлинг Сребрена Вилушка За Сладолед Шантили Стил Обичај направен 6 Неодамнешно
Невен Од Горхам Стерлинг Сребрена Вилушка За Сладолед Шантили Стил Обичај направен 6

Производител : Горхам, Тип : Вилушка Состав : Стерлинг Сребро Возраст : Пост1940 Невен Од горхамстерлинг Ср�

DEN 944.00
Куќиште за Телефон со Превртување на Watchium, за iPhone на Apple 13 Pro Max 6,7 Инчи Кожен Отпорен На Удари Паричник За Фолио Неодамнешно
Куќиште за Телефон со Превртување на Watchium, за iPhone на Apple 13 Pro Max 6,7 Инчи Кожен Отпорен На Удари Паричник За Фолио

Заштита на камерата : Кожната Футрола подигна рабови околу камерата за да помогне во заштитата од гребн�

DEN 556.80
Мандука Екса Јога Мат пешкир - Микрофибер за брзо сушење, лесен, лесен за патување, употреба во топла јога, Вињаса и моќ, 72 инчи Неодамнешно Продажбата
2pcs месинг рибарски блокови Протелен погон C HUB носач за оцрнување за FMS FCX24 124 RC автомобили надградува додатоци на делови за додатоци Неодамнешно
Заштитник На екранот Дизајниран За Garmin GPSMAP 696 695 GPS - Maxrecor Нано Матрикс Анти-Отсјај Неодамнешно
Заштитник На екранот Дизајниран За Garmin GPSMAP 696 695 GPS - Maxrecor Нано Матрикс Анти-Отсјај

СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН за ВАШИОТ УРЕДОдржувајте ја вредноста за препродажба и заштитете од нечистотија

DEN 1.00
3дроза Слика На Наставник Со Текст За Плочки Во Пензија Неодамнешно
3дроза Слика На Наставник Со Текст За Плочки Во Пензија

Димензии( во инчи) : 8 H x 8 W x 0 Вметнете висок сјај 6" x 6 " керамичка плочка Клучалката во задниот дел на рамка

DEN 2.33
Бршлен Класик 15668 16 мл. Чекан од тули Со Рачка Од Дрво Од Хикори Неодамнешно
Бршлен Класик 15668 16 мл. Чекан од тули Со Рачка Од Дрво Од Хикори

Нашата Компанија Бршлен Класик Е посветен на производство на сеопфатна, висококвалитетна линија на дод

DEN 767.84
ПРИЛОГ ЗА КАБЕЛ 2 парчиња Ремени За Глуждот За Кабелски Машини Фитнес За Кревање Тегови Вежбање Фитнес Манжетни За Глуждот За Неодамнешно
Фиока Рачки Зелени Скали СИРЕНА Р В Канцеларија Дома Кујна Гардероба Кабинети Гардероба Фиоки Стакло Кабинети Забава Рачки 4 ПАРЧИЊА Неодамнешно