Воздушна Вежба 20000 вртежи во минута Голема Брзина Директно Пневматско Напојување Машина За Дупчење Комплет Цинк Легура Со Клуч

Воздушна Вежба 20000 вртежи во минута Голема Брзина Директно Пневматско Напојување Машина За Дупчење Комплет Цинк Легура Со Клуч

DEN 573.76

Неодамнешно

Достапно на барање

Поедноставни Дела : Директен дизајн во голема мера ја поедноставува работата во агли, рабови и тесни места, безбедни и сигурни Ефикасно Користење : оваа вежба за воздушна моќност има голема брзина до 20000 вртежи во минута, што обезбедува ефикасни и стабилни работни перформанси. Подобар Дизајн : Комбинирање на bodyономско тело од легура на цинк и удобна рачка со црвен заштитен капак, многу лесен за ракување. Лесно Носење : Доаѓа Со мала тежина и компактна големина, едноставно складирање и носење, исто така, одговара за користење на отворено. Задни Издувни Гасови : Усвојувајќи филтер за влез на воздух, како и задно исцрпување, алатката за пневматско дупчење овозможува помал работен шум. Спецификација : Тип На Ставка : Воздушна Вежба : YDE 4921 Material : Големина На Легура На Цинк : Приближно. 10мм / 0,39 инно Брзина На Оптоварување : 20000 вртежи во минута Конец : 3/8ин 24неправеден Притисок : 90пси 6,3 кг/см2воздушна Потрошувачка : 4,0 цфмаир Влез : 1/4инпроизвод Должина : Прибл.28како Да Се Користи : 1.Пред и после секојдневна употреба, ве молиме инјектирајте 2-3 коф#60 пневматско подмачкување на маслото од воздухот.Летемашинаидлефовесекунди пополнувањесо масло.

Item Type: Air Drill
Model: YDE 4921
Material: Zinc Alloy
Collet Size: Approx. 10mm / 0.39in
No Load Speed: 20000rpm
Collet Thread: 3/8in 24unf
Air Pressure: 90psi 6.3kg/cm²
Air Consumption: 4.0cfm
Air Inlet: 1/4in
Product Length: Approx. 185mm / 7.28in
How to Use:
1.Beforeandafterdailyuse,pleaseinject2‑3CCof#60pneumaticlubricatingoilfromtheairinlet.:
2.Letthemachineidleforafewsecondsafterfillingwithoil.:
3.Generally,theairsourcecompressedbythetraditionalaircompressorcontainswaterandlubricatingoilintheaircompressorbroughtoutbytheaircompressorpiston.Iftheoilwaterseparatorisnotused,thewaterandoilenterthepneumatictoolwiththeair,whichwillcausebladestuck,oncethetoolisstarted,thebladewillnotbest:
Package List:
1 xAirDrill:
1 x Wrench:
1 xAirInlet :

Избор на купувачи

Метална метална акварела калај со палета за мешање на преклопување, мултифункционална празна палета 14 полу-тави лента за боја за сликање Неодамнешно
3дроуз САД, Вашингтон, Островот Видбеј. Пино Грис Вино Грозје. - Биро Рампа Место Душеци Неодамнешно
3дроуз САД, Вашингтон, Островот Видбеј. Пино Грис Вино Грозје. - Биро Рампа Место Душеци

Голем биро рампа, 23 "х 16" со 08 " висина која ќе се сместат многу големини уреди Разновиден за дома, канцела�

DEN 0.33
Погон на пин -удар, 5/32 x 5 во Неодамнешно
Погон на пин -удар, 5/32 x 5 во

✅ Панч на пинот за возење, 5 / 32 x 5 in ✅ Ставка : Ударот за возење на пинот ✅ Големина на врвот (внатре) : 5 / 32 i

DEN 1.00
Дервивеа закачалка за возрасни груби облека за облека за облека дома со без трага облека што висат 10 зелени Неодамнешно
Дервивеа закачалка за возрасни груби облека за облека за облека дома со без трага облека што висат 10 зелени

Имитациониот лак на рамото долго време не се испакнати, импрегнираната облека за отпорност на отпорнос�

DEN 3.33
8 Филтри Со Висока Ефикасност 8 Аголни Четки-Додатоци За Правосмукалка За Надополнување Замена На Странични Делови За Четки За Филтер Хепа Неодамнешно
20 сетови 5 x 7 инчи чист лак акрилен знак со броеви на табели на држачи за свадби на свадбени знаци DIY празно тркалезно акрилен Неодамнешно
Hangers Hangers Hangers Hangers Hangers Canger за возрасни смели лавици против лизгање на куки-а-А-А-А-А- Неодамнешно
Hangers Hangers Hangers Hangers Hangers Canger за возрасни смели лавици против лизгање на куки-а-А-А-А-А-

★ Еколошки материјали со високо квалитетни материјали, нетоксични и без вкус ★ Хуманизираниот дизајн �

DEN 1.33
Содржина 4028126213568 Бети Путер Јадење Портокал, Една Големина Неодамнешно
Содржина 4028126213568 Бети Путер Јадење Портокал, Една Големина

Дрвен пивски кади со едностран мотив печатење "ЛАДНА ЗОНА", носач за шишиња за 6 шишиња пиво, отворач за м�

DEN 2.00
Fevas Bore 42mm x250mm мозочен удар со двојно дејство тип алуминиумски легура мини цилиндар пневматски цилиндер на цилиндарот на цилиндарот Неодамнешно
Wearwell 494. 78x3x47GY Плочка-Врвот Изберете Ултрасофт Мат, 47 'Должина x 3 ' Ширина x 7/8 Дебела, Сива Неодамнешно
Wearwell 494. 78x3x47GY Плочка-Врвот Изберете Ултрасофт Мат, 47 'Должина x 3 ' Ширина x 7/8 Дебела, Сива

"Подобра" сунѓерска основа Достапно во дебелина од 7 / 8" (22 мм) Температурен опсег : 0 до 110 F...

DEN 446.40
Нога авенија жените Чиста Чорапи Неодамнешно
Нога авенија жените Чиста Чорапи

Чиста Миење Раце Само Кога основните хулахопки го спасуваат денот! Однесете ги вашите гаќички на следно

DEN 207.20
Mck79023100-Возрасни Инконтинент Краток Tena Водат Супер Јазиче Затворање Средна Еднократна Употреба Тешка Апсорпција Неодамнешно
Mck79023100-Возрасни Инконтинент Краток Tena Водат Супер Јазиче Затворање Средна Еднократна Употреба Тешка Апсорпција

Страничните панели за истегнување обезбедуваат сигурно, индивидуализирано вклопување за ефективна ко�

DEN 2.67
CKlics FX2N-4AD, FX2N 4AD FX2N4AD, оригинален модул за проширување на контролорот за логика за логика Неодамнешно
CKlics FX2N-4AD, FX2N 4AD FX2N4AD, оригинален модул за проширување на контролорот за логика за логика

Забелешка : Поради разликата на мониторите и различни услови при сликањето на сликата, бојата може да б�

DEN 1208.00
Zhangjun Телефонски компјутер случај за MacBook Pro 15.4 инчи starвездени небесни обрасци Apple лаптоп вода декорации компјутер заштитен Неодамнешно
Спортски Тим ТЦУ Колеџ За Нокти Уметнички Налепници-Квалитет На Салонот! Неодамнешно
Спортски Тим ТЦУ Колеџ За Нокти Уметнички Налепници-Квалитет На Салонот!

Салон Квалитет Слајд Налепници Лесни за примена инструкции вклучени со секој лист Повеќе дизајни вклуч

DEN 1004.80
Хону Изолирани Тепсија Превозникот Неодамнешно
Хону Изолирани Тепсија Превозникот

Одговара На 2 Тепсија Јадења Ги одржува предметите топли или ладни Затворање На Патент Овие кеси изолир�

DEN 3.33
Беж Цвет Боја Чистење Крпа Екран Почиста 2 парчиња Велур Ткаенина Неодамнешно
Беж Цвет Боја Чистење Крпа Екран Почиста 2 парчиња Велур Ткаенина

Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи) Класификација : очила крпа Карактеристика : Правоаголна форма; се К�

DEN 3.00
Зелено овошје киви парче кујнски садови држачи отпорни на топлина отпорен на топлина Мат 2 парчиња топлинска мат 8 × 8 инчи за готвење и Неодамнешно
3 Пакет Периоди Knickers Еднократно Дами Инконтиненција Долна Облека За Менструалниот Циклус Тежок Проток &засилувач; Постпартална Нега Лесно Неодамнешно
Ден на Свети Патрик, Ирска американска американска држава за знаме на знаме за кујнски отпорни на топлина, топли влошки за печење Неодамнешно
Нигерија Национално знаме фудбалски фудбал мини двострана преносна шминка огледало кралица Неодамнешно
Нигерија Национално знаме фудбалски фудбал мини двострана преносна шминка огледало кралица

Големина : 6,5 см x 6,2 см x 0,8 см (2,6 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало Карактеристики : во облик н

DEN 1.00
Каролина богатства CK2213pth Шведски валхунд во кујнскиот пар на држачи за тенџере, кујнски држачи за отпорни на топлина поставуваат Неодамнешно Продажбата
Оригинална R Twist Grip Dual рачка за DJI RS 3 Pro, DJI RS 3, DJI RS 2, DJI RSC 2 рачни стабилизатори Неодамнешно
Оригинална R Twist Grip Dual рачка за DJI RS 3 Pro, DJI RS 3, DJI RS 2, DJI RSC 2 рачни стабилизатори

R Twist Grip Dual Hande Compatibility со DJI RS 3 Pro / DJI RS 3 / DJI RS 2 / DJI RSC 2 Двојната рачка на Twist Grig 3 во различни конфигурации, как

DEN 1888.00
ТВ Шоу Инспириран Подарок Луси Фан Подарок Мир Љубов Луси Шминка Торбичка Торбичка Торба За Жени Неодамнешно
ТВ Шоу Инспириран Подарок Луси Фан Подарок Мир Љубов Луси Шминка Торбичка Торбичка Торба За Жени

* АПЛИКАЦИЈА : Совршен За тинејџерки, девојки, жени за патување, бизнис, организатор на домашни предмети �

DEN 0.33
48 х РАМЕН АГОЛ ЗАГРАДА/ЗАГРАДА ЈЗП ЧЕЛИК 75ММ Неодамнешно
48 х РАМЕН АГОЛ ЗАГРАДА/ЗАГРАДА ЈЗП ЧЕЛИК 75ММ

ПОПРАВКА ПЛОЧА ВОДООТПОРЕН ДРЖАЧ Ве молиме оставете ја храната назад бидејќи ги цениме сите коментари �

DEN 0.67
Fafeicy Топлина Кревет 3D Печатач, Топлина КРЕВЕТ 3D Печатач 12V/ 24V, Круг Топла Кревет, 220x220x5mm, ЗА 3d Печатач Додатоци Неодамнешно
Fafeicy Топлина Кревет 3D Печатач, Топлина КРЕВЕТ 3D Печатач 12V/ 24V, Круг Топла Кревет, 220x220x5mm, ЗА 3d Печатач Додатоци

Карактеристики : жиците за отпор се густо жични, со висока покриеност, еднообразно греење и стабилно раб

DEN 344.48
Klein Tools 646M сет на алатки, големини на двигатели на магнетни ореви 1/4 и 5/16-инчи, 6-инчни шахти, сет на алатки од 2 парчиња Неодамнешно
Klein Tools 646M сет на алатки, големини на двигатели на магнетни ореви 1/4 и 5/16-инчи, 6-инчни шахти, сет на алатки од 2 парчиња

Производ 1 : Сет на алатки вклучува избор на општа намена на најчесто користените двигатели на ореви (мач

DEN 0.33
Допрете ноќно светло за деца и бебе, LED патка ноќна светлина за расадник, преносна ламба покрај креветот за доење, USB -полнење и контрола Неодамнешно
10 пакувања закачалки за рамка Оштетување бесплатно закачал за закачалки за слики без алатки, закачалка за рамка, голема универзална Неодамнешно
Нова Провамирана Глута Засилувач Двојна АУРА ЗАШТИТЕН ФАКТОР 30+++ 200 Мл. Неодамнешно
Нова Провамирана Глута Засилувач Двојна АУРА ЗАШТИТЕН ФАКТОР 30+++ 200 Мл.

Провамед Глута Бустер Двојна АУРА СПФ 30+++ 200 Мл Серум Глутатион измешајте лосион за сончање Со Трепет шт�

DEN 665.44
Доитул Мачка Магнетна Кука Виси Куки Удар-Слободен Куки Цртан Филм Фрижидер Налепница Неодамнешно
Доитул Мачка Магнетна Кука Виси Куки Удар-Слободен Куки Цртан Филм Фрижидер Налепница

Овие лепливи куки се изработени од квалитетни материјали и совршено дизајнирани, така што тие се многу �

DEN 129.92
Налепници со совети за уметност од 9 парчиња циркон акрилни додатоци за маникир девојки гелови starвездени маникир Елегантен декорација Неодамнешно
Алаза симпатично пичка куче лице животно принт природно сунѓер кујнски целулоза сунѓери за садови миење бања и чистење на домаќинства, Неодамнешно
ЈАМСЛАМ 25 парчиња Хартија Сирени Слама Роденденска Забава Пиење Сламки За Свадба Роденден Декорација Декорација За Туширање Неодамнешно
Печатач за лична карта на пилот -картичка AlphaCard Неодамнешно
Печатач за лична карта на пилот -картичка AlphaCard

панделки Ако печатачот за лична карта на пилот картичката Alpha Card ги нема сите карактеристики што ви се п�

DEN 788.80
2486 x .240 x 1-1/2 x 6 ОАЛ 6 ул flutes rhc hss chucking Reamer Неодамнешно
2486 x .240 x 1-1/2 x 6 ОАЛ 6 ул flutes rhc hss chucking Reamer

Ова е продавачот реновиран 240 C 11 / 2 x 6 "над целата должина 6 директно флејти со десното рачно исечување на

DEN 745.60
ЈОТУП 26 22мм Силиконски Ремен За Часовник За Брзо Ослободување За Гармин Феникс 7 7Х 6Х 5Х 3 3ХР Часовник Лесен За Лента За Зглоб Неодамнешно