Keeyes Професионални 3d Печатач Цпу Комплет Со Е-Туториал - Цпу Штит Експанзија Одбор V3. 0 Одбор А4988 Степер Мотор Возач ЕДНОНАСОЧНА Струја Кабел Механички Прекинувач Endst

Keeyes Професионални 3d Печатач Цпу Комплет Со Е-Туториал - Цпу Штит Експанзија Одбор V3. 0 Одбор А4988 Степер Мотор Возач ЕДНОНАСОЧНА Струја

DEN 431.84

Неодамнешно

Достапно на барање

● Стабилни перформанси € A4988 Возачот чип е ниска потрошувачка на енергија и нема да биде премногу жешко за време на употребата Перформансите се постабилни од чипот. Кабел за Напојување со ЕДНОНАСОЧНА струја. кабелот за напојување со ЕДНОНАСОЧНА СТРУЈА може брзо да се поврзе со адаптерот ЗА напојување СО ЕДНОНАСОЧНА СТРУЈА и да ја напојува таблата со штит ОД ЦПУ. Заштедете време и побезбеден Приклучок за поврзување со кабел и Работа. `+ Цпу Штит ● Ова е најновата верзија на таблата за проширување, која може да се користи за машини за гравирање и 3Д печатачи. Може да вози 4 степер мотори А4988. ● Со 20 Парчиња Џемпери ® При поставување на проекти ЗА ЦПУ, капачињата за скокачи се неопходни додатоци. Има 20 од нив во комплетот, доволно за повеќето проекти. За да добиете релевантни информации или да не контактирате, ние ќе ви испратиме PDF Документ. Цпу Експанзија Одбор : - GRBL 0.9 компатибилен-Работи на 12 - 36 V dc-4-оска поддршка : X, Y, Z - тоа може да се вози 4 степер мотори, и секој чекор мотор треба само 2 IO порти. Тоа е да се каже, 6 IO порти можат многу добро да управуваат со 3 степер мотори, што е многу погодно за употреба. Возач На Степер Мотор а4988 : - Големина : 20*15*11мм - Големина На Ладилник : 9*9*5мм - Минимален работен напон : 8В - Максимален работен напон : 35В - Континуирана струја по фаза : 1ав - Максимална струја по фаза : 2А - Минимален логички напон : 3В - Максимален логички напон : 5,5 В - кола за Термичко исклучување - заштита на дефект на Земја - кратко оптоварување-заштита на Колото - Резолуции На Микростеп : Целосна, 1/2, 1/4, 1/8 и 1/16 табла за клучеви : - микроконтролер - влезен НАПОН : 7-12 V - 5 V ЕЛЕКТРИЧНА струја : 500ma - 3,3 v Електрична струја : 50ma - 14 Дигитални i/o иглички (6 PWM излези) - 8 аналогни Влезови - Вклучен е 32k флеш мемориски пакет : 1 x cnc штит одбор 1 x Keyees Одбор 4 X A4988 степер мотор возач со топлински мијалник 1 x Женски Dc Кабел За Напојување 4 x механички прекинувач endstop 20 x 2,54 mm црни скокачки капачиња.

Избор на купувачи

Те сакам повеќе од сладолед врежана лажица подарок Сладолед Лажица Валентин Подарок за него / Нејзиниот Роденден Забава Сладолед Неодамнешно
N Скала Дух Знак Зграда / Структура Налепници 10 Неодамнешно
N Скала Дух Знак Зграда / Структура Налепници 10

Слајд Налепници Слајд Налепници Не многу одамна бизнисите и производите беа промовирани или прославен�

DEN 76.64
Ќе &засилувач; Баумер Бр 4 Сан Дамијано Пасхална Свеќа Неодамнешно
Ќе &засилувач; Баумер Бр 4 Сан Дамијано Пасхална Свеќа

Пасхална свеќа е голема, бела свеќа што се користи во литургиите во Западното Христијанство (римокатоли

DEN 3.33
Коквез33 Пластика 5 Прстен Нелизгачка Јакна Отпорна На Ветер Носете Кука Држач За Тока Зелена Неодамнешно
Коквез33 Пластика 5 Прстен Нелизгачка Јакна Отпорна На Ветер Носете Кука Држач За Тока Зелена

Пробајте ја оваа закачалка за ветроупорна заштеда на простор, која и овозможува на гардеробата да склад

DEN 310.40
Pacearth Professional Woodent Slant Одбор, 450 килограми Тежина Капацитет Аранжман Одбор За Истегнување Теле, Прилагодливи Наклон Неодамнешно
Pacearth Professional Woodent Slant Одбор, 450 килограми Тежина Капацитет Аранжман Одбор За Истегнување Теле, Прилагодливи Наклон

●Капацитет На Тежина од 450 килограми●косиот одбор за сквотот е изработен од цврста иверица со долгороч

DEN 2.00
Организатор На Електроника, Торба За Организатор На Кабли, Случај За Патување На Електронски Организатор, Козметичка Торба, Технолошка Неодамнешно
raseparter 7-Пакет Прецизност Морс Конус Колет Сет 1/8 Инчи - 1/2 Инчен Мт2 Мил Чак Носителот Неодамнешно
raseparter 7-Пакет Прецизност Морс Конус Колет Сет 1/8 Инчи - 1/2 Инчен Мт2 Мил Чак Носителот

МоделМт2 Морс Конус Колет Сет Пакетот Вклучува1 / 8 In, 3 / 16 In, 1 / 4 In, 5 / 16 In, 3 / 8 In, 7 / 16 In, & 1 / 2 In Материјал висок

DEN 2.67
Годингер Орев Бонбони Сад Ситница Носителот, Бонбони Јадење Неодамнешно
Годингер Орев Бонбони Сад Ситница Носителот, Бонбони Јадење

Додадете сјај на секој настан со оваа модерна шармантна забава фаворизирајте јадење со ореви Совршен з�

DEN 271.68
Топ Столар Мајмун И Банана Полу Чиста Завеси Прозорец Воил Завеси Панели Третман-55х78ин За Дневна Соба Спална Соба Детска Соба, 2 Неодамнешно
Г-Ахора Бод Плоштад Шминка Торба Симпатична Бод Лило Козметички Кеси Патент Торбичка Торба Бод Тоалет Торба За Скари Жени Неодамнешно
Специјален Ракопис англиско Име Дороти Чистење Крпа Телефон Екран Очила Почиста 5 парчиња Неодамнешно
Специјален Ракопис англиско Име Дороти Чистење Крпа Телефон Екран Очила Почиста 5 парчиња

Големина : 14 x14cmiw¼5, 5 x 5 Класификација : очила крпа Карактеристика : Брзо отстранете ги отпечатоците од пр

DEN 3.33
9005/HB3 LED Светилки 10 Страни 360 Степени 300w 12000LM 6000K Бело Високо /Ниско Светло Led Чип Конверзија Колекции Приклучок Неодамнешно
9005/HB3 LED Светилки 10 Страни 360 Степени 300w 12000LM 6000K Бело Високо /Ниско Светло Led Чип Конверзија Колекции Приклучок

●10 Страни ПРЕДВОДЕНИ Чипови : 9005 / HB3 10 Страни ПРЕДВОДЕНИ ЧИПОВИ ОД КОЧАН, 360 Степени без слепи точки преф�

DEN 1.33
Кинески Сино Бел Порцелан Кианлонг Позлатен Облик На Поволна Шема Неодамнешно
Кинески Сино Бел Порцелан Кианлонг Позлатен Облик На Поволна Шема

Кинески СиноБел Порцелан Позлатени Остри Поволна Шема Кинески СиноБел Порцелански Сад...

DEN 1016.00
1965 65 Понтијак Темпест Безбедносен Појас Препорача Брз Автомобилски Знак, Метален Гаражен Знак, Ѕиден Декор, Гм Автомобилски Знак Неодамнешно
162xl037 Механички Тајминг Појас Гума Насочена Црна Затнат Појас 81 Заби 162XL Неодамнешно
162xl037 Механички Тајминг Појас Гума Насочена Црна Затнат Појас 81 Заби 162XL

①СПЕЦИФИКАЦИЈА : број На Заби : 81, Ширина На Ременот : 0,37" ●ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ● Усвојува висок

DEN 159.84
Сафко 9740БЛ Меур Црна Корпа За Отпадоци Неодамнешно
Сафко 9740БЛ Меур Црна Корпа За Отпадоци

Овие садови отпорни на пункција, челик носат современ и стилски изглед во секоја просторија Дното е вдл�

DEN 1144.00
B. W. P 33PK WP9 Потрошен Материјал Комплет Колет Куп Волфрам Капа WT20 0.040 1/16 3/32 1/8 За Тиг Заварување Факел 9 20 25 Серија Неодамнешно
B. W. P 33PK WP9 Потрошен Материјал Комплет Колет Куп Волфрам Капа WT20 0.040 1/16 3/32 1/8 За Тиг Заварување Факел 9 20 25 Серија

За Тиг Заварување Факел 9 20 25 Серија Во Линколн Милер ESAB Weldcraft CK Everlast AHP Ќе добиете вкупно 33 парчиња делови

DEN 432.64
Епар Нова Заштитна Контролна Табла Страничен Капак На Воздушниот Канал Компатибилен Со Бмв 5 Серија Г30 2017-2022 520и 530е 540и Неодамнешно
Епар Нова Заштитна Контролна Табла Страничен Капак На Воздушниот Канал Компатибилен Со Бмв 5 Серија Г30 2017-2022 520и 530е 540и

Дојдете Во Ново, Дојдете Во Еден Сет Ве молиме Потврдете Дека Моделот на вашиот автомобил е ист како и шо

DEN 399.84
Овална 0% Либерална Налепница Неодамнешно
Овална 0% Либерална Налепница

ПРИЛАГОДЕТЕ ГИ ВАШИТЕ РАБОТИ Нашите налепници се изработени Со Оракален винил од 4 мил кој може да ги из�

DEN 111.84
Е2Е-С05Н03-Мц-Ц1 Незаштитен М5 ДЦ 3-жици 3мм НЕ Нпн М8 Конектор Цилиндрични Близина Сензор Неодамнешно
Е2Е-С05Н03-Мц-Ц1 Незаштитен М5 ДЦ 3-жици 3мм НЕ Нпн М8 Конектор Цилиндрични Близина Сензор

Незаштитен Цилиндричен сензор за близина 1, Постава на глобални типови со мал дијаметар (3 диа., М4, М5) : до�

DEN 1228.80
Магнум ПРО Крива 400 Двојна Постапка Неодамнешно
Магнум ПРО Крива 400 Двојна Постапка

Индустриски Одделение Изградба Линколн Електричен Бакар Плус Совети За КонтактПоголем дијаметар на вр

DEN 11071.84
Пекг Смешни Ретро Метал Калај Знак Останете Трипи малку Хипи За Барови,Ресторани,Кафулиња Пабови,Клуб, Бања Соба Ѕид Декор 8х12 Инчи Неодамнешно
Абсинт Лажица, Нерѓосувачки Челик Пелин Лажица, 4 Изборни Видови, Бар Коктел Стакло Чаша За Пиење Филтер Неодамнешно
Абсинт Лажица, Нерѓосувачки Челик Пелин Лажица, 4 Изборни Видови, Бар Коктел Стакло Чаша За Пиење Филтер

Сигурен За Употреба : откако е изработен од нерѓосувачки челик премиум 304, оваа лажица за абсинт е отпорн

DEN 1.67
Акварел Кактус Силиконски Заштитен Капак Отпорен На Удари Компатибилен Со Apple Airpods Про Случај За Безжично Полнење Неодамнешно
Акварел Кактус Силиконски Заштитен Капак Отпорен На Удари Компатибилен Со Apple Airpods Про Случај За Безжично Полнење

Тенкиот ѕид во заштитниот ракав е специјално третиран, што ви овозможува навреме да ја знаете специфичн

DEN 256.00
Црвен Коњ Перформанси 814-08-1 О-Прстен Неодамнешно
Црвен Коњ Перформанси 814-08-1 О-Прстен

Супериорна сила Протекување доказ перформанси Перформансите на црвениот коњ прават краеви на цревото �

DEN 1.67
КУЈИФДС Пароброд Инсерти, Нерѓосувачки Челик Пареа Корпи Решетката со Разделувач Притисок Шпорет Додатоци Трио Сепаратор Во Собата Неодамнешно
Медифицирајте Го Прочистувачот На Воздух МА-35 Со Н13 Вистински Хепа Филтер | Покриеност од 500 квадратни стапки | За Алергени, Чад Неодамнешно Продажбата
Mindware Q - Bitz Шема Појавување На Забава Одбор Игри За Семејна Игра Ноќ | Возраст 8 и до 2-4 Играчи Неодамнешно Продажбата
Mindware Q - Bitz Шема Појавување На Забава Одбор Игри За Семејна Игра Ноќ | Возраст 8 и до 2-4 Играчи

ИГРА ЗА ОБУКА НА МОЗОКОТ : Играта Пбиц е одличен начин да се збогувате со досадата и да го предизвикате в�

DEN 476.00
АБУФАН 30 парчиња Божиќни Фото Клипови Хартија Фото Декоративен Држач Цртани Клипови САМ Фото Ѕид Клип Партија Неодамнешно
АБУФАН 30 парчиња Божиќни Фото Клипови Хартија Фото Декоративен Држач Цртани Клипови САМ Фото Ѕид Клип Партија

Овие мини клипови се направени од материјал, совршено ги користат како фото клипови, клипови за хартија,

DEN 1192.00
Csyanxing Пресврт Вежба Битови Со Рака Вежба, Мини Микро Рака Вежба Битови Мали Рачен Чак Без Клуч Менгеме Менгеме Ротациона Алатка 20 Пакет Неодамнешно
Камера Монопод Статив Продолжување Прачка Алуминиумска Легура 5 Продолжување Цевки Статив Монтирање Монопод Продолжување Цевка Повеќето Неодамнешно
Plllaaoo Рачен Вентилатор, Вентилатор За Преклопување, Рачен Вентилатор, Вентилатор За Преклопување Блу Групен Танц Мал Пеперутка Цреша Неодамнешно
Заштитен Филм против ГРЕБЕЊЕ Тв Екран за 32-75 инчи-Заштитник Против Отсјај / Анти - УВ/Замрзнат Филтер-За Остар, Sony, Samsung, Hisense, LG Итн Неодамнешно