Замена Нов Вентилатор За Ладење На Процесорот За Intel NUC8i7BEH NUC8i3BEH NUC8i5BEH NUC8i5BEK

Замена Нов Вентилатор За Ладење На Процесорот За Intel NUC8i7BEH NUC8i3BEH NUC8i5BEH NUC8i5BEK

DEN 1.33

Неодамнешно

Достапно на барање

Нук8и7бех Материјал : Алуминиумска Легура + СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Приклучок За Напојување : 4 Пински. Влезен Напон : DC 5 V/0. Применливи Модели : За Intel NUC8i7 BEH NUC8i3 BEH NUC8i5 BEH nuc8i5bek. Овој вентилатор за ладење може да помогне да се намали товарот на компјутерот домаќин и да се подобри ефикасноста на компјутерот. 4 пински приклучок за напојување за зголемена дисипација на топлина и намалена температура за време на континуирано работење. Лесен за поврзување, лесен за ракување, лесен за употреба, лесен за инсталирање и отстранување. ПРИМЕНЛИВИ МОДЕЛИ : овој Вентилатор за Ладење погоден За Intel NUC8i7 BEH NUC8i3 BEH NUC8i5 BEH NUC8i5 BEK, совршена замена за оштетените делови од вашиот домаќин. ВИСОКОКВАЛИТЕТНА АЛУМИНИУМСКА ЛЕГУРА : 4 Пински Вентилатор ЗА Ладење на ПРОЦЕСОРОТ е изработен од висококвалитетна алуминиумска легура + АБС материјал, вентилаторот НА ПРОЦЕСОРОТ е издржлив, не е лесно да се оштети и има долг работен век. 4 ПИНСКИ ПРИКЛУЧОК ЗА НАПОЈУВАЊЕ : Заменскиот Дел За Ладење на ПРОЦЕСОРОТ има 4-пински приклучок за напојување за зголемена дисипација на топлина и намалена температура за време на континуирано работење. ЕДНОСТАВНА РАБОТА : овој вентилатор за ладење на компјутерот е лесен за поврзување, лесен за ракување, лесен за употреба, лесен за инсталирање и отстранување.

Избор на купувачи

Виолетова П Занаети Јасно Кошница Кеси 12 х 18 Целофан Подарок Кеси За Мали Кошеви И Подароци 1.2 Мил Дебелина… Неодамнешно
Виолетова П Занаети Јасно Кошница Кеси 12 х 18 Целофан Подарок Кеси За Мали Кошеви И Подароци 1.2 Мил Дебелина…

ВРЕЌИ ЗА КОРПИНашите кристално чисти целофански кеси за подароци се мерат на 12 х 18 инчи Ова е идеална го�

DEN 2.00
Honeywell s&засилувач; C 914Ce18 - 3 Граница Прекинувач, Врвот Клипот, Spdt-1No/1Nc Неодамнешно
Honeywell s&засилувач; C 914Ce18 - 3 Граница Прекинувач, Врвот Клипот, Spdt-1No/1Nc

Цена За : Секој Стил На Активатор : Врвна Работна Сила На Клипот Макс : 5lbf Прекинувач Операција : Предврем�

DEN 239.84
3drose Слика од 2022 Година Поврзани, Магацинот На Книга, Капа, Диплома На Врвот. - 22оз Штајн Кригла Неодамнешно
3drose Слика од 2022 Година Поврзани, Магацинот На Книга, Капа, Диплома На Врвот. - 22оз Штајн Кригла

Изработени од бела керамика со завршна обработка со висок сјај Слика отпечатена од двете страни...

DEN 2.67
Детска Легенда На Хели-Хансен Бојс Изолирана Водоотпорна Ветроупорна Скијачка Јакна Што Дише Неодамнешно
Детска Легенда На Хели-Хансен Бојс Изолирана Водоотпорна Ветроупорна Скијачка Јакна Што Дише

100% Полиамид Затворање на патент Машинско Перење Изолирана и водоотпорна детска скијачка јакна која е с�

DEN 1920.00
Панел со ленти со вафли со агол - се одликува со безвременски ленти, но овој пат под агол! Неодамнешно
Панел со ленти со вафли со агол - се одликува со безвременски ленти, но овој пат под агол!

Аголната лента потсетува на лента за бонбони Добро работи со зборот умира и преголеми фокусни елементи

DEN 415.52
Кокино Венец За Складирање Божиќен Венец Контејнер За Складирање Издржлива Рачка За Носење И Торба За Складирање На Лесни Жици Изработена ОД Неодамнешно
Acer Предатор X35 bmiphzx 1800r Криви 35 ULTRAWIDE QHD Игри Монитор СО NVIDIA G-СИНХРОНИЗАЦИЈА Крајната, Квантната Точка, 200Hz, VESA Неодамнешно
Acer Предатор X35 bmiphzx 1800r Криви 35 ULTRAWIDE QHD Игри Монитор СО NVIDIA G-СИНХРОНИЗАЦИЈА Крајната, Квантната Точка, 200Hz, VESA

35 " ULTRAWIDE QHD (3440 x 1440) ШИРОК ЕКРАН VA нула рамка дисплеј СО NVIDIA GСИНХРОНИЗАЦИЈА крајната за крајна солза слоб�

DEN 0.33
Со 5а полнач 84V 60Ah батерија Погодна За Ebike електричен мотор Трицикл МАЛА брзина ЧЕТИРИ тркала RV Прифати прилагодување 360x330x140 Неодамнешно
Капаче од леќи од 43мм компатибилен со Nikon & за Canon & за Sony сите леќи со камера од 43мм Ø 43мм Неодамнешно
Капаче од леќи од 43мм компатибилен со Nikon & за Canon & за Sony сите леќи со камера од 43мм Ø 43мм

【Висок квалитет】 црна боја Направена од пластика со големо влијание за дополнителна издржливост 100% со

DEN 94.40
Терадек БОЛТ 4k RX Монитор Модул за Cine 7 И 702 Допир, Злато Монтирање Неодамнешно Продажбата
Терадек БОЛТ 4k RX Монитор Модул за Cine 7 И 702 Допир, Злато Монтирање

Модул За Монитор ЗА Приемник БОЛТ 4КПлоча За Батерии За Монтирање ЗлатоАнтени 5хОригинална Кутија * * Заб

DEN 1728.00 2143.84
3drose Европски Стил Дедо Мраз Носење Подароци и Скии-22oz Штајн Кригла Неодамнешно
3drose Европски Стил Дедо Мраз Носење Подароци и Скии-22oz Штајн Кригла

Изработени од бела керамика со завршна обработка со висок сјај Слика отпечатена од двете страни Висина

DEN 343.84
Uktop за шофершајбната на шофершајбната Форд Бронко, Сонцето на сонцето за Бронко 2021 2022 2023 Двоен слој прозорец Сонцена Сонце Неодамнешно
Пиво чаша 4-Компјутер Стакло 320МЛ Транспарентно Црвено Вино Виски Шкотски Сок Од Бурбон Пиење Коктел Вотка 9. 2Х9, 5СМ ЧЕНГИ Неодамнешно
Стапчиња За Сјај во боја На Домот На Големо 58 Еез-Осветлете Стапчиња Од Пена со 3 Режими Шарен Ефект На Трепкање, Лед Светлата Светат Во Неодамнешно
Пипет пумпа за пипети до 10 мл Неодамнешно
Пипет пумпа за пипети до 10 мл

Пипетите непречено се вклопуваат во неговиот флексибилен заострен чак Палецот на страна се ротира за п�

DEN 439.04
Chezmax Plaid Canvas Cliredide Организатор Кади виси торба за складирање во кревет со кука за студенти кревети со повеќекратни Неодамнешно
Chezmax Plaid Canvas Cliredide Организатор Кади виси торба за складирање во кревет со кука за студенти кревети со повеќекратни

Size : Организатор во кревет Кади со големина 11,8 инчи во должина, 4,3 инчи по ширина и 7,5 инчи на висина, а шир�

DEN 1.67
Бразил Знаме Керамички Декоративни Плочи Со Стојат Коска Кина Виси Орнаменти Десерт Плочи Неодамнешно
Бразил Знаме Керамички Декоративни Плочи Со Стојат Коска Кина Виси Орнаменти Десерт Плочи

Големина : нашата декоративна чинија има 4 големини од 6 инчи / 7 инчи / 8 инчи / 10 инчи Овој производ вклучув

DEN 2.67
OTG USB-C 3.0 адаптер компатибилен со вашиот LG 14T90Q-K.AAB9U1 за брзи, верификувани, повеќекратни функции за употреба, како Неодамнешно
OTG USB-C 3.0 адаптер компатибилен со вашиот LG 14T90Q-K.AAB9U1 за брзи, верификувани, повеќекратни функции за употреба, како

USBнаGo⭐ : Вклучете се и компатибилен со вашиот LG 14 T90 QKAAB9 U1 со компјутерски периферни уреди, како што се фл�

DEN 1.33
Хемотон 5 Парчиња Ремен По Бременоста Лента За Стомак Прилагодлив Држач За Држач За Цевки Држач За Постпартална Потпорна Лента За Катетер Неодамнешно
Втора Кожа Пејсли Црна/За Моторола РАЗР М 201м/Софтбанк СМР201-АБВХ-101-Ц005 Неодамнешно
Втора Кожа Пејсли Црна/За Моторола РАЗР М 201м/Софтбанк СМР201-АБВХ-101-Ц005

Ракување : Огромно Бр Ова е случај на паметен телефон од популарниот бренд "ВТОРА КОЖА"...

DEN 3.33
3дроуз Вејл, Колорадо. Силуета на човекот скијач,шарени диск на... - 22оз Штајн Кригла Неодамнешно
3дроуз Вејл, Колорадо. Силуета на човекот скијач,шарени диск на... - 22оз Штајн Кригла

Изработени од бела керамика со завршна обработка со висок сјај Слика отпечатена од двете страни...

DEN 303.84
Вера Бредли Женски Памук XL Кампусот Ранец, Цитрус Paisley-Рециклиран Памук, Една Големина Неодамнешно
Вера Бредли Женски Памук XL Кампусот Ранец, Цитрус Paisley-Рециклиран Памук, Една Големина

РЕЦИКЛИРАН ПАМУК ШТО МОЖЕ ДА се ПЕРЕ ВО МАШИНА – памучната ткаенина со која сте запознаени е повторно з�

DEN 0.67
Гурун 8-Инчен Двостран Вртлив Ѕид Монтирање Шминка Огледало со 10x Зголемување, Брусен Никел Заврши М1206Н Неодамнешно
Гурун 8-Инчен Двостран Вртлив Ѕид Монтирање Шминка Огледало со 10x Зголемување, Брусен Никел Заврши М1206Н

Двострано Квалитетно Огледало 1x ја покажува вистинската слика како нормално огледало, 10x може да ги п�

DEN 1.33
Суши И Ролни Јапонска Храна Смешна Коска Кина Декоративна Чинија Тркалезни Керамички Плочи Занает Со Штанд За Прикажување За Декорација Неодамнешно
Blulu LED Приврзок За Клучеви Мини Фенерче Ултра Светла Led Клуч-Синџир Факел Со Кука, Вклучени Батерии Неодамнешно Продажбата
Blulu LED Приврзок За Клучеви Мини Фенерче Ултра Светла Led Клуч-Синџир Факел Со Кука, Вклучени Батерии

Долг работен век : LED прстенот за клучеви за фенерче е изработен од нерѓосувачки челик и пластика, цврст,

DEN 169.44
Мибат Блескаво Куќиште За Јакна Со Појас Дијаманте За Samsung Galaxy Забелешка 4-Пакување На Мало-Топло Розова Неодамнешно
Мибат Блескаво Куќиште За Јакна Со Појас Дијаманте За Samsung Galaxy Забелешка 4-Пакување На Мало-Топло Розова

Магнетна затворач обезбедува вашиот книжарница случај и неговата содржина Вклучува дополнителни слот�

DEN 188.80
Ханамузум 4,7 инчен Комплет од 2 Јапонски Чајници Син порцелан Направен Во Јапонија Неодамнешно
Ханамузум 4,7 инчен Комплет од 2 Јапонски Чајници Син порцелан Направен Во Јапонија

Порцелан Ханамузум Сет од 2 Јапонски Чајници.Бојата на база Е Сина.Материјалот е порцелан.Големината Е W4

DEN 1502.40
Синергија Дигитален Енергизатор А23 Батерија Комбо Пакет-Пакет од 2 12v Жива Бесплатни Алкални Батерии Употреба За Слушалки Гаража Вратата Неодамнешно
Gdjgta Машки Пат Работа Висока Видливостпуловер Со Долги Ракави Дуксер Врвови Блуза Машка Големина Средни Дуксери Неодамнешно
Gdjgta Машки Пат Работа Висока Видливостпуловер Со Долги Ракави Дуксер Врвови Блуза Машка Големина Средни Дуксери

100% Полиестер сад нво масонски автомобил к сиво жолт фустан 90ти 80ти е 49ерс 5xl ,3x 3 / 4 ракав облека филипинск

DEN 3.33