Шишиња со топла Вода Со Покривка Ајфеловата Кула Вреќа Со Топла Вода За Ублажување На Болката, Грчеви Во Менструацијата, Потопли Стапала На Рацете 2 Литри

Шишиња со топла Вода Со Покривка Ајфеловата Кула Вреќа Со Топла Вода За Ублажување На Болката, Грчеви Во Менструацијата, Потопли Стапала

DEN 223.84

Неодамнешно

Достапно на барање

●Премиум Материјал●капаците за шишиња со топла вода користат двослојни кадифени ткаенини (95%полиестер+5%спандекс), што помага да се изолира топла вода, да се спречи изгорување на кожата и да се загреете околу 6 часа ●Одлично Отпорно На Истекување ● шишето со топла вода е направено од ПВЦ, а капакот е направен од ПП. Дизајнот со широка уста лесно се полни со вода. Запечатеното капаче од шишето помага да се спречи истекување на вода. ●Големина М : 20*30см / 10*12ин (2Л). Забележете дека водата за полнење може да се наполни само со 2/3, а вреќата со топла вода може да се пере во машина. ①Топол Подарок Оваа симпатична/ладна вреќа со топла вода е одличен подарок за родителите, децата и пријателите на роденден, Денот на Мајката, Денот на Благодарноста, Божиќ и Нова година. €Повеќекратна Употреба Q вреќата со топла вода може да се користи за ублажување на болки во мускулите, стрес, мигрена, зглобови и менструација. Може да се користи и како вреќа со ладна вода за треска деца/мажи/жени или го намалува отокот на раната. "Спецификација : 1. Материјал : } Капак : Двослојни кадифени ткаенини (95% полиестер+5% спандекс). ● Шише со топла вода : пвц. Пакет : ● 1 шише со топла вода+1 капак.

1. Material:
♦ Cover: Double-layer velvet fabrics (95%polyester+5%spandex).
♦ Hot water bottle: PVC.
♦ Cap: PP.
2. Package: ♦ 1 hot water bottle+1 cover.
3. Size:
♦ S: 15.5*25cm / 6*10in (1L).
♦ M: 20*30cm / 10*12in (2L).
4. Design::
♦ Leakproof: Sealed cap prevent hot water splitting out.
♦ Easy to fill in: Wide mouth design.
5. Multi-Use:
♦ It can be a cold water bag for fever children/men/women or reduces wound swelling.:
♦ Keeping warm, relieving muscle soreness, stress, migraine, joints and menstruation. ♦ A great gift for parents, children, and friends.:
6. Tips:
♦ Machine Washable. :
♦ Filling water can only be filled with 2/3.:
♦ If you have any questions about the hot water bag, please email us at any time. :

Избор на купувачи

Луксузни Флип Паричник Случај за iPhone 14 Плус, Фолио Wristlet Јаже Картичка Слотови Телефон Покритие За Apple 14plus Неодамнешно
Луксузни Флип Паричник Случај за iPhone 14 Плус, Фолио Wristlet Јаже Картичка Слотови Телефон Покритие За Apple 14plus

Нов Стилски заштитен случај за i Phone 14 Плус 6,7 инчи Изработен е од висококвалитетна синтетичка кожа, заси�

DEN 0.67
Фан starвезда вратоврска со боење на коленото високи чорапи Совршен фудбал, мекобол, кошарка, лакроза, хокеј на теренот, навивање Неодамнешно
75 -та борбена ескадрила - пластична поддршка Неодамнешно
75 -та борбена ескадрила - пластична поддршка

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 1.67
Грозје Со Белење Стерлинг Сребрена Рамен Сет Сервис 84 Парчиња Рано Неодамнешно
Грозје Со Белење Стерлинг Сребрена Рамен Сет Сервис 84 Парчиња Рано

Производител : Компанија За Производство На Белвица, Тип : Рамни СадовиКомплети Состав : Стерлинг Сребро

DEN 3.00
Памучна Долна Облека Мажи Мажи Боксери Со Низок Струк Памук Што Дише Екструдиран Боксер Мажи Луди Боксери Неодамнешно
Памучна Долна Облека Мажи Мажи Боксери Со Низок Струк Памук Што Дише Екструдиран Боксер Мажи Луди Боксери

шорцеви за компресија со висок струк фармерки шорцеви за мажи мажи со висок струк пј шорцеви слатки пиж�

DEN 3.00
150 ПАРЧИЊА Прозрачни Камења - Мешани Бои Сјајни Карпи Украси САМ Декоративни Камчиња За Аквариум Резервоар За Риби Тротоар Градина Патека Неодамнешно
ШАРЛОТ ЦЕВКА 3 ДВВ Чешел ВАЈ &засилувач; 1/8 Наведнуваат ЕДНО Парче ДВВ Неодамнешно
ШАРЛОТ ЦЕВКА 3 ДВВ Чешел ВАЈ &засилувач; 1/8 Наведнуваат ЕДНО Парче ДВВ

АПС плус е само за одвод, отпад и вентилација Ги исполнува најстрогите стандарди во индустријата...

DEN 0.67
Hoziy Indishtics Leotards for Girls Sparkly Biketard сирена зелена црвена топла розова полкови точки Неодамнешно
Hoziy Indishtics Leotards for Girls Sparkly Biketard сирена зелена црвена топла розова полкови точки

82% полиестер, 18% спандекс Повлечете го затворањето Само миење на рацете Истегната ткаенина : 82% полиестер

DEN 212.48
Beavorty 2 Поставува Аерација Пумпа Воздух Хидропонски Вшмукување Дијаметар Резервоарот Риба Со Чаша Меур Дифузор Камен Аквариум Неодамнешно
Igsticker кожата на кожата за површинска книга / книга2 15inch ултра тенки премиум заштитни налепници на телото Скини Универзална Неодамнешно
Железнички Терминал Блок Дупка Комбинација Неутрален Конектор ЗА Пз30 Осветлување Дистрибуција Кутија Земјата Бакар бар 1 парчиња Неодамнешно
ЛЕД ФАРОВ 5В, ПРИЛАГОДЛИВИ ПРЕДВОДЕНИ Фарови, УСБ Водоотпорен Фар НА ПОЛНЕЊЕ, Фарови Од Алуминиумска Легура За Кампување На Отворено Неодамнешно
D&D PowerDrive 3VX360/03 Завршен појас, гума, должина од 36 , 3 ленти Неодамнешно
D&D PowerDrive 3VX360/03 Завршен појас, гума, должина од 36 , 3 ленти

Тип на производ : Ремени Димензии на пакетот : 12 Земја на потекло : Кина Тежина на пакет : 0,71 bs Ремените ги �

DEN 435.36
Бор Мочуриште Чорбаџија. ОдПтиците На Америка Неодамнешно
Бор Мочуриште Чорбаџија. ОдПтиците На Америка

Литографија печатена во боја, на фина рачно изработена хартија Одлична состојба Во 1971 година, користејќ

DEN 1419.20
D&D PowerDrive 3V430 V појас, гума, 3/8 x 43 OC Неодамнешно
D&D PowerDrive 3V430 V појас, гума, 3/8 x 43 OC

D&D Power Drive v Belt Појасот може да не дојде во картонски ракав Сликата може точно да не го одразува бројот на р

DEN 132.80
Закачалка за палто на Јумуо и натопи без облека Облека за домашна облека за домаќинство Проп-б Неодамнешно
Закачалка за палто на Јумуо и натопи без облека Облека за домашна облека за домаќинство Проп-б

★ Еколошки материјали со високо квалитетни материјали, нетоксични и без вкус ★ Хуманизираниот дизајн �

DEN 655.84
Савкф Дигитален Рачен Динамометар Мерење На Јачината На Зафатот Мерач На Автоматско Фаќање Моќност На Рачниот Зафат Неодамнешно
Савкф Дигитален Рачен Динамометар Мерење На Јачината На Зафатот Мерач На Автоматско Фаќање Моќност На Рачниот Зафат

● ТочностОпремен со сензор за мерач на напрегање Со висока прецизност, динамометарот на раката ви дава

DEN 862.40
Сино Злато Бел Латекс Балони, 50 Пакет 12 Инчи светло Сини Балони Хелиум Балони За Момчиња Бебе Туш Роденден Невестински Туш Свадба Партија Неодамнешно
Жухв Јазик Преведувач Уред Класичен Јазик Преведувач Уред Во Реално Време Глас 42 Јазици Паметни Преводи Неодамнешно
CAPLUGS QEZ261AH1 Пластична не-навојна NPT Cap EZC-26, PE-LD, CAP ID 1.962 Должина 1,29, портокал Неодамнешно
CAPLUGS QEZ261AH1 Пластична не-навојна NPT Cap EZC-26, PE-LD, CAP ID 1.962 Должина 1,29, портокал

Капи за NPT големини 1 / 8 "преку 11 / 2" Прирабница за лесна инсталација и отстранување Внатрешен дизајн на за

DEN 0.33
Браунинг H8019X 1 1/2 Завршен пробив за ролери, единечно влакно, челик, зацврстени заби, 19 заби Неодамнешно
Браунинг H8019X 1 1/2 Завршен пробив за ролери, единечно влакно, челик, зацврстени заби, 19 заби

Димензии на пакетот : 19 Количина на пакет : 1 Тип на производ : Sprockets Земја на потекло : Соединетите држави..

DEN 2.33
Машини за полнење на Хумболт за вибрации за касети и полнила за конуси, обвивки и цевки Неодамнешно
Машини за полнење на Хумболт за вибрации за касети и полнила за конуси, обвивки и цевки

Направено во САД со машини за полнење Хумболт Универзал одговара на сите кружни касети за полнење на Ху�

DEN 2559.68
ГМ Вистински Делови 23180311 Пред Возачот Страна Суспензија Автоматско Главата Светилка Позиција Сензор Неодамнешно Продажбата
ГМ Вистински Делови 23180311 Пред Возачот Страна Суспензија Автоматско Главата Светилка Позиција Сензор

Помага да се утврди дали вашето возило е навалено напред или назад и соодветно го прилагодува зракот на

DEN 835.68
АЈКУЛА 12398 4' Х6 ' Заварување-Стоп 640 Серија 48 Мл. Фиберглас Ќебе, 1 Пакет Неодамнешно
АЈКУЛА 12398 4' Х6 ' Заварување-Стоп 640 Серија 48 Мл. Фиберглас Ќебе, 1 Пакет

Заварување Ќебиња ЌебеДвоен Слој Нашите производи се дизајнирани имајќи го предвид професионалниот ме

DEN 0.67
Карлајл Прехранбени Производи 3685314 Фло-Пак Широк Дуо Замав Обележани Магацинска Метла Глава, Полипропиленски Влакна, 4 Трим х 13 Ширина Неодамнешно
Амосфун 6 парчиња Божиќно Вино Стакло Шарм Прстени Ангел Крило Форма Пијалок Стакло Пехар Шарм Маркери За Божиќ Партија Материјали Неодамнешно
CustomGiftsNow NANA - Ве сакаме врежан анодизиран алуминиум виси/таблета група семејна фотографија со слики Неодамнешно
CustomGiftsNow NANA - Ве сакаме врежан анодизиран алуминиум виси/таблета група семејна фотографија со слики

Оваа лесна рамка за слики прави навистина незаборавен подарок за саканиот човек за наредните години Гр�

DEN 319.20
Herobai Faucet со единечна дупка, единечна рачка модерна тапа за мијалник за бања со 3 режими на проток на вода, чешми за бања со фонтана со Неодамнешно