USB Веб Камера 30fps Full HD 5 Милиони Камера, Лаптоп/Компјутерска Веб Камера Про Стриминг Веб Камера За Снимање, Видео Повик, Конференции, Игри, Пренос Во Живо

USB Веб Камера 30fps Full HD 5 Милиони Камера, Лаптоп/Компјутерска Веб Камера Про Стриминг Веб Камера За Снимање, Видео Повик,

DEN 3.33

Неодамнешно

Достапно на барање

●Целосна HD 5mp Autofocus Широкоаголна Веб-Камера 5mp USB webcam потоци И записи живописни и верни на животот видео на 30fps (2592 X1944) Широк агол до 80°ви нуди извонредна перспектива додека преносите во живо, видео разговор или конференции. ●Брз Автофокус И Корекција На Светлината Quebcam За компјутер со премиум автофокус обезбедува конзистентна јасност со висока дефиниција и јасни детали. Автоматската корекција на слаба осветленост може автоматски да се прилагоди за да се прилагоди на внатрешното светло. ●HD Веб-Камера Со Капак За Приватност●Компјутерска камера со лизгачки капак што лесно може да ја заштити вашата приватност кога не ја користите. Исто така, ви овозможува да го контролирате потребниот видео дисплеј, што може ефикасно да ги спречи потенцијалните хакери да ве шпионираат. Совршен за да биде конечниот крајната USB веб камера за домашна задача и игра. ●Репродукција И Приклучок И Компатибилен Систем●USB компјутер камера лесна за поставување-само репродукција и приклучок, одговара на сите компјутери, лаптопи, десктоп компјутери со Windows 7/8/10 и погоре, Mac OS 10.6 и погоре, Android 5.0 или погоре, итн, 1080p стриминг веб камера поддржува Skype, Zoom, OBS, Xbox, Youtube, Facebook, Xsplit и многу повеќе. `+Микрофон За Намалување на бучавата●Веб Камерата со микрофон и чип за обработка на аудио може да ја намали досадната бучава во позадина и да го сними звукот чист и јасен. Ќе ви биде попогодно за пренос во живо, состанок, видео разговор и игри. Спецификации на производот : макс Динамички опсег : 110db DSP чип : нема Сензор За Слика на возачот : Cmos Сензор За Слика : CMOS 1/2, 5 Голем Чип Леќа : Висококвалитетен Седумслоен стаклен објектив HD : 5 Милиони пиксели видно Поле : 80°Широк агол На гледање работна температура : 50°C влажен степен : 85% RH Максимална динамичка резолуција : 2592 X1944.

Избор на купувачи

GОД 0,02 мм 300 Мм Дебеломер За Бирање Двоен Шок-Доказ Нерѓосувачки Челик Прецизност Дебеломер Мерење Алатка Неодамнешно
GОД 0,02 мм 300 Мм Дебеломер За Бирање Двоен Шок-Доказ Нерѓосувачки Челик Прецизност Дебеломер Мерење Алатка

?0,02 мм 300 Мм Дебеломер За Бирање Двоен шокдоказ ?Нерѓосувачки Челик Прецизност Дебеломер Мерење Алатка...

DEN 580.80
Елен Осветлување ZS303RSF Zeestick 300mm 5W ПРЕДВОДЕНА 2700K Под Кабинетот/Алатка, Бела Неодамнешно
Елен Осветлување ZS303RSF Zeestick 300mm 5W ПРЕДВОДЕНА 2700K Под Кабинетот/Алатка, Бела

УЛ наведени 12w X 1 D X 1 H надминува насловот 24, ROHS согласност И ETL одобрени 5 вати лер, 202 лумени, 2700К, 73 CRI, зате�

DEN 0.67
Занаетчиска Работилница Матрица 4 Х9 Облаци, 4 х 9, Разнобојни Неодамнешно
Занаетчиска Работилница Матрица 4 Х9 Облаци, 4 х 9, Разнобојни

Занаетчиски Материјали Оваа матрица од 4х9 инчи од Работилницата На Занаетчијата е совршена за правење �

DEN 383.84
Мини Лизгач 2.23 х1.76 х 0.55 инчен Метал Калај Кутија Пренослив Мал Контејнер За Складирање Со Цврст Врв Со Шарки За Цртање Игла Уметност За Неодамнешно
Катифлин 2 парчиња Повеќеслојна Крпа За Чистење Накит, Голема Сребрена Крпа За Полирање, Памучни Крпи За Полирање Накит За Златен, Сребрен Неодамнешно
Партнери Бренд Д-Р 141410ск Тешки Кутии, 14 л х 14 В х 10 Ч, Крафт Неодамнешно
Партнери Бренд Д-Р 141410ск Тешки Кутии, 14 л х 14 В х 10 Ч, Крафт

Тешката конструкција обезбедува поголема заштита и цврстина на редење Произведени од тешки 275# / / 44 ед

DEN 225.60
Носач За бебиња - Здрав Колк За Доенчиња И Мали Деца - Inspономска И Американска Војска Инспирирана Од Карабинер Неодамнешно
Носач За бебиња - Здрав Колк За Доенчиња И Мали Деца - Inspономска И Американска Војска Инспирирана Од Карабинер

Носач За Бебиња Со Безбедност И Удобност Прво – овој носач за бебиња Ги надминува сите прописи утврдени

DEN 1.67
ФИЛТОП 6х4, 5 Растојанија на Тркала, 1 погоден За Екватор, Граница, Пронаоѓач На Патеки, Адаптери На Тркала Xterra Со Навој М12х1, Неодамнешно
ФИЛТОП 6х4, 5 Растојанија на Тркала, 1 погоден За Екватор, Граница, Пронаоѓач На Патеки, Адаптери На Тркала Xterra Со Навој М12х1,

Овозможува инсталација на пошироки тркала и гуми,докажете повеќе простор за возење на тркалата постаби

DEN 1593.60
NEWISHTOOL Мека Гумена Гума За Винил, Рачка Вода Гумен За Огледало Туш Стакло Врата Прозорец Чистење Винил Заврши Прозорец Нијанса Комплет, Неодамнешно
Дерма Про Лабораторија Премиум Чистење На Кожата Чистач - Напредна Алатка За Нега на Кожата - ЛЕР 4 во 1 Црни Точки и Отстранувач На Дамки - Неодамнешно
Бингфанг-В 195 Црна Ахроматска Цел 4Х 10Х 20Х 40Х 60Х 100Х Микроскоп Објективна Леќа РМС 20,2 мм Објективни Делови Неодамнешно
Бингфанг-В 195 Црна Ахроматска Цел 4Х 10Х 20Х 40Х 60Х 100Х Микроскоп Објективна Леќа РМС 20,2 мм Објективни Делови

Тип : 195 акроматска цел Стандарден рмс интерфејс =20,2 мм.ние сме специјализирана продавница Ние обезбедув

DEN 188.80
Кафе Вилушка Лажица, Кафе Садови Постави Помазни Рабови Иновативен Легиран Материјал За Забави Неодамнешно
Кафе Вилушка Лажица, Кафе Садови Постави Помазни Рабови Иновативен Легиран Материјал За Забави

Помазни Рабови : сетот Златни садови има добар ефект на полирање, помазен раб, без веслање, модерен и уба�

DEN 3.33
Плажа Комплет Од 2 Рак Распрскувач/Вилушка Мулти Неодамнешно Продажбата
Плажа Комплет Од 2 Рак Распрскувач/Вилушка Мулти

Керамика УКРАСЕТЕ : донесете допир на брегот во секоја просторија Направете која било куќа или стан куќ�

DEN 116.16
Тбуобт Козметички Кеси За Жени, Торба За Шминка Организатор На Додатоци За Тоалетна Торба, Психа Уметност Срце Црвен Цртан Филм Неодамнешно
Nonslip TFS-402 AC 250V 10A НЕ NC Моментално Едно Дејство Нога Прекинувач w Кабел Жлезда Неодамнешно
Nonslip TFS-402 AC 250V 10A НЕ NC Моментално Едно Дејство Нога Прекинувач w Кабел Жлезда

Површината што не се лизга гарантира безбедна употреба и го намалува заморот на стапалата Операција бе�

DEN 2.67
ХУА АНГЕЛ Цветни Козметички Торба-Патување Тоалет Торби За Жени Патент Шминка Торбичка Чанта Организатор Неодамнешно
ХУА АНГЕЛ Цветни Козметички Торба-Патување Тоалет Торби За Жени Патент Шминка Торбичка Чанта Организатор

#КВАЛИТЕТ НА МАТЕРИЈАЛОТПолиестер, кој е многу цврст и мек на допир Водоотпорен и Лесен За Чистење.Овој �

DEN 1.67
Розова Сатенска Закачалка за Долна Облека со Хром Неодамнешно
Розова Сатенска Закачалка за Долна Облека со Хром

Сатен Светло Розев сатен со Хром Кука Полиран Хром Столпчиња На Рамената за Виси Ремени Продадени Во Па�

DEN 961.60
Хартии ОД ВРЕДНОСТ CT8-50100B Кабелски Врски, 8 Инчи. 50 Килограми. Цврстина на истегнување, Жица &засилувач; Управување Со Кабел / Неодамнешно
Хартии ОД ВРЕДНОСТ CT8-50100B Кабелски Врски, 8 Инчи. 50 Килограми. Цврстина на истегнување, Жица &засилувач; Управување Со Кабел /

ИЗДРЖЛИВА КОНСТРУКЦИЈА : Изработена од издржлив најлон 6 / 6 материјал РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА : мин / Макс ра�

DEN 163.20
Лав Бренд Предиво Волна-Леснотија Дебели &засилувач; Брзо Предиво, Мека И Гломазна Предиво За Плетење, Хеклање, И Изработка, Неодамнешно
25 Покани За Роденденска Забава За Бебиња Ајкула, Тема За Вода На Базен Плажа Дете Покани Идеја, Снабдување Со Пливање За Момче Од Неодамнешно
Hkts Брзо Ослободување Најлон Cowhide Часовници За Garmin Феникс 7X 7 6 6X Pro GPS 5 5X 3HR Потекло Mk1 Mk2 Ремен 22 26mm Ремен Неодамнешно
Hkts Брзо Ослободување Најлон Cowhide Часовници За Garmin Феникс 7X 7 6 6X Pro GPS 5 5X 3HR Потекло Mk1 Mk2 Ремен 22 26mm Ремен

Земја Како Што Е Означено 100% нов квалитет, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот

DEN 664.32
Кривс Qtqgoitem Дома Туш Возило Прозорец Стакло Огледало Четка Бришач Гумен 5 парчиња Сина Стругалка Неодамнешно
Кривс Qtqgoitem Дома Туш Возило Прозорец Стакло Огледало Четка Бришач Гумен 5 парчиња Сина Стругалка

Боја : Црна,Сина, Сива; Име На Производот : Стакло Гумен Нето Тежина : 195гр~217гр; Содржина На Пакетот : 5 х Ста

DEN 0.67
10 ПАРЧИЊА Т-Бар Рачка SB50 Приклучок Конектор Двојна ПОЛ БАТЕРИЈА UPS AC/DC600V Неодамнешно
10 ПАРЧИЊА Т-Бар Рачка SB50 Приклучок Конектор Двојна ПОЛ БАТЕРИЈА UPS AC/DC600V

Материјал : Сребрена + Бронза Номинален Напон : 600 V Количина : 10 Парчиња Номинална Струја : 50А 50А...

DEN 2.33
Патка Куќа Спорт НЦАА Висконсин Јазовци Пластични Вилушки За Еднократна Употреба, Пакување од 20 Неодамнешно
Патка Куќа Спорт НЦАА Висконсин Јазовци Пластични Вилушки За Еднократна Употреба, Пакување од 20

Пластични вилушки за еднократна употреба, пакување од 20 Земја На Потекло : Кина Број на модел : ЛДФ...

DEN 276.48
Jabra Зборува 410 USB Звучник Со Глобална Teck Микрофибер Крпа, ЗА КОМПЈУТЕР, MAC, Таблет, Мобилни Телефони, Ms Тимови Skype Верзија Неодамнешно
Jabra Зборува 410 USB Звучник Со Глобална Teck Микрофибер Крпа, ЗА КОМПЈУТЕР, MAC, Таблет, Мобилни Телефони, Ms Тимови Skype Верзија

€ JABRA ПАКЕТ ОД 2 ПРЕДМЕТИ : Jabra Звучник И Микрофибер Крпа ● ПОВРЗУВАЊЕ : поврзување Со Приклучок и репроду

DEN 1526.40
LMMDDP Комплет За Фотографско Осветлување 4 Држач За Приклучок за Светилки 1,6 * 3м Позадина Позадина Крпа Конзола Рамка Поддршка За Фото Студио Неодамнешно
Знак За Невестински Туш, Знак За Невестински Туш Постер За Знак За Добредојде На Диви Цвеќиња, Знак За Добредојде На Диви Цвеќиња, Неодамнешно
Минка-Аире Ф705-СТВ Наполи 56 Инчен Тавански Вентилатор Во Стерлинг Орев Заврши Неодамнешно
Минка-Аире Ф705-СТВ Наполи 56 Инчен Тавански Вентилатор Во Стерлинг Орев Заврши

ДИЗАЈН : Традиционален и елегантен во дизајнот, Наполи е дизајниран во финиш Од Орев И Пет Сечила Засенч�

DEN 1516.80
Мрмот Машка Јакна Фордам Неодамнешно
Мрмот Машка Јакна Фордам

49% Најлон, 33% Полиестер, 18% Памук Затворање на патент Машинско Перење Точка Пакет Димензија : 24.2899999752242 L x 15

DEN 2545.12
AlWorkKit 10 пакет во пакет електрична лента, изолационен ролна, црна ретардант PVC лента за електрична изолација, 3/4-во x 21 ft Неодамнешно
AlWorkKit 10 пакет во пакет електрична лента, изолационен ролна, црна ретардант PVC лента за електрична изолација, 3/4-во x 21 ft

Ширина на електрична лента 19мм, должина64м (10 пакувања, вкупно 64 метри), црна цврста боја Оценка на темпер�

DEN 3.33
ДОИТУЛ Силиконски 2 парчиња Затворач На Врата Од Нерѓосувачки Челик Стоп За Ѕид Стоп За Врата Современ Држач За Безбедносна Врата Гумен Неодамнешно
Домаќинства lucијано, Сребро, Lucијано, Тркалезен Сад Од Алуминиумска Фолија, 9,25 х 1,75 инчи, 24 Парчиња Неодамнешно
Домаќинства lucијано, Сребро, Lucијано, Тркалезен Сад Од Алуминиумска Фолија, 9,25 х 1,75 инчи, 24 Парчиња

Пакување : вкупно 24 парчиња Мерење : 9,25"Д х 1,75" Ч во димензии Материјал : изработен од издржлив алуминиум, �

DEN 2.00
Ауниваиг Намалена Вежба За Стебло, 22мм Со Голема Брзина Челик Хсс Вежба Со 1/2 Директно Стебло Неодамнешно
Ауниваиг Намалена Вежба За Стебло, 22мм Со Голема Брзина Челик Хсс Вежба Со 1/2 Директно Стебло

●Параметар qМатеријал : HSS4241;Стврднат на : 6263 Hrc;Дијаметар На Сечење : 22mm / 0,87 инчи;Вкупна Должина : 130mm150mm / 5,

DEN 0.33
UGREEN MFi Сертификација Молња Кабел - 90 Степен USB C До Молња Кабел 6FT Компатибилен со iPhone 14/14 Pro/14 Pro Max, iPhone 13/12/11/X/XR/XS/8 Неодамнешно
UGREEN MFi Сертификација Молња Кабел - 90 Степен USB C До Молња Кабел 6FT Компатибилен со iPhone 14/14 Pro/14 Pro Max, iPhone 13/12/11/X/XR/XS/8

Пд Брзо Полнење И Синхронизација : Наполнете го вашиот i Phone 14 од 0% до 60% за само 30 минути Брзината на полне

DEN 0.33