Sandisk 256gb Екстремни SDXC UHS - I Мемориска Картичка - C10, U3, V30, 4K, UHD, SD Картичка-SDSDXVV-256G-GNCIN &засилувач; 128gb Екстремни ПРО SDXC UHS-I Мемориска Картичка - C10, U3, V30, 4K UHD, SD Картичка - SDSDXXD-

Sandisk 256gb Екстремни SDXC UHS - I Мемориска Картичка - C10, U3, V30, 4K, UHD, SD Картичка-SDSDXVV-256G-GNCIN &засилувач; 128gb Екстремни ПРО

DEN 2.33

Неодамнешно

Достапно на барање

Производ 1 : Заштедете време со брзина на вчитување на картичката до 180mb/s напојувана Од Технологијата Sandisk Quick Flow (до 180mb / s брзина на читање Дизајниран со комерцијална технологија за да достигне брзина над ух-и 104МБ/с, бара компатибилни уреди способни да достигнат такви брзини. Врз основа на внатрешно тестирање; перформансите може да бидат пониски во зависност од уредот домаќин, интерфејсот, условите за употреба и други фактори. Технологијата Sandisk Quick Flow е достапна само ЗА 64gb, 128gb, 256 GB и 512gb капацитети. Вистинско складирање на корисникот помалку. Производ 1 : Спарете Со Sandisk Pro-ЧИТАЧ SD и micro SD за да постигнете максимални брзини (продадени одделно). Производ 1 : Запишете брзини До 130mb/s (Дизајнирани Со комерцијална технологија за да достигнат брзина над uhs-I 104mb/s, бараат компатибилни уреди способни да достигнат такви брзини. Врз основа на внатрешно тестирање; перформансите може да бидат пониски во зависност од уредот домаќин, интерфејсот, условите за употреба и други фактори. Производ 1 : Совршен ЗА снимање 4k UHD видео и секвенцијална фотографија на рафал (Full HD (1920x1080) И 4k UHD (3840 x 2160) видео поддршката може да варира врз основа на уредот домаќин, атрибутите на датотеката и други фактори. Види HD страница на сајтот San Disk. Производ 2 : Заштедете време со брзина на вчитување на картичката до 200mb/s напојувана Од Sandisk Quick Flow Технологија (до 200mb / s брзини на читање, дизајнирани со комерцијална технологија за да достигнат брзина над uhs-I 104mb/s, бараат компатибилни уреди способни да достигнат такви брзини. Врз основа на внатрешно тестирање; перформансите може да бидат пониски во зависност од уредот домаќин, интерфејсот, условите за употреба и други фактори. Sandisk Quick Flow Технологија е достапна само ЗА 64gb, 128gb, 256 GB, 512 GB и 1tb капацитети. Вистинско складирање на корисникот помалку. Производ 2 : Спарете Со Професионалниот ПРО-ЧИТАЧ На San Disk SD и micro SD за да постигнете максимални брзини (продадени одделно). Производ 2 : Брзина На Снимање ДО 90 MB/s (Брзина На Запишување До 90 MB/s. Врз Основа на внатрешно тестирање; перформансите може да бидат помали во зависност од уредот домаќин. Производ 2 : Совршен ЗА снимање 4k UHD видео и секвенцијална фотографија на рафал (Full HD (1920x1080) И 4k UHD (3840 x 2160) видео поддршката може да варира врз основа на уредот домаќин, атрибутите на датотеката и други фактори. Види HD страница на сајтот San Disk. Sandisk 256gb Extreme SDXC UHS-I Мемориска Картичка-C10, U3, V30, 4 K, UHD, SD Картичка - SDSDXVV-256 G-Gncinwo Со Sandisk Extreme SD UHS-i мемориска картичка заштедете време за пренос на медиуми со брзина на читање до 180mb/s(1) напојувана Од Sandisk Quick Flow Технологија(2). Спарете Се Со Професионалниот ПРО-ЧИТАЧ На San Disk sd и micro SD за да постигнете максимални брзини (продадени одделно). Со брзина на снимање до 130mb/s(1) И uhs Класа На Брзина 3 (U3)(4) снимање, подготвени сте да снимите видео со ВИСОКА резолуција, без ПЕЛТЕЧЕЊЕ 4k UHD(3). Брзина на читање ДО 180mb/s. Дизајниран со комерцијална технологија за да достигне брзина над ух-и 104МБ/с, бара компатибилни уреди способни да достигнат такви брзини. Запишете брзина До 130 MB/s. Врз Основа на внатрешно тестирање; перформансите може да бидат помали во зависност од уредот домаќин, интерфејсот, условите за употреба и други фактори.

Избор на купувачи

Bayou Дисплеи-Јасен Акрилен Заоблен Држач За Визит-Картичка За Работната Површина Неодамнешно
Bayou Дисплеи-Јасен Акрилен Заоблен Држач За Визит-Картичка За Работната Површина

Одлично за Маркетинг цели Носителот на премиум визиткартичката има голем капацитет Одделот има околу 30

DEN 2.33
Филмска ТЕХНОЛОГИЈА NCT5806 Рамно Лице Чекан Неодамнешно
Филмска ТЕХНОЛОГИЈА NCT5806 Рамно Лице Чекан

Направено од жолта ултрависока молекуларна пластика Чеканите имаат површина без мар...

DEN 3.00
Intel - Intel 729757-006 10/100 PCI Ethernet адаптер Неодамнешно
Intel - Intel 729757-006 10/100 PCI Ethernet адаптер

Сликата може да не одговара на вистинскиот производ Ве молиме контактирајте го Продавачот за подетални

DEN 0.33
Даб-Бор 13 Џеб Приемот Папка/Проширување На Забава Валута Организатор Со Етикета/Пластика Проверете Бил Складирање На Датотеки/Мали Неодамнешно
Азееда 4 х Моркови Подарок Тагови/Етикети Неодамнешно
Азееда 4 х Моркови Подарок Тагови/Етикети

Комплет од 4 претходно набраздени ознаки за подароци Печатени на висококвалитетна картичка од 250гсм со �

DEN 113.44
ZCZZZ Monitor Stand Riser Monitor Stand Riser, Multi-Function Base Lounder Desktop Screen Riser за складирање на екран на лаптоп компјутер, Неодамнешно
ZCZZZ Monitor Stand Riser Monitor Stand Riser, Multi-Function Base Lounder Desktop Screen Riser за складирање на екран на лаптоп компјутер,

Нашите производи ќе донесат погодност за вашиот живот и ќе ви овозможат да ја доживеете радоста на живо�

DEN 2.00
Беспортбл метални закачалки Патувајте за долна облека закачалка алуминиумска легура за преклопување облека за заштеда на просторот Неодамнешно
Кленплус 3 парчиња. Мини Виолетова Жаба Лепенка Цртан Филм Везена Апликација Занает Рачно Изработено Бебе Девојче Женска Облека Сам Неодамнешно
Обука за велосипедска рамка шетач за бебиња велосипед шетач за деца со мали велосипеди 1-3-6 години старо трицикл преносно седиште 3 опции Неодамнешно
Лак за Поправка на Фаровите сиаподан, Иновативен лак за Обновување На Фаровите За Автомобили, Моќен Лак За Поправка На Фаровите Однапред, Неодамнешно
Решетката за чевли Haioou, 5-степени дрвени чевли со дрвени чевли Организатор бесплатно стоење за складирање на чевли со една подвижна Неодамнешно Продажбата
Амортизери за шок 610 004 Компатибилен со Chevrolet Неодамнешно
Амортизери за шок 610 004 Компатибилен со Chevrolet

(Исклучува ZR2 повисок поширок пакет) вредност на вредност Дизајниран со најновиот софтвер и произведен �

DEN 460.80
FitSand Хард Случај Компатибилен За TVIRD Автомобил GPS Навигација Неодамнешно
FitSand Хард Случај Компатибилен За TVIRD Автомобил GPS Навигација

Случај Надворешна Големина : 85 * 5 * 2 Инчи, Тежина : 120гр Добро изработена кутија : Издржлив и мазен 360€двон�

DEN 79.84
Doitool мини работна површина отпад 2 парчиња галванизирана ѓубре лименка за отпадоци за отпадоци за отпадоци за отпадоци гроздобер Неодамнешно
Сад Мексиканско Знаме Контејнери За Складирање Чиста Пластична Кутија Со Капаци Канти За Повеќекратна Употреба За Кујнски Житни Закуски Неодамнешно
QMINOX 304 Нерѓосувачки Челик KF16 Прирабница До 20mm Гумени Црево Берб Адаптер За Вакуум Неодамнешно
QMINOX 304 Нерѓосувачки Челик KF16 Прирабница До 20mm Гумени Црево Берб Адаптер За Вакуум

Овие млазници за гумени црева на адаптерот се КФ16 до гумено црево и одговараат на гумено црево од 20мм ил�

DEN 191.84
10 парчиња m2.5 m3 m3 m4 хексадецимален месинг растојание за завртки за завртки PCB PC Femaleенски маж, машка машка растојание-m4 10pcs, Неодамнешно
10 парчиња m2.5 m3 m3 m4 хексадецимален месинг растојание за завртки за завртки PCB PC Femaleенски маж, машка машка растојание-m4 10pcs,

Снабдувања на DIY : Метал Број на модел : M2 Материјал : месинг Белешка : Ве молиме, проверете ја големината н

DEN 0.33
Оем Феникс Контакт 2952020/UM108/26.45/ГН6021, Прес-Нацртан Дел Куќишта, Основен Профил, Отворен, Должина 2000 мм Неодамнешно
Оем Феникс Контакт 2952020/UM108/26.45/ГН6021, Прес-Нацртан Дел Куќишта, Основен Профил, Отворен, Должина 2000 мм

ЕУ Рохс : Усогласен ЕКЦН( САД) : Статус На Еар99 Дел : Активна Автомобилска Индустрија : Нема ППАП : Нема Тип

DEN 2.67
Кутија За Складирање Решетки Пластична Долна Облека Гаќи Кутија За Складирање Десктоп Фиока Организатор Кутија Може Да Се Наредени Неодамнешно
1946 Линколн Пченица Цент 1с Многу Парична Казна Неодамнешно
1946 Линколн Пченица Цент 1с Многу Парична Казна

1946 Линколн Пченица Цент Многу Добро Сликите на производите се од точната колекционерска монета (и) што с

DEN 2.33
ФУЗИЈА - АРИА 1 -светло пресечен лустер - занаетчиска стаклена сенка во ткаење - Полиран хромиран финиш Неодамнешно
ФУЗИЈА - АРИА 1 -светло пресечен лустер - занаетчиска стаклена сенка во ткаење - Полиран хромиран финиш

Направено од метално и занаетчиско стакло Потребна е максимална основна сијалица од 100 вати A19 (E26) (прода

DEN 2.33
Флореале од Зарамела аргенти италијански Стерлинг Сребрена Вечера Вилушка Нови Никогаш Не Се Користи Неодамнешно
Флореале од Зарамела аргенти италијански Стерлинг Сребрена Вечера Вилушка Нови Никогаш Не Се Користи

Производител : Зарамела Аргенти, Шема : Флореале ака Цветни Состав : Стерлинг Сребро, Тип : Вилушка Возрас

DEN 3024.00
Beavorty Kraft Masking Film Brown Tape Washi Tape Taper Tape 2 ролни правејќи хартија за wallид за покривање разновидна хартија Неодамнешно
Beavorty Kraft Masking Film Brown Tape Washi Tape Taper Tape 2 ролни правејќи хартија за wallид за покривање разновидна хартија

Домашни материјали за сликање Овие хартија за маскирање се изработени од врвен материјал за хартија Кр�

DEN 192.00
Закрепнување ако Ништо Не Се Промени Нема Да Има Пеперутки Бронзена Спокојство Молитва Медалјон Пеперутка Џеб Токен Неодамнешно
Закрепнување ако Ништо Не Се Промени Нема Да Има Пеперутки Бронзена Спокојство Молитва Медалјон Пеперутка Џеб Токен

Ако Ништо Не Се Смени, Ќе Немаше Пеперутки Бронзен Медалјон Со Спокојство Молитва На Грб Пеперутката Пр�

DEN 95.84