Креативни Хоби А101 Треперење Пламен Сијалица -3 Вати, 130 Волти, Е12 Канделабри База, Пламен Во Облик, Никел Обложена База, - Танци со Треперење Портокалова Сјај-Големо К

Креативни Хоби А101 Треперење Пламен Сијалица -3 Вати, 130 Волти, Е12 Канделабри База, Пламен Во Облик, Никел Обложена База, - Танци

DEN 191.84

Неодамнешно

Достапно на барање

Креативни Хоби А101 Уникатна сијалица во форма на Пламен трепери со мек портокалов сјај како вистински пламен од свеќа! Ниската моќност заштедува енергија и дава амбиент, а не СИЛНА СВЕТЛИНА (само 3 вати), 1500 Часовен Животен Век. Малата големина одговара на многу апликации како свеќи за прозорци, скали, лустери (широк само 2,5" вкупно х 3/4"). База на канделабри (големина на ноќно светло) со прекриена завртка за отпорност на корозија. 130 волти стандарден електричен американски напон. Пакет од 10 светилки на големо цена. Креативни Хоби А101 Уникатна сијалица во форма на Пламен трепери со мек портокалов сјај како вистински пламен од свеќа! Овие светилки од канделабри со треперење пламен имаат портокалов сјај што трепери и танцува нагоре и надолу по влакното во форма на пламен. Тие изгледаат одлично во празнични проекти, во електрични свеќи, лустери или како акценти во разни мали занаетчиски проекти. Овие светилки се со должина од само 2-1/2 инчи и имаат мала основа за канделабри (приближно 1/2 инчен дијаметар). Ниската моќност заштедува енергија и дава амбиент, а не силна светлина (само 3 вати). Малата големина одговара на многу апликации како свеќи за прозорци, скали, лустери (вкупно само 2,5").

Избор на купувачи

Е-извонредни 10 парчиња Е10 Мини Светилки Експериментирајте Ја Основата На Завртката Индикаторска Сијалица Со Блескаво Светло, 2,5 Неодамнешно
Силванија 20712-ФПЦ22/835 Циркуларна Т5 Флуоресцентна Цевка Сијалица Неодамнешно
Силванија 20712-ФПЦ22/835 Циркуларна Т5 Флуоресцентна Цевка Сијалица

22 W; 8,66 До 9,06 Инчи Номинална Должина; Ознака На Обликот Т5; 4 Пински База; Почетен Интензитет 1800 Лумен; Инде�

DEN 0.67
Ксијанфеи Г4 Led Сијалица 3w, 10pcs Светилки Led, Т3 Led Сијалица, 360° Агол На Зрак, 3w Led Светилки Замени 30w Халогена Сијалица, Неодамнешно
Ксијанфеи Г4 Led Сијалица 3w, 10pcs Светилки Led, Т3 Led Сијалица, 360° Агол На Зрак, 3w Led Светилки Замени 30w Халогена Сијалица,

Високи Перформанси : LED светилките G4 се изработени од проѕирен силика гел со добри термички перформанси

DEN 431.84
Замена За Акура Ел Година 2004 Предната Страна Маркер Светлина Килибар ПРЕДВОДЕНА Замена ПРЕДВОДЕНА Од Техничка Прецизност Неодамнешно
Sunlite 30380 4 Нога Т5 Линеарна Флуоресцентна Светилка, 54 Вати, 3300 Лумени, F54T5, Црвена, Rohs Во Согласност, Минијатурна G5 Би Пин Неодамнешно
Sunlite 30380 4 Нога Т5 Линеарна Флуоресцентна Светилка, 54 Вати, 3300 Лумени, F54T5, Црвена, Rohs Во Согласност, Минијатурна G5 Би Пин

СВЕТЛА и ЕФИКАСНА со 3300 лумени осветленост, оваа флуоресцентна светилка обезбедува многу светлина кор�

DEN 3.33
Филипс 28в 48 Инчен Т8 Долг Живот Мека Дневна Светлина Флуоресцентна Цевка Неодамнешно
Филипс 28в 48 Инчен Т8 Долг Живот Мека Дневна Светлина Флуоресцентна Цевка

Т8 сијалица Со Средна База На Бипин Дава мека дневна светлина бела светлина Проценет век на траење од 29,6

DEN 111.84
LUXRITE A19 LED Сијалица 75W Еквивалент, 1100 Лумени, 3500k Природна Бела, Затемнета Стандард LED Светилки 11W, Затворен Тела Отценети, Енергија Неодамнешно
Sunlite EJM 150W/MR16/21V/CL/GX5. 3 150-вати 21-волт Би-Пински Базирана Фаза И Студио MR16 Сијалица, Јасно Неодамнешно
Sunlite EJM 150W/MR16/21V/CL/GX5. 3 150-вати 21-волт Би-Пински Базирана Фаза И Студио MR16 Сијалица, Јасно

Филамент : ЦК6 Истакнувајќи посветеност на квалитетот и интегритетот, производната линија Sunlite вклучува

DEN 1.33
Симба Осветлување ЛЕД Т10 Тубуларна Едисон Филамент Светилки 4W Затемнети 40W Еквивалент 120V За Кабинетот Дисплеј, Пијано Светилки, Неодамнешно
Волфрам Халоген 100в Сијалица Неодамнешно
Волфрам Халоген 100в Сијалица

54192 Карактеристики : Сијалица Низок до среден напон со рефлектор. Филамент : Ц8. Просечен номинален живот

DEN 1.33
Satco S3624 6-8V SC Бајонет База 24-Вати RP11 Сијалица, Јасно Неодамнешно
Satco S3624 6-8V SC Бајонет База 24-Вати RP11 Сијалица, Јасно

Сијалица од Големина На Предметот : Должина : 2 25 инчи Ширина : 1 Стил : Бајонет Тип На Светлина : Светилки...

DEN 116.96
Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница - Пејзажна Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft Неодамнешно
Gu10 LED Dimmable 7W MR16 GU10 AC/DC12V Рефлектор Сијалица Cob Светлосна Чаша ЗА Патеки, Вдлабнати Светла, Затемнети, 630LM, Држач Неодамнешно
Gu10 LED Dimmable 7W MR16 GU10 AC/DC12V Рефлектор Сијалица Cob Светлосна Чаша ЗА Патеки, Вдлабнати Светла, Затемнети, 630LM, Држач

☛Висок квалитет : 7w Mr16 GU10 Држач ЗА Светилки LED Светилки, AC / DC12 V, 630 LM супер светла, Затемнета, CRI>90, 45 степен�

DEN 159.84
Техничка Прецизност Замена ЗА Р1200РТ 1200 КУБИКА БЕЗ ЈАСНА ЛЕЌА ГОДИНА 2005 ДОЛГ ЗРАК Неодамнешно
Техничка Прецизност Замена ЗА Р1200РТ 1200 КУБИКА БЕЗ ЈАСНА ЛЕЌА ГОДИНА 2005 ДОЛГ ЗРАК

Замена ЗА R1200 RT 1200 КУБИКА БЕЗ ЈАСНА ЛЕЌА ГОДИНА 2005 СРЕДНО светло Единица по продажба : 1 Замена ЗА Р1200РТ 1200

DEN 2.67
612 Вермонт 2.5 V Мулти Мини Божиќ Замена Светилки За Новогодишни Елки И Блескаво Стринг Светла, Приклештени База, 100 Брои Неодамнешно
612 Вермонт 2.5 V Мулти Мини Божиќ Замена Светилки За Новогодишни Елки И Блескаво Стринг Светла, Приклештени База, 100 Брои

25 Волти, 170ма, 0.42 Вати Мини Божиќ замена светилки Проверете ја белата ознака во близина на машкиот приклу

DEN 1062.40
Тенто Осветлување Е17 Р14 ЛЕД Рефлектор 40в Халоген Замена Средно База Рефлектор Неодамнешно
Тенто Осветлување Е17 Р14 ЛЕД Рефлектор 40в Халоген Замена Средно База Рефлектор

ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА оваа сијалица Е17 заштедува трошоци за електрична енергија со овие СВЕТИЛКИ ПРЕДВО�

DEN 3.33
KJDPP 10/20/40PCS Супер Светла G4 Халогена Сијалица 20W Халоген G4 DC12V 2800k Топло Бело Внатрешно Јасно JC Тип Халоген G4 Светилка Неодамнешно
KJDPP 10/20/40PCS Супер Светла G4 Халогена Сијалица 20W Халоген G4 DC12V 2800k Топло Бело Внатрешно Јасно JC Тип Халоген G4 Светилка

1 СИЈАЛИЦАТА ПРЕДВОДЕНА Од Г4 прифаќа проѕирно силиконско тело Не е лесно да се скрши, добра преносливос�

DEN 1.67
Еико 1630 6.5 В 2.75 А С-8 ДЦ Префокус База Халогени Светилки Неодамнешно
Еико 1630 6.5 В 2.75 А С-8 ДЦ Префокус База Халогени Светилки

Овие светилки имаат волфрамски филаменти со високи перформанси кои произведуваат посветла, побела све�

DEN 3.00
Паметни Светилки, Е26 А19 Топли Бели Светилки За Промена На Осветленоста На WiFi, Затемнети, Компатибилни Со Alexa/Google Асистент И Далечински Неодамнешно
Техничка Прецизност Замена За Сијалица/СВЕТИЛКА JDR/M12V-20W/G/SP17/FG Сијалица 2 Пакет Неодамнешно
Техничка Прецизност Замена За Сијалица/СВЕТИЛКА JDR/M12V-20W/G/SP17/FG Сијалица 2 Пакет

Замена ЗА СИЈАЛИЦА / СВЕТИЛКА JDR / M12 V20 W / G / SP17 / FG Сијалица Единица по продажба : 2 Замена ЗА СИЈАЛИЦА / СВ�

DEN 2.67
Филипс 430744 ЦДМ-Р111 ЕЛИТА 35В/930 ГХ8, 5 40 СТЕПЕН 35В Р111 Топол Бел Метал Халид Рефлектор Широка Поплава Сијалица Неодамнешно
Филипс 430744 ЦДМ-Р111 ЕЛИТА 35В/930 ГХ8, 5 40 СТЕПЕН 35В Р111 Топол Бел Метал Халид Рефлектор Широка Поплава Сијалица

Моќност : 35 Вати АНСИ Код : М130 Ц130 / О Зрак Агол : 40 Степен ЦБ Свеќа : 4500 Температура На Бојата : 3000 Келвини

DEN 3.00
Филипс 150417 Заштеда На Енергија Компактна Флуоресцентна Сијалица За Поплави Од 16 Вати R30, Затемнета Неодамнешно
Филипс 150417 Заштеда На Енергија Компактна Флуоресцентна Сијалица За Поплави Од 16 Вати R30, Затемнета

Филипс 16Вати Заштеда На Енергија Компактен Флуоресцентен R30 заменува 65Вати БЛЕСКАВО BR30 Идеален за упот�

DEN 2.33
Флуоресцентни Светлосни Капаци За Тавански Дифузни Панели-Мермерна Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft Неодамнешно
ОСРАМ 64292 XIR 150W 22.8 V Волфрам Халогена Светилка Неодамнешно
ОСРАМ 64292 XIR 150W 22.8 V Волфрам Халогена Светилка

ОСРАМ нуди широка линија на нисконапонски халогени светилки Најсовремените процеси обезбедуваат прец�

DEN 2.67
Луминус PLYC5235 BR30 - 11w 950 Лумени Дневна Светлина 5000K Затемнета Led Сијалица - 6 Пакет, Неодамнешно
Луминус PLYC5235 BR30 - 11w 950 Лумени Дневна Светлина 5000K Затемнета Led Сијалица - 6 Пакет,

11w заменува 65 W блескаво Дневна светлина (5000К) и 950 лумени на осветленост Енергетска Ѕвезда сертифициран..

DEN 2.67
Sunlite 15w 18 инчен Кул Бела 4100k Флуоресцентна Цевка Сијалица-F15T8/CW Неодамнешно
Sunlite 15w 18 инчен Кул Бела 4100k Флуоресцентна Цевка Сијалица-F15T8/CW

Флуоресцентните светилки се светилки за заштеда на енергија и траат до 10 пати подолго од светилките со �

DEN 2.33
Sunlite 41614 LED Торпедо Врвот Б10 Јасно Лустерот Сијалица, 7 Вати, 500 Лумени, Средна Основа, 90 CRI, Затемнување, Енергија Неодамнешно
Sunlite 41614 LED Торпедо Врвот Б10 Јасно Лустерот Сијалица, 7 Вати, 500 Лумени, Средна Основа, 90 CRI, Затемнување, Енергија

НАДГРАДБА НА ЛЕРЛесно надградете ги старите светилки со блескаво светло со енергетски ефикасна ЛЕР тех

DEN 0.67
100 парчиња WS2812 Адресабилен 5050 Smart Rgb LED Пиксел Светло на Бел Ладилник Пхб Табла 5V DC Компатибилен Со Arуино Неодамнешно
100 парчиња WS2812 Адресабилен 5050 Smart Rgb LED Пиксел Светло на Бел Ладилник Пхб Табла 5V DC Компатибилен Со Arуино

Ултра светлиот WS2812 паметен LED ПИКСЕЛ СО ЦЕЛОСНА боја е индивидуално адресиран Има 256 приказ на осветлено

DEN 1.00
R7S LED 78mm 10w Затемнета Сијалица 100w Халогени Светилки Замена R7s T3 J-Тип Двојно Заврши 78mm COB LED Сијалица за Работа, Безбедност, Неодамнешно
R7S LED 78mm 10w Затемнета Сијалица 100w Халогени Светилки Замена R7s T3 J-Тип Двојно Заврши 78mm COB LED Сијалица за Работа, Безбедност,

Ефикасно Заштеда На Енергија овие светилки 100w еквивалентни халогени светилки трошат само 10w моќност, з�

DEN 255.84
Соларна Сијалица На Отворено, 10w Преносни Соларни Панели Напојувани Светилки ЗА ПОЛНЕЊЕ LED Светилки ЗА Кокошарници Барака Пешачење Неодамнешно
Гринлит ЦФЛ 18в Меко Бело Покриено 75 Вати Еквивалент Неодамнешно
Гринлит ЦФЛ 18в Меко Бело Покриено 75 Вати Еквивалент

CFL 18w Опфатени Меко Бело 75 Вати Еквивалент Проценетата Енергија Чини 2,17 Долари Енергијата Се Користи 18 В�

DEN 1.00
Булбрит Q100T3/S 120-Волт Халоген Краток J-Тип Факел Сијалица, 100-Вати, 100W Неодамнешно
Булбрит Q100T3/S 120-Волт Халоген Краток J-Тип Факел Сијалица, 100-Вати, 100W

Светла, бела халогена светлина Совршен за линиски напонски светилки за факели, приврзоци, тавански тела

DEN 2.67
Екосмарт 60-Вати Еквивалент А15 Затемнето Матирано Стакло Филамент ПРЕДВОДЕНА Од Гроздобер Едисон Сијалица Светло Бело Неодамнешно
Екосмарт 60-Вати Еквивалент А15 Затемнето Матирано Стакло Филамент ПРЕДВОДЕНА Од Гроздобер Едисон Сијалица Светло Бело

Еквивалент на 60Вати Екосмарт а15, е26 БАЗА филамент LED сијалица Е стилска замена за традиционалните свети�

DEN 2.33
Par20 Светли Led Светилки 5000k Природна Дневна Светлина Затемнета, E26 Led Сијалица 9w Вдлабнато Осветлување, Надворешни Led Неодамнешно
Par20 Светли Led Светилки 5000k Природна Дневна Светлина Затемнета, E26 Led Сијалица 9w Вдлабнато Осветлување, Надворешни Led

Здраво И Безбедно : БЕЗ УВ или ИР зрачење, без треперење, без бучава, без отсјај, без духови, без жива и ште

DEN 3.00
Szhzs E11 LED Затемнета Сијалица 9W, 100w Еквивалентни Халогени Заменски Светилки, Дневна Светлина Бела 6000K, Е11 Мини Канделабри База Неодамнешно
Техничка Прецизност Замена ЗА СУПЕРРЕЕФ 14000к HQI Метал ХАЛИД 250W FC2 14k Сијалица Неодамнешно
Техничка Прецизност Замена ЗА СУПЕРРЕЕФ 14000к HQI Метал ХАЛИД 250W FC2 14k Сијалица

Замена ЗА SUPERREEF 14000 K HQI МЕТАЛ ХАЛИД 250 W FC2 14k Сијалица Единица по продажба : 1 Замена За Superreef 14000k Hqi Метал Хал

DEN 761.60
6 Пакет Треперење - Пламен Свеќа-лајт Сијалица Неодамнешно Продажбата
6 Пакет Треперење - Пламен Свеќа-лајт Сијалица

Овие трепкачки пламени светилки имаат мека; треперење светлина што изгледа како вистински пламен Овие �

DEN 348.64
КСИЈАНФЕИ СИЈАЛИЦА Со Ефект НА Пламен, СИЈАЛИЦА СО ПЛАМЕН СО 4 ПАРЧИЊА, Светилки Со Треперење На 4 Режими, Е26/Е27/Е14 Основна Сијалица За Неодамнешно
Leools E12 led Долга Сијалица, 7,3 Инчни Долги Тубуларни Светилки, Т6 B11 Канделабра Сијалица 40 вати за Лустери, Проѕирно Стакло, Дневна Светлина, Неодамнешно
Sunlite CTC/LED/AQ/6W/E12/D/CL/50K LED 6w Ul Наведени Јасни Антички Торпедо Врвот CTC Светилки, Затемнети 5000K Супер Бела, Канделабри Неодамнешно
Sunlite CTC/LED/AQ/6W/E12/D/CL/50K LED 6w Ul Наведени Јасни Антички Торпедо Врвот CTC Светилки, Затемнети 5000K Супер Бела, Канделабри

Произведува халоген, поостри од блескаво, 300° супер бел 5000k зрак светлина за сите компатибилни Тавански �

DEN 3.33
Еури Осветлување VG25-3020ad, Затемнувачки LED G25 Филамент, 4.5 W, 250lm, 80 CRI, Топло Бело, 320° Зрак, E26, 120V, Килибарно Стакло, Влажно Неодамнешно
Еури Осветлување VG25-3020ad, Затемнувачки LED G25 Филамент, 4.5 W, 250lm, 80 CRI, Топло Бело, 320° Зрак, E26, 120V, Килибарно Стакло, Влажно

Уживајте во затемнување без треперење од целосна моќност до 10% Расположете се и поставете го амбиентот �

DEN 3.00
Нокија 168/921 Халогена Сијалица 16мм Хипер Жолта 18в Неодамнешно
Нокија 168/921 Халогена Сијалица 16мм Хипер Жолта 18в

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 3.00
ХЕНИ ПЕНИ БЛ01-018 Халогена Светилка, 72 В, 120 В Неодамнешно
ХЕНИ ПЕНИ БЛ01-018 Халогена Светилка, 72 В, 120 В

Вистински оем замена дел Хени Пени е посветена на развој на нови концепти, услуги со додадена вредност и

DEN 413.12
100 парчиња х 3мм црвен рамен врв лед Светилка Широк Агол 3мм црвена рамна горна Глава ПРЕДВОДЕНА од црвено Светло Неодамнешно
100 парчиња х 3мм црвен рамен врв лед Светилка Широк Агол 3мм црвена рамна горна Глава ПРЕДВОДЕНА од црвено Светло

Напон Напред (В) : 2 Мкд : 40005000 Агол на моќност(степен) : 120140 Напон напред(V) : 2.0 MCD : 40005000 Агол На Моќност(степе

DEN 1.67
Јангруи Топлинска Светилка Светилки 250 Вати Блескаво Греење Сијалица Храна Топлина Светилка Сијалица 2-Пакет Неодамнешно
Јангруи Топлинска Светилка Светилки 250 Вати Блескаво Греење Сијалица Храна Топлина Светилка Сијалица 2-Пакет

Сијалицата за греење е заштеда на енергија и заштеда на електрична енергија и е безбедна и отпорна на ви

DEN 639.84