Homintell Прочистувачи На Воздух За Домашни Миленици Дома Голема Просторија, Следење На Квалитетот На Воздухот H13 Hepa Прочистувач На Воздух За Алергии Чад Прашина Мирис

Homintell Прочистувачи На Воздух За Домашни Миленици Дома Голема Просторија, Следење На Квалитетот На Воздухот H13 Hepa Прочистувач

DEN 2.00

Неодамнешно

Достапно на барање

ЕФИКАСЕН Систем За ПРОЧИСТУВАЊЕ H13 : H13 Вистинскиот Хепа Филтер работи во комбинација со филтри за активен јаглен пред филтер и висока ефикасност за да зафати 99,97% од честичките 0,3 микрони во загадувањето на воздухот ОД PM 2,5, вклучувајќи прашина, чад, полен, полен и намалување на мирисите Олеснување на кивање, ринитис и други симптоми на алергија предизвикани од загадувачи на воздухот. ПАМЕТНО СЛЕДЕЊЕ НА КВАЛИТЕТОТ на ВОЗДУХОТ : прочистувачите на воздухот во просторијата Хоминтел можат да комуницираат со квалитетот на воздухот во затворените простории во Реално време Во Автоматски Режим, според моменталниот квалитет на воздухот, прочистувачите на воздух автоматски ја прилагодуваат брзината на вентилаторот и светлото на прстенот покажува различни бои. ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА, ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ, ШИРОКА ПРИМЕНА : Прочистува до 880 стапки 2 и го филтрира воздухот 4x на час во 220 стапки 2. Заштеда на енергија и заштеда на енергија, дневната потрошувачка на енергија е околу 0,55 k Wh. Прочистувачите на воздухот хепа се погодни за големи простории, како што се спална соба, дневна соба, канцеларија, работна соба или домашна теретана итн. ВАШИОТ ПРИДРУЖНИК за СПИЕЊЕ : Изберете Режим На Мирување ноќе, речиси го игнорирате прочистувачот на воздухот во спалната соба за мирни ноќи. Прочистувачите на воздух за дома ја намалуваат бучавата на 24d B, ви носат удобен и свеж воздух за слатко време на спиење. Во согласност Со калифорнискиот одбор за воздушни ресурси (ЈАГЛЕХИДРАТИ) за уреди за чистење во затворени простории, исто така сертифициран ЗА FCC, наведен ETL. ИНДИКАТОР ЗА ЗАМЕНА НА ФИЛТЕРОТ : Кога светлосниот прстен трепка црвено, тоа покажува дека филтерот треба да се замени.

Избор на купувачи

Четки за бои на MJWDP 10 парчиња Неодамнешно
Четки за бои на MJWDP 10 парчиња

Одличен подарок за вашите деца, пријатели, почетници, уметници или секој што има интерес за сликање Умет

DEN 3370.88
Девојки девојки од Хансбер, плетени здолништа, металик сјај, целосен фустан, изграден во шорцеви за забава за танцување гимнастика Неодамнешно
Bnisbm дуксери врвови за женски мачки уво плишани топла цврста боја зимска лабава вклопени врвови зимски скокач врвови Неодамнешно
Bnisbm дуксери врвови за женски мачки уво плишани топла цврста боја зимска лабава вклопени врвови зимски скокач врвови

100% полиестер Затворање на копчињата Машини за миење Дуксери за жени поштедуваат худи женски женски мод�

DEN 165.44
Двоен Дин Автомобил Стерео За Peugeot 2006-2015 Вграден Apple Carplay/Android Auto, 9 Инчен Мултимедијален Екран На Допир Радио Со Bluetooth Без Неодамнешно
Двоен Дин Автомобил Стерео За Peugeot 2006-2015 Вграден Apple Carplay/Android Auto, 9 Инчен Мултимедијален Екран На Допир Радио Со Bluetooth Без

[Компатибилни модели] андроид автомобил аудио за peugeot 20062015, ве молиме потврдете го моделот за купување [Г

DEN 924.80
POISE3EHOME 120-инчни тркалезни златни златни чаршафи за забави за десерт за десерт, изложбени настани, розово злато Неодамнешно
POISE3EHOME 120-инчни тркалезни златни златни чаршафи за забави за десерт за десерт, изложбени настани, розово злато

Секин, полиестер, мрежа Подлога за розово злато, со покривка од секвенци : ткаенина покриена со густи трк

DEN 1.00
Абери Дизајнирана За Iphone 14 Pro Max Притиснато Куќиште За Цвеќе, Симпатична Блинг Сјај Искра Јасно Со Дизајн Мека Силиконска Тпу Неодамнешно
Тгун Рачен Чипер За Мраз, Машина За Миење Садови Со Ледено Длето Безбедна Отпорна На ' Рѓосување 304 Нерѓосувачки Челик со Дрвена Неодамнешно
Торта Стои Во Собата на 3, Петна Панда Пиедестал Дисплеј Маса Десерт Кекс Штанд За Свадба Бебе Туш Прослава Неодамнешно
Торта Стои Во Собата на 3, Петна Панда Пиедестал Дисплеј Маса Десерт Кекс Штанд За Свадба Бебе Туш Прослава

3Ниво Торта Стојат : торта решетката дијаметар8 Тоа е најдобриот избор за прикажување колачи, кекси, бонб

DEN 1364.80
Маици за жени лето смешно бејзбол мама врвови со кратки ракави екипажот на вратот, печати графички лабави обични блузи Неодамнешно
Маици за жени лето смешно бејзбол мама врвови со кратки ракави екипажот на вратот, печати графички лабави обични блузи

95% полиестер, 5% спандекс Пронајдете ја вашата големина : Проверете ги информациите за големината пред да

DEN 31.84
Оукли Патот Патување РК 50Л Дафле, Затемнување Неодамнешно
Оукли Патот Патување РК 50Л Дафле, Затемнување

100% Рециклиран Полиестер направен од пластични шишиња по потрошувачите кој е лесен и дише Рипстоп водоо�

DEN 2240.00
Летечки Ќелав Орел Дрвена Книга За Полица Тешки Книги Штанд Книга Завршува Канцеларија Дома Библиотека Декорација Неодамнешно
Летечки Ќелав Орел Дрвена Книга За Полица Тешки Книги Штанд Книга Завршува Канцеларија Дома Библиотека Декорација

Материјал : оваа смешна книга е направена од дрво,тежок цврст метал на дното,густ материјал и додадете г�

DEN 266.56
1857 Летечки Орел Цент Денар Пред Граѓанска Војна Монета Неодамнешно
1857 Летечки Орел Цент Денар Пред Граѓанска Војна Монета

1857 Летечки Орел Цент Ковачница : 17,450,000 Дизајнер : Џејмс Б Лонгакре Тежина : 4.67 Грама Состав : .120 Дијаметар

DEN 0.67
Дупка-Во Една Покана Роденден партија, 1-Ви Голф Тема Партија Покани За Деца, Тинејџерски, Момчиња &засилувач; Девојки, 20 Двострани Неодамнешно
Викторшом Индикаторско Светло 12в Дц Жолта 5/16 Инчен 8мм Метална Обвивка Панел Монтирање Сигнал Пилот Цртичка Насочни Светла 5 Пакет Неодамнешно
АОНОЛОВО Колектор За Прашина ЗА Нокти Со Лесен, Прилагодлив Вшмукувачки Колектор За Прашина За Вшмукување За Домашна Употреба Во Салонот Неодамнешно
Фитнес Јога Специјална Колекција Преклопна Електрична Неблагодарна Работа Пренослива Моторизирана Машина За Трчање За Домашна Фитнес Неодамнешно
Chaiodengzi 2.0 L/Литарски Карафа Вода Бокал Со Капак Стакло Вода Гарафа Отпорни На Топлина Вода Бокал Занает Цвет Анти-Страна Неодамнешно
Chaiodengzi 2.0 L/Литарски Карафа Вода Бокал Со Капак Стакло Вода Гарафа Отпорни На Топлина Вода Бокал Занает Цвет Анти-Страна

Тенџере Со Чај со голем Капацитет : кога пиете чај со вашето семејство или пријатели, чајник со поголем к

DEN 2.33
Електронски Организатор, Торбичка За Торбичка За Организатор На Кабел За Патување Електронски Додатоци Пренослива Водоотпорна Неодамнешно
Амосфун 18 Инчи Романтично Јас Правам Дијамантски Прстен Балони Свадба Алуминиумска Фолија Балони За Забава Балони Декорација Неодамнешно
ЦЕЛИ ПРИБОР за ДОМАЌИНСТВО | Украсни Топки | Комплет Од 5 | Стаклена Мозаична Сфера 11,5 Стаклен Мозаик Декоративен Послужавник Неодамнешно
Фарма куќа зајаче опашка од дрвени знаци wallид декор рустикален велигденски зајаче камион дрво плакета висечка знак декорација за домашна Неодамнешно
Дарзис Машка Електромагнетна Радијација Заштитна Долна Облека ОД Сребрени Влакна Комплет За ЗАШТИТА НА ЕМФ Секојдневна Облека Неодамнешно
Марг Глобал АЦ / ДЦ Адаптер ЗА 3ком Модел Бр. FE 4823 240D030 FE4823240D030 Кабел За Напојување Со Трансформатор Кабел PS Полнач Влез: Неодамнешно
Марг Глобал АЦ / ДЦ Адаптер ЗА 3ком Модел Бр. FE 4823 240D030 FE4823240D030 Кабел За Напојување Со Трансформатор Кабел PS Полнач Влез:

Questares q : Специјалниот дизајн и висококвалитетните материјали гарантираат дека адаптерот се чува на нис�

DEN 2.33
Пластика на Outwater 1/2 '' Флексибилно обликување на каналот ПВЦ U | Црн мебел со висок сјај 25 стапало калем Неодамнешно
Пластика на Outwater 1/2 '' Флексибилно обликување на каналот ПВЦ U | Црн мебел со висок сјај 25 стапало калем

Се вклопуваат 1 / 2 "дебели панели / рабови Флексибилен ПВЦ материјал што може да биде свиткан за да одгова

DEN 0.67
Рачно Насликани Златни Црни Срца Печатење На Решетката За Палто, Решетка За Влезен Капут со 4 Кука За Капут Капа Крпа Чанта Наметки Бања Неодамнешно
Океан Урна-Кремирање Урни За Возрасни Пепел Големи XL Или Мали Урни За Човечки Пепел Возрасни Женски &засилувач; Урни За Пепел Возрасни Неодамнешно
Pinspark жени со долги ракави со долги ракави на највисокиот четвртина полу -зип пулвер тренингот атлетски џемпер со пилиња Неодамнешно
Pinspark жени со долги ракави со долги ракави на највисокиот четвртина полу -зип пулвер тренингот атлетски џемпер со пилиња

82% полиестер, 18% спандекс Затворање на патент Cartence Карактеристики на дупките на палецот】 Се одликуваат �

DEN 3.00
Хаптуфер Пумпа За Масло За Долмар PS34 PS340 PS341 PS390 PS400 PS411 DCS34 DCS340 DCS341 DCS400 DCS401 / 021 245 007 021245007 Неодамнешно
Хаптуфер Пумпа За Масло За Долмар PS34 PS340 PS341 PS390 PS400 PS411 DCS34 DCS340 DCS341 DCS400 DCS401 / 021 245 007 021245007

Име : пумпа за масло За Долмар PS34 PS340 PS341 PS390 PS400 PS411 Боја : сребрена и црна Име : пумпа за масло...

DEN 1025.60
Lauri Midsize Pocket Chart Неодамнешно
Lauri Midsize Pocket Chart

Квалитетна помош за учење важна најлон 28 ”x 28” џебна шема со 6 јасни хоризонтални џебови Користете за д�

DEN 277.92
Чумбак Живописни Чуда Син Канистер-Мали, Челични Производи, Рачно Насликани, Кутии За Складирање, Пространи, Издржливи, Кујнски производи Неодамнешно
Гилигеж Божиќни Украси Дрвен Приврзок Новогодишна Елка Празник Дрвен Приврзок Со Ѕвонче Неодамнешно
Гилигеж Божиќни Украси Дрвен Приврзок Новогодишна Елка Празник Дрвен Приврзок Со Ѕвонче

ЗАБАВНИ ПОДАРОЦИ : Орнаменти се подароци за пријатели или љубовници во секоја прилика, тоа ќе им донесе �

DEN 2.33
Официјално Лиценцирани Оригинали Среден Прст, Уникатно Парче Моторџиски Стил, ИГЛА Неодамнешно
Официјално Лиценцирани Оригинали Среден Прст, Уникатно Парче Моторџиски Стил, ИГЛА

Среден Прст Игла Со Официјално Лиценциран е направен во САД! Оваа игла се одликува со оригинален дизајн

DEN 175.20
3DROSE DB_28757_2 КРИСТАЛНА ДЕНЕ Аниме-меморија книга, 12 од 12-инчи Неодамнешно
3DROSE DB_28757_2 КРИСТАЛНА ДЕНЕ Аниме-меморија книга, 12 од 12-инчи

11,5 x 11,5 инчи спирала врзана тешко покриена Врзана жица со двојна јамка за врзување 35 страници, 11,4 x 11,2 инч�

DEN 3.33
целициозен Свилен Благ Заштитник На Екранот Против Отсјај Компатибилен Со Gionee F10 [Пакет од 2] Неодамнешно
целициозен Свилен Благ Заштитник На Екранот Против Отсјај Компатибилен Со Gionee F10 [Пакет од 2]

Ултра тенок и свилен заштитен филм дизајниран специјално за Gionee F10 Благ слој против отсјај ја подобрува

DEN 2.67
Шампион Мрежа Кошарка, Спортски Мажи, Атлетски Шорцеви, 10 Неодамнешно
Шампион Мрежа Кошарка, Спортски Мажи, Атлетски Шорцеви, 10

100% Полиестер Повлечете го затворањето Машинско Перење Машките кошаркарски шорцеви Со ФИТ Стандард се �

DEN 3.33
Разум Кутија За Накит Организатор На Накит Тркалезна Кутија За Накит 2 Слоја Метална Пренослива Кутија За Складирање Накит Обетки Од Неодамнешно
Devprayag чисто шилеста лаванда есенцијално масло од пареа дестилирана 1250мл Неодамнешно
Devprayag чисто шилеста лаванда есенцијално масло од пареа дестилирана 1250мл

Сите производи што го носат брендот Devprayag претставуваат сливот на чистота и квалитет за да ги испорачаа�

DEN 1.00
Втора Кожа Мулти Граничен Бел Дизајн СО РОТМ/За Стрелки XTE F-05D/docomo DFJF5D-PCCL-202-Y394 Неодамнешно
Втора Кожа Мулти Граничен Бел Дизајн СО РОТМ/За Стрелки XTE F-05D/docomo DFJF5D-PCCL-202-Y394

Овој случај на паметни телефони е популарен бренд "ВТОРА КОЖА" со огромен број компатибилни модели и диз

DEN 672.48
Мфчи Влезни Кабинети За Чевли Белата Ѕвезда Ходникот Кабинети За Чевли Вертикална Спална Соба Плакат Истурете Мебел Неодамнешно
Мфчи Влезни Кабинети За Чевли Белата Ѕвезда Ходникот Кабинети За Чевли Вертикална Спална Соба Плакат Истурете Мебел

Повеќеслоен простор за складирање домашни чевли за убавина живот тривијално складирање за класификаци

DEN 1062.40