Ангоили 4 парчиња Оптички Објектив Светлина Наставни Материјали Фотографија Фотографија Призма Физика Наставна Алатка Додатоци Акрилни Оптички Леќи Рамностран Т

Ангоили 4 парчиња Оптички Објектив Светлина Наставни Материјали Фотографија Фотографија Призма Физика Наставна Алатка Додатоци Акрилни

DEN 3.33

Неодамнешно

Достапно на барање

КОМПЛЕТ АКРИЛНИ ОПТИЧКИ ЛЕЌИ Добро за демонстрација на оптички принципи и ефекти за учениците, учење за својствата на светлината ОПРЕМА ЗА ФИЗИЧКА НАСТАВА Мала тежина и пренослив, оптичката леќа е лесна за носење и складирање. КОНВЕКСНИ ЛЕЌИ оваа ставка е опција експеримент модел, кој е добра алатка за настава. ОСНОВНИ ФИЗИКА објектив Изработени од акрилик, професионални и издржливи, и. ПРИЗМА ЗА ФОТОГРАФИЈА Оптичката Стаклена Леќа Прифаќа прецизно производство според стабилните карактеристики и високата сигурност. Пакетот Вклучува 1 х цилиндрична конвексна леќа 1 х цилиндрична конкавна леќа 1 х полукружна леќа 1 х Рамностран Триаголник Карактеристики На објективот-Големина : Околу 5,80Х3, 00Х0, 90см/2, 28Х1, 18Х0, 35инч стаклени призми за наука. - Материјал : Комплет Акрилни Оптички Леќи. - Боја : Проѕирна конкавна леќа. - Изработена од акрилна, професионална и издржлива и оптичка стаклена призма. - Производот може ефикасно да го објасни знаењето за оптика со експерименти Оптички Експеримент Стаклена Леќа. - Таа е произведена со професионална технологија за да се обезбеди на производот и може да работи за време транспарентен Оптички рамки.

Избор на купувачи

Starline Starlet II 24 Mini Shaft Bathon Неодамнешно
Starline Starlet II 24 Mini Shaft Bathon

Должина : 24 " Најпопуларен модел за учесници во класата 3 / 8" Стандардна дебелина Многу издржлив палто во �

DEN 1.00
МОДАФАНС Гимнастика Трико За Девојки Блескаво Танц Унитардс Бикетардс Црна Активна Облека за Девојчиња 4-13 години Неодамнешно
МОДАФАНС Гимнастика Трико За Девојки Блескаво Танц Унитардс Бикетардс Црна Активна Облека за Девојчиња 4-13 години

90% Плојестер, 10% Спандекс Повлечете го затворањето Миење Раце Само Купете една девојка танц трико земете

DEN 0.33
САД Jackек, Лонг Рам Хидрауличен Jackек-3 тон Д-51010-в Неодамнешно
САД Jackек, Лонг Рам Хидрауличен Jackек-3 тон Д-51010-в

САД Jackек, Лонг Рам Хидрауличен Jackек3 тон Д51010Ц САД Jackек, Лонг Рам Хидрауличен Jackек3 тон Д51010Ц 100% САД направ

DEN 0.67
Velvac без топлина задник CON 22-18 100 PK-056111-100 Неодамнешно
Velvac без топлина задник CON 22-18 100 PK-056111-100

Конектор за задникот, запечатување без топлина, мерач на жица од 2218, најлон изолација, 100 пакувања Конект

DEN 0.33
Mercedes AMG Petronas Formula 1 Team - Официјална стока во Формула 1 - Тим Поло 2022 година Неодамнешно
Mercedes AMG Petronas Formula 1 Team - Официјална стока во Формула 1 - Тим Поло 2022 година

95% органски памук / органси Баумволл / Котон Органисо / Алгон Оргинико / Котон органико (коорг) 5% еластан

DEN 712.00
Ткаенина &засилувач; ТКАЕНИНА QT Ткаенини Фузија II 2 1/2 Ленти 42 Парчиња, Мулти Неодамнешно
Ткаенина &засилувач; ТКАЕНИНА QT Ткаенини Фузија II 2 1/2 Ленти 42 Парчиња, Мулти

Дизајниран Од Окло Мејсон за ТКАЕНИНИ QT овој асортиман на памучни принтови има 42 парчиња (2,5 "x 43") од коле�

DEN 664.00
KXDFDC Ретро телефонски фиксни фиксни чисти звук антички телефон ретро телефон со приказ погоден за декорација на домови и канцеларии Неодамнешно
Ларсен 806-896 внатрешно стакло монтирана антена KGI825 Неодамнешно
Ларсен 806-896 внатрешно стакло монтирана антена KGI825

Внатрешна стакло за внатрешни работи на Ларсен, KGI825 Карактеристики Фреквенција : 806896 MHz Добивка DBI : 2 DBI м�

DEN 3.00
2 3/4 -4 тешка хексадецимална орев/A194 2H челик/топла натопи галванизирана Неодамнешно
2 3/4 -4 тешка хексадецимална орев/A194 2H челик/топла натопи галванизирана

Ореви од одделение 2 H се препорачуваат за употреба со завртки во услугата со висок притисок и висока тем

DEN 4015.84
Реткоелектричен Нов Пар На Фарови Компатибилен со Киа Соул Хечбек 2012 По Дел број 92102-2К540 921022К540 92101-2К540 921012К540 КИ2503152 КИ2502152 Неодамнешно
Kesyoo 4 парчиња фармерки без половината на ноктите, прилагодливо панталони за панталони за половини, панталони за затегнување на Неодамнешно
Идеалиј Тропска Палма Лисја Хибискус Птици Врата Фиока Повлечете Рачка Мебел Декорација За Кујна Кабинет Облекување Маса Неодамнешно
X-gree M6.2 Lug Plate Solmer Ring Terminal Connell Connemp Crived Silver Tone 100 пар Неодамнешно
X-gree M6.2 Lug Plate Solmer Ring Terminal Connell Connemp Crived Silver Tone 100 пар

Име на производот : Плоча за лемење; Материјал : бакар Fit Didemeter Didemeter : 6,2 mm / 0.24 "; Вкупна должина : 20мм / 0,8"...

DEN 166.24
Пингвини И Снегулки Пластични Обоени Папки Со датотеки со 6 Оддели Хармоника Пластика Организатор На Документи Голем Капацитет Неодамнешно
Поправка на електрична топлина во Yorkујорк К Неодамнешно
Поправка на електрична топлина во Yorkујорк К

Ова е оригинален дел OEM (производител на оригинална опрема) Ова е оригинален дел OEM (производител на ориг�

DEN 1.67
Старлинк: Битка За Атлас Неодамнешно Продажбата
Старлинк: Битка За Атлас

Тимската Ѕвезда Фокс се приклучува на битката исклучиво На Нинтендо Прекинувачигра како авантуристичк

DEN 543.84
3дроуз Сент Патрикс Слатки Монограм Почетна Ц-Рамка Плочки Неодамнешно
3дроуз Сент Патрикс Слатки Монограм Почетна Ц-Рамка Плочки

Димензии( во инчи) : 8 H x 8 W x 0 Вметнете висок сјај 6" x 6 " керамичка плочка Клучалката во задниот дел на рамка

DEN 407.84
АТЕН КА7176 Квм Адаптер Кабел-ТАА Во Согласност Неодамнешно
АТЕН КА7176 Квм Адаптер Кабел-ТАА Во Согласност

Автоматска Компензација на Сигналот (ASC), не е потребна поставка за прекинувач за натопи за различните р�

DEN 2.00
Дваер Серија Мпр Минијатурен Регулатор На Притисок, Цинк Тело, Само Воздух, Опсег 0-15 пси Неодамнешно
Дваер Серија Мпр Минијатурен Регулатор На Притисок, Цинк Тело, Само Воздух, Опсег 0-15 пси

Регулатор На Воздухот Компактен и Лесен, Ниска Цена Хауба : Ацетил; Дијафрагма / Пломби : нитрил Серијата

DEN 3.00
Леопард цртан филм скица уметност деко подарок моден телефон паричник чанта што виси мобилна торбичка црн џеб Неодамнешно
Леопард цртан филм скица уметност деко подарок моден телефон паричник чанта што виси мобилна торбичка црн џеб

Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи) Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џеб Карактеристики : и

DEN 2.00
D&D PowerDrive 116332 Торо или тркало коњ за замена на коњи, должина од 65 , ширина од 0,62 Неодамнешно
D&D PowerDrive 116332 Торо или тркало коњ за замена на коњи, должина од 65 , ширина од 0,62

Појас 5lk 5 / 8 x 65in OC (BK62) Тип на материјал : Арамид Произведено од D&D Power Drive Тежина на пакет : 0,67 фунти...

DEN 322.08
БОН 27-223 Дрифт пин, 1-5/16-инчен х 11-инчен, дијаметар на дупката 1-1/4-инчи Неодамнешно
БОН 27-223 Дрифт пин, 1-5/16-инчен х 11-инчен, дијаметар на дупката 1-1/4-инчи

Тежок фалсификуван челик Униформните мешавини на малата со мала големина Отпорен на 'рѓа и топлина трет

DEN 591.20
Малард - CT1620900122-Транспортер На Решетката За Проток, Валјак, 7 стапки 8 Во Вкупна Должина, 15 3/4 Во Вкупна Ширина Неодамнешно
Малард - CT1620900122-Транспортер На Решетката За Проток, Валјак, 7 стапки 8 Во Вкупна Должина, 15 3/4 Во Вкупна Ширина

Овие високоиздржливост ролери подвижна проток лавици секој се состои од кревет од челик ролки поставен

DEN 1.00
Novention MK2 LaunchPad Mini Compact USB мрежен контролер за Ableton Live Неодамнешно
Novention MK2 LaunchPad Mini Compact USB мрежен контролер за Ableton Live

MK2 верзија на компактниот USB контролер на USB мрежата на Novation дизајниран за Ableton Live; 64 Подложни со повеќе об

DEN 0.67
Паркер ХАНИФИН 172П-4-2-пк20 Машки Филијала Мета Фитинг, 1/4 Компресија Цевка х 1/8 Машки Нишка, Месинг Неодамнешно
Паркер ХАНИФИН 172П-4-2-пк20 Машки Филијала Мета Фитинг, 1/4 Компресија Цевка х 1/8 Машки Нишка, Месинг

Дизајниран за употреба со термопластични цевки Машински во поддршка цевка Црн ацетил кополимер ракав...

DEN 2712.96
Pro Cal HGPK1PHD PREMIUM RURESSION PAT 1 GAL Неодамнешно
Pro Cal HGPK1PHD PREMIUM RURESSION PAT 1 GAL

Влијание модифицирана пластика додадена за дополнителна јачина и издржливост Многу подебели и потрајн

DEN 1.00
Phomemo M02Pro 300DPI мини џеб печатач - Bluetooth Термички печатач, производител на етикети 15/25/50mm, компатибилен со iOS & Android, безжичен Неодамнешно
Phomemo M02Pro 300DPI мини џеб печатач - Bluetooth Термички печатач, производител на етикети 15/25/50mm, компатибилен со iOS & Android, безжичен

300dpi HD печатење Печатете во секое време за да го снимате секој топол момент со вашето семејство и пријате

DEN 3.33
Полици за домашни полици, кујнски полица, прилагодлива микробранова печка решетката со повеќе слојни зачини решетки за складирање на Неодамнешно
3дроза Денот На Вљубените. Моето Срце Чука за Тебе. Двајца Џуџиња во Шумата. - Врамени Плочки Неодамнешно
3дроза Денот На Вљубените. Моето Срце Чука за Тебе. Двајца Џуџиња во Шумата. - Врамени Плочки

Димензии( во инчи) : 8 H x 8 W x 0 Вметнете висок сјај 6" x 6 " керамичка плочка Клучалката во задниот дел на рамка

DEN 1.00
MOINYSKINS кожата компатибилна со NVIDIA SHIELD TV Pro - Teal Leopard | Заштитна, издржлива и уникатна обвивка за винил декларална обвивка | Лесен Неодамнешно
Тапач за тапани за тапани, најлон тапан торба Неодамнешно Продажбата
Тапач за тапани за тапани, најлон тапан торба

Зачува до 10 пара стандардни стапчиња за тапани Држачот на чашата може да се отстрани од хардверот за цел

DEN 182.24
Прекинувачи За Клучеви КУЛОНГ, Црно/Црвено/Сино/Кафеав Прекинувач Со 3 Пински Копчиња, Монтиран На Плоча |Тактилен Прекинувач Неодамнешно
Заштитник на филмот со 2 пакети Ваксон, компатибилен со Lenovo Tab M8 HD 2-ри Gen 2 8 Заштитен филм на тастатурата [Не заштитници Неодамнешно
Заштитник на филмот со 2 пакети Ваксон, компатибилен со Lenovo Tab M8 HD 2-ри Gen 2 8 Заштитен филм на тастатурата [Не заштитници

Погледнете го насловот за компатибилни модели Обезбедете целосна заштита за тастатурата против прашин

DEN 255.84
Црно масло триеше месинг двојна керамика се справува со широко распространети 3 дупки бања садови за мијалник на ладна/топла вода чешма Неодамнешно
БЕЗБЕДНОСНА Кутија ЗА Безбедни Пари XJZHJXB Поставува Преносна Кутија За Складирање За Бизнис Или Дома, Челична Безбедносна Надградба Неодамнешно