Громет, СБР, 1, 9/16 ИД, 3/4диа, Пк100

Громет, СБР, 1, 9/16 ИД, 3/4диа, Пк100

DEN 1.33

Неодамнешно

Достапно на барање

Цена За : Секој Дурометар : 60а +/- 5 Стандарди : АСТМ Д2000 2АА606 Макс (Ѓ) : 225 Ставка : Гумен Громет Материјал : СБР, БУНА-С Издолжување : 250% Примена : Боја За Општа Намена : Црн Мин. Рејтинг (Степен. Ѓ) : -40 Цврстина На Истегнување( ПСИ) : 870 Надвор Од Диа. (Б) : 1" Број 931 : - Мс 35489 Број : - Тип : Стил 1 Надвор Диа. Панел Дупка Диа. (Д) : 3/4" Дебелина На Панелот (Г) : 1/16" Вкупна Дебелина (В) : 5/16" Внатре Диа. (А) : 9/16 " Земја На Потекло (предмет на промена) : Кина. 'Гумена Громета, Општа Намена, Стил 1, Сбр, БУНА-С, Внатре Во Диа. (А) 9/16 Во, Надвор Диа. (Б) 1 Инчи, Вкупна Дебелина (В) 5/16 Инчи, Дебелина На Панелот (Г) 1/16 Инчи, Панел Дупка Диа. (Д) 3/4 Во, Црна, Мин. Рејтинг -40 Степен. 225 F, Дурометар 60 A + / - 5, Издолжување 250%, Цврстина на Истегнување 870 PSI, Стандарди ASTM D2000 G23113036, Количина На Пакет 100 '.

Избор на купувачи

5 парчиња Титаниумска Прачка Диа 6мм 0,236 Должина 500мм 19,685 РИСОН ТИТАНИУМ ГР5 титаниум Бар 6ал-4в Тркалезна Шипка 6ммх500мм Неодамнешно
5 парчиња Титаниумска Прачка Диа 6мм 0,236 Должина 500мм 19,685 РИСОН ТИТАНИУМ ГР5 титаниум Бар 6ал-4в Тркалезна Шипка 6ммх500мм

Димензија : 500мм(19 Материјал : Гр5 Титаниум Легура Ти6ал4В со полиран Мелница заврши Заслуги : висок соодно

DEN 2.00
uxcell 4 хромирани челични топки со лежишта G25 прецизност Неодамнешно
uxcell 4 хромирани челични топки со лежишта G25 прецизност

Современи печки со прецизно контролирани атмосфери и температури се користат за третман на топлина за �

DEN 2.33
Хаоктсб Месинг Плоча Месинг Лист Перцизија Метали Суровини Чист Бакар Лист фолија Неодамнешно
Хаоктсб Месинг Плоча Месинг Лист Перцизија Метали Суровини Чист Бакар Лист фолија

Добар во електрична спроводливост, топлинска спроводливост, отпорност на корозија и други својства на �

DEN 509.92
Falken Design ABS текстуриран лист, бел, 12 x 15 x 1/4 Неодамнешно
Falken Design ABS текстуриран лист, бел, 12 x 15 x 1/4

Листот ABS е голема јачина на влијание и на високи и ниски температури Добар отпор на хемикалии и извонре�

DEN 1.00
САД запечатуваат најголемиот дел-RS-N70TXT-97 текстурирана гумена ролна од неопренови, без лепило, 70A, 1/32 Висина, ширина 36, должина Неодамнешно
Гума лента, неопрена гума, ширина 36 во, гума должина 6 во, гума дебелина 3/8in, леплива поддршка 30а Неодамнешно
Гума лента, неопрена гума, ширина 36 во, гума должина 6 во, гума дебелина 3/8in, леплива поддршка 30а

Висок квалитет : Цврст гумен лист од комерцијално одделение Тој е цврст црна и мазна од обете страни со о

DEN 516.32
Гумен лист, EPDM, ширина на гума 24 во, гума должина 12 in, гума дебелина 3/32 in, 60A, лепила за поддршка Неодамнешно
Гумен лист, EPDM, ширина на гума 24 во, гума должина 12 in, гума дебелина 3/32 in, 60A, лепила за поддршка

Висок квалитет : EPDM гума е цврста црна и мазна од обете страни со одлична издржливост и јачина Издржливо�

DEN 2.33
НИЈАНКСИН 99,9% Чист Бакар Цу Метал Лим Фолија Плоча Т2 Висока Чистота Метална Фолија Ролна, 50х1000мм, Дебелина 0,4 мм Чист Бакар Лист Неодамнешно
САД запечатуваат најголемиот дел-PS-ACB-625 Црна ацетална пластична лента, 1/32 Висина, ширина 3/8, должина од 12 Неодамнешно
САД запечатуваат најголемиот дел-PS-ACB-625 Црна ацетална пластична лента, 1/32 Висина, ширина 3/8, должина од 12

Облик : Бар; Материјал : ацетален кополимер; Оценка : стандард; Тип на поддршка : обична Дебелина : 1 / 32 "; то�

DEN 0.67
Поликарбонат отпорен на удар, мазен, ASTM D 3935, проucирен бел, 0,236 дебела, 12 ширина, 12 должина Неодамнешно
Поликарбонат отпорен на удар, мазен, ASTM D 3935, проucирен бел, 0,236 дебела, 12 ширина, 12 должина

Отпорност на висок удар Температурен опсег од 60 до 270 F Висока ригидност Еластичност на помека пониска м�

DEN 3.33
Нијанксин бакар лим со фолија за месинг должина и големина на ширина 4x8 инчи Различни спецификации за метални занаети DIY месинг плочи Неодамнешно
САД запечатување на висината на висината на неопренови гумен лист со акрилно лепило, 60a, 1 висина, 36 ширина, должина од 36 Неодамнешно
САД запечатување на висината на висината на неопренови гумен лист со акрилно лепило, 60a, 1 висина, 36 ширина, должина од 36

Облик : лист; Материјал : Неопрена; Одделение : голема сила; Дурометар : 60А; Тип на поддршка : Акрилно лепил�

DEN 287.84
САД запечатуваат најголемиот дел-S40-96 силиконска гумена лента, без лепило, 40a, 1/8 висина, ширина 1/4, должина од 10 ' Неодамнешно
САД запечатуваат најголемиот дел-S40-96 силиконска гумена лента, без лепило, 40a, 1/8 висина, ширина 1/4, должина од 10 '

Облик : лента; Материјал : силикон; Одделение : храна; Дурометар : 40А; Тип на поддршка : обична Дебелина : 1 / 8

DEN 353.28
Машка Премиум Кадифена Блејзер Јакна Тенок Фит Цврст Шал Ревер Смокинг Костум Едно Копче Вечера Забава Матурска Спортска Палто Неодамнешно
Тротек | Проucирен сатен плексиглас лист | 4 компјутери | Мат | Аквамарин проucирен | 23,75 x 11,75 x1/8 | Не-рефлективен акрилик Неодамнешно
Тротек | Проucирен сатен плексиглас лист | 4 компјутери | Мат | Аквамарин проucирен | 23,75 x 11,75 x1/8 | Не-рефлективен акрилик

Квалитет на ремиум : Искусете го луксузниот допир и исклучителен изглед на Trotec Saty Color Glass, проucирен сатен

DEN 1.67
Месинг лист Хуилун 99,9% чист бакар Cu метален лим фолија плоча T2 висока чистота метална фолија ролна, 200x1000mm, дебелина од 0,4мм месинг Неодамнешно
120 парчиња пластични рамни трепки структурни плочки пластични трепки за израмнување, 3/64, 5/64, 1/8, 5/32, 3/16, 1/4, зелена, црна, Неодамнешно
120 парчиња пластични рамни трепки структурни плочки пластични трепки за израмнување, 3/64, 5/64, 1/8, 5/32, 3/16, 1/4, зелена, црна,

Стабилна и сигурна : Нашите пластични рамни трепки се главно изработени од квалитетен PP материјал, сигу�

DEN 2.00
Дијаметар од 1 , 304 тркалезна шипка од не'рѓосувачки челик, должина од 2 инчи, екструдиран, 1,0 инчен диа Неодамнешно
Дијаметар од 1 , 304 тркалезна шипка од не'рѓосувачки челик, должина од 2 инчи, екструдиран, 1,0 инчен диа

Должина : 2 инчи Дијаметар : 1 инч Тип на материјал : 304 Општа намена не'рѓосувачки челик Заврши : Неполиран

DEN 3.00
10 парчиња поликарбонат лист 1/8 x 24 x 24 чисти Неодамнешно
10 парчиња поликарбонат лист 1/8 x 24 x 24 чисти

Должина на листот : 24 инчи Дебелина на листот : 1 / 8 in Ширина на листот : 24 in Пластична боја : чиста Должина н

DEN 1148.80
Гума лента, силикон, ширина на гума 2 во, гума должина 1 стапки, гума дебелина 1/16 во, 50А, леплива поддршка Неодамнешно
Гума лента, силикон, ширина на гума 2 во, гума должина 1 стапки, гума дебелина 1/16 во, 50А, леплива поддршка

Висок квалитет : Силиконска гума од комерцијална оценка е црвена / портокалова боја со мазна завршница И

DEN 1596.80
Пластични цевки за запечатување на најголемиот дел од ПТ-ПЦ-ПЦ-30, 1-1/4 ID1-1/2 OD, 2 стапки долги. Неодамнешно
Пластични цевки за запечатување на најголемиот дел од ПТ-ПЦ-ПЦ-30, 1-1/4 ID1-1/2 OD, 2 стапки долги.

Форма : цевка; Материјал : Поликарбонат; Одделение : Стандард ID : 11 / 4 "; толеранција на лична карта : (0.039 ''); �

DEN 314.40
6 x 100 .005 месинг заменки Неодамнешно
6 x 100 .005 месинг заменки

Големина : 6 "Ширина x 100" Должина на должина : 005 "Материјал : Месините се користат за да се пополнат празнин

DEN 2.67
W1 Алатка Челик Круг Прачка, Полиран Финиш, Прецизност Земјата, Прецизност Толеранција, 5/32 Дијаметар, 36 Должина Неодамнешно
W1 Алатка Челик Круг Прачка, Полиран Финиш, Прецизност Земјата, Прецизност Толеранција, 5/32 Дијаметар, 36 Должина

W1 алатката челик има одлична обработка кога се стврднува во вода по термичка обработка Ги исполнува спе

DEN 153.92
Гума ролна, неопрена економија одделение, ширина на гума 10 во, гума должина 3 стапки, гума дебелина 3/32 во, 40А, обична поддршка Неодамнешно
Месинг од месинг од месинг метал метални плочи метални суровини за ладење Индустриски материјали H62 Cu 100mmx300mm, 0,4mmx100mmx300mm Неодамнешно
Месинг од месинг од месинг метал метални плочи метални суровини за ладење Индустриски материјали H62 Cu 100mmx300mm, 0,4mmx100mmx300mm

3different големини за вас (количина : 2 компјутери) : Материјал : месинг лист H62, добро во електрична спроводли

DEN 1104.64
Ролни со листови, олово лист 11.8inch x 11,8inch покрив на калем, трепкање на звук Неодамнешно
Ролни со листови, олово лист 11.8inch x 11,8inch покрив на калем, трепкање на звук

Висококвалитетен оловен материјал за супериорно зрачење и загрозување на звук Разновидна употреба за �

DEN 2.00
Каптон 18-2F-12 филм, 2 мил, без лепило, 12 '' x 12 '' Неодамнешно
Каптон 18-2F-12 филм, 2 мил, без лепило, 12 '' x 12 ''

Тип на производ : Филм Димензии ("W) : 12 Дебелина (MIL) : 2 Модел : 182 F12 Количина / EA : 1 Каптон тип HN филм е тежок, а

DEN 2.33
УХМВ полиетилен пластичен лист 1/2 x 12 x 12 - црна боја Неодамнешно
УХМВ полиетилен пластичен лист 1/2 x 12 x 12 - црна боја

Многу добра отпорност на абење и абразија Висока јачина на влијание, дури и при ниски температури (особе

DEN 880.00
Ултра тенка природна гумена лента, 60А, 0,014 во дебела x 1/2 во широк x 36 во долго време Неодамнешно
Ултра тенка природна гумена лента, 60А, 0,014 во дебела x 1/2 во широк x 36 во долго време

[Спецификации на предметите] Дурометар : 60А, текстура : мазна, дебелина : 0,014 ", ширина : 1 / 2", должина : 36 ", Ма�

DEN 2.33
1/8 светло зелена 24 x12 транспарентен акрилен плексиглас лист фрлен 3мм дебела номинална големина АЗМ Неодамнешно
1/8 светло зелена 24 x12 транспарентен акрилен плексиглас лист фрлен 3мм дебела номинална големина АЗМ

Ве молиме, дозволете +() 1 / 8 "за големина Реалната големина е околу 237 / 8" x117 / 8 " Акриликот е половина од теж�

DEN 367.84
Buna-N Rubber Roll, NBR, BUNA, нитрил, висока јачина, акрилно лепило, 50A, дебелина од 0,5 mm x 36 во широк x 50 ft. Неодамнешно
Buna-N Rubber Roll, NBR, BUNA, нитрил, висока јачина, акрилно лепило, 50A, дебелина од 0,5 mm x 36 во широк x 50 ft.

[Спецификации на артикалот] Дурометар : 50А, текстура : мазна, тип на поддршка : акрилно лепило, дебелина : 0,

DEN 713.60
Керамички лим од стакло-Мика, непроирен бел, 1/2 дебелина, 6 ширина, 12 должина Неодамнешно
Керамички лим од стакло-Мика, непроирен бел, 1/2 дебелина, 6 ширина, 12 должина

Машински со обични работни алатки Не е потребно објавување на пост Издржи висока температура...

DEN 3.33
Високо Јаглероден Челик Жица, Мелница заврши 2б Заврши, одделение 2б Мазна, Целосна Тешко Темперамент, Ги Исполнува Астм А228 Спецификации, Неодамнешно
Гумен лист, витон, ширина на гума 10 во, гума должина 2 стапки, гума дебелина 1/4 во, 70а, обична поддршка Неодамнешно
Гумен лист, витон, ширина на гума 10 во, гума должина 2 стапки, гума дебелина 1/4 во, 70а, обична поддршка

Висок квалитет : Витон гума е црна во боја со мазна завршница од двете страни Издржливост : Овој материја

DEN 3.33
110 бакарни тркалезни шипки, непопуларна завршница, H04 темперамент, ASTM B187, 0,625 дијаметар, должина од 36, OnlineMetals Неодамнешно
110 бакарни тркалезни шипки, непопуларна завршница, H04 темперамент, ASTM B187, 0,625 дијаметар, должина од 36, OnlineMetals

110 бакар, работен коњ на бакарни легури, покажува добри механички својства, одлична топлинска спроводли�

DEN 1.67
Poly America 05014 9-метри x 400-метри 1 мил чиста поли-филм висока густина Неодамнешно
Poly America 05014 9-метри x 400-метри 1 мил чиста поли-филм висока густина

9 'x 400' 1 ​​милји чиста поли филм со голема густина Се користи како капка крпа или спреј бариера...

DEN 740.64