XYQC PS5 Контролер Полнач, PS5 Gamepad Напојување Додатоци, Пристаниште ПРЕДВОДЕНА Двојна USB Полнење Стенд Станица Лулка За Playstation 5

XYQC PS5 Контролер Полнач, PS5 Gamepad Напојување Додатоци, Пристаниште ПРЕДВОДЕНА Двојна USB Полнење Стенд Станица Лулка За Playstation 5

DEN 1486.40

Неодамнешно

Достапно на барање

● [Безбедно и Брзо Полнење] : со 2 вградени порти за микро USB адаптер, ви овозможува безбедно складирање и полнење на 2 ps5 контролери истовремено На еден контролер му требаат само 2 часа. 4 часа за двајца контролори. ● [Држач За Полнач со двојна Порта] : ЗА КОНТРОЛОРОТ PS5, Ви Овозможува безбедно складирање и полнење на два контролери PS5 истовремено. € [LED индикатор За Полнење] : USB кабелот ја поврзува моќноста Држачот ЗА ПОЛНАЧ PS5 се претвора во сина боја, приклучокот во контролорот се претвора во црвена боја, наполнет целосно се претвора во сина боја. [Одличен Дизајн На Чип] : Вграден заштитен чип, никогаш не се грижите За Прекумерно Полнење/Прегреано/Прекумерна Струја/Прекумерен Напон/Краток Спој/Прекумерно Празнење. € [ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ] : 1 x Полнач Станица, 1 x USB Кабел, 4 x Палецот Рачки. БРЗО ПОЛНЕЊЕ : ви Овозможува безбедно складирање и полнење на два контролори.ИНДИКАТОР ЗА ПОЛНЕЊЕ : LED светлосен сјај на приклучната станица за прикажување на статусот на полнење, погодно за потсетување. Полнење : Црвено. Целосно наполнето : Сино.БРЗО И ЕФИКАСНО : Полнење 2 контролори истовремено, брзо полнење.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : Лесен За вметнување или отстранување на контролорите.

Material: ABS
Input voltage: DC 5V
Charging Light: Red LED
Fully Charged Light: Blue LED
PACKAGE INCLUDED:
1 x charger stand :
1 x USB Cable:
4 x Thumb Grips :

Избор на купувачи

Копчиња за целосни алуминиумски метални куршуми ABXY D-RAD L1 R1 L2 R2 TRIGGER копчиња со палецот на палецот на палецот за PS4 SLIM PS4 PRO JDS-040 Неодамнешно
Џотек Хс-1 Супер Лајт Слушалки За PlayStation4 Неодамнешно
Џотек Хс-1 Супер Лајт Слушалки За PlayStation4

180 Ротирачки Микрофон Рака Суперлесна Лента За Глава Микрофон За Изолација На Бучава Кожени Слушалки...

DEN 1.67
Крај - Истребување Е Засекогаш За PlayStation 4 Неодамнешно
Крај - Истребување Е Засекогаш За PlayStation 4

Истражете ги уништените средини врз основа на вистински прашања Ловете други животни за да ги нахранит�

DEN 2.33
Есенс Ксб0912 Тој Внатрешен Ладилник За Ладење За Ps4 Cuh-1000A Cuh - 1001a Cuh-10Xxa Cuh - 1115a Cuh-11xxa Серија Конзола Со Комплет Неодамнешно
Есенс Ксб0912 Тој Внатрешен Ладилник За Ладење За Ps4 Cuh-1000A Cuh - 1001a Cuh-10Xxa Cuh - 1115a Cuh-11xxa Серија Конзола Со Комплет

Предупредување : Овој Вентилатор не Одговара на 4 CUH12 XXA (Верзија 2015) 100% нов висок квалитет материјал : мет�

DEN 987.20
Подлога за заштита на копчињата со силиконски подлога за силиконски подлога за PS VR2 додатоци за заштита на комплетите за заштита Неодамнешно
Станица за полнење на мултифункционални контролори на Aokicase PS5 со LED, мултифункционална основа за ладење, станица за докинг со двојна Неодамнешно
Изворно напојување за PS4, ADP - 240AR 5PIN Единица за напојување Замена на PS4 PlayStation4 Конзола за игри Неодамнешно
Изворно напојување за PS4, ADP - 240AR 5PIN Единица за напојување Замена на PS4 PlayStation4 Конзола за игри

Користејќи високо квалитетни материјали, отпорност на абење и отпорност на корозија Мала големина, рац�

DEN 966.24
Заштитник За Покривање прашина ЗА ДОМАЌИНОТ НА Конзолата ЗА ИГРИ PS5, Црна Хоризонтална Конзола За Игри Прашина, Прилагодена Неодамнешно
ZOOMHITSKINS PS4 Тенок Кожата, Компатибилен За Playstation 4 Тенок, Моторна Пила Хорор Црвена Бела Терористичка Паника, 1 PS4 Неодамнешно
ZOOMHITSKINS PS4 Тенок Кожата, Компатибилен За Playstation 4 Тенок, Моторна Пила Хорор Црвена Бела Терористичка Паника, 1 PS4

СОВРШЕНО СЕ ВКЛОПУВА, КОМПАТИБИЛЕН ЗА PLAYSTATION 4 ТЕНОК : оваа PS4 тенок додатоци кожата е прецизно исечена за

DEN 479.20
Декларациите го покриваат заштитник на кожата на целото тело Неодамнешно
Декларациите го покриваат заштитник на кожата на целото тело

Персонализирајте : Стилските лепила кожи Прилагодете го изгледот на вашата конзола за дигитално издани

DEN 1574.40
Уметноста на митинг-стандардното издание за PlayStation 4 Неодамнешно
Уметноста на митинг-стандардното издание за PlayStation 4

Искусете ја златната ера на митингот во режим на кариера, патувајќи низ 72 фази од Финска до Сардинија, Но

DEN 1.00
Вентилатор за ладење, Abs Ефикасен Ладилник За Конзоли ЗА ИГРИ ЗА PS5 Диск И Дигитално Издание Неодамнешно
Вентилатор за ладење, Abs Ефикасен Ладилник За Конзоли ЗА ИГРИ ЗА PS5 Диск И Дигитално Издание

Добар Подарок : ова е одличен подарок ЗА гејмерите НА ПС5 како подарок За Божиќ или роденден Најдобар под

DEN 350.40
Станица за полнење PSVR2-Полнач за полнач за PSVR2 со [LED индикатор], PS VR2 Сенс за полнење со 2 тип-Ц магнетски интерфејс/кабел за полнење Неодамнешно
Оптички леќи за GamePad за конзола за тенок игра PS2, леќи за поправка на делови погодни за PS2 SLIM SPU3170 Комплети за замена на игри Неодамнешно
Оптички леќи за GamePad за конзола за тенок игра PS2, леќи за поправка на делови погодни за PS2 SLIM SPU3170 Комплети за замена на игри

Професионалец : Овој оптички леќа е специјално дизајниран за PS2 Slim SPU3170 Конзола за игри, Додатоци за проф�

DEN 462.40
Далеку Крик Нова Зора Ограничено Издание Неодамнешно
Далеку Крик Нова Зора Ограничено Издание

Започнете го вашето патување во апокалиптичниот свет На Далеку Плаче Нова Зора со стил благодарение на

DEN 326.40
Skinit Decal Gaming Gaming Skin Chain компатибилен со PS5 конзола и контролер - официјално лиценциран Warner Bros Gryffindor House Неодамнешно
Skinit Decal Gaming Gaming Skin Chain компатибилен со PS5 конзола и контролер - официјално лиценциран Warner Bros Gryffindor House

Кожата одговара на конзолата и контролорот Play Station 5 Не е компатибилен со дигиталното издание PS5...

DEN 271.84
Fantom Drives 2TB Hard Drive Autgrade Kit 2 за Sony PlayStation 4, PS4 Slim и PS4 Pro Неодамнешно
Fantom Drives 2TB Hard Drive Autgrade Kit 2 за Sony PlayStation 4, PS4 Slim и PS4 Pro

Вклучува 2 TB Seagate / Samsung Hard Drive, Fantom Drives Gorce 3 USB 30 Alumnium Bundrople, USB 3.0 кабел, 32 GB флеш диск, водич за инсталирање на

DEN 1757.60
Замена ADP-160ER Единица за напојување за PS4 SLIM 2000 ADP-160ER за Sony PlayStation 4 Неодамнешно
Замена ADP-160ER Единица за напојување за PS4 SLIM 2000 ADP-160ER за Sony PlayStation 4

Заменува број на дел : ADP160 ER N16160 P1 A Носете отпорни, отпорни на корозија и стабилно, можете да го користите

DEN 824.00
ZOOMHITSKINS PS4 Тенка Кожа, Компатибилен За Playstation 4 Тенок, Остава Розова Аква Лист Цветни Шема, 1 PS4 Тенок Конзола Кожата 2 PS4 Тенок Неодамнешно
Конзола ModFreakz® Конзола/контролер Винил сет на кожата - смртоносна борбена скорпија смртна борба за PS4 оригинал Неодамнешно
Конзола ModFreakz® Конзола/контролер Винил сет на кожата - смртоносна борбена скорпија смртна борба за PS4 оригинал

Само за Play Station 4 оригиналната конзола (нема да одговара на тенок или про); Гаранција за враќање на парите

DEN 1.67
Повик На Должност: ВТОРАТА СВЕТСКА ВОЈНА Неодамнешно Продажбата
Повик На Должност: ВТОРАТА СВЕТСКА ВОЈНА

Најдоброто Стрелачко Искуство На Конзолата во 2017 годинаДневна Ѕвезда Експлозивно Враќање На Неговите �

DEN 302.40
Capcom Biohazard 7 Жител Зло Злато Издание Гротескна Верзија Најдобра Цена VR SONY PS4 PLAYSTATION 4 ЈАПОНСКА ВЕРЗИЈА Неодамнешно
Capcom Biohazard 7 Жител Зло Злато Издание Гротескна Верзија Најдобра Цена VR SONY PS4 PLAYSTATION 4 ЈАПОНСКА ВЕРЗИЈА

Гаранцијата на производителот не може да се примени "Биохазард 7 Жител Зло Злато Издание Грутескна Верз�

DEN 560.96
1 парчиња Одвојлив Кабел За Микрофон За Бум За Бозе за Тивка Удобност 35 ЗА КК 35ИИ ЗА ПС4 ЗА ПС5 Неодамнешно
1 парчиња Одвојлив Кабел За Микрофон За Бум За Бозе за Тивка Удобност 35 ЗА КК 35ИИ ЗА ПС4 ЗА ПС5

Микрофонот бум е специјален дизајниран за Тивка Удобност 35 (QC35) и ЗА Тивка Удобност 35 II (QC35 II), ги надграду

DEN 3.00
Букен Налепница Кожа ЗА ПС 5 Конзола за Издание на Дискови и 2 Контролори Винил Покривка Кожи Обвивки ЗА PS5 Верзија На Диск 41306 Неодамнешно
Раководител Случај Дизајни Официјално Лиценциран Cover Bioware Змеј Возраст Сиви Чувари Потресени Хералдика Винил Налепница Неодамнешно
Раководител Случај Дизајни Официјално Лиценциран Cover Bioware Змеј Возраст Сиви Чувари Потресени Хералдика Винил Налепница

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Змеј Возраст Производ Ултра Тенок и Супер Лесен Вода и от�

DEN 2.33
Контролер ОПРЕМА PS4 Про Конзола Кожата-Британски Дпм Камо Хоризонтална-PlayStation 4 Неодамнешно
Контролер ОПРЕМА PS4 Про Конзола Кожата-Британски Дпм Камо Хоризонтална-PlayStation 4

Официјално Лиценциран Од Sony Play StationДизајниран ЗА PS4 Pro Конзола Супериорни 3м Налепници независно тестира

DEN 344.00
YNNG PS5 Контролер Полнач, РАЧКА КОНТРОЛЕР USB Брзо Полнач Двојно Полнење Приклучок Штанд Станица СО LED Индикатор Светилка, ЗА PS5 Игри Неодамнешно
Zoomhitskins PS4 Контролер Кожата, Компатибилен За Playstation 4 Контролер, Сина Планина Пејзаж Уметност Небото Forrest Сликарство, Трајни, Неодамнешно
Zoomhitskins PS4 Контролер Кожата, Компатибилен За Playstation 4 Контролер, Сина Планина Пејзаж Уметност Небото Forrest Сликарство, Трајни,

Изработени од висококвалитетен ораџет винил, производите НА ZOOMHITSKINS нудат супериорни перформанси во се�

DEN 990.40
Фантазија-PS4 Конзола За Кожа-PS4 Контролор На Кожата Покритие Винил Налепница Заштитни од okanhyeu Неодамнешно
Фантазија-PS4 Конзола За Кожа-PS4 Контролор На Кожата Покритие Винил Налепница Заштитни од okanhyeu

+ КВАЛИТЕТНИ ВИНИЛ ПС4 КОЖИзаштитните кожи пс4 се печатат со графика со супер висока резолуција и ултра в

DEN 872.00
Сингстар: Прослава-Плејстејшн 4 Неодамнешно
Сингстар: Прослава-Плејстејшн 4

Од квизови за брз оган до извонредни искуства со повеќе играчи, насловите На Линковите за Репродукција �

DEN 3.33
Вонземјанин: Изолација Неодамнешно
Вонземјанин: Изолација

Хорор за преживување сместен во атмосфера на постојан страв и смртна опасност Одете во паника низ неста

DEN 1.00
Контролер За Полнење Стојат ABS Gamepad Полнење Dock Контролер Еден За Конзоли За Игри, КОМПЈУТЕР, ѕид адаптери Неодамнешно
Контролер За Полнење Стојат ABS Gamepad Полнење Dock Контролер Еден За Конзоли За Игри, КОМПЈУТЕР, ѕид адаптери

Држачот за полнење го минимизира просторот зафатен од контролорите и ја одржува областа за игри уредна

DEN 1264.00
- PlayStation4 конзола Неодамнешно
- PlayStation4 конзола

Play Station4 систем 500 GB, DUALSHOCK4 безжичен контролер, моно слушалки, HDMI кабел, кабел за напојување, USB кабел и упа�

DEN 2.00
Гаџети ЗАВИТКАЈТЕ Печатена Налепница За Винил Налепница Кожа За Sony Playstation 5 PS5 Контролер Само - Бодибилдинг Неодамнешно
Гаџети ЗАВИТКАЈТЕ Печатена Налепница За Винил Налепница Кожа За Sony Playstation 5 PS5 Контролер Само - Бодибилдинг

Најдобро Во Квалитетна Налепница Лесно За Инсталирање И Отстранување Без Да Оставите Гума За Џвакање И�

DEN 720.00
Grafken пластичен хард диск HDD слот врата капаче заштитете ја Шел замена за Sony PS3 Super Super Slim PS3 4000 Конзола Неодамнешно
Grafken пластичен хард диск HDD слот врата капаче заштитете ја Шел замена за Sony PS3 Super Super Slim PS3 4000 Конзола

Покривање на заливот HDD за PS3 SLIM 4000,11 Издржлив, не е лесен за оштетување Направено од врвен материјал ABS, �

DEN 1.33
Држач за контролер за Игри јосу, Повеќенаменски Уникатен Држач За Контролер За Структура Монтиран На Ѕид За Спална Соба За Контролери Неодамнешно
Д-Подлога Премести Акција Dpad Клучни Abxy Копчиња Постави Поправка Дел Замена ЗА PS5 Контролер Игра Подлога Неодамнешно
Д-Подлога Премести Акција Dpad Клучни Abxy Копчиња Постави Поправка Дел Замена ЗА PS5 Контролер Игра Подлога

Модел за поддршка : PS5 Пакетот вклучува : 1 Постави АБКСИ Копчиња, 1 хДПодлога Копче Замена Пластични Крис�

DEN 46.56
Аниме Демонот Кимецу Убиецот Но Јаибане Танџирони Незукоин Зеницунте Иносукету Аказант Кожа За Пс-5 Или ПС-4 Конзола И Контролор Винил Неодамнешно
Налепници за винил на декорална кожа на декорацијата за редовните PS4 конзола за играње станица 4 контролори со црвена игра икони Неодамнешно
Силиконска гума за куќиште на кожата за конзолата за рачка на контролорот на Sony PS4 Phchconikke Неодамнешно
Силиконска гума за куќиште на кожата за конзолата за рачка на контролорот на Sony PS4 Phchconikke

Совршено се вклопува во контролорот PS4, чувајќи ги сите копчиња, активирачи и стапчиња за палецот достап

DEN 571.20