Швајцарската Насмевка Нијанса Голи Дуо Четка За Заби

Швајцарската Насмевка Нијанса Голи Дуо Четка За Заби

DEN 0.67

Неодамнешно

Достапно на барање

Класичен Гол Финиш : Високо ефикасен и pleasетски пријатен, овој мек комплет за четки за заби може да се пофали со модерен дизајн комплетен со елегантна палета на бои Подобрување На Оралното Здравје : Опремена Со фини нишки, оваа екстра-мека четка за заби нежно и ефикасно длабоко ја чисти линијата на непцата, се бори со плаките и помага да се спречи enзијата на емајлот благодарение на неговиот мек допир. Аголна Четка : Нашата ултра мека четка за заби има октагонална рачка и компактна аголна глава на четка што помага да се отстранат дамките и плаките од тешко достапните области. Четка за заби за џвакање : Дизајнирана да биде деликатна за непцата, оваа многу мека четка за заби нежно и ефикасно ја чисти линијата на непцата, без да предизвика повреда или непријатност. Премиум Швајцарска Орална Нега : опседнати сме со оралното здравје од 1972 година, затоа Кураден тесно соработува со стоматолошки професионалци за да развие најефикасни, исклучителни и привлечни производи за орална здравствена заштита. Блескавата насмевка е нешто што никогаш нема да излезе од мода, па зошто Да не дозволите Швајцарската Насмевка да ви помогне да изгледате најдобро? Изработена со до 9 пати поголем број влакна пронајдени на конвенционална четка за заби, Нијансата Гола е многу ефикасна – и pleasетски пријатна – преземање на дневниот стоматолошки инструмент.

Избор на купувачи

Дополнителна бела билка од паста за заби со алое вера и лисја од гуава, 100g од Мадам А. Неодамнешно
Дополнителна бела билка од паста за заби со алое вера и лисја од гуава, 100g од Мадам А.

Паста за заби од билки од каранфилче помага да се елиминира варовникот од цигарите, чајот, кафето и заби�

DEN 1177.60
ГУМА ЗА Џвакање-832рб Комплет За Чистење На Орална Нега-Осветлено Огледало, Истражувач Пик и Скалер &засилувач; Гума ЗА ЏВАКАЊЕ - 6323р Неодамнешно
Загреани загреани совети за секач на гута 10 пакети/единица Неодамнешно
Загреани загреани совети за секач на гута 10 пакети/единица

Пакување : 4 големини / пакет, 10 пакувања / единица За гута перка за греење на точката за греење на забите...

DEN 3.00
Д-Р ЃУМБИР Кокосово Масло, Ксилитол, &засилувач; Бел Јаглен Конец, Кафеава Неодамнешно
Д-Р ЃУМБИР Кокосово Масло, Ксилитол, &засилувач; Бел Јаглен Конец, Кафеава

"ПРОБИВНА НАУКА : ние Сме Првиот бренд за орална нега што ја промовира моќната комбинација На Кокосово М�

DEN 0.67
Елифлос Деца Електрични Четки За Заби, 2 Режими Со Меморија, 2 Мин Тајмер, Забава&засилувач; Лесно Чистење, IPX7 Водоотпорен Полнење Неодамнешно
Homebaby 1/3pcs Велигденски возрасни лица што можат да се користат за лице, кои можат да се мијат бандани, симпатичните зајаче јајца, Неодамнешно
Вефсу заби Белење убавина Течна плакета за плакета за подобрување Неодамнешно
Вефсу заби Белење убавина Течна плакета за плакета за подобрување

Карактеристики : дамки предизвикани од и пиење чај или кафе поефикасно, темелно ги избегнува жолтите за�

DEN 2.67
Landwind Sonic електрична четка за заби, четка за заби за заби што може да се надополнува трае 2 месеци, 2 глави на четки и 5 режими Неодамнешно
Landwind Sonic електрична четка за заби, четка за заби за заби што може да се надополнува трае 2 месеци, 2 глави на четки и 5 режими

Главата на брановидна четка се вклопува во површината на забите и ги чисти забите во сите правци Конкав�

DEN 479.84
Colgate-Palmolive Colgate Kids MW CS SP тролови, 16,9 fl oz Неодамнешно
Colgate-Palmolive Colgate Kids MW CS SP тролови, 16,9 fl oz

Тип на производ : Четка за заби Број на модел : 5 AAHJ5I27 Q Овие се миење на устата Количина на пакет на артикл�

DEN 2.00
Кутија за складирање на заби за заби Николај, кутија за складирање на четки за заби и паста за заби, преносна чаша за четки за заби, сиво Неодамнешно
G.s мулти титаниум боја на заградувач на виножито за заградувач на кривини, заоблени ортодонтски инструменти, најдобар квалитет Неодамнешно
ДКСН Ганожи Паста За Заби Ганодерма Неодамнешно
ДКСН Ганожи Паста За Заби Ганодерма

10 Кутија DXN ГАНОЖИ Паста за Заби со Екстракт Од Ганодерма ( Секоја кутија 150g ) Иновативна паста за заби ко�

DEN 1493.28
DBYLXMN Кабинет За Складирање Бања Преку Тоалет Крајот Четка За Заби Мала Мудрост Главата Меки Парчиња 4 Четка За Заби Трим Туф Бања Производи Неодамнешно
A.I.M. Прашок за заби од леб од лекови од хекла - пакет од 2 Неодамнешно
A.I.M. Прашок за заби од леб од лекови од хекла - пакет од 2

Количина : 200 g За посилни и поздрави заби Количина : 200 g За посилни и поздрави заби Помага да се борите со �

DEN 3.33
Четка За Замена на четка За заби Компатибилни Со Филипс Соник Една Четка за Заби, ЗА HY1100/HY1200 BH1022/03 Четка Глава 4 Пакување Неодамнешно
Четка За Замена на четка За заби Компатибилни Со Филипс Соник Една Четка за Заби, ЗА HY1100/HY1200 BH1022/03 Четка Глава 4 Пакување

Микро вибрации во комбинација со заострени крајно заоблени влакна изработени од мек најлон нежно полир

DEN 207.84
Синоидна USB електрична четка за заби, 5 режими за чистење можат да бидат по избор, мека коса за белење на водоотпорна електрична Неодамнешно
Четки за заби за заби за дневна употреба Неодамнешно
Четки за заби за заби за дневна употреба

Дневна четка за заби за еднократна употреба Дневна четка за заби за еднократна употреба Веднаш четкање

DEN 799.84
Кали сонува 5 парчиња сртот за заби за заби за заби, паста за заби, паста за заби за заби, мешање на устата на сртот - 2 сетови10 Неодамнешно
Комбо За Вода И Четка за Заби Во еден, 600мл Орален Наводнувач и Електрична Четка за Заби со 7 Млазни Врвови, 2 Глави За Четки Неодамнешно Продажбата
Комбо За Вода И Четка за Заби Во еден, 600мл Орален Наводнувач и Електрична Четка за Заби со 7 Млазни Врвови, 2 Глави За Четки

Напреден Систем За Контрола На Притисокот со 10 Поставки Капацитет на резервоарот од 90+ Секунди со Капак

DEN 1007.84
ПРОТЕЗА Пикадо В3 Неодамнешно
ПРОТЕЗА Пикадо В3

ЛЕСНО ОТСТРАНУВАЊЕ НА ЛЕПИЛОТО : нашиот дизајн на влакна во очекување на патент не се витка, а разни текс

DEN 255.84
Intorprox Plus 90 'Nano Interdental Brush Nano 0,6 mm - Пониска цена по интерпрокс Неодамнешно
Intorprox Plus 90 'Nano Interdental Brush Nano 0,6 mm - Пониска цена по интерпрокс

Високо издржливи четки; долгата рачка го подобрува пристапот до задниот дел на устата; влакната со бои д

DEN 799.84
Вздсддеф Диносаурус Деца Во Форма На У Мека Коса Масажа Четка За Заби Прашина Покритие Храна Силиконски СТОМАЧНИ Рачно Четкање 360° Неодамнешно
Slsfjlkj Четкање чаша чаша чаша пластична чаша за миење садови постави домашна чаша чаша за заби чаша двојка Неодамнешно
Slsfjlkj Четкање чаша чаша чаша пластична чаша за миење садови постави домашна чаша чаша за заби чаша двојка

Едноставен и елегантен, погоден за најразлични стилови на украсување Прекрасно поставување, лесно да с�

DEN 3.33
Детска четка за заби во форма со силиконска четка рачна обука за забна четка за заби цела уста четка за заби со рачка на ладно чувствителна Неодамнешно
Чистач за четки Doitool 100 парчиња четки за чистач за чистачка глава орална стоматолошка четка за заби Интернетални четки за Неодамнешно
Чистач за четки Doitool 100 парчиња четки за чистач за чистачка глава орална стоматолошка четка за заби Интернетални четки за

Практични загради за интердентални четки : Удобно ги отстранува чајот, кафето, остатоците од храна или н

DEN 186.24
Squigle Заб Градител SLS Слободен Паста За Заби Спречува Рани, Шуплини, Периорален Дерматитис, Лош Здив, Испукани Усни - 2 Пакет Неодамнешно
Squigle Заб Градител SLS Слободен Паста За Заби Спречува Рани, Шуплини, Периорален Дерматитис, Лош Здив, Испукани Усни - 2 Пакет

Нанозизиран КалцитГо Запечатува изложениот дентин, го заменува изгубениот калциум и ги неутрализира к�

DEN 366.24
Депила H пар четкање чаша чаша чаша чаша за заби решетката поставена чаша чаша домаќинство керамички заби цилиндер пар заби Неодамнешно
Диспензерот за паста за заби со нула отпад од HQAA може да се расклопи, исчисти и рециклира, чисти и хигиенски паста за паста Неодамнешно
Диспензерот за паста за заби со нула отпад од HQAA може да се расклопи, исчисти и рециклира, чисти и хигиенски паста за паста

Автоматизиран дизајн : Автоматски стискач на паста за заби, структура на вакуумско стискање, паста за за

DEN 990.40
Вода за стоматолошки флоссер за загради за деца - безжична вода Флоссер орален наводнувач Стоматолошки Флоссер, Вода Флоссер Неодамнешно
Caredo заздравување на забите пукнатина паста за заби, единствената паста за заби што ги поправа испуканите пукнатини на емајл Неодамнешно
Пустинска Суштина Масло Од Чајно Дрво Паста За Заби - Нане-6,25 Мл-Освежувачки Вкус-Длабоко Ги Чисти Забите &засилувач; Непцата-Помага Неодамнешно
Кокофлос Кокосово Масло–Внесени Ткаени Забен Конец | Семплер: 4 Патување Конец Мини | Стоматолог-Дизајниран, Восочени, Проширување На Неодамнешно
Забележете го алатката за отстранување на алатката за отстранување 12 парчиња, невидлива усогласена отстранувач на отстранувач Неодамнешно
Cabilock Travel Container Travel Protable Заби за четкичка за заби, преносна четка за заби Неодамнешно
Cabilock Travel Container Travel Protable Заби за четкичка за заби, преносна четка за заби

Држач за паста за заби за патувања : Дизајнот на партиција е лесен за употреба, складирање и ефикасно заш

DEN 1.33
Азеда Плажа Предмети Бамбус Четка За Заби Неодамнешно
Азеда Плажа Предмети Бамбус Четка За Заби

Бамбус четка за заби врежана со уникатен дизајн од едната страна Влакната од јагленнајлон влакна се неж

DEN 159.84
Triple tristle Dental Floss | Анти -плакета Политетрафлуоретилен конец | Нежен лесен слајд Сатинфлос | Про-Глид Ултра јасен силен и витка | Неодамнешно
Контролен избор на флоки на плакетата на Дентек Флоссер, конец во форма на Х, 75 брои, Неодамнешно
Контролен избор на флоки на плакетата на Дентек Флоссер, конец во форма на Х, 75 брои,

Контрола на палењето на плакетите на Pentek Cross Flosser, се карактеризираат со конец во форма на X што ги гушкаа�

DEN 1241.60