Cyalume Сјај Стапчиња Воена Одделение Светло-Премиум Зелена 6 SnapLight Итни Хемиски Светлина Стап Со 12 Часовно Времетраење

Cyalume Сјај Стапчиња Воена Одделение Светло-Премиум Зелена 6 SnapLight Итни Хемиски Светлина Стап Со 12 Часовно Времетраење

DEN 1.33

Неодамнешно

Достапно на барање

ХЕМИСКИ СВЕТЛА ВОЕНО ОДДЕЛЕНИЕ 12 ЧАСОВЕН РЕФУС ПАКЕТ-Пакет од 20 долготрајни Стапчиња За Воен Сјај На Циалум ги исполнува воените спецификации НА ДЛА и НАМСА и произведува висока излезна светлина што трае до 12 часа ИНДУСТРИСКИ ВОЕНО ОДДЕЛЕНИЕ ХЕМИСКИ СВЕТЛОСНИ СТАПЧИЊА-Стапчиња За Итен Сјај Од Циалум воено одделение елитните извори на светлина се стандардно прашање за целиот американски воен персонал да обезбеди безбедно, практично осветлување од 360 степени. ВОДООТПОРНИ, НЕЗАПАЛИВИ ТАКТИЧКИ СТАПЧИЊА ЗА СЈАЈ-Cyalume 9-42290 Хемиски Хемиски Светлосни Стапчиња Од Воено Одделение Се безбедни за употреба под вода или во затворени простори, што ги прави идеални хемиски лесни воени полесни. ПОБЕЗБЕДНИ ОД РАКЕТИТЕ НА ПАТИШТАТА-Издржливите, нетоксични хемиски стапчиња за семафори се побезбедни и посигурни од другите сигнални ракети и ракети на автомобили што се користат за основни одговори за итни случаи и планирање на безбедноста. ЗЕЛЕНИ ХЕМИСКИ СВЕТЛА ВОЕНО ОДДЕЛЕНИЕ ПАКЕТ-Блескав зелен хемиски рефус сет од 20 стапчиња за сјај итни течни светла од воено одделение кои лесно се активираат со едноставен свиок, прицврстување и тресење за веднаш да ја покриете околината со функционално хемиско елитно светло. Cyalume Snap Light е зелен индустриски стап со димензии 6" долг, за обезбедување моментално осветлување од 360 степени, што може да се види до една милја подалеку до 12 часа во оптимални услови. Снеплајт е водоотпорен, нетоксичен и незапалив. За да го активирате лесниот стап, свиткајте, прицврстете ја и протресете ја цевката. Лесниот стап има кука и врв на портата, за закачување или прицврстување на светлината. Секој лесен стап е поединечно завиткан во фолија за заштита од светлина и влага и има рок на траење до пет години од датумот на производство. Издржливото, водоотпорно, надворешно тело на лесниот стап е направено од полиетилен со мала густина (ЛДПЕ) и е без фталат за безбедност. Внатрешната осветлувачка супстанција е нетоксична и незапалива, а компонентите на лесниот стап се рециклираат. Лесниот стап лебди во вода и најдобро функционира помеѓу 40 и 80 Степени Ф (4 до 27 степени Ц), и иако лесниот стап работи на повисоки или пониски температури, тој е помалку ефикасен при постудени температури. Сите стапчиња се тестираат на температура од 72 Степени Ф (22 степени Ц) за да се одреди времетраењето на осветлувањето. Секое зголемување Или намалување На температурата од 10 степени Ц (50 степени Ѓ) ја удвојува или преполовува стапката на реакција, а со тоа и осветленоста и времетраењето.

Избор на купувачи

Руспепа Божиќни Поли Поли Торби За Испорака Прилично Дебели Самолепливи Пликови за Испраќање, 10х13 инчи, 40 Пакувања - Розова Божиќ Неодамнешно
SEAGATE ST9600204SS Savvio 10K. 4 600gb Внатрешен Хард диск Сериски Прикачен SCSI 2 2.5 10000 ВРТЕЖИ во МИНУТА. Неодамнешно
SEAGATE ST9600204SS Savvio 10K. 4 600gb Внатрешен Хард диск Сериски Прикачен SCSI 2 2.5 10000 ВРТЕЖИ во МИНУТА.

Овој Сертифициран реновиран производ е тестиран и сертифициран да изгледа и работи како нов Процесот н�

DEN 2.00
Означување лента за низок вид- флуоресцентен портокал Неодамнешно
Означување лента за низок вид- флуоресцентен портокал

Флуоресцентна лента со екстра висока видливост Солзи и врски лесно со рака Флуоресцентна лента со екст�

DEN 208.00
Гигабајт АЕРО 17 ЈЕ5: 17.3 4к/УХД минијатурно 120хз, Интел Кор и7-12700Х, NVIDIA® GeForce RTX€ 3080Ti, 32GB DDR5 RAM МЕМОРИЈА, Неодамнешно Продажбата
Гигабајт АЕРО 17 ЈЕ5: 17.3 4к/УХД минијатурно 120хз, Интел Кор и7-12700Х, NVIDIA® GeForce RTX€ 3080Ti, 32GB DDR5 RAM МЕМОРИЈА,

NVIDIA Ge Force RTX 3080 Ti, Засилување на Часовникот 1125 MHz, Максимална Графичка Моќност 105 W Intel 12Ти Генерал Подготве�

DEN 3999.84
Шема На Ананас Божиќна Капа Мека Кадифена Капа На Дедо Мраз Смешна Гравче За Божиќ Нова Година Празнична Забава Неодамнешно
Шема На Ананас Божиќна Капа Мека Кадифена Капа На Дедо Мраз Смешна Гравче За Божиќ Нова Година Празнична Забава

95% Полиестер, 5% Спандекс Произведено во САД Или Увезено 95% Полиестер+5% Спандекс Изберете висококвалитет�

DEN 223.84
Ступел Индустрии Земја Градина Букети Дожд Чизми 2 парчиња Платно Ѕид Уметнички Сет, Дизајн Од Нан Неодамнешно
Ступел Индустрии Земја Градина Букети Дожд Чизми 2 парчиња Платно Ѕид Уметнички Сет, Дизајн Од Нан

Дводелните Големини На Платно Вклучуваат Стандардни : 2 парчиња, Секоја е 16 х 1,5 х 20 Преголеми : 2 парчиња, �

DEN 2.00
4 тастатура украински руски Налепници за кирилични Тастатури СО ЦРВЕНИ Букви На Транспарентна Позадина Неодамнешно
4 тастатура украински руски Налепници за кирилични Тастатури СО ЦРВЕНИ Букви На Транспарентна Позадина

Најдобар ПОДАРОК за секоја пригода Висококвалитетни налепници за различни Тастатури Десктоп, Лаптоп и

DEN 636.80
Тропски Птичји Тукан, Папагал, Обрач И Лисја Од Палма Проширување На Папката Со Датотеки Џеб Слатки Отпечатоци Папки За Поднесување Неодамнешно
25 ДИЗАЈНИРАНИ ДА ОДГОВАРААТ НА ВАКУУМСКИ КЕСИ PANASONIC C-4 Неодамнешно
25 ДИЗАЈНИРАНИ ДА ОДГОВАРААТ НА ВАКУУМСКИ КЕСИ PANASONIC C-4

ПОСТАВЕТЕ ГИ СИТЕ ПАНАСОНИЧНИ ВАКУУМИ КОРИСТЕЈЌИ ЈА КЕСАТА Ц4 ПОСТАВЕТЕ ГИ СИТЕ ПАНАСОНИЧНИ ВАКУУМИ КО�

DEN 3199.84
Easypag Mesh Besk Организатор Мултифункционален Држач За Пенкало Стационарен Организатор За Училишни Домашни Канцелариски Уметнички Неодамнешно
DBYLXMN Транспарентна Кутија За Складирање Ладна Кутија За Фрижидер Свежо Чување Риба Надредена Кујна,Трпезарија Бар Патент Лизгач Кеси За Неодамнешно
Монтеверде Инвинсија Делукс Роуз Злато Фонтана Пенкало, Средно Ниб Неодамнешно
Монтеверде Инвинсија Делукс Роуз Злато Фонтана Пенкало, Средно Ниб

ВКЛУЧУВА Еден Монтеверде Сад Инвинсија Фонтана Пенкало Во Розово Злато ЗАДЕБЕЛЕНИ и ПРИРОДНИ метални н

DEN 1468.16
SJYDQ 1000ml Тркалезна Кутија За Ручек Од Нерѓосувачки Челик Бенто Отпорна На Истекување Контејнер За Храна Со Капак Кутија За Ручек Неодамнешно
Clispeed 1 Поставете продолжение за велосипед, мултитолна лента за ламби, лента за држачи за држач за држач за монтирање на циклус додаток Неодамнешно
Mirage Pet Rhinestone Crown Crown Crown Aqua xxxlarge Неодамнешно
Mirage Pet Rhinestone Crown Crown Crown Aqua xxxlarge

Двоен зашиен на сите вистински места за удобност и издржливост Поли / памучна кошула без ракави за секој

DEN 1.33
Лионел Рејсинг Кајл Буш 2022 Јаху Сонома Камион Серија Трка Победа Диекаст 1: 64 Скала Неодамнешно
Лионел Рејсинг Кајл Буш 2022 Јаху Сонома Камион Серија Трка Победа Диекаст 1: 64 Скала

Кајл 6 / 11 / 22 Сонома Камион Серија Трка Победничка Боја Шема Изгледа Дека Камионот направил Во Победничк�

DEN 3.33
Вују Хуа Пакет Од 10 Јасен Политен Костум Облека Облека Покривка кеси 60см х 90см Неодамнешно
Вују Хуа Пакет Од 10 Јасен Политен Костум Облека Облека Покривка кеси 60см х 90см

Запечатено пакување од 10 политенски навлаки за облека шипки што може да се прошират за да држат гломазн

DEN 0.67
Sren-Flex TTS2-903 - 18 Тип 2 Најлон Триаголник Триаголник Веб Прашка Со Челик Крајот Фитинг, 2 Ply, 8900 фунти Вертикална Носивост, Неодамнешно
Sren-Flex TTS2-903 - 18 Тип 2 Најлон Триаголник Триаголник Веб Прашка Со Челик Крајот Фитинг, 2 Ply, 8900 фунти Вертикална Носивост,

Челик крајот фитинг Направено од најлон Лесно се поврзува со повеќето куки за дигалки 8900 фунти вертикал

DEN 3961.60
Опашка Светла VT470 Светлина Собранието Задна Светилка 1 Пар Возачот И Совозачот Страна Комплетен Сет LED Проѕирно Стакло Чад Компатибилен Неодамнешно
Хидраулична Спојка 1/4 НПТ ИСО 5675, ЦЕКЕР Брзо Поврзување Пионерски Стил Земјоделски Хидраулични Спојки Тракторски Спојки Неодамнешно
Хидраулична Спојка 1/4 НПТ ИСО 5675, ЦЕКЕР Брзо Поврзување Пионерски Стил Земјоделски Хидраулични Спојки Тракторски Спојки

Големина : 1 / 4" Тело : 1 / 4" Нпт Нишка, Самозапечатување 5100 ПСИ Рејтинг Максимална Стапка На Проток : 6,34 ГПМ �

DEN 3.00
Womenените Сонце капа од широка заштита на плажа капа на плажа Неправилно продолжување на носење конска опашка летни капи Фазиски корпа капа Неодамнешно
Пацифик Северозападниот Бел Телефон Копродукции. -nd 5,000 или 1 1,000-Обврзница Неодамнешно
Пацифик Северозападниот Бел Телефон Копродукции. -nd 5,000 или 1 1,000-Обврзница

5 5,000 8 5 / 8% Сина Или 1 1,000 8 5 / 8% Примерок Обврзница печатени Од Страна На Американската Банкнота Компанија �

DEN 400.00
Мотото ХРОМ ЛЕД Мотоцикл Трепка Трепка Мини Торпедо Овални Led Трепкачи На Трепкачи Компатибилни за 1983 Година Хонда Најтхок 750 Неодамнешно
ANYTOP H4/9003 LED Светилки Светилки Со Високо Светло, 100w 12000LM 6000K Кул Бела Супер Светла XHP Чипови Комплет За Конверзија Халоген Неодамнешно
ANYTOP H4/9003 LED Светилки Светилки Со Високо Светло, 100w 12000LM 6000K Кул Бела Супер Светла XHP Чипови Комплет За Конверзија Халоген

Напон : 9 V24 V (одговара на повеќето возила) Моќност : 70w / Сет (висока моќност) LED Тип : Најсветлиот XHP3570 Led Дио�

DEN 479.84
DULPLAY 6 инчен Мини USB Вентилатор, Напојуван Вентилатор, Личен Вентилатор, Студентски Дом Цртан ФИЛМ USB Биро За Полнење Тивка Неодамнешно
DULPLAY 6 инчен Мини USB Вентилатор, Напојуван Вентилатор, Личен Вентилатор, Студентски Дом Цртан ФИЛМ USB Биро За Полнење Тивка

Квалитетот на ВЕНТИЛАТОРОТ : Тој е Цврст и Трае Долго време Низок Шум : Моторите Работат тивко Нивото На �

DEN 1280.00
Лунарна Торба За Перење Флер де Лис, Средновековна француска Историска Илустрација За Повторување На Кралското Семејство, Корпа Со Пречки Неодамнешно
14.4 V 3000mAh / 43.20 Која Замена Батерија За Ајкула Навигатор Слободен Стил Про, SV1100, SV-1100, SV1106, SV1107, SV-1107, SV1112, SV-11O7, Неодамнешно
14.4 V 3000mAh / 43.20 Која Замена Батерија За Ајкула Навигатор Слободен Стил Про, SV1100, SV-1100, SV1106, SV1107, SV-1107, SV1112, SV-11O7,

?●Спецификација на батеријата€Електричен напон : 144, Капацитет : 3000m Ah / 43.20 Wh, Тежина : g, Тип На Производ :

DEN 2.67
Јлидс Преклопен Кутија За Складирање Облека Ватенка Ќебе Кутија За Складирање Гардероба Организирајте Кутија За Складирање Неодамнешно
12 Парче Во собата За Смешни Божиќ Животни Туш Завеса Куки,Кристално Стакло &засилувач; Нерѓосувачки Челик Лизгање Туш Кука За Бања Детска Неодамнешно
Декоративни Ѕидни Куки за Закачување  - - - Abs Дрво Издржливи Куки Кујна Бања Еден/Два/Три Скролувајте Куки Измешани За Мултифункционална Неодамнешно