Рачна Четка За Заби За Деца, Двострана Четка За Заби, Обука За Четка За Заби За Бебиња, Подарок За Бебе Доенче

Рачна Четка За Заби За Деца, Двострана Четка За Заби, Обука За Четка За Заби За Бебиња, Подарок За Бебе Доенче

DEN 2.00

Неодамнешно

Достапно на барање

УЛТРА МЕКА : оваа четка за заби за новороденчиња е изработена од Мек силикон за Храна Рачката е мека и пријателска за кожата. Силиконските влакна се ултра меки и не излегуваат.Добра мекост, без оштетување на непцата, супер и удобно за првите заби, непцата и јазикот на вашето бебе. ОТПОРНОСТ НА ВИСОКА ТЕМПЕРАТУРА : нашата четка за заби за мали деца може да се измие под врела вода и горната машина за миење садови. Четката за заби за бебиња од 6 до 12 месеци е едноставна за инсталирање и може целосно да се расклопи, лесно да се исчисти и 360 степени. ДИЗАЈН : нашата четка за заби за бебиња има симпатична и моќна вшмукувачка чаша која може цврсто да се закачи на масата,четката за заби да не падне и да се извалка. Овој дизајн овозможува четката за заби да се избегне и лесно се чува. ИДЕАЛЕН ПОДАРОК за НОВОРОДЕНЧИЊА : нашата четка за заби за мали деца на возраст од 2-4 години е а за бебе како четка за заби за обука, симпатичниот дизајн на четката за заби за мали деца на возраст од 1-2 години може да го зголеми интересот на бебето за четкање и да им помогне да изградат добра навика за четкање заби. Отстранлив леплив дизајн на преградата на грлото : пред 2-годишна возраст, преградата може да се користи за влегување во грлото.

Избор на купувачи

Орално-Б Батерија Напојува Деца Полнење Електрични Четка За Заби Кој Дизни Принцеза, За Деца 3+ Неодамнешно Продажбата
Орално-Б Батерија Напојува Деца Полнење Електрични Четка За Заби Кој Дизни Принцеза, За Деца 3+

Вклучува 1 рачка за полнење, 1 полнач, 1 глава на четка, 4 налепници Отстранува повеќе плакета отколку обич

DEN 479.84
Природите Одговараат Периоруб Тематски Бришење, 0,5 мл Стоматолог Формулиран Смирувачки Гел За Забите и Непцата Неодамнешно
Природите Одговараат Периоруб Тематски Бришење, 0,5 мл Стоматолог Формулиран Смирувачки Гел За Забите и Непцата

Стоматологот Ја Формулираше Формулата За Орална Непријатност За Здрави Заби И Непца Природно Смирувач�

DEN 255.68
Грфери гроздобер везови со маички со вратот - блузи за жени мода 2019 година - врвови за жени случајно лето плус големина Неодамнешно
Грфери гроздобер везови со маички со вратот - блузи за жени мода 2019 година - врвови за жени случајно лето плус големина

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот ★ ★ „Грефер“ обезбедува разни ви

DEN 0.67
WASHERCE NAILBRUSH возрасни креативни миење на четка за деца за заби, преносно полнење со мека коса цртана боја, четка за заби за заби Неодамнешно
Замена на млазници и четка за чистење со кутија за H2Ofloss вода Флоссер, 5 млазници по сет Неодамнешно
Замена на млазници и четка за чистење со кутија за H2Ofloss вода Флоссер, 5 млазници по сет

Само за преносна вода со H2 Ofloss Не одговара за други брендови Не одговара за стариот модел H2 Ofloss HF8 & HF3...

DEN 511.84
Ротадентска контура издолжена долга глава Неодамнешно
Ротадентска контура издолжена долга глава

Контура со долга четка за четка Се вклопува само во четката за заби на ротаден контурата Нема да одговар

DEN 0.33
Toyvian деца обука четка за заби храна одделение сина силиконска четка глава бебе рачна четка за заби со алатка за чистење на кутии за Неодамнешно
Jfuyjk четкање чаша чаша пластична чаша за миење уста постави домашна чаша чаша за заби чаша двојка Неодамнешно
Jfuyjk четкање чаша чаша пластична чаша за миење уста постави домашна чаша чаша за заби чаша двојка

Едноставен и елегантен, погоден за најразлични стилови на украсување Прекрасно поставување, лесно да с�

DEN 4279.68
Биотен орално баланс суво уста гел за навлажнувач 1,50 мл Неодамнешно
Биотен орално баланс суво уста гел за навлажнувач 1,50 мл

Концентрирана формула Смирувачко и навлажнувачки олеснување Концентрирана формула Смирувачко и навла

DEN 317.12
Печење сода Белење паста за заби, отстранување на дамки Белење паста за заби за зајакнување на паста за заби силна моќ за чистење Неодамнешно
Четка Пријатели Shopkins 3 Парче Подарок Пакет Неодамнешно
Четка Пријатели Shopkins 3 Парче Подарок Пакет

Совршен комплет за јуниори и особено Фанатик Шопкин Овој комплет доаѓа со комплет четки За заби хопкинс

DEN 87.52
Smilegoods A351 Четка за заби, 35 Tuft, Soft Spictle, со стимулатори на гуми за џвакање и вграден чистач на јазик, 72 индивидуално Неодамнешно Продажбата
Smilegoods A351 Четка за заби, 35 Tuft, Soft Spictle, со стимулатори на гуми за џвакање и вграден чистач на јазик, 72 индивидуално

Секоја одлична четка за заби A351 : Ергономски, не лизгачки зафат 35 грутки на меки, мултинивоа, влакна на в�

DEN 573.92
Сонда 3 парчиња не'рѓосувачки пинцети за забни забни алатки за заби нега на алатки за чистење на заби за заби за заби Неодамнешно
Сонда 3 парчиња не'рѓосувачки пинцети за забни забни алатки за заби нега на алатки за чистење на заби за заби за заби

Преносен случај за лесно складирање доаѓа со трајно куќиште за складирање за да ги одржувате и чистите

DEN 3.00
G.S Aderer Pliers Orthodontic Три вилици на вилицата Прилагодување на три трикратни клунови на Tripe Неодамнешно
G.S Aderer Pliers Orthodontic Три вилици на вилицата Прилагодување на три трикратни клунови на Tripe

Инструментите GS само што се продаваат од онлајн продавницата G.S Aderer Pliers Orthodontic Три вилици на вилицата Пр�

DEN 159.84
Швајцарската Насмевка Нијанса Голи Дуо Четка За Заби Неодамнешно
Швајцарската Насмевка Нијанса Голи Дуо Четка За Заби

Класичен Гол Финиш : Високо ефикасен и pleasетски пријатен, овој мек комплет за четки за заби може да се поф

DEN 0.67
Поп-Sonic USB полнење каде било четка за заби бонус 2 за замена на главата за замен- четка за заби, до 40,000 удари со четки/минута Неодамнешно Продажбата
Поп-Sonic USB полнење каде било четка за заби бонус 2 за замена на главата за замен- четка за заби, до 40,000 удари со четки/минута

USB Sonic четка за заби за полнење : Вклучува четка за заби + бонус пакет чувајте ги забите чисти и дишете све�

DEN 503.68
SonicBrite: Прашок За Чистење На Протези, Држачи, Ноќни Чувари, Порамнувачи И Многу Повеќе - 6 Месеци Нане Со Вкус На Почисто Снабдување-Моќната Неодамнешно
WNPXQNT челични алатки за хигиена за заби за заби за чистење на заби, стругалка забен столб за заби Неодамнешно
WNPXQNT челични алатки за хигиена за заби за заби за чистење на заби, стругалка забен столб за заби

Со јамка за приврзок, можете да ја земете торбата за чепкалка за заби насекаде, и е лесна и не го додава т�

DEN 2.00
Серумот за чистење Ланбена ги отстранува дамките од плаки Неодамнешно
Серумот за чистење Ланбена ги отстранува дамките од плаки

Освежете ја и поттикнете ја устата и осветлете ја насмевката Освежете ја и поттикнете ја устата и освет�

DEN 907.20
ДОИТУЛ 14 Парчиња Футроли За Држачи За Протези Преносни Кутии За Чување На Устата Контејнери За Протези Алатка За Нега На Здравје Неодамнешно
Електронска четка за заби Детска електрична четка за заби Белење на детска четка за заби во облик на електрична четка за заби во форма на Неодамнешно
Ксијахиум Рачна Обука Четка За Заби со 360° Храна Одделение Мека Силиконска Четка Главата, Сите Круг Орални Заби Чистење Дизајн За Возраст Неодамнешно
НПКГВИЈА за забни кристали за забни украси за заби накит накит за DIY нокти и заби декорација коњско очите вежба ориз жито за заби вежба Неодамнешно
3/16 Инч ортодонтски еластични гумени ленти, 100 пакувања природна тешка сила 4,5 мл за правење лакови, dreadlocks, стравови, коса Неодамнешно
3/16 Инч ортодонтски еластични гумени ленти, 100 пакувања природна тешка сила 4,5 мл за правење лакови, dreadlocks, стравови, коса

100 пакувања, природно (направено во САД) Спакувани во запечатени вреќи докажани во тампер Бесплатна елас

DEN 2.33
Fixodent Creamsive Leadesive Creign Eriginal 1,40 мл Неодамнешно
Fixodent Creamsive Leadesive Creign Eriginal 1,40 мл

Зора до темна употреба еднаш дневно за цел ден Fixodent & заборавете го тоа! Загарантирано е задоволството и�

DEN 400.80
5 пакувања капачиња за четки за заби за заби, преносни капачиња за четки за заби, случајно заштитник за пластика за дома и на отворено Неодамнешно
Doitool мини контејнери за задржување на контејнери за патувања, делумно складирање на протези, кутија лажни заби кутија, преносна протеза за Неодамнешно
Исчистете за чистење на протези - 252 таблети Неодамнешно Продажбата
Исчистете за чистење на протези - 252 таблети

Нова големина подобра вредност од порано Се бори со мирис (ги намалува плакетите) Отстранува дамки (рас�

DEN 272.00
Ув Футрола за Задржување | СРЕДСТВО за Чистење На Увц Држач, Дезинфицира Чисти И Отстранува Мириси, Куќиште За Заштита На Устата, Неодамнешно
Електрична четка за заби со 6 глави со четки, електрична четка за заби со 6 глави на четки, паметен 5-брзински тајмер електричен четка Неодамнешно
1000pcs Ортодонтски еластици гумени ленти 5.0oz Дентолошка гума влечење ленти LATEX врски 5.0 унци 1/4 3/16 1/8 '5/16' '3/8' ' Неодамнешно
1000pcs Ортодонтски еластици гумени ленти 5.0oz Дентолошка гума влечење ленти LATEX врски 5.0 унци 1/4 3/16 1/8 '5/16' '3/8' '

Направено од висок квалитетен гумен материјал, ултраеластичност, тешко да се пробие Безбедно и сигурен,

DEN 0.33
Кристал вистински минерали ™ Напреден систем за белење на забите Неодамнешно
Кристал вистински минерали ™ Напреден систем за белење на забите

Природно формулирано природно формулирана алтернатива збогатена со минерали на груби ленти и ленти шт

DEN 3.33
Mocel Water Dental Flosser Орален наводнувач со 5 режими, 350 ml безжични вода заби чистач за чистење 10 совети, вклучува класични совети за Неодамнешно
Mocel Water Dental Flosser Орален наводнувач со 5 режими, 350 ml безжични вода заби чистач за чистење 10 совети, вклучува класични совети за

【Моќен чистач за вода за заби】 Моцел го воведува најновиот моќен белење на Флоссер Интензивниот Флосе�

DEN 473.44
Азееда Украсени Макарони Бамбус Четка За Заби Неодамнешно
Азееда Украсени Макарони Бамбус Четка За Заби

Бамбус четка за заби врежана со уникатен дизајн од едната страна Влакната од јагленнајлон влакна се неж

DEN 2.67
Прирачник за цевки за заби на цевки за заби за еднократна употреба орална уста за чистење на заби ПВЦ материјал имплантација Неодамнешно
10 парчиња јазици чистач за чистач на јазик пластична јазична четка за возрасни деца здрава орална нега, розова сина зелена виолетова Неодамнешно
Стоматолошки метални залак турбони за ортодонција Неодамнешно
Стоматолошки метални залак турбони за ортодонција

Медицинска оценка од не'рѓосувачки челик крст слот за сигурна сила за врзување на сила за залак се мали �

DEN 2.33