Adapter на конверторот на Siig HDMI до USB-C 4K 60Hz, за извор на HDMI до USB-C, HDMI 2.0,4K60Hz, 1080P144Hz, HDR, HDCP 2.2, стерео аудио, USB-Plug и Play

Adapter на конверторот на Siig HDMI до USB-C 4K 60Hz, за извор на HDMI до USB-C, HDMI 2.0,4K60Hz, 1080P144Hz, HDR, HDCP 2.2, стерео аудио,

-140 %

DEN 737.28

Неодамнешно

Достапно на барање

Чипсет : LT6711 A Во согласност со HDMI 2. Видео резолуција : до 3840x2160@60 Hz YUV 4 : 4 : 4 8bit, HDR 8bit. Поддржува 2-CH стерео аудио, тип на адаптер : активен. Ширина на опсег : до 18 Gbps (единечна врска од 600 MHz). Димензии (куќиште) : 2,81 "(L) x 0,48" (H) x 1,22 "(W), тежина : 0,07 фунти. Целокупната должина : 9,8" (250мм). Должина на кабелот : 5,9 "(150мм). Боја : црна, куќиште : апс. 1x 19-пин, HDMI тип-А, машки, влез. PIN Micro USB, моќност, влез. Услови на животната средина : , CE, ROHS, Земја на потекло : Кина. Компјутер или друг изворен уред со излез HDMI. USB-C (DP сигнал) монитор или приказ. Не е компатибилен со мониторите на Thunderbolt 3. Ултра фините монитори на LG не се компатибилни со овој адаптер . Не работи со монитори на екранот на допир. Не ги следи мониторите преку USB-C врската. Во согласност со USB-C (DP сигнал) и поддршка на DP 1.2 спецификација за 1.62, 2,7 Gbps и ширина на видео-опсег од 5,4 Gbps. Во согласност со USB-C. Во согласност со USB-C. Во согласност со USB-C. (ДП сигнал) и поддршка на DP 1.2 спецификација за 1,62, 2,7 Gbps и ширина на видео опсег од 5,4 Gbps. Поддржува високи резолуции до 3840x2160 @60 Hz YUV 4 : 4 : 4 8bit и 8bit HDR и 1920x1080 @60/120/144 Hz. Активниот адаптер ви овозможува да поврзете извор на видео со HDMI, како што се лаптоп, компјутер, работна површина, Nintendo Switch, Xbox One, PS4 Pro, конзоли за видео игри со USB-C уреди за прикажување.

Избор на купувачи

Taktopeak 3 w wallиден капак, декоративна PVC линија Поставете ги капаците за делови за додатоци за климатизери без раздвојување, Неодамнешно
Taktopeak 3 w wallиден капак, декоративна PVC линија Поставете ги капаците за делови за додатоци за климатизери без раздвојување,

Дополнителни додатоци за Taktopeak 3 "Декоративен комплет за покривање на PVC линија, резервен или замена Овој

DEN 143.84
Четки за шминка 8 парчиња мали шминка постави козметика Фондација за прашок за лице во прав за очила за шминка Неодамнешно
Четки за шминка 8 парчиња мали шминка постави козметика Фондација за прашок за лице во прав за очила за шминка

Тоа ќе биде идеално за девојчиња или дами за секојдневна употреба, роденденска забава, козметичко шоу, з

DEN 0.67
Заштита на листови 500 Страна, заштитник на страници 8,5 x 11 , надграден дебел материјал, за 3 врзивно средство за прстен, заштитник на хартија Неодамнешно Продажбата
Накит бела starвезда на зелено стакло украс од јајце 4 инчи Неодамнешно
Накит бела starвезда на зелено стакло украс од јајце 4 инчи

Висок 4 инчи широк x 2,4 инчи широк Германско стакло, италијанска боја Рачно насликана Вклучена лента приц

DEN 1.67
Адаптерот за исправен AC/DC компатибилен со моделот Aimiler V450 P40 GB-P40 GBP40 25.9V 2500mAh 25.9VDC литиум ли-јонска батерија Неодамнешно
Адаптерот за исправен AC/DC компатибилен со моделот Aimiler V450 P40 GB-P40 GBP40 25.9V 2500mAh 25.9VDC литиум ли-јонска батерија

Влезен напон на светски влез 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја на �

DEN 3.33
GT графички богатство на градите - Винил налепница водоотпорна декларација Неодамнешно
GT графички богатство на градите - Винил налепница водоотпорна декларација

Големина : 3 " Американски направен производ Водоотпорен винил отпорен на отворено Одлично за телефони, �

DEN 3.00
Женски фустани обични миди со должина на жени плус фустани за големина за свадбени шпагети каиш Неодамнешно
Женски фустани обични миди со должина на жени плус фустани за големина за свадбени шпагети каиш

100% полиестер ? Немате ризик да пробате! ✦ Изработено во САД и увезени ✦ Size❤blease Повикајте на детална таб�

DEN 2.00
G'z 10 мини хартија змејови на жица - змејови за воз со змеј Неодамнешно
G'z 10 мини хартија змејови на жица - змејови за воз со змеј

Рачно изработени змејови хартија 10 мини змејови на низа Забава за забава на деца Мини хартиени змејови :

DEN 1348.80
КИФАС вакууми рачен безжичен 13000 ПА АИР мини дома и кујна Неодамнешно
КИФАС вакууми рачен безжичен 13000 ПА АИР мини дома и кујна

100 W правосмукална правосмукалка 7,5kpa вакуум степен, прашина избришана 3,5h Брзо полнење Тивка операција, б

DEN 606.24
МАНХОНГ МАENИ И WЕНИ ХАТИ ОБЕЗБЕДУВА Неодамнешно
МАНХОНГ МАENИ И WЕНИ ХАТИ ОБЕЗБЕДУВА

100% памук Еластично затворање Секојдневни активности, ви обезбедува целодневна удобност Задолжителна с

DEN 1.33
Лаванда еукалиптус свеќи за домашни мириси: есенски свеќи природни свеќи од соја памук фитил Божиќен подарок за жени, 6oz Неодамнешно
Лаванда еукалиптус свеќи за домашни мириси: есенски свеќи природни свеќи од соја памук фитил Божиќен подарок за жени, 6oz

? Свеќи за домашни мириси?【Совршен подарок за мажи жени】 Совршен подарок за личноста што најмногу ја са

DEN 0.67
Санитарна торба за складирање на салфетки, торбичка за подлога, торбичка за подлога, мала торба за шминка, среќен ден на Денот на паркин Неодамнешно
Lzeal костим за капење за девојчиња жени за капење жени со две парчиња костими за капење за Curvy Women 2 парчиња подароци за неа Неодамнешно
Lzeal костим за капење за девојчиња жени за капење жени со две парчиња костими за капење за Curvy Women 2 парчиња подароци за неа

100% полиестер ? Немате ризик да пробате! ✦ Изработено во САД и увезени ✦ Бикини со високи половини Size❤bleas

DEN 52.00
Technologies WatchGuard - WGM27003 - Paterboard Firebox M270 со 3 -годишна Standa Неодамнешно
Technologies WatchGuard - WGM27003 - Paterboard Firebox M270 со 3 -годишна Standa

Апаратите на Paterboard Firebox M270 комбинираат силна безбедност, високи перформанси и флексибилни Апаратите на

DEN 959.84
Pinto животински виножито во боја на виножито телефонски чанта што виси мобилна торбичка црн џеб Неодамнешно
Pinto животински виножито во боја на виножито телефонски чанта што виси мобилна торбичка црн џеб

Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи) Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џеб Карактеристики : и

DEN 3.00
Liftmaster 883LMW Wallиден монтиран жичен притисок за гаража на вратата и копчето на вратата со копчето со светло Неодамнешно
Liftmaster 883LMW Wallиден монтиран жичен притисок за гаража на вратата и копчето на вратата со копчето со светло

Висококвалитет : Копчето на вратата е конструирано со пластика отпорна на временски услови, отпорни на �

DEN 239.20
Doweha Две парчиња облека за жени секси летни џогери со култури на култури врвни потти со пот и велосипедски сетови за совпаѓање на комплети Неодамнешно
Републичкиот колеџ на крајбрежната Georgiaорџија Маринерс кампус руно дуксери Неодамнешно
Републичкиот колеџ на крајбрежната Georgiaорџија Маринерс кампус руно дуксери

Поликонтон Повлечете го затворањето Големина на мажите : мала, средна, голема, xголема, xxголема...

DEN 673.44
Божиќни пижами за семејство од 5 родителско дете маж татко ми весели карирани семејни божиќни пижами Неодамнешно
Божиќни пижами за семејство од 5 родителско дете маж татко ми весели карирани семејни божиќни пижами

100% мешавина од памук Еластично затворање.? ? ? ? Ве молиме, проверете ја табелата со големина внимателно п�

DEN 1.33
Пирамида на пазарот на пурпурни луѓе Светски мировен оргон пирамида - тежи една фунта Неодамнешно
Пирамида на пазарот на пурпурни луѓе Светски мировен оргон пирамида - тежи една фунта

Оваа оргонска пирамида има сложена метална вител спирала на врвот, симболизирајќи ја Земјата со многуб�

DEN 2.33
Traxxas 2019 2-канален приемник 27MHz без Бек Неодамнешно
Traxxas 2019 2-канален приемник 27MHz без Бек

Користете делови за акции на Traxxas и хопап за да извлечете максимум од вас возила Traxxas RTR Овој производ е н�

DEN 2.67
Iiniиним женски сјајни сјајни ринстони фигура на мраз за лизгање на мраз за натпреварување со долг ракав, леотарска танцувачка облека Неодамнешно
ГИМОТ ВОДА ПОВЕЕ ВОДА КАДДИ СО ДОЛЕМОТ ЗА ТЕЛЕФОН, торба за ракав со шише со џеб за картички, клучеви, паричник, додатоци за шише Неодамнешно
Таблет компјутер заштита текстура кожен таблет кутија компатибилен со Samsung Galaxy Tab A8 10.5 x200/x205 тенок склоп на склопување Неодамнешно
Таблет компјутер заштита текстура кожен таблет кутија компатибилен со Samsung Galaxy Tab A8 10.5 x200/x205 тенок склоп на склопување

Погодете се за вашиот таблет компјутер со целосен пристап до сите копчиња и пристаништа Заштита од испа

DEN 3.33
Плоштад од серијалот Lemil Honyone TS26 со LED моментално SPST PCB Mini Push Tact Tact Switch за видео процесор 1PCS Неодамнешно
Плоштад од серијалот Lemil Honyone TS26 со LED моментално SPST PCB Mini Push Tact Tact Switch за видео процесор 1PCS

Индустриски прекинувачи 【Погледнете ја втората слика за варијантата за детални параметри】...

DEN 0.33
Тамија е делови Супер Клод Бастер TAM0005297 Електрични делови за замена на автомобили/камиони Неодамнешно
Тамија е делови Супер Клод Бастер TAM0005297 Електрични делови за замена на автомобили/камиони

Направено од Тамија; Тамија е компанија со седиште во САД; Делови се извори од глобални производители Та

DEN 620.96
Комплет за чистење на четки за чистење мини од 11 парчиња, со 5 четки, 5 покери за чистење и картичка за врска како-четка Неодамнешно
Комплет за чистење на четки за чистење мини од 11 парчиња, со 5 четки, 5 покери за чистење и картичка за врска како-четка

TCP Global Brand 11 Piece комплет со сет за четки за чистење од 5 парчиња, сет за игла за чистење со 5 парчиња и картич

DEN 2.33
Xotic Tech JDM Sport Sport Track Style Racing Style CNC алуминиумски завртки за влечење предниот браник компатибилен со Honda Fit 2nd Gen, Неодамнешно
Xotic Tech JDM Sport Sport Track Style Racing Style CNC алуминиумски завртки за влечење предниот браник компатибилен со Honda Fit 2nd Gen,

1 парче сребрена боја спортски трки во стилот на алуминиум за влечење Доаѓа со адаптер за кука за влечењ�

DEN 160.00
Даблинг смешна мечка дрвена музичка кутија со форма на срцева форма на ветровито музичко кутија гроздобер дрвена часовна музичка Неодамнешно
Bayer Microlet обоени ланцети 100 брои, пакет од 3 Неодамнешно
Bayer Microlet обоени ланцети 100 брои, пакет од 3

Микролетни обоени ланцети по 100 секоја (3 пакет) Број на артикли : 3 Секоја броење на единицата : 100 Тежина н

DEN 3.33
Списание и сопственик на книги на Амбесон Море, вертикална фотографија на Лох Нес со отворена уста, организатор на решетката за подот Неодамнешно
1/4 инчи 20 ft XHF 3: 1 Водоотпорна црна и чиста топлина смалување на цевки за цевки од морско одделение лепило за смалување на топлина, отпорна Неодамнешно
Quul класичен антички телефонски гроздобер телефонски фиксен телефон Неодамнешно
Quul класичен антички телефонски гроздобер телефонски фиксен телефон

ID на повикувачот FSK и DTMF Проверете го бројот за повици во заминување / време за проверка ID на повикувач, �

DEN 1.33
Додатоци за Fytoo за HubSan H501S H501A H501C H501M H501S H501W H501S PRO четири-оски Авионски резервни делови Аериски 4pcs Дроно лабави Неодамнешно
Додатоци за Fytoo за HubSan H501S H501A H501C H501M H501S H501W H501S PRO четири-оски Авионски резервни делови Аериски 4pcs Дроно лабави

Додатоци за Hub San H501 S H501 A H501 C H501 M H501 S H501 W H501 S Pro четириоски авиони Добра замена за оштетените или старите..

DEN 315.20
Најдобар адаптер за глобален AC за Pioneer Elite X-SMC X-SMC3-S XSMC3S X-SMC3-K XSMC3K Музички систем Tap AirPlay WiFi Sound Station Iphone/Ipod Неодамнешно
Најдобар адаптер за глобален AC за Pioneer Elite X-SMC X-SMC3-S XSMC3S X-SMC3-K XSMC3K Музички систем Tap AirPlay WiFi Sound Station Iphone/Ipod

Влез Ворлд Влез ✎ : Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz ✎ Заштита на безбедност ✎ : Нема бучава, операција со ниска темпер�

DEN 130.88
Shacketените со долги ракави со долги ракави, собрани од вратот, руно, наредени волна, карирани јакни, шишиња, облека за тинејџери, Неодамнешно
Гроздобер кожен пепел од аеродромот со модерни плочки за пепел за декор за домашна канцеларија Неодамнешно
Гроздобер кожен пепел од аеродромот со модерни плочки за пепел за декор за домашна канцеларија

Надворешноста на оваа пепелник е изработена од еколошка кожа PU, а ентериерот е изработен од трајна тврд�

DEN 2.33
Нова рамнотежа машка NB Essentials наредени лого -пуловер качулка Неодамнешно
Нова рамнотежа машка NB Essentials наредени лого -пуловер качулка

100% памук Повлечете го затворањето 280g памук / поли француска тери ткаенина е мека и издржлива Опуштено вк

DEN 2.67
N/A Photography Поддршка за рамка за позадина на мекото поле за осветлување Фото студио Опрема Додатоци со позадина од 3 парчиња Неодамнешно
N/A Photography Поддршка за рамка за позадина на мекото поле за осветлување Фото студио Опрема Додатоци со позадина од 3 парчиња

Пријателски за животната средина, вентилација Отпорен на абење, антибрчки Мала тежина, мала големина, п�

DEN 1347.20