Поправка на Еуфора Фортифи кератин, 8,45 унца и еуфора разубавувачки серум за кожата на косата и скалпот, 4,2 мл со разубавен чешел

Поправка на Еуфора Фортифи кератин, 8,45 унца и еуфора разубавувачки серум за кожата на косата и скалпот, 4,2 мл со разубавен чешел

DEN 960.00

Неодамнешно

Достапно на барање

Поставете спреј од кератин и серум за кожата на косата и скалпот - е сеопфатно решение за поправка и негување на оштетена и замрзната коса, со состојки кои работат на скалпот, косата и кожата Го подобрува задржувањето на стилот, телото и бојата. Кератин третмани за коса и серум за коса - Овие производи не само што ја Исто така е одлична алтернатива за скапите третмани со салони. Ја зголемува јачината, еластичноста и сјајот. Главни придобивки - вклучуваат можност за поправка на оштетената коса, да се намали фриз, да се зголеми сјајот, да се промовира здрав раст на косата и да се обезбеди долготрајна заштита од факторите на животната средина. Состојки - Производите содржат мешавина од природни состојки како што се кератин, масло од арган и други витамини и минерали кои работат заедно за да ги поправат и негуваат косата, кожата и скалпот. Производите за задевање се исто така сулфат и без парабени. Како да се користи-Нанесете го серумот за коса за чистење, коса сушена со крпи, фокусирајќи се на средните должини и краевите. Стил како и обично. Користете го маслото за коса на скалпот и косата за исхрана и скалпот за масажа нежно за максимална апсорпција. Поставете спреј од кератин и серум за кожата на косата и скалпот - е сеопфатно решение за поправка и негување на оштетена и замрзната коса, со состојки кои работат на скалпот, косата и кожата. Го подобрува задржувањето на стилот, телото и бојата. Кератин третмани за коса и серум за коса - Овие производи не само што ја Исто така е одлична алтернатива за скапите третмани со салони. Ја зголемува јачината, еластичноста и сјајот. Главни придобивки - вклучуваат можност за поправка на оштетената коса, да се намали фриз, да се зголеми сјајот, да се промовира здрав раст на косата и да се обезбеди долготрајна заштита од факторите на животната средина. Состојки - Производите содржат мешавина од природни состојки како што се кератин, масло од арган и други витамини и минерали кои работат заедно за да ги поправат и негуваат косата, кожата и скалпот.

Избор на купувачи

Коса за затегнување професионална ЛЦД виткање стапче за виткање стапче за виткање за виткање за виткање за виткање на стапче за Неодамнешно
Крос Работ Корпорација Професионални Алатки За Продолжување На Косата Клешта За Отстранување На Монистра Од Микроврска За Отстранување Неодамнешно
Aimimier Anglacesmade Невестинска Коса Лоза Бисер И Кристална Лента За Глава Екстро Долга Кристална Лента За Коса За Невеста Неодамнешно
Aimimier Anglacesmade Невестинска Коса Лоза Бисер И Кристална Лента За Глава Екстро Долга Кристална Лента За Коса За Невеста

Пакетот вклучува hair 1* лоза за коса+ боби иглички(за фиксирање на лентата за глава) Материјал користи Лег�

DEN 2.67
Килши Сребрена Дијадема Свадба Дијадеми Невеста Кристал Кралица Кралица Возрасни Круни Натпревар Матурска Додатоци За Коса За Неодамнешно
Откачени Директно Чипка Предни Перики 180 Густина МСГЕМ 13х4 Јаки Директно Чипка Фронтални Перики За Црни Жени 14 инчен бразилски Неодамнешно
Фојте Барокна Кралица Круна И Дијадеми Блескаво Кристал Свадба Круна Невеста Дијадеми Кралска Принцеза Целосни Дијадеми Глави Неодамнешно
Симпатична був Беспрекорна шема Прилагодливо работно капаче со копчиња Еластична лента за лента за вратоврска за жени Неодамнешно
Симпатична був Беспрекорна шема Прилагодливо работно капаче со копчиња Еластична лента за лента за вратоврска за жени

100% полиестер Затворање на влечење 【Работни капачиња за дишење】 Направени од врвна полиестерска ткаен�

DEN 239.68
UXZDX Светло И Сенка Клип За Коса Со Блескави Вештачки Кристални Конска Опашка Половина Коса Крст Клип Страничен Клип Неодамнешно
UXZDX Светло И Сенка Клип За Коса Со Блескави Вештачки Кристални Конска Опашка Половина Коса Крст Клип Страничен Клип

Едноставна форма, класична геометриска форма, со имитација на кристално исклучителен сјај Рачно полира

DEN 3103.20
BYBYCD Женски Фиба Гроздобер Луксузни Цвет Коса Ноктот Мајка Коса Клип Задниот Дел На Главата Елегантен Подарок Rhinestone Патка Клип Неодамнешно
ФРЦОЛОР Клипови За Коса За Девојчиња, Предвремени Клипови Започнуваат Клипови За Коса Од Пеперутка Шарени Слатки Прекрасни Метални Неодамнешно
Мексико знаме Орег, четка за коса, симпатична четка за четка за перниче за перничиња за мажи за жени, подарок за коса Неодамнешно
Мексико знаме Орег, четка за коса, симпатична четка за четка за перниче за перничиња за мажи за жени, подарок за коса

Пластика Направени во САД или увезени Овој чешел на перница е изработен од високо квалитетен материјал

DEN 2.33
Батист Преку Ноќ Длабоко Исчистете 200мл, Оставете Сув Шампон За Длабоко Чистење За Употреба Преку Ноќ, Апсорбира Масло За Чиста Свежа Коса Неодамнешно
КРСИ Нагласува Кадрава Конска Опашка Продолжување На Конска Опашка За Црни Жени, 14-инчен Омбре Кафеава Опашка Кратка Спирална Неодамнешно
Мртов Череп Астронаут Бербер Коса Сечење Кејп Водоотпорен Фризура Кејп Со Прилагодливи Затворање Предвремени Фризерски Боење Неодамнешно
Топол чешел електричен зацрвнувач, легура електрична топла зацрвстување четка за топлина, притискање на чешел, чешел за коса, дигитален Неодамнешно
CLM Волумизатор Четка За Коса-Идеален За Стилизирање На Права, Брановидна &засилувач; Кадрава Коса-Лесен За Употреба, Преносни Алатки Неодамнешно
Пеперутка Лента За Коса Лента За Коса Едноставност Додатоци За Коса Мала Самовила Ретро Тродимензионална Пеперутка Неодамнешно
Пеперутка Лента За Коса Лента За Коса Едноставност Додатоци За Коса Мала Самовила Ретро Тродимензионална Пеперутка

Овој дизајн на мотика со машна коса ќе ве направи елегантни и убави Модната фризура е изјава што сакате �

DEN 111.84
Голема четка чешел четка за коса за густа коса, женски четка за влакната најлонска коса Неодамнешно
Голема четка чешел четка за коса за густа коса, женски четка за влакната најлонска коса

Арх дизајн, убав и дарежлив Тој е многу погоден за салони и производи за домаќинства Мека гумена рачка, у

DEN 0.33
Омбре Русокоса Нагласи 1б/30 Боја 13х6 HD Транспарентна Чипка Предна Директно Човечка Коса Перика Со Бебешка Коса За Црни Жени Перики Неодамнешно
н / Голема Цветна Коса Стапчиња Златна Боја Метални Шноли Клипови Женски Девојки Накит За Стилизирање На Коса Во Кинески Стил Приврзоци Неодамнешно
Еластична Лента за Перика Работ, Чипка Топење Бенд Со Прилагодливи Велкр, Перика Еластична Лента За Топење Чипка, Чипка Бенд Неодамнешно Продажбата
Прикажи Очила Шапка Модел Стојат Вратот Долг Манекен Женски Главата Перика Коса Пена Други Гаџети За Убавина Неодамнешно
Прикажи Очила Шапка Модел Стојат Вратот Долг Манекен Женски Главата Перика Коса Пена Други Гаџети За Убавина

Женски Модел Човечки Модел Глава Модел Главата Светлина Чистење Колекции Жад Лице Ролери Лице Масажа М�

DEN 0.67
Јана шампон за коса со корејска технологија билен шампон за мажи за сува коса Неодамнешно
Јана шампон за коса со корејска технологија билен шампон за мажи за сува коса

Нанесено со природни состојки како масло од арган, масло од јојоба и витамин Е, навлажнувачки и хранлив �

DEN 822.40
Гроздобер метал коса клипови животински ќелав Орел Картичка издавање пролет клип Неодамнешно
Гроздобер метал коса клипови животински ќелав Орел Картичка издавање пролет клип

Ќелав орел крилја фиба 2 Парчиња За Жени и Девојки Пакет : 2 парчиња (злато + сребро) Големина : : 6,1 см3,1 см, т

DEN 2.00
Dmquanlian Широка заби за заби Изберете чешла мазна афро коса чешел Цврсто афро чешел за природен стил на кадрава коса Неодамнешно
Dmquanlian Широка заби за заби Изберете чешла мазна афро коса чешел Цврсто афро чешел за природен стил на кадрава коса

Широка апликација : Без разлика дали сте дома или во салонот, нашиот избор на коса е подеднакво ефикасен

DEN 1.33
Плескав Bokeh Light Effect Barber Cuting Cape водоотпорна наметка за фризура со прилагодливо затворање Снимно фризерство за Неодамнешно
Орев Текстура Диви Три-Димензионални Лак Клип Капа Фиба Женски Лето Едноставен Темперамент Врвот Клип Фиба Коса Додатоци Неодамнешно
Орев Текстура Диви Три-Димензионални Лак Клип Капа Фиба Женски Лето Едноставен Темперамент Врвот Клип Фиба Коса Додатоци

Стилски дизајн, исклучителен стил, ниска цена и високи перформанси на трошоците Запознајте ги модните в

DEN 5469.44
Медицински капачиња прилагодливо работно капаче со копчиња и лак за коса Скручен црвен Божиќ Неодамнешно
Медицински капачиња прилагодливо работно капаче со копчиња и лак за коса Скручен црвен Божиќ

100% полиестер Затворање на влечење Компона за опашка и дизајн на копче За долга коса, торбичката за конс�

DEN 2.33
Африканска Црна Жена Бербер Кејп Професионална Фризура Престилка Симпатична Коса Сечење Кејп За Момчиња Девојки Неодамнешно
Африканска Црна Жена Бербер Кејп Професионална Фризура Престилка Симпатична Коса Сечење Кејп За Момчиња Девојки

полиестер Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен од полиестер, мек и удобен Дизајн : врато�

DEN 3.00
10 парчиња коса страна чешла за заби француски чешли за коса чешли невестински венчални чешли за жени фина коса Неодамнешно
10 парчиња коса страна чешла за заби француски чешли за коса чешли невестински венчални чешли за жени фина коса

Направете ја вашата фризура привлечна и поелегантна Подарок за вашите пријатели, семејство и партнер...

DEN 219.20
Мб Хербалс Чист Бринграј Во Прав 227гр | 8 мл | 0,5 ЛБ | Чист Брингарај Во Прав | Чист Еклипта Алба Во Прав | Раст На Косата-Пакувањето Неодамнешно
Клипови За Нокти За Пеперутка И Правоаголна Коса Поставете Средно Мат Клип За Вилица За Густа Тенка Коса Слатки Додатоци За Коса За Жени Неодамнешно
Л .ickксон Печатени Scrunchie, Цветни Бели | Црни Неодамнешно
Л .ickксон Печатени Scrunchie, Цветни Бели | Црни

Печатениот Скрунчи Л Erксон е забавен и флертувачки држач за опашка Овој среден скрунчи е идеален за пов�

DEN 2.00
3д Четка За Масажер За Воздушни Перничиња Пренослива Долга Рачка Масажа со Чешел за Коса статички скалп Г0м6 Чешел Фризерски Неодамнешно
КЈУСАР Убава Перика Долги Брановидни Перики За Жени Синтетички Отпорни На Топлина Влакна Перика Слатка Девојка Перика Секојдневна Неодамнешно
РУНАТУРА Темно Кафеава Коса Екстензии У Дел Перика И Клип Во Коса Екстензии Човечка Коса За Жени 14 Инчен Неодамнешно
РУНАТУРА Темно Кафеава Коса Екстензии У Дел Перика И Клип Во Коса Екстензии Човечка Коса За Жени 14 Инчен

●Вистинска Човечка Коса : ПРОДОЛЖУВАЊЕТО НА косата Е направено од 100% вистинска човечка коса Квалитет н�

DEN 809.60
Јас Сум Сакан Бербер Коса Сечење Кејп Водоотпорен Фризура Кејп Со Прилагодливи Затворање Предвремени Фризерски Боење Перминг Капи Неодамнешно