Влажна хартија за сув песок, долг сервисен живот Електропласирајќи добра цврстина 90 парчиња шкурка за вода постави висока ефикасност за метал

Влажна хартија за сув песок, долг сервисен живот Електропласирајќи добра цврстина 90 парчиња шкурка за вода постави висока ефикасност

DEN 3.33

Неодамнешно

Достапно на барање

Задоволна дневна употреба : Постојат 90 парчиња шкурка со различни големини на ренде, кои можат да ги исполнат поголемиот дел од вашата дневна употреба Висока ефикасност : Користење на силиконски карбид, електропланирање, добра цврстина, добар ефект на полирање, висока ефикасност, користете високо квалитетни природни абразиви. Влажна и сува употреба : Овој сет на шкурка може да се користи и за суви и за влажни цели и нема да се распадне, солза или чип за време на употреба. Апликација : Погодно за ракотворби, полирање на автомобили, облога од дрвен мебел, облога за вртење на дрво, метална облога, пластични апликации, итн. Долг сервисен живот : долг животен век, многу погоден за обработка на разни необични работни места, за пескарење, полирање, завршна обработка, итн. Задоволна дневна употреба : Постојат 90 парчиња шкурка со различни димензии на решетки, кои можат да ги исполнат поголемиот дел од вашата дневна употреба2. Висока ефикасност : Користење на силиконски карбид, електропланирање, добра цврстина, добар ефект на полирање, висока ефикасност, користете високо квалитетни природни абразиви3. Влажна и сува употреба : Овој сет на шкурка може да се користи и за суви и за влажни цели, и нема да се распадне, солза или чип за време на употреба4.

Item Type: Wet Dry Sand Paper
Material: Silicon Carbide
Model: 400 600 800 1000 1200 1500 2000 2500 3000
Quantity: 90Pcs
Use Scenarios: Sanding, polishing, finishing, grinding, can be used for wood, metal, plastic, glass, painting, leather, porcelain, wall, furniture, automobiles, jewelry, stone, wood carving, arts, crafts, woodworking, painting, automobile polishing, wood turning finishing, headlight renovation, etc.
Package List:
90 x Sandpaper :
Note:
Choose the right model when polishing :

Избор на купувачи

Mens Sports Fitness Тенок двострана четкана долга ракав во боја на бои за машки модни дуксери и џемпери Неодамнешно
Mens Sports Fitness Тенок двострана четкана долга ракав во боја на бои за машки модни дуксери и џемпери

100% двострана четкана кадиф Затворање на кука и очи Тип со средна тежина на екипажот непречен активна џо�

DEN 3.33
X-DREE 2pcs 8mm dia дупчалка За дупчење дрво 4mmx10mm Countersink Butt 3.1 Долго (2pcs 8mm Dia Shank Carpinterya 4mmx10mm Avellanador Broca Неодамнешно
X-DREE 2pcs 8mm dia дупчалка За дупчење дрво 4mmx10mm Countersink Butt 3.1 Долго (2pcs 8mm Dia Shank Carpinterya 4mmx10mm Avellanador Broca

Име на производ : Дупчалка За Мијалник; Се Користи за : Дограма;Материјал : ХСС Дијаметар на дупката за ду�

DEN 2.33
СУПЦИЈА Еднорог Буба Про случајот за iPad Air 3 и iPad Pro 10.5 '', Тешка должност со вграден заштитник на екранот со целосен заштитен случај Неодамнешно
Вежба бит 3Д битови на карбид 3-12мм за ладење спирален пресврт на вежба за дупчење со сина боја за обложување за метал 1 парчиња Неодамнешно
Okemeeo Wallид монтирање за Netgear Nighthawk Mesh WiFi 6 - држач за и мрежни WiFi 6 Сателитско зголемување на покриеноста за Nighthawk MK64, Неодамнешно
Okemeeo Wallид монтирање за Netgear Nighthawk Mesh WiFi 6 - држач за и мрежни WiFi 6 Сателитско зголемување на покриеноста за Nighthawk MK64,

【Совршена компатибилност за MK64, MK63 S, MK63 и MK62】 специјално дизајнирани за мрежни мрежи Wi Fi 6 изгледа како �

DEN 2.67
Женски маици, слатки печатење на зајаци жени обични кошули плус големина секси врвни основни жени жени летни блузи Неодамнешно
Женски маици, слатки печатење на зајаци жени обични кошули плус големина секси врвни основни жени жени летни блузи

★ 【За ткаенината】 ★ Многу мека и утеха за носење Стандардна испорака : 714 дена Во рок од 24 часа испорака

DEN 256.00
Stren-flex eet2-901-4 тип 4 тип 4 тешки најлонски искривени веб и очи за очи, 2 ply, 3200 фунти вертикално оптоварување капацитет, 4 Неодамнешно
Stren-flex eet2-901-4 тип 4 тип 4 тешки најлонски искривени веб и очи за очи, 2 ply, 3200 фунти вертикално оптоварување капацитет, 4

Слатката со сите намени, со низок профил Направено од најлон Вертикална, конфигурација на чакер или кор�

DEN 3.33
Angoily 200pcs решетката гума за висина за закачалка за закачалка за ракави, за завртки за безбедност Организатор за безбедност, жица, Неодамнешно
Gwdj чадор штанд, креативен континентален метал чадор штанд/хотелско лоби домаќинство личност чадор за складирање/голем капацитет Неодамнешно
Графија за чувства на CHECAN, Управување со визуелно однесување на аутизам, материјали за наставници во предучилишна возраст, најважни Неодамнешно
Томантерија 6 Бои Симпатична Мини Печурка Форма Десктоп Тастатура Агол Правосмукалка Чистач Нови Неодамнешно
Томантерија 6 Бои Симпатична Мини Печурка Форма Десктоп Тастатура Агол Правосмукалка Чистач Нови

Изработени од висок квалитет на годишно ниво материјал, еколошки, цврст и издржлив за употреба Нашиот ч�

DEN 1233.60
RK73B2ATTD272J - Фиксни 2 -пини SMD 73B2ATTD272 Неодамнешно
RK73B2ATTD272J - Фиксни 2 -пини SMD 73B2ATTD272

Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип Фиксиран отпорник на тенок филм SMD...

DEN 1.00
Современа Порта Фортуна Неодамнешно
Современа Порта Фортуна

Димензии (H X W X D) : 8,5 x 8,7 x 3,7 инчи (21,5 x 22 x Број на џебови : 6 (2 надворешно, 4 ентериер) Тежина : 12,2 мл (360...

DEN 767.04
Titex Tools - A3382xpl -4.1 - вежба за хранење со течноста, K30F, цврст карбид Неодамнешно
Titex Tools - A3382xpl -4.1 - вежба за хранење со течноста, K30F, цврст карбид

Овие битови за вежбање доаѓаат во големини изразени во милиметри Овие битови за вежбање доаѓаат во голе

DEN 2.33
Warhammer 40K Adeptus Mechanicus, налепница за декларирање на Warhammer - налепница графичка - авто, wallид, лаптоп, ќелија, налепница Неодамнешно
Warhammer 40K Adeptus Mechanicus, налепница за декларирање на Warhammer - налепница графичка - авто, wallид, лаптоп, ќелија, налепница

Висококвалитетна ставка Направена од високо квалитетен водоотпорен материјал Водоотпорен, без бледне

DEN 68.16
Спектроби: Потекло - Нинтендо Wii Неодамнешно
Спектроби: Потекло - Нинтендо Wii

Спектроби : Потекло Нинтендо Wii Спектроби : Потекло Нинтендо Wii Спектроби : Потеклото ја носи успешната �

DEN 1.67
Јасен предводена од пламен светло 6 парчиња со батерии од 12АА далечински реалистично реалистично танцување табела за табела Неодамнешно
Најк наследство ранец, ноќна/ноќна сенка/бела, разни Неодамнешно
Најк наследство ранец, ноќна/ноќна сенка/бела, разни

Густо ткаен полиестер обезбедува поддршка со голема тежина Главниот оддел со ZIP обезбедува простор за в

DEN 856.00
M16 метална табла за прекинувач на таблата за монтирање на моментот на црвена крената глава Неодамнешно
M16 метална табла за прекинувач на таблата за монтирање на моментот на црвена крената глава

Моментен тип, контакт со вклучување / исклучување на SPST, терминали со 2 завртки Овој прекинувач за копче �

DEN 1532.80
Машка машка маичка на Светскиот куп во ФИФА, основно класичен дрес на кратки ракави Неодамнешно
Машка машка маичка на Светскиот куп во ФИФА, основно класичен дрес на кратки ракави

100% полиестер Официјално лиценциран производ на Светскиот куп на ФИФА Вратот на екипажот Пренесување на

DEN 0.33
Doitool Travel Bidet Travel Bidet Bidet Не'рѓосувачки челик Преносни садови за урина: 2 парчиња мажи со ситни уринарни машки преносни Неодамнешно
Didiseaon 2pcs Ноќта на вештерките вештерки метли космеј за мет -вештерки маски Неодамнешно
Didiseaon 2pcs Ноќта на вештерките вештерки метли космеј за мет -вештерки маски

Пластика и мрежа Метла за вештерки е мазна и лесна, одвојлива, составена од два дела, можете флексибилно

DEN 1.67
3М 9740 акрилна двојна обложена леплива лента, дебелина од 3,5 мил, ширина со должина од 55м x 48мм, чиста Неодамнешно
3М 9740 акрилна двојна обложена леплива лента, дебелина од 3,5 мил, ширина со должина од 55м x 48мм, чиста

Единица за продажба : Roll Материјал за поддршка : полиестер Леплив материјал : акрилик Единица за продажб�

DEN 231.04
1PCS MR-J2M-10DU-PS MRJ2M10DUPS Ново Неодамнешно
1PCS MR-J2M-10DU-PS MRJ2M10DUPS Ново

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

DEN 5431.52
Рамен Мијалник, Одговара На Големината На Завртките М6 Челик, Цинк Обложена Завршница, 25 ПК Неодамнешно
Рамен Мијалник, Одговара На Големината На Завртките М6 Челик, Цинк Обложена Завршница, 25 ПК

● Ставка : Рамен Мијалник ● Толеранција на дебелина : 1,6 мм ● Основен Материјал За Миење : Челик...

DEN 323.52
Наутички пирати Организатор Организатор канцеларија Микрофибер кожна биро за деловни кутии за практично складирање за клучеви Неодамнешно
Еко душа компостибилни сламки [500 брои] [8.25 ] Еко-пријателски биоразградливи одржливи сламки за еднократна употреба, Неодамнешно
Еко душа компостибилни сламки [500 брои] [8.25 ] Еко-пријателски биоразградливи одржливи сламки за еднократна употреба,

✔ 100% компостибилни сламки Нашите биоразградливи сламки се направени целосно од компостибилни и биора�

DEN 1.00
Гроздобер дрвен знак за дома, кујна, дневна соба, голем wallиден знак фарма куќа wallидна wallидна уметност, хонорарен знак со изреки- Неодамнешно
Ја Сакам Албанија Компактен Острилка За Моливи Неодамнешно
Ја Сакам Албанија Компактен Острилка За Моливи

42мм дијаметар од 20мм длабоко Острилка за моливи со една дупка Куќиштето собира струготини Извртливиот �

DEN 1.67
Merry Krampus далечински управувач за држач за пенкало PU кожа далечински кади декоративно деловно складирање на организатор на контејнер Неодамнешно
Toyandonona Animal Toys Transucter Cagns StringString торби 15 парчиња патувања преносни чевли за складирање торби организатор за Неодамнешно
Toyandonona Animal Toys Transucter Cagns StringString торби 15 парчиња патувања преносни чевли за складирање торби организатор за

Користете како торба за складирање за сите видови на мали работи во бањата, кујната и домот Лесно и лесн�

DEN 1.33
Скокачи на Хоплоси за жени буги страшна странична шуплива широка нозе комбинезони летни ракави за шпагети каиш за печатење каросерија за Неодамнешно
Fender Mustang LT25 засилувач за гитара Неодамнешно
Fender Mustang LT25 засилувач за гитара

Комбо засилувач од 25 вати Сингл 8 ”Фендер специјален дизајн за гитара за гитара Едноставен кориснички и

DEN 3.33
ПВЦ -летни фустани за жени 2023 3/4 ракав памучен постелнина, цврста боја долга проток фустан вратоврска предна половината фустан Неодамнешно
Гци Посилни Од Дизајнот Г-16 1.75 Стеги За Прицврстување На Завртки За Внатрешни Капаци На Планината Тоно Неодамнешно
Гци Посилни Од Дизајнот Г-16 1.75 Стеги За Прицврстување На Завртки За Внатрешни Капаци На Планината Тоно

Измерете ги димензиите потребни за Капакот на Вашиот Тоне пред да го купите Димензии на стегачот : а = 1 / 4

DEN 0.33
Замена на ламбата со куќиште за Epson Powerlite Home Cinema 2000 со сијалица во Ушио внатре Неодамнешно
Замена на ламбата со куќиште за Epson Powerlite Home Cinema 2000 со сијалица во Ушио внатре

Применлив проектор и алтернативен број на дел од ламбата : EBS03, EBS120, EBS17, EBS18, EBS200, EBW03, EBW120, EBW18, EBW22, EBW28, EBX03, EB

DEN 1408.00
Прикажи го куќиштето за 1/18 скала за автомобили со AutoArt 90003/90001 Неодамнешно
Прикажи го куќиштето за 1/18 скала за автомобили со AutoArt 90003/90001

Сосема нова кутија Исчистете го капакот на акрилниот дисплеј Дизајнот овозможува да се решат повеќе сл�

DEN 479.84
Gcgoods Cover Indoor Canderater, капакот на прозорецот со двојни ленти фиксирани, беж Неодамнешно
Gcgoods Cover Indoor Canderater, капакот на прозорецот со двојни ленти фиксирани, беж

1 x капакот на затворен AC 1 x прилагодлив влечење Достапно во 3 големини за да одговара на повеќето стандар

DEN 207.84