Бизнис проектор Оптома XGA

Бизнис проектор Оптома XGA

DEN 1.00

Неодамнешно

Достапно на барање

Bright XGA Projector - 3500 ANSI Lumens Флексибилност на инсталацијата - 1,3x зум. Крајна контрола - целосна поддршка за командите Crestron, Extron, AMX, PJ -Link и Telnet LAN. Лесна поврзаност - 2x HDMI, MHL, VGA, USB моќност, 16 W звучник. Модел на проектор за податоци Optoma Data X355. Модел на проектор за податоци Optoma Data X355. Направете ги вашите презентации да се сметаат без оглед на нивото на амбиентална светлина користејќи го деловниот проектор Optoma X355 XGA. Наменет за образование и деловни околини, овој моќен проектор е совршен за инсталација со широк опсег на зумирање, мрежни и контролни карактеристики. Исто така, има долг живот на ламби и одлики за заштеда на енергија за да ви обезбеди ниска вкупна цена на сопственост.

Избор на купувачи

ViewSonic LS831WU 4500 Lumens Wuxga Ultra Short Folk Projector со HV Keystoning, 4 прилагодување на аголот и за поставки за бизнис Неодамнешно
ViewSonic LS831WU 4500 Lumens Wuxga Ultra Short Folk Projector со HV Keystoning, 4 прилагодување на аголот и за поставки за бизнис

Разновиден проектор : Висока осветленост 4500 Lumens Wuxga ласерски проектор со 0,25 ултра кратко фрлање и напред

DEN 1.00
GPPZM на отворено кампување со мало мини преносен домашен проектор за мобилен телефон за конекција во студентски артефакт Неодамнешно
FHD 1080P мини проектор, преносен видео -филмски проектор компатибилен со HDMI, USB, U диск, поставено врвно поле, ДВД, компјутерски Неодамнешно
FHD 1080P мини проектор, преносен видео -филмски проектор компатибилен со HDMI, USB, U диск, поставено врвно поле, ДВД, компјутерски

HD 1080 P : Mini проекторот поддржува репродукција на HD 1080p, со HD леќи, чиста слика, може да се користи со доверб�

DEN 854.40
ZLXDP P500 Mini Projector за преносен домашен театар за паметни телефони Комплетен поддржан 1080p филм Beamer за домашна забава Неодамнешно
ZLXDP P500 Mini Projector за преносен домашен театар за паметни телефони Комплетен поддржан 1080p филм Beamer за домашна забава

За оптимално искуство за гледање, препорачуваме најдобрата големина на екранот за проекција да биде 40100

DEN 0.67
Проектор за филтрирање на воздухот Компатибилен со Epson Home Cinema 2100 2150 2200 2250 PowerLite 1288 2042 2142W 2247U 970 982W Неодамнешно
Проектор за филтрирање на воздухот Компатибилен со Epson Home Cinema 2100 2150 2200 2250 PowerLite 1288 2042 2142W 2247U 970 982W

Заменски проектор за воздушен филтер за EPSON : ELPAF54 / V13 H134 A54 ELPAF55 / V13 H134 A55 (Овие два модела се универзални, �

DEN 575.84
KJHD M5 M5W M5S M5SW Full HD 1080P Проектор 4K 6500 Bluetooth CompatiblesB со подарок Неодамнешно
KJHD M5 M5W M5S M5SW Full HD 1080P Проектор 4K 6500 Bluetooth CompatiblesB со подарок

1920x1080 пиксели HD резолуција (само за M5 S / M5 SW / M5 S+H96 MAX) Поддржува декодирање на 4 K (само за M5 SW / M5 S+H96 MAX), ја

DEN 3199.84
Проектор за домашно кино-ласерски телевизор 4K UHD, ултра кратко фрлање, вграден звучник Харман Кардон, HDR10, паметен Android систем Неодамнешно
Оригинален OEM DMD DLP чип за Panasonic PT-RW930LBU 60 дена гаранција Неодамнешно
Оригинален OEM DMD DLP чип за Panasonic PT-RW930LBU 60 дена гаранција

Брза и бесплатна испорака од магацинот Волтареа Мајами Висок квалитет DLP чип за Panasonic PTRW930 LBU проектор...

DEN 1564.80
Liujun S350 Mini DLP Projector Smart TV Android 9.0 Pico Protable 1080p Надворешно 4K кино за паметен телефон Неодамнешно
Liujun S350 Mini DLP Projector Smart TV Android 9.0 Pico Protable 1080p Надворешно 4K кино за паметен телефон

1080p мини проектор компатибилен со 4 K искуство целосно во зачудувачки детали Вграден звучник...

DEN 2.00
WiFi Bluetooth Projector со 12 -инчен лесен статив за статив, со 100 -инчен екран на проектор, Wewatch 8500L преносен филмски Неодамнешно
WiFi Bluetooth Projector со 12 -инчен лесен статив за статив, со 100 -инчен екран на проектор, Wewatch 8500L преносен филмски

【Поддржана резолуција со целосна HD 1080p и 260 "Голема големина на проекцијата】 Projector Projector Projects Поддржува 1

DEN 3.33
Епсон Powerlite 825+ мултимедијален проектор Неодамнешно
Епсон Powerlite 825+ мултимедијален проектор

3 LCD технологија за квалитет и боја што е над неверојатна Енергетска ефикасна еТорл ламба, исклучиво од �

DEN 2800.00
ViewSonic LS921WU 6000 Lumens Wuxga Short Folk Laser Projector за 200 инчен екран, двоен HDMI, 4K HDR HLG поддршка, 1,1x оптички зум за Неодамнешно
ViewSonic LS921WU 6000 Lumens Wuxga Short Folk Laser Projector за 200 инчен екран, двоен HDMI, 4K HDR HLG поддршка, 1,1x оптички зум за

Разновиден проектор : Висока осветленост 6000 Lumens Wuxga кратко фрлање ласерски проектор со напредни визуелн

DEN 3.33
GPPZM Full 1080p Projector 4K 5000 Lumens Cinema Proyector Beamer Компатибилен USB AV со подарок Неодамнешно
GPPZM Full 1080p Projector 4K 5000 Lumens Cinema Proyector Beamer Компатибилен USB AV со подарок

Систем на слика : ЛЦД Домашна резолуција : 1920 * 1080 ЛЕР осветленост : 5500 лумени Сооднос на контраст : 3000 : 1...

DEN 1156.80
Фан на 3Д холограм, LED холограм проектор, 22inch 672p 3D холограм Проектор за рекламирање, рекламна машина со 4 лисја 672 LED Неодамнешно
Фан на 3Д холограм, LED холограм проектор, 22inch 672p 3D холограм Проектор за рекламирање, рекламна машина со 4 лисја 672 LED

Висока резолуција : 3Д холографската рекламна машина обезбедува резолуција 1600x672p, која јасно може да ја �

DEN 0.67
HGVVNM P52 LED Projector 1280 * 720 Преносен домашен театар 3600 Lumen Android Video Beamer HD 1080p Поддршка Bluetooth звучник Неодамнешно
HGVVNM P52 LED Projector 1280 * 720 Преносен домашен театар 3600 Lumen Android Video Beamer HD 1080p Поддршка Bluetooth звучник

Поголема функција, поголема среќа, мајчин 1080p реална, остра, шарена 200 'голема слика за проекцијасоздадет

DEN 1.67
LIUJUN P52 LED PRONECTOR 1280 * 720 Преносен домашен театар 3600 Lumen Android Video Beamer 1080p Поддршка звучник Неодамнешно
LIUJUN P52 LED PRONECTOR 1280 * 720 Преносен домашен театар 3600 Lumen Android Video Beamer 1080p Поддршка звучник

Поголема функција, поголема среќа, мајчин 1080p реална, остра, шарена 200 'голема слика за проекцијасоздадет

DEN 5408.00
Каркле WiFi Мини Проектор, 7500l Пренослив Видео Филм Проектор За Домашно Кино/Надворешна Употреба, Целосен HD 1080p Проектор, Поддршка Неодамнешно
Nec ext wty mn 4yr Adv Excipg band2 Неодамнешно
Nec ext wty mn 4yr Adv Excipg band2

Квалитетен производ од решенија за прикажување на NEC Квалитетен производ од решенија за прикажување на

DEN 0.67
4K проектор со WiFi за филм на отворено и домашно кино, Asakuki 350 ANSI Mini Proyable Proyector Native 1080p, проектор за игри, компатибилен со Неодамнешно
4K проектор со WiFi за филм на отворено и домашно кино, Asakuki 350 ANSI Mini Proyable Proyector Native 1080p, проектор за игри, компатибилен со

Едноставните HDMI врски ви овозможуваат милиони најнови филмови и телевизиски програми од Prime Video, Netflix, Hulu

DEN 2239.84
Оригинален OEM DMD DLP чип за Mitsubishi WD-73640 60 дена гаранција Неодамнешно
Оригинален OEM DMD DLP чип за Mitsubishi WD-73640 60 дена гаранција

Брза и бесплатна испорака од магацинот Волтареа Мајами Проектор со висок квалитет на DLP за проектор Mitsubi

DEN 1.67
Lhllhl Ini Projector, 320 * 240 пиксели поддржува 1080p USB Mini Beamer Home Media Player Kids Dids Неодамнешно
Lhllhl Ini Projector, 320 * 240 пиксели поддржува 1080p USB Mini Beamer Home Media Player Kids Dids

Технологија за сликање : TFT LCD Контраст : 800 : 1 Физичка резолуција : 320240p Поддршка за максимална резолуција

DEN 3.33
HD Projector, 1080p HD AC од 100 до 240V мини -проектор прилагодлива големина дизајнирана за хотел Неодамнешно
HD Projector, 1080p HD AC од 100 до 240V мини -проектор прилагодлива големина дизајнирана за хотел

Лесно за прилагодување : Големината на проектираната слика може да се прилагоди со движење на проекторо

DEN 3.00
Зголемениот комплет за знаци на прозорецот со упатства Неодамнешно
Зголемениот комплет за знаци на прозорецот со упатства

Потпишете комплет за градење со упатства Направете свој знак со кој било текст Вклучени сите материјал�

DEN 0.33
NEC Sidecreen Screen Screen LCD Projector HDTV - NP -M300WS со бесплатен HDMI кабел Неодамнешно
NEC Sidecreen Screen Screen LCD Projector HDTV - NP -M300WS со бесплатен HDMI кабел

Метод на проекција : Предниот, задниот, таванот Осветленост : 3000 lm Дијагонална големина на сликата : 104 " М�

DEN 0.67
Бизнис извор 39038 Бизнис извор предводен од проектор, сребро Неодамнешно
Бизнис извор 39038 Бизнис извор предводен од проектор, сребро

Компактната големина овозможува лесен транспорт од средба до состанок 1080p Поддршка прикажува видео со �

DEN 2223.84
N/A P20 Mini Portable Pico Smart WiFi без екран LED LED DLP Projector 4K 1080p за паметен телефон за мобилен телефон Неодамнешно
N/A P20 Mini Portable Pico Smart WiFi без екран LED LED DLP Projector 4K 1080p за паметен телефон за мобилен телефон

Забава со голем екран со компен проектор Забава со животна големина со екрани до 381 см / 150 " Комплетно ком

DEN 1006.40
Замена на филтерот за филтрирање на проекторот RANETLIO ET-RFV410 Употреба на филтерот за филтрирање на воздухот за Panasonic PT-VZ585N Неодамнешно
Замена на филтерот за филтрирање на проекторот RANETLIO ET-RFV410 Употреба на филтерот за филтрирање на воздухот за Panasonic PT-VZ585N

Модел на филтер за замена на проекторот за замена : ETRFV410 Овој антидрамафилтер е компатибилен за Panasonic PTVZ5

DEN 1.33
WiFi холографски проектор, AC100‑240V MP4 AVI RMVB JPG Аудио излез Рекламна машина за изложбен центар Неодамнешно
WiFi холографски проектор, AC100‑240V MP4 AVI RMVB JPG Аудио излез Рекламна машина за изложбен центар

Формати на медиуми : Поддржува повеќе формати на медиуми, како што се MP4, AVI, RMVB, JPG, итн, Може директно да по

DEN 387.20
KXDFDC P64 LED Projector Mini Projector за паметен телефон или USB видео -зраци Неодамнешно
KXDFDC P64 LED Projector Mini Projector за паметен телефон или USB видео -зраци

Моќна обработка на слика за перформанси, мазно искуство на 100инчен голем екран Моќните звучни ефекти го

DEN 1324.80
Оригинален OEM DMD DLP чип за LG DS430 60 дена гаранција Неодамнешно
Оригинален OEM DMD DLP чип за LG DS430 60 дена гаранција

Брза и бесплатна испорака од магацинот Волтареа Мајами Висок квалитет на DLP чип за LG DS430 проектор...

DEN 860.80
Филмски проектор Reg 8 w/ работна сијалица и земете ја ролна Неодамнешно
Филмски проектор Reg 8 w/ работна сијалица и земете ја ролна

Model Model 266 A Projector со леќи од 1 инчи f / 4 Model Bell & Howell Autoload Model 266 A со леќи за инселит 1 инчи f / 4 9286 и оригинална бр�

DEN 1.00
Xceihe Dandan Mini Projector Protable 1080p предводена од проекторот Дневно секојдневно кино кино театар затворен за забава Неодамнешно
Xceihe Dandan Mini Projector Protable 1080p предводена од проекторот Дневно секојдневно кино кино театар затворен за забава

Мал и компактен : на 13,2 см x 8,5 см x 4,9 см (0,24 кг), овој проектор со големина на џеб не е многу поголем од вашио

DEN 1423.36
LED вентилатор за прикажување на рекламирање, реален 3D холограм вентилатор Проектор голи око 766 ламби мониста AC 100‑240V со Неодамнешно
LED вентилатор за прикажување на рекламирање, реален 3D холограм вентилатор Проектор голи око 766 ламби мониста AC 100‑240V со

Поддршка за богата содржина : Оваа 3Д холографска рекламна машина поддржува различни формати на медиуми

DEN 3.00
FZZDP D LED Projector 3800 Lumens Поддршка 1080p Преносно кино Proyector Beamer со подарок Неодамнешно
FZZDP D LED Projector 3800 Lumens Поддршка 1080p Преносно кино Proyector Beamer со подарок

Осветленост : 3800 Лумени (Опсег на врвна вредност : 3200 4800 лумени) Резолуција : 1280x720 пиксели физичка резолу�

DEN 11576.32
Оригинален OEM DMD DLP чип за остар PG-F212X-L 60 дена гаранција Неодамнешно
Оригинален OEM DMD DLP чип за остар PG-F212X-L 60 дена гаранција

Брза и бесплатна испорака од магацинот Волтареа Мајами Висок квалитет на DLP чип за остар PGF212 XL проектор �

DEN 755.20
Infocus IN114X Office и Проектор во училницата Неодамнешно
Infocus IN114X Office и Проектор во училницата

Резолуција XGA (1024 x 768) До 3200 лумени; до 10,000 часовна ламба Поврзување : HDMI 1.4; VGA X 2; Композитно видео; SVideo; 3,5 м�

DEN 4784.00
Ceerlux C6 HD Mini Protable LED проектор LCD 800600, HDMI 1200 Lumens, Home Theater Cinema Night Video, Clolor: White Неодамнешно
Ceerlux C6 HD Mini Protable LED проектор LCD 800600, HDMI 1200 Lumens, Home Theater Cinema Night Video, Clolor: White

Ceerlux C6 Mini Projector е идеален за кино во домашно кино, игри, ТВ, филмови во задниот двор Тоа е мала тежина само 2

DEN 740.80