Fanmusic tanchjim tanya 7mm динамички слушалки од 3,5 mm line приклучок hifi ушни ушни ушни ушни

Fanmusic tanchjim tanya 7mm динамички слушалки од 3,5 mm line приклучок hifi ушни ушни ушни ушни

DEN 1.00

Неодамнешно

Достапно на барање

Мала, лесна и исклучителна вкупна тежина помала од 15g за удобна употреба во скоро секоја ситуација Издржлива титаниум-легура на задната врата од кавчна мрежа. Шуплина затворена во анода- алуминиумска школка од алуминиумска алуминиумска алуминиум, со врежано лого. Прецизната изработка Тања усвои интегриран процес на обликување во калапи со користење на прилагодени меки TPE и hardabs, со што се исполнуваат барањата за блиско прилагодување на акустичната празнина, возачот и прстенот за сузбивање на резонанца на месинг, откако ќе помине тест за виткање со голема влијание. Одлична контрола на квалитетот на звукот Задната празнина вклучува прстен за сузбивање на резонанца во месинг што ефикасно ја потиснува резонанцијата, ја подобрува дефиницијата и ја проширува звучната сцена, како и давање побогати детали. Прецизноста на акустичната празнина, прстенот за сузбивање на возачот и резонанцата гарантира контрола на квалитетот на звукот на Тања. Сосема нова акустична архитектура со примена на FEA (анализа на конечни елементи), електронска симулација беше спроведена за структура на шуплината, структура на возачот, текстура на дијафрагма, материјал, калем и магнет. Покриеност со повисока акустична стапка на пренос беше усвоен по повторливи тестови за симулација, што резултира во опуштен, транспарентен звук. Кабелот со висок квалитет Кабелот Кабелот е направен од 4 N без кислород, бакар+керларско вратило и структура на литц, што го прави мека и трајна, како и ефикасно подобрување на тековната ефикасност на пренос. Сите пресврти во кабелот можат лесно да се отстранат со нежно тресење. Микрофон за повици со висока дефиниција со контрола на линијата за повеќето дневни потреби. Мала, лесна и исклучителна вкупна тежина помала од 15g за удобна употреба во скоро секоја ситуација. Издржлива титаниум-легура на задната врата од кавчна мрежа. Шуплина затворена во анода- алуминиумска школка од алуминиумска алуминиумска алуминиум, со врежано лого. Прецизната изработка Тања усвои интегриран процес на обликување во калапи со користење на прилагодени меки TPE и hardabs, со што се исполнуваат барањата за блиско прилагодување на акустичната празнина, возачот и прстенот за сузбивање на резонанца на месинг, откако ќе помине тест за виткање со голема влијание.

Избор на купувачи

Womenените со две парчиња костими за капење Спагети ленти Танкини поставува чипка капчиња танкини за капење за капење со момчиња Неодамнешно
Мини преклопени воени преклопни лопата 7-во-1 мултифункционална градина на отворено со мотика, компас, пила, отвор за шишиња, Неодамнешно
Женски случајни шорцеви за влечење еластична половината лесна активна облека салон со џебни панталони модна облека 2023 година Неодамнешно
Хардвер G.A.S 28 in. Неодамнешно
Хардвер G.A.S 28 in.

Извори за вашата едно парче гаража врата или влечен играчкиP728 Springs се справува со 90150lb врата со 2 извори и

DEN 1280.00
Нов 5PNGD 0B31620 600GB 15K SAS 12G 2,5 HDD | Бесплатна домашна и меѓународна испорака Неодамнешно
Нов 5PNGD 0B31620 600GB 15K SAS 12G 2,5 HDD | Бесплатна домашна и меѓународна испорака

Сосема нов оригинален 5 PNGD 0 B31620 600 GB 15 K SAS 12 G 2,5 "HDD Бесплатни домашни и меѓународни превоз Продавач на САД *

DEN 1414.40
Адаптер за монтирање на монтирање на метеж од статив од 12 см од 12 см со нишка од завртка од 3/8 инчи за монопод на статив за Неодамнешно
Адаптер за монтирање на монтирање на метеж од статив од 12 см од 12 см со нишка од завртка од 3/8 инчи за монопод на статив за

Лесен за инсталирање : Заземјен нож е дизајниран со интерфејс со завртки од 3 / 8инчи Ги одговара на сите с

DEN 2.67
Сиво мезуза стакло куќиште со жолти, црвени и бели дамки, подарок за еврејски домаќинки Неодамнешно
Сиво мезуза стакло куќиште со жолти, црвени и бели дамки, подарок за еврејски домаќинки

Случај во Мезуза, шарени дамки, сиво стакло, рачно изработено Јудаица, еврејско домаќинство, подарок за �

DEN 1.00
Таско Рефрактор Телескоп Неодамнешно
Таско Рефрактор Телескоп

50х 50мм Рефрактор телескоп Планината на телескопот ленд и скај : Алтазимут Фокусна должина : 600мм Прилаго�

DEN 1439.84
Женски Градник, ЏФЛЈУ Дами Спортски Градник За Спиење Без Челичен Прстен Беспрекорни Градници Од Ледена Жица Долна Облека Неодамнешно
Jimfoty Sceen 16x HD DV TFT LCD камера со мала големина и издржлива, дигитална камера, за возење велосипед Неодамнешно
Jimfoty Sceen 16x HD DV TFT LCD камера со мала големина и издржлива, дигитална камера, за возење велосипед

【Мутифункционален рекордер за камери за камери】 Лесен за ракување, 2инчен TFT дисплеј во боја, поддржува

DEN 2.67
DTK 19.5V 4.7A 90W за Sony AC адаптер лаптоп компјутерски полнач за полнач за напојување компјутер за напојување на кабелот Снабдување Неодамнешно
Занаетчиски занает добредојде независност дрвена дрвена независност виси виси ден ден врата дома креативци wallид Американец виси висечки Неодамнешно
2 Парчиња Мусуби Производител Притиснете Мувла Со Мали Ориз Лопатка, Нелепливи Мувла Мусуби Хавајски Мусуби Производител За Домашна Неодамнешно
Кристално срце со кристално срце, загрижени камен, полирани џебни палми за џеб за терапија со анксиозност, цреша од цреша агат Неодамнешно
Uonecn AC/DC звучни уреди Zaxcom Pro DC адаптер за напојување 12V 3A Hirose 4 Pin Машки Неодамнешно
Uonecn AC/DC звучни уреди Zaxcom Pro DC адаптер за напојување 12V 3A Hirose 4 Pin Машки

Секој кабел беше тестиран за да се осигури дека нема краток спој, нема потенцијални проблеми со дефект п

DEN 560.00
Давиту Производство На Електрична енергија-оба17-054 енкодер, кој се користи во добра состојба . 80% изглед, добра работа, 885 Неодамнешно
Давиту Производство На Електрична енергија-оба17-054 енкодер, кој се користи во добра состојба . 80% изглед, добра работа, 885

Број на модел : ОБА17054 Потекло : Континентална Кина Сертификација : НИКОЈ Модел : Оба17054 Единица Тип : Парч�

DEN 3.33
Локаи Силиконски Монистра Нараквица За Чиста Вода Предизвика Добротворни Цели - Силиконски Накит Мода Нараквица Слајдови - На Неодамнешно
2023 Ново сопствено лого за машки хавајски кошули поставува кратки ракави, случајно копче надолу од плажа, цветни кошула и шорцеви Неодамнешно
Г - Дин Пенкало-Писмо Матрици, 12 Пакет, 4 х 7 Инчи, Азбука Матрици, Писмо Матрица, Писмо Азбука Матрица, Матрици, Матрици Матрици Букви Неодамнешно
Картем 13 галски пластичен чекор мек близок капаци за отпадоци од кујната, бронза Неодамнешно
Картем 13 галски пластичен чекор мек близок капаци за отпадоци од кујната, бронза

Функционална и лесна за употреба : Овој голем ѓубре може да има педал за нозе од не'рѓосувачки челик за у�

DEN 404.80
Дами хавајски кошули лето копче надолу, пад на рамената кошула со кратки ракави Хаваи, цветна печатење на празници за празници Неодамнешно
Случај Џеб Маица Бела Мала Неодамнешно
Случај Џеб Маица Бела Мала

Изработени од најквалитетни материјали Изграден за перформанси и издржливост Произведено во Сад...

DEN 2.33
За Дукане 456-6541 Проекторска ламба од Декаин Неодамнешно
За Дукане 456-6541 Проекторска ламба од Декаин

Сите ламби за замена на проекторот од Декаин се изградени со оригинални светилки од производителите на

DEN 1822.24
Спортски Навивач На Кх Флорида Гаторс 11 х20 на отворено Знакот За Најдобри Работи, Бојата На Тимот Неодамнешно
Спортски Навивач На Кх Флорида Гаторс 11 х20 на отворено Знакот За Најдобри Работи, Бојата На Тимот

Мерки 11"х20" Може да се користи внатрешно или надворешно Клучалка за бесење Официјално лиценциран...

DEN 240.00
Јоаи Кристал Еластичен Стп Кожен Ремен Сјаен Кристален Истегнувачки Појас За Половината Широк Појас За Женски Фустан Неодамнешно
Јоаи Кристал Еластичен Стп Кожен Ремен Сјаен Кристален Истегнувачки Појас За Половината Широк Појас За Женски Фустан

стп кожа Затворање на бравата Сува Крпа Чиста Материјал : еластичниот кожен ремен Од Кристал е изработе�

DEN 222.24
Викиншка Вежба И Алатка 1181018 Тип 210 118 Степен Светла Хсс Заострена Должина Дупчалка Неодамнешно
Викиншка Вежба И Алатка 1181018 Тип 210 118 Степен Светла Хсс Заострена Должина Дупчалка

Висока Брзина Челик Конус Должина 118 Степен Точка Светла Завршница преку 3 / 4инчен дијаметри Точка Од 118 �

DEN 2243.20
Tfcocft куки за виси, wallидни куки, лепливи куки, лепила куки за виси, шема на градот Ајфел кула Неодамнешно
Tfcocft куки за виси, wallидни куки, лепливи куки, лепила куки за виси, шема на градот Ајфел кула

✅ ✅идни куки Големина : 22x10 cm / 8 ✅ Куки за висечки материјал : фиберборд, железо ✅ Карактеристики на само

DEN 1496.00
Ирска зелена маичка Туника за жени фустани случајни совпаѓање на двојните кошули на Св. Неодамнешно
Ирска зелена маичка Туника за жени фустани случајни совпаѓање на двојните кошули на Св.

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Костуми за продолжени резервоар н�

DEN 2.00