SMSEACE 4 WATE COIROUIT CORCUIT BOX IP66, дистрибутивна кутија со DIN Rail и автобуски шипки, компјутерски чист капак, за полнење на места за полнење и прекинувач на wallидовите во затворе?

SMSEACE 4 WATE COIROUIT CORCUIT BOX IP66, дистрибутивна кутија со DIN Rail и автобуски шипки, компјутерски чист капак, за полнење

DEN 1.67

Неодамнешно

Достапно на барање

Кутија за прекинувачи на кола (водоотпорна оценка : IP66) Дистрибуција кутија со шини и автобуски шипки, компјутерски чист капак, за полнење на места за полнење и прекинувач на wallидното коло. Изработено е од компјутерски материјал со голема јачина и отпорност на висока температура. Водоотпорна оценка : IP66 , ABS водоотпорна кутија, лесна за 'рѓа. Функција : Заштитете ги прекинувачите на кола, прекинувачите за воздух и друга опрема за оштетување на дождот. Водоотпорна машина за миење садови : Водоотпорна машина за миење садови може да се стави во дупката за завртки за ефикасно спречување на водата да влезе во кутијата. Производот може дополнително да се заклучи за да се задоволат различни потреби. 4 Way —— 2 PCS— M25 x 1,5мм. 6 Way —— 2pcs - M32 x 1,5мм. 9 Way —— 2 PCS— M22 x 1,5мм + 2pcs - M32 x 1,5мм. 2 Way —— 2pcs— M22 x 1,5мм + 3pcs - M32 x 1,5мм. 5 Way —— 2pcs— M22 x 1,5мм + 4pcs - M32 x 1,5мм. 8 Way —— 2pcs— M22 x 1,5 mm + 4pcs - m32 x 1,5мм. Име на производот : Кутија за прекинувачи на кола (4 пат). Направено од компјутерски материјал, голема јачина и отпорност на висока температура. Димензии : 125мм x 190мм х 100мм; Терминал со двојна реда со 5 дупки, може да инсталира два терминали со двоен ред; Вклучени се шини со железни водичи. Корицата на полето за дистрибуција го усвојува методот на отворање и затворање на типот на притисок; Дупките за нокаути се резервирани, а корисникот може слободно да избере. Водоотпорна оценка : IP66, водоотпорни дихтунзи може да се стават во дупките за завртки за да се спречи поефикасно да влегува во кутијата.

Избор на купувачи

3 Приклучок За Светлосен Приклучок За Приклучок, Е26 Надворешно Светло Со Штекер, Е27 Сијалица до 2/3 Излезен Приклучок Сплитер Конвертор За Неодамнешно
ОЕМ го надгради Гудман Јанитрол Амана 1/4 КС 230V Фан мотор на вентилатор B13400247 Неодамнешно
ОЕМ го надгради Гудман Јанитрол Амана 1/4 КС 230V Фан мотор на вентилатор B13400247

Сосема нов OEM надграден мотор на вентилатор на кондензаторот 1 / 4 КС, 208230 Волт Кодот за боја на жици OEM го о

DEN 1860.80
HOMOYOYO 10PCS Тест Сонда сонда на автомобили Мерачи на автомобили Дигитален мултиметар осцилоскоп мултиметарски игли за мултиметар Неодамнешно
Wodsolo Nema 6-50p до NEMA 14-50R EV адаптер за полнач, приклучок за заварувач со тешки со рачка, кабел за полнач Tesla за ниво 2,6/3 Неодамнешно
Wodsolo Nema 6-50p до NEMA 14-50R EV адаптер за полнач, приклучок за заварувач со тешки со рачка, кабел за полнач Tesla за ниво 2,6/3

Приклучок : NEMA 650p Рецепт : NEMA 1450 R Максимална струја : 32 засилувачи Максимална моќност за полнење : 7,68 k W Ма�

DEN 415.84
SJSW 2p Главен Прекинувач HL30 Изолирачки Прекинувач За Домаќинство Функција Исклучувач Изолатор 32A 63A 100A Неодамнешно
SJSW 2p Главен Прекинувач HL30 Изолирачки Прекинувач За Домаќинство Функција Исклучувач Изолатор 32A 63A 100A

Име На Производот : Прекинувач За Истекување Струја : 32А, 40А, 63А, 80А, 100А Напон : AC220 V / 230 V Полјаци : 2 P (1 P+N) Чу�

DEN 3.00
Мерач на дигитален прицврстувач на Anncus ZOYI ZT-5BQ Неодамнешно
Мерач на дигитален прицврстувач на Anncus ZOYI ZT-5BQ

Состојба : Ново Тип : Логика ИЦС Број на модел : Мултиметар ZOYI ZT5 BQ Апликација : компјутер Состојба : Ново Т�

DEN 705.12
Сатко 92-401 француски До Канделабра Е14-Е12 Редуктор, 120в, 75 Вати, Овој Редуктор Овозможува Употреба На Е12 Светилки Во Е14 Европски Неодамнешно
Mersen GFN Time-Delay Midget Fuse, 32Vac, 10ka AC, 30 Ampere, 13/32 Дијаметар x 1-1/2 Должина Неодамнешно
Mersen GFN Time-Delay Midget Fuse, 32Vac, 10ka AC, 30 Ampere, 13/32 Дијаметар x 1-1/2 Должина

Индикаторот за PIN обезбедува визуелна индикација за прекинувачот со отворен осигурувач или активира за

DEN 69.44
Ах Осветлување Надградба Комплет Преграда Рефлектор Трим, 4 Инчен Затемнети LED 5cct Downlight Вдлабнати Осветлување, 9 Вати, 700 Лумени, Неодамнешно
Плоштад D I-Линија MEC836LI 800a LI Прекинувач w/ 800 Засилувач Приклучете МЕ 480/600V 3P Неодамнешно
Плоштад D I-Линија MEC836LI 800a LI Прекинувач w/ 800 Засилувач Приклучете МЕ 480/600V 3P

800 Засилувач 480 / 600 ВАКЦИНА Плоштад ДиЛинија Мачка Бр Mec836li Солидна Држава Патување Прекинувач 800 Засилув�

DEN 3.00
Синхрон конектор Twidec/7mm Синхрон мотор AC100 ~ 127V 50/60Hz Синхрон мотор 4W CW/CCW Електричен мотор 5-6rpm/min + Hexagon вратило Неодамнешно
Синхрон конектор Twidec/7mm Синхрон мотор AC100 ~ 127V 50/60Hz Синхрон мотор 4W CW/CCW Електричен мотор 5-6rpm/min + Hexagon вратило

Пакетот вклучува : 1 x Синхрон мотор+1 x месинг материјал шестоаголен мотор на вратило Флексибилен спој за

DEN 154.56
Miyole 2 ПАКЕТ НАДВОРЕШНО LED Вдлабнато Светло - 12w Херметички Алуминиумско Осветлување, 3000k Топло Бело, CRI 90+, 900LM COB Вдлабнато Таванско Неодамнешно
Zudksuy 120W 40K 110V AC мотор Контрола на брзината на моторот Контролер на моторот Стенд на жичен прилагодлив променлива брзина на менувачот Неодамнешно
Светла за приклучување тајмер на отворено, самракот на електричниот тајмер за зори со далечински, водоотпорен 3 заземјни електрични Неодамнешно
Осигурувач на стаклена цевка со автобус AGC-50 Неодамнешно
Осигурувач на стаклена цевка со автобус AGC-50

Bussmann Glass Tube го спојува типот AGC50 Осигурувач на стакло AGC 1 / 4 x 11 / 4 50 засилувач Осигурувач на стакло AGC 1 / 4 x

DEN 240.80
UXZDX CUJUX LCD дигитален мултиметар AC DC 750V 1000V Дигитална мини мултиметарска сонда за волтметар Амметар Ом тестер метар Неодамнешно
Плоштад Д Лал36400в1052 Прекинувач 400А Неодамнешно
Плоштад Д Лал36400в1052 Прекинувач 400А

PN : LAL36400 V1052 400 Засилувач 40°C Прекинувачки Рејтинг RMS Симетрични Засилувачи UL & NEMA 60 HZ Волти / Засилувачи 240 /

DEN 2.00
Езон 1п 2П Мкб 27мм Минатурен Прекинувач 1а-80А/100А/125а 6000ка Кршење Капацитет Неодамнешно
Езон 1п 2П Мкб 27мм Минатурен Прекинувач 1а-80А/100А/125а 6000ка Кршење Капацитет

Ова е одличен прекинувач што се користи за заштита на нисконапонски ЕДНОНАСОЧЕН електричен систем од о�

DEN 2.00
Fluke IRR1 мерач на соларна зрачење Неодамнешно Продажбата
Fluke IRR1 мерач на соларна зрачење

Направете ги критичните мерења потребни за инсталирање, тестирање, одржување и известување за соларни �

DEN 5712.00
Лидер минималистички дизајн мат финиш Осветлен двоен прекинувач, комбинирано рамка за декоратор со декоратор со светло на локатор, Неодамнешно
Дтс Нов Еднонасочен Прекинувач 100 Засилувач Водоотпорен Површински Монтирање Со Рачно Ресетирање – Заштита Од Пренапони За Морски, Неодамнешно
Otdorpatio 2 пакувања кутија за спојување IP65 водоотпорен ABS пластичен електричен проект кутии за напојување, кутии за проекти Неодамнешно
Otdorpatio 2 пакувања кутија за спојување IP65 водоотпорен ABS пластичен електричен проект кутии за напојување, кутии за проекти

【Големина】 Надворешна големина на проектната кутија : 32 "(83 x 81 x 56 mm); внатрешна големина на проектот кут�

DEN 0.33
ПЛОШТАД Д FL36060 ПРЕКИНУВАЧ 3 ПОЛ 600VNEW НЕМА КУТИЈА Неодамнешно
ПЛОШТАД Д FL36060 ПРЕКИНУВАЧ 3 ПОЛ 600VNEW НЕМА КУТИЈА

FHL36060 ОБЛИКУВАНО КУЌИШТЕ, ТЕРМИЧКИ МАГНЕТСКИ ТИП; 4,5 ИНЧИ W X 4,13 ИНЧИ D X 6 ИНЧИ H ГОЛЕМИНА; 600 V МАКС НАИЗМЕНИЧ�

DEN 2.67
10 стапки на отворено продолжено кабел - 12/3 мерач SJTW 3 Prong Cable заземјен приклучок Тешка должност UL Наведен временски отпорен Неодамнешно
10 стапки на отворено продолжено кабел - 12/3 мерач SJTW 3 Prong Cable заземјен приклучок Тешка должност UL Наведен временски отпорен

⭐ 【【10ft продолжено кабел Отпорен на временски услови, и термопластичната изолација го прават кабелот п

DEN 319.84
YWBL - WH Минијатурни Прекинувач 1 Пол 230VAC DZ47-63 Минијатурни Прекинувач Прекинувач Прекинувач 32a/40A/50A/63A Кршење Способност 6, Прекинувач Неодамнешно
Хенги НЕМА10-30П до 10-30Р Продолжен Кабел, Продолжен Кабел За Фен 3, Адаптер За Кабел За Генератор STW 10guage, Кабел ЗА Напојување Неодамнешно
UOEIDOSB Дигитално пенкало мултиметар 6000 брои NCV Мулти -тестер Мерење на континуитет на отпорност на напон DC/AC Нулта/Тест за жива жица Неодамнешно
Конектикат Електричен UBITBA240 40 AMP Нов предизвикувач MH240 Type A замена, два прекинувач за колото за клип Неодамнешно Продажбата
Конектикат Електричен UBITBA240 40 AMP Нов предизвикувач MH240 Type A замена, два прекинувач за колото за клип

Заменски предизвикувач MH240 Type A Type A Breaker произведен нов од Конектикат Електрик За употреба во панели за п

DEN 1091.68
Quul Mini Digital Click Meters AC/DC напон AC струја 600V мултиметарска капацитивност Електричен мегер тестер Неодамнешно
Quul Mini Digital Click Meters AC/DC напон AC струја 600V мултиметарска капацитивност Електричен мегер тестер

Име на производот : Затегнување на амметри Напон : 600 V, ± 1,0% Напон на наизменична струја : 450 V, ± 1,2%...

DEN 3112.96
ELEGRP USB-места за садови, 3-порта USB C wallиден излез, 30W 6.0A USB електричен излез, 15 засилувач отпорен на засилувач со Неодамнешно
ELEGRP USB-места за садови, 3-порта USB C wallиден излез, 30W 6.0A USB електричен излез, 15 засилувач отпорен на засилувач со

✅ 【Единствени 3 USB порти】 Надградени 3 USB порти за максимална употреба за семејството Додадено е реверз�

DEN 319.84