Audiocodes - M1KB Mediant 1000B VoIP портал - 2 x RJ -45 - Gigabit Ethernet - 14 x слотови за експанзија - 1U High

Audiocodes - M1KB Mediant 1000B VoIP портал - 2 x RJ -45 - Gigabit Ethernet - 14 x слотови за експанзија - 1U High

DEN 2.33

Неодамнешно

Достапно на барање

Новата шасија Mediant 1000 B, заснована на актуелната шасија Mediant 1000 е дизајнирана за поддршка Новата шасија Mediant 1000 B, заснована на актуелната шасија Mediant 1000 е дизајнирана за поддршка. Новата шасија Mediant 1000 B, заснована врз актуелната шасија Mediant 1000 е дизајнирана да ја поддржи напредната картичка за мезанинска картичка (AMC) или Advanced MC форма-фактори модули. На задниот панел обезбедува осум слотови за AMC (за куќишта со единечни и средни AMC). Mediant 1000 B поддржува и функционалности за рутирање на податоци Vo IP Gateway и MSBG, со хостирање или модул CMX или CRMX, соодветно. Mediant 1000 B исто така обезбедува поддршка за редовните модули на Mediant 1000 Телефонија (т. FXS, FXO и дигитален PSTN). Шасијата Mediant 1000 B поддржува (по избор) најновата платформа за сервер OSN - OSN3. OSN3 обезбедува модули засновани на AMC, кои нудат процесори со високи перформанси насочени кон апликации кои бараат процесори со високи перформанси. OSN3 може да се обезбеди и со двојни дискови со тврд диск SATA (HDD). Тип на производ : VOIP портал Тип на производи : Vo IP портал Производител Дел Број : M1 KB Форм Фактор : Фактор на формат на формата : Решетка Производител : Audiocodes Limited Model Model : 1000 B Име на производот : Mediant 1000 B Vo IP Gateway Production Line : Mediant Brand Name : Audiocodes Име на бренд : Аудиокоди Мрежа Стандард : 10/ 100/1000 Base-T Безжичен LAN : Без технологија на Етернет : Гигабит Етернет Број на мрежа (RJ-45) Порти : 2 Производ Семејство : Медијантен превозник Поддржан : Поддржан за превозник на е-носивори : Т-Кариер Порт (RJ-45) Поддржано : Не е вишок напојување со напојување : Да Стандард на мрежата : 10/100/1000 Base-T еколошки : Да, сертификација на животната средина : Кина ROHS Сертификација на животната средина : ROHS Сертификација на животната средина : Компатибилна решетка на WEEE : 1 U Wireless LAN : Без технологија на Етернет : Гигабит Етернет Број на вкупни слотови за експанзија : 14 Број на мрежа (RJ-45) Порти : 2 Поддржан на превозникот : Поддржан за носач на е-носач : Т-носач POE (RJ-45) Порта : Не е поддржано не е издвоено за напојување : Поддржано за напојување : Да.

Избор на купувачи

Организатор на кабел за куки и складирање на куки за хемотони 30 парчиња за кабелски организатори на кабелски кабел за патувања Неодамнешно
Guerotkr 4 компјутери, рачки на кабинетот на правоаголник, копчињата за кабинети, копчињата за облекување, рачки за ормани и Неодамнешно
Guerotkr 4 компјутери, рачки на кабинетот на правоаголник, копчињата за кабинети, копчињата за облекување, рачки за ормани и

❥ Кабинетот се справува со материјал : АБС, стакло Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на

DEN 1521.60
Комплет За Дезодорирање На Корпата за Отпадоци Shurex Стап-На Елиминатор На Мирис На Активен Јаглен За Големи Корпи За Отпадоци, канти За Неодамнешно
Фабриката за бричење на тешки метал директно Неодамнешно
Фабриката за бричење на тешки метал директно

Оригинална рака на сечилото од не'рѓосувачки челик не алуминиум Заокружена изложеност на крајот од одд�

DEN 2.67
Морис 94024 Краток барел компресија за компресија, бакар, 1 дупка, 4 ул. Неодамнешно
Морис 94024 Краток барел компресија за компресија, бакар, 1 дупка, 4 ул.

Нашите куќички за компресија на бакар се изработени од висока спроводливост Беспрекорен електролитски

DEN 56.48
Солициил во живо loveубов заздравува аметист лекување кристал, медицински сестри подароци смирувајќи подароци за жени мажи Неодамнешно
Дигитален мерач на мерач на мерачи со аксијална сонда и тестер за магнетно поле на површината на сондата Gaussmeter Mt/GS 2% точност Неодамнешно
Собрание на тркалото на тркалото Groen Z096790 Неодамнешно
Собрание на тркалото на тркалото Groen Z096790

Дел за замена на OEM Димензии на пакетот : 7,0 H x 9 Тежина на пакет : 0,9 фунти Земја на потекло : Соединетите др�

DEN 3.33
Die Cast Cinc прилагодлива рачка, навојна обетка, должина од 1-11/64 , висина од 1-3/16, 10-32 TPI конец, должина на конец 3/8 Неодамнешно
RC-1239 Заменет далечински управувач-АЛИМИТЕТ-ПОДНЕСУВА FORЕ ЗА ДЕНОН АВ РЕЦИВЕР RC1239 далечински управувач AVRX2700H AVR-X3700H AVRX3700H Неодамнешно
RC-1239 Заменет далечински управувач-АЛИМИТЕТ-ПОДНЕСУВА FORЕ ЗА ДЕНОН АВ РЕЦИВЕР RC1239 далечински управувач AVRX2700H AVR-X3700H AVRX3700H

Нов RC 1239 го замени далечинскиот управувач Алимичност Подводена за далечинскиот управувач на приемник�

DEN 3.33
Affефри Вилкинсон Нобелова награда Хемија 1973 Автограм, потпишана фотографија Неодамнешно
Affефри Вилкинсон Нобелова награда Хемија 1973 Автограм, потпишана фотографија

Потпишан фрагмент со ракопис за автограми, една страница нумерирана `9а` до горниот десен агол, 8,25 x 11,75 и�

DEN 0.67
Нанопи R5S OpenWRT мини рутер за IoT NAS Smart Home Gateway Неодамнешно
Нанопи R5S OpenWRT мини рутер за IoT NAS Smart Home Gateway

[Безжичен мобилен мини рутер за патувања] Нанопи R5 S може да поддржува надворешен USB адаптер за Wi Fi [Со отв

DEN 1.00
Кофорд DC-3000m отпорен на моќност Сплитер SMA Еден момент осум 3GHz RF Splitter Combiner 1 парчиња Неодамнешно
Кофорд DC-3000m отпорен на моќност Сплитер SMA Еден момент осум 3GHz RF Splitter Combiner 1 парчиња

Цилиндрични конектори Cylindrical Connectors DC3000 M Resistive Power Splitter SMA One Point Eight 3 Ghz RF Power Splitter Combiner 1 Pcs Frequency range : DC3000 MHz Ins

DEN 14448.64
Facom J.10 Socket 3/8in диск 10мм Неодамнешно
Facom J.10 Socket 3/8in диск 10мм

12точка OGV штекер Погон на 3 / 8 инчи Идеално за затегнување и олабавување на сврзувачки елементи 12точка OGV

DEN 3.00
Светло сина женска чамец врат блуза празник Божиќни блузи со долги ракави елени Деда Деен Клаус Графички тенок Туника Каваи блуза yb s Неодамнешно
Бејзбол мама маички за жени мекобол графички врвни кошули женски букви отпечатени кратки ракави лето лабава маичка Неодамнешно
Бејзбол мама маички за жени мекобол графички врвни кошули женски букви отпечатени кратки ракави лето лабава маичка

95% полиестер, 5% спандекс Пронајдете ја вашата големина : Проверете ги информациите за големината пред да

DEN 111.84
Глобална лента за маскирање на подароци - разнобоен сјај 15 мм x 10 м Неодамнешно
Глобална лента за маскирање на подароци - разнобоен сјај 15 мм x 10 м

15 мм x 10 m Божиќна декоративна лента за украсување на вашите проекти за запишување или персонализирање н�

DEN 3.00
6x10 биоразградливи меурчиња за меурчиња, 25 брои kraft кафеава 0 компостибилна подлога за пакување обвивки за завиткувања Еко Неодамнешно
6x10 биоразградливи меурчиња за меурчиња, 25 брои kraft кафеава 0 компостибилна подлога за пакување обвивки за завиткувања Еко

100% биоразградливо : Нашата обвивка за амортизирање на меурчиња е направена од PBAT и модифициран пченкаре

DEN 231.84
СМ Ент. Taeyeon - Invu [случаен вер.] Еден случаен албум+пред нарачки ограничени придобивки+подарок за култура, портокалова, сина Неодамнешно
Моландра Производи Пилинг ' Кул - 14оз Нерѓосувачки Челик Патување Кригла, Бела Неодамнешно
Моландра Производи Пилинг ' Кул - 14оз Нерѓосувачки Челик Патување Кригла, Бела

ПАТНИЧКИТЕ ЧАШИ СЕ КУЛ! Ова Е Кригла За Патување од Нерѓосувачки Челик 14оз Со својата убава мазна површ�

DEN 1155.20
Културна интрига Луна чаршија Премиум хартија Фенер за ламби - Кинеска/Јапонска висечка декорација - За забави, свадби и домови Неодамнешно
Државен универзитет во Мисисипи Булдогите наредени џемпери Неодамнешно
Државен универзитет во Мисисипи Булдогите наредени џемпери

Цврсти бои : 80% памук, 20% полиестер; Хедер Греј : 78% памук, 22% поли; Темен Хедер : 50% памук, 50% полиестер Повлеч�

DEN 1404.80
Ресетирање на електрична рамнина Shuangke Electric Antement Control Lead50-22Ab2-11- Неодамнешно
Ресетирање на електрична рамнина Shuangke Electric Antement Control Lead50-22Ab2-11-

Боја : жолта, големина : тип на само заклучување Материјал : пластика Број на модел : LAY5022 AB211 Тип на прекин�

DEN 969.60
Hummingbird 7 ден несечен 2 свеќа во боја во стакло Неодамнешно
Hummingbird 7 ден несечен 2 свеќа во боја во стакло

Hummingbird chuparrosa 7 ден несечена свеќа во стакло црвена и зелена Hummingbird chuparrosa 7 ден несечена свеќа во стакло...

DEN 303.84
УПКОХ 4 Парчиња Шише Со Вода Торба Вкрстено Тело Камп За Прашка Котел Држач За Шише Со Вода Со Вкрстено Тело Ракав За Шише Со Вода Неодамнешно
Guerotkr 12 компјутери, рачки во кабинетот, копчиња за кабинети, копчиња за облекување, рачки за ормани и фиоки, апстрактна Неодамнешно
Guerotkr 12 компјутери, рачки во кабинетот, копчиња за кабинети, копчиња за облекување, рачки за ормани и фиоки, апстрактна

❥ Кабинетот се справува со материјал : АБС, стакло Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на

DEN 1.33
Yeelle 6.5x6.5ft розово и розово злато среќно 20 -ти роденденско позадина Сјајни сјајни балони роденденска забава фотографија позадина за Неодамнешно
Abaodam 2 парчиња типови книги слики слики гостински црно прозорец за ретро со слотови за бебиња свадба големи инчни цртежи страница DIY Неодамнешно
Комплетот за замена на ламбата за професионален проектор Aurabeam, за Optoma Sp.8NV01GC01, со домување, Неодамнешно
Комплетот за замена на ламбата за професионален проектор Aurabeam, за Optoma Sp.8NV01GC01, со домување,

Нема ризик Долготрајната светла премиум квалитетна сијалица на производителот обезбедува 100% задоволс�

DEN 1267.84
Мини закачалка за вежбање, супер пригодна удобен 360 степени специјално дизајнирана закачалка за мелница со огледало на површината Неодамнешно