Најновиот Lenovo Yoga 7i 2-во-1 лаптоп | 14 2.2K екран на допир | Intel 10-Core I7-1255U | Iris XE Graphics | 16GB LPDDR5 512GB SSD | Wi-Fi 6e | Thunderbolt 4 | HDMI | Backlit KB | FPR | Windows 11 Pro Pro

Најновиот Lenovo Yoga 7i 2-во-1 лаптоп | 14 2.2K екран на допир | Intel 10-Core I7-1255U | Iris XE Graphics | 16GB LPDDR5 512GB SSD | Wi-Fi 6e

DEN 0.67

Неодамнешно

Достапно на барање

【Прилагодено мемиски диск и ОС】 надградени на 16 GB 4800 MHz DDR4 RAM меморија, 512 GB M2 NVME SSD, Windows 11 Pro. 【Моќен најнов Intel 12th Gen Deca-Core i7-1255 U процесор】 2p+8e јадра, 12 нишки, до 4,7 GHz со технологија Intel Turbo Boost, 12 MB паметен кеш. 【Брилијантен дисплеј и графика】 14 "2.2 K (2240 ​​x 1400) 16 : 10 IPS, екран на допир, 300 NITS сјајно, мулти-екранот со повеќе точки за контрола на рацете, 100% SRGB, TüV Slue Blue, Dolby Vision, Powered од Intel Iris Xe Graphics, стерео звучници, 2 W X2 (Воофери), 2 W X2 (твитер), оптимизирани со Dolby Atmos, паметен засилувач (AMP), Lenovo FHD 1080 P 2 X Thunderbolt 4 (Поддршка за пренесување на податоци, испорака на електрична енергија, испорака на енергија 3.0 и Displayport 1.2 Gen 1 Type-C; 1x HDMI 2.0; 1x MSD Reader; 1x слушалки/микрофон комбо. 【Друга карактеристика】 Стандардна тастатура за позадинско осветлување со отпечаток, 4-клетки 71 Whr батерија; камен сина, премиум алуминиумско тело. 8,67 x 0,68 инчи и само 3,20 lbs. Бесплатен Vine Express 32 GB USB-погон. I7-1255 U процесор】 2p+8e јадра, 12 навои, до 4,7 GHz со технологија Intel Turbo Boost, 12 MB паметен кеш. 300 NITS сјајно, мултитауч на екранот од 10 точки за контрола на рацете, 100% SRGB, Tüv Sween Blue, Dolby Vision, напојуван од Intel Iris XE Graphics, стерео звучници, 2 W X2 (Воофери), 2 W X2 (Tweeters), Оптимизирана со Dolby Atmos, паметен засилувач (AMP), Lenovo FHD 1080p 2x Thunderbolt 4 (Поддршка за трансфер на податоци, испорака на електрична енергија 3.0 и Display Port 1.2 Gen 1 Type-C; 1x HDMI 2.0; 1x MSD читач; 1x слушалки/микрофон комбо. 【Друга карактеристика】 Стандардна тастатура со позадинско осветлување со отпечаток, 4-клетки 71 WHR батерија; Камено сино, премиум алуминиумско тело.

Избор на купувачи

X-DREE 90mmx19mmx9, 5mm Железо Цинк Обложени Левата Рака Пролет Натоварени приклучување Завртка Бравата 10pcs(90mmx19mmx9, 5mm Хиеро Цинк Платеадо Неодамнешно
500 парчиња 1 3/4 Инчни Куки За Прикажување Чорапи За Чорапи И Капа, Пластични Ј Куки За Чорапи Закачалка За Прикажување На Мало Неодамнешно
КПР Воден Аквафуге 2 Голем Висечки Рефугиум Неодамнешно
КПР Воден Аквафуге 2 Голем Висечки Рефугиум

Аквафуге2 висечките рефугиуми на КПР доаѓаат во три различни големини за да ги задоволат потребите на м�

DEN 447.84
Кингмини Веб Камера Покритие За Тесла Модел 3 Автомобил Камера Приватност Насловна Тесла Модел И Неодамнешно
Кингмини Веб Камера Покритие За Тесла Модел 3 Автомобил Камера Приватност Насловна Тесла Модел И

Применлив модел : Тесла Модел 3, Модел Y Двострана лента на задната страна, може лесно да се залепи за каме

DEN 3.33
Н / А Торба За Складирање Облека Под Креветот За Јорган-Симпатични Животни Со Голем Капацитет Мечка Ѕвезди Организатори Торба Со Патенти Неодамнешно
Waveshare Индустриски Сериски Сервер, RS232 ДО RJ45 Ethernet, TCP/IP До Сериски, Железнички Монтирање Поддршка Неодамнешно
Waveshare Индустриски Сериски Сервер, RS232 ДО RJ45 Ethernet, TCP/IP До Сериски, Железнички Монтирање Поддршка

Ова е вообичаена верзија без Функција НА ПО Ова е рс232 уред податоци аквизитор / Иот портал наменета за �

DEN 1.33
Ружијог Женски Дуксери За Вратот На Екипажот Ноќта На Вештерките Писмо Печатење Графички Маици Лабава Фит Пуловер Со Долги Ракави Со Неодамнешно
ЧХД Складирање Количка Модерна Спална Соба Железо Полици Организатор Тркала Мобилни Дневна Соба Количка За Складирање За Канцеларија, Неодамнешно
БЕСПОРТБЛ Рагби Фудбалска Пумпа 200 парчиња Пумпа За Воздух Игла Кошаркарска Пумпа Игла Пумпа За Инфлација Игли Млазница Вентил Неодамнешно
Глобус Тројна Антибиотска Маст За Прва Помош, 1 Мл. | 24-Часовна Заштита Од Инфекција, Третман за Помали Гребнатини, Изгореници и Исекотини Неодамнешно
WSSBK 3.0 ПРАТЕНИК Телескоп Електронски Окулар Дигитална Камера Објектив w/USB Порта и Слика за 0.96 &засилувач; 1.25 Астрономифотографија Неодамнешно
920 XL 4-Пакет Касети Со Мастило Компатибилни СО HP 920XL 920 Висок Принос, Компатибилен Со Officejet 6500A 6000 6500 7000 7500 7500A Печатач Неодамнешно
920 XL 4-Пакет Касети Со Мастило Компатибилни СО HP 920XL 920 Висок Принос, Компатибилен Со Officejet 6500A 6000 6500 7000 7500 7500A Печатач

Производ Бренд : ЈОКАРЕ; ЈОКАРЕ 920xl Касети Со Мастило се дизајнирани да работат со вашиот печатач за да о�

DEN 0.67
Метјус Мост-Заклучување 8 Стабилизатор Спектар Неодамнешно
Метјус Мост-Заклучување 8 Стабилизатор Спектар

Цврст Алуминиумски Стабилизатор Користејќи ја нашата Ексклузивна Технологија За Заклучување Мостови,

DEN 3999.84
DOITOOL Moxibustion Sticks 2 Комплети Држач За Држач Moxa Мажи Масажер Пелин Стапчиња За Нега Рачно Изработени Конуси Кинески Режач Стап Моксибусија Неодамнешно
Fidioto AWG6 Жица Ferrules Терминали, 250PCS AWG6 Терминал Конектор Жица Изолирани Кабел Игла Завршува Терминали За Електрична, Индустриска, Неодамнешно
3 Пакувања Вода Сликарство Пенкало Во Собата Пополнување За Буда Одбор Вода Релаксација Медитација Уметност Неодамнешно
3 Пакувања Вода Сликарство Пенкало Во Собата Пополнување За Буда Одбор Вода Релаксација Медитација Уметност

3 Пакувања Вода Буда Одбор Четка Пенкало Во Собата ПолнењеГолемина : 15см Должина Буда Одбор вода пишувањ

DEN 0.67
Електронски Организатор Мала Торба За Организатор На Кабел За Патување За Хард Дискови, Кабли, Полнач, УСБ, СД Картичка, Лама Кактус Цвет Неодамнешно
Накит Од Ѓердан Од Тапан Урна-Накит Од Ѓердан За Кремирање Тапани-Накит Од Крема За Тапани-Накит Од Ѓердан Од Пепел-Спомен Накит Неодамнешно
Bentgo Prep® - 1-Оддел Чинии Со Прилагодено Одговара Капаци-Еднократно, Микробранова, Издржлив Bpa-Бесплатно, Замрзнувач И Машина За Миење Неодамнешно Продажбата
Мдмпринт 10 Рачна Датотека-Копиле Сече ПК-10 Неодамнешно
Мдмпринт 10 Рачна Датотека-Копиле Сече ПК-10

● 10 " Рачна ДатотекаКопиле Сече ПК10 ● Ставка : Рачна Датотека ● Количина На Пакетот : 10 ● Земја На Потекл

DEN 382.40
Дотујарг Нерѓосувачки Челик Бејзбол Лилјак Кремирање Накит Спомен Подароци Меморијална Урна Ѓердан За Пепел Кремирање Урна Ѓердан Неодамнешно
К&засилувач;Ф Концепт 77мм Мц Ув Заштита Филтер Супер Тенок со 36 Повеќеслојни Премази, Висока Дефиниција Ув Камера Леќа Филтер Неодамнешно
1/2 Во Погон, 31мм Троен Квадратен Метрички Штекер, 12 Поени Неодамнешно
1/2 Во Погон, 31мм Троен Квадратен Метрички Штекер, 12 Поени

● 1 / 2 Во Погон, 31мм Троен Квадратен Метрички Штекер, 12 Поени ● Ставка : Длабок Приклучок ● Големина : 31мм

DEN 1307.20
JISOWA Замена Далечински Управувач Универзална За Sharp LC-19SB14U GA603WJSA LC-60LE550U GA626WJSA LC-70LE600U GA667WJSA RRMCGA667WJSA Неодамнешно
JISOWA Замена Далечински Управувач Универзална За Sharp LC-19SB14U GA603WJSA LC-60LE550U GA626WJSA LC-70LE600U GA667WJSA RRMCGA667WJSA

●Опис На производот € замена далечински управувач компатибилен за речиси Сите Остри Aquos LCD LED HD Паметни

DEN 148.00
ЈАИОГС Менс Поло Маици Машка Облека Со Кратки Ракави Трендовски Машки Џебни Маици Со Кратки Ракави За Возрасни, Маица Во Стил За Мажи Неодамнешно
Рој Кирхам Чаши-Слатка Грашок, Луиз Форма Неодамнешно
Рој Кирхам Чаши-Слатка Грашок, Луиз Форма

Комплет од 6 рој Кирхам "Луиз" обликува фина коска кинески чаши украсени напред и назад со прекрасна шема

DEN 2280.00
АНТАУЕР Рачен турбо Вентилатор хидро млаз Висок Притисок вител Туш Главата филтер во собата на 12 Неодамнешно
АНТАУЕР Рачен турбо Вентилатор хидро млаз Висок Притисок вител Туш Главата филтер во собата на 12

Уникатен Дизајн Управуван Од Пропелер : Моќен режим на млаз вода, проток на вода со турбо полнење на вент

DEN 320.00
Жолто Цинк Обложено Дрво Тркало | ДЛ-Б23-40ИЗ Неодамнешно
Жолто Цинк Обложено Дрво Тркало | ДЛ-Б23-40ИЗ

Заврши / Материјал : оваа жолта цинк позлатена тркала има дрво тркало ГОЛЕМИНИ : Висина : 39 / 16" (90 мм) ; Диј�

DEN 319.20
Куди Шише Со Вода - 17 мл Нерѓосувачки Челик Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Спортски Метал Вода Шише Бпа Слободен, Истекување Доказ Неодамнешно
АТРИКС ВАКБП610П Замена Хепа Филтри За Атрикс Ранец Вакуум, 10-Пакет, Бело Неодамнешно
АТРИКС ВАКБП610П Замена Хепа Филтри За Атрикс Ранец Вакуум, 10-Пакет, Бело

КОМПАТИБИЛЕН СО ВАКУУМИ ЗА РАНЕЦ АТРИКСОвие хепа филтри се компатибилни со Правосмукалката Во Стилот Н

DEN 549.44