Linkup - Ultra PCIE 4.0 X16 Riser Cable [RTX4090 RX6950XT X570 B550 Z690 Тестиран] Заштитен вертикален вертикален монтажа за плаќање PCI Express Gen4┃Universal 90 степени на штекер за 90 степени.

Linkup - Ultra PCIE 4.0 X16 Riser Cable [RTX4090 RX6950XT X570 B550 Z690 Тестиран] Заштитен вертикален вертикален монтажа за плаќање PCI

DEN 2.67

Неодамнешно

Достапно на барање

Ново ревидирана PCIE 4 Без BSOD, или WUE / Whee Whee Free. *** Компатибилен со GPU - RTX4090, RTX3090 TI, RTX3090, RTX3080 TI, RTX3080, RTX3070 TI, RTX3070, RTX3060 TI, RTX3060, RX6950 XT, RX6900 XT, Rx6800 00 XT, RX6500 XT / CHIPSET - X570, B550, Z590, Z690 и Идни нови графички процесор и чипсети. Завртки не се препорачуваат за кабелот за кревање. Некои случаи може да имаат дупки за завртки за погрешно и може да предизвикаат да се усогласи графичкиот процесор кога се инсталира, предизвикувајќи оштетување на графичкиот процесор и системот. Ве молиме, инсталирајте го кабелот за кревање на графичкиот процесор најпрво пред да го обезбедите графичкиот процесор со монтирање на заградата I/O. *Ве молиме, не користете ги завртките за да го монтирате случајот TT P8 (GPU сè уште може да се обезбеди со двете завртки на слотовите за PCIe во случајот). Над 64 GB/s (двонасочни) вистински писатели на перформанси на PCIe 4.0 преку ретки заштитени екстремни жици со голема брзина и посветени електрични линии за сигнали без загуби во опсег. Повторно инженерирани жици и конектори за апликации PCIe 4.0 85 Ohm за графички процесор, M. Квалитетни рачни залепени златни контакти за интегритет на сигналот. Единствената индивидуална заштитна заштита од Laneway спречува надворешно ЕМИ/РФИ и мешање помеѓу каналите. Дизајнот на сегментот овозможува вентилација на воздухот и ги намалува работните температури за подобри целокупни перформанси на системот.

Избор на купувачи

12 парчиња Кинески Хартиени Фенери СО ЛЕД Светла, Шупливи Висечки Азиски Јапонски Хартиени Светилки со Ресни Стапчиња за Одење 8 Во Неодамнешно
Кленплус 3 парчиња. Розова Блиц Бура Осветлување Гром Закрпи Налепница Уметности Цртан Филм Деца Крпеница Знак Симбол Костим Неодамнешно
10 парчиња м3 стеги, М3 Дуплекс Клипови Нерѓосувачки Челик Жица Кабел Јаже Зафати Стеги Дебеломер За Морски Апликации Неодамнешно
10 парчиња м3 стеги, М3 Дуплекс Клипови Нерѓосувачки Челик Жица Кабел Јаже Зафати Стеги Дебеломер За Морски Апликации

Практично : стил На Двојна пошта за дополнително задржување; користете за закотвување, правење јамки, пр

DEN 1204.80
Подморски Светски Риги Јога Мат Носач Торба со Ремен За Рамо Јога Мат Торба Теретана Торба За Плажа Неодамнешно
Подморски Светски Риги Јога Мат Носач Торба со Ремен За Рамо Јога Мат Торба Теретана Торба За Плажа

Димензии : Достапни во две големини, Големи 6, 7х33, 9ин / 17х86 см,Т Мали 6, 3х27, 1 во / 16х69 см, Погодни за јога подл

DEN 2.67
Чекан Вежба Малку, Сдс Плус, 7/8Х18 Во Неодамнешно
Чекан Вежба Малку, Сдс Плус, 7/8Х18 Во

Производител : Милвоки Земја На производство : Германија Моќ Сечење И Пила дијаметар, 2машина главата...

DEN 143.84
Кршен Дијамантски Држач За Прибор за Складирање на Вашиот Кујнски Декор Неодамнешно
Кршен Дијамантски Држач За Прибор за Складирање на Вашиот Кујнски Декор

€УНИКАТЕН ДИЗАЈН qНашиот производ има уметнички дизајн, одличен како украсно парче или како вкусен под�

DEN 1.00
Таичи Кина Шема Пилула Случај Џеб Медицина Кутија За Складирање Контејнер Диспензерот Неодамнешно
Таичи Кина Шема Пилула Случај Џеб Медицина Кутија За Складирање Контејнер Диспензерот

Големина : Таблета : 7,0 см(2,7 инчи) дијаметар x 1,2 см (0,5 инчи) висина; Слика : 5,8 см дијаметар Класификација : Т

DEN 415.84
О-ктопус Перење Попречува Влечење Стринг Чување Кошница За Перење Голема Играчка Организатор Кошница Неодамнешно
О-ктопус Перење Попречува Влечење Стринг Чување Кошница За Перење Голема Играчка Организатор Кошница

ИздржливНашата Корпа за Перење е изработена од висококвалитетна оксфордска ткаенина и е дизајнирана д�

DEN 415.84
КЛИСПИД 3 парчиња Изгаснете Ортотика Материјали За Вежбање Голф Вежбајте Вежбајте Огледало Вежбајте Помош Акција Држење На Неодамнешно
Keilefo Ѕид Монтирани Шминка Огледало 10x Magnifing Огледало LED Светло Затемнети Екран На Допир, USB Полнење, Продолжување Двострани Суета Неодамнешно
Pro Lavalier Ревер Микрофон Microdot 6013 ЗА SHURE Безжичен Предавател-Еднонасочен Кондензатор Микрофон Неодамнешно
Pro Lavalier Ревер Микрофон Microdot 6013 ЗА SHURE Безжичен Предавател-Еднонасочен Кондензатор Микрофон

Професионален вокален пикап кондензатор микрофон Идеална замена за оригинални микрофони Со Ревер, лав�

DEN 1.00
ЈАХ 360° Ротирачки Огледало Накит Гардероба 3 БОЈА ПРЕДВОДЕНА Шема Заклучување Бел Мебел Неодамнешно
ЈАХ 360° Ротирачки Огледало Накит Гардероба 3 БОЈА ПРЕДВОДЕНА Шема Заклучување Бел Мебел

Дизајн три во едно за да се задоволат различните потреби и да се зголеми ефикасноста на просторот Вград�

DEN 1.00
FINCOS C12M-SCLCR06 - 14 ЦПУ Струг Обработка Волфрам Челик Цементирани Карбид Внатрешна Дупка Вртење Алатка Адаптер Сечилото CCMT -: Неодамнешно
FINCOS C12M-SCLCR06 - 14 ЦПУ Струг Обработка Волфрам Челик Цементирани Карбид Внатрешна Дупка Вртење Алатка Адаптер Сечилото CCMT -:

Вметни Ширина( мм) : Ц16РСКЛКР0918А Употреба : Алатка За Внатрешно Вртење Материјал : Тврда Легура Број на мо

DEN 5494.08
Боросиликатно Стакло Рамно Дно Колба Што Врие, Со 24/40 Стандарден Конусен Надворешен Спој, 500мл Неодамнешно
Боросиликатно Стакло Рамно Дно Колба Што Врие, Со 24/40 Стандарден Конусен Надворешен Спој, 500мл

Колбите со рамно дно се широко користени во експерименти со органска синтеза и неорганска подготовка и

DEN 0.67
На здравје до 50 Неонски Знак Среќен 50 Ти Роденден Неонски Знаци За Декор На Ѕид Топол БЕЛ ЛЕР Неонски Светлосен Знак Писмо Неонски Неодамнешно
Ндкмехфој Периодични Корпи За Перење Алишта Водоотпорни Валкани Алишта Сортирач За Преклопување Мека Рачка Шарени За Домашни Држачи Неодамнешно
Војник Цртан Филм Туш Завеса Кука за Дете Бања 3. 7Х3, 7см Господар Бања ' Рѓа Слободен Нерѓосувачки Челик Хром Туш Прачка Бања Неодамнешно
Војник Цртан Филм Туш Завеса Кука за Дете Бања 3. 7Х3, 7см Господар Бања ' Рѓа Слободен Нерѓосувачки Челик Хром Туш Прачка Бања

100% ДОКАЗ ЗА ' РЃА : Нашите куки за завеси за туширање се направени од чиста издржлива смола, што создава н�

DEN 351.84
2 Пара Навлажнувачки Чорапи, СЕБС Навлажнувачки Чорапи За Пилинг Еластични Чорапи Против Пукање На Кожата На Нозете Чорапи Бели) Неодамнешно
Зафат Обред Премиерот Гарда 60HGRSPOBK 5 од 6 60D Топло-Галванизиран Крути Акции Пол Штала Нокти Неодамнешно Продажбата
Зафат Обред Премиерот Гарда 60HGRSPOBK 5 од 6 60D Топло-Галванизиран Крути Акции Пол Штала Нокти

За конструкција од типот на столб Термички обработен за да се спротивстави на свиткување при возење во �

DEN 1673.28
Комплет За Возач На Дуратех Удар-20в Електричен 1/4 Инчен Драјвер Комплет Со 20 Парчиња Приклучоци И Битови За Шрафцигер И Организатор На Неодамнешно Продажбата
KAKSEY Dodge Ram Светла Опашка Компатибилен Со 2009-2018 Доџ Ram Меморија 1500 2500 3500 Сијалица Вклучени (Возачот И Совозачот Неодамнешно
KAKSEY Dodge Ram Светла Опашка Компатибилен Со 2009-2018 Доџ Ram Меморија 1500 2500 3500 Сијалица Вклучени (Возачот И Совозачот

Донесете строг стандарден процес Црвена проѕирна леќа со сијалица внатре Висок квалитет и долг работен

DEN 2.67
Леново ThinkPad T14 Gen 2 AMD Ryzen 7 PRO 5850U, 14 FHD IPS 300nits Анти-Отсјај, Допир 16GB DDR4 RAM МЕМОРИЈА, 512GB SSD, Позадинско Осветлување Неодамнешно
Леново ThinkPad T14 Gen 2 AMD Ryzen 7 PRO 5850U, 14 FHD IPS 300nits Анти-Отсјај, Допир 16GB DDR4 RAM МЕМОРИЈА, 512GB SSD, Позадинско Осветлување

140 Во Целосна HD 1920 x 1080 резолуција Екран На Допир, T14 Gen 2 AMD Ryzen 7 PRO 5850 U 512 GB PCIe NVMe M 2 SSD, RAM МЕМОРИЈА : 16 GB DDR4 RAM ме�

DEN 681.60
Mssoomm C Канал U Тип 4080 Линеарна Железница L: 68,5 инчи / 1740mm Алуминиум Истиснување Профил Европски Стандард AnodizedSleek Сребрена Неодамнешно
Mssoomm C Канал U Тип 4080 Линеарна Железница L: 68,5 инчи / 1740mm Алуминиум Истиснување Профил Европски Стандард AnodizedSleek Сребрена

1 парчиња по пакет, 40мм х 80мм х 68,5 инчи / 1740мм должина, Ц тип Ц канал Направено со 6063 Алуминиумски материј�

DEN 2.67
PPJ 24v Ac Адаптер За FARGO HDP5000 DTC1000 DTC1250e DTC4000 DTC4500 Lamination Лична Карта Термички Печатач Fargo DTC400 DTC550 Dtc4000 Неодамнешно
PPJ 24v Ac Адаптер За FARGO HDP5000 DTC1000 DTC1250e DTC4000 DTC4500 Lamination Лична Карта Термички Печатач Fargo DTC400 DTC550 Dtc4000

Ques Power Specs® : Полнач За Лаптоп / Адаптер / Кабел ширум светот опсег на влезен напон : 100240 V 50 / 60 HZ Емаил * ко�

DEN 1.00
Mssoomm Внатрешна Двојна Оска Ролери Топчести Лежишта Линеарно Движење Водич Железничка Пруга SGR10 4PCS L: 2900mm/114.17 инчен Неодамнешно
Mssoomm Внатрешна Двојна Оска Ролери Топчести Лежишта Линеарно Движење Водич Железничка Пруга SGR10 4PCS L: 2900mm/114.17 инчен

Ставката вклучува : 4 парчиња SGR10 Должина 114,17 инчи / 2900mm вградена двојна оска ролери топчести лежишта ли�

DEN 1.67
ОРЕВ Голем Капацитет Перење Валкани Алишта Ватенка Кошница За Складирање Гардероба Кутија За Складирање Корпа За Складирање Неодамнешно
Ноќни Светла, Микро Пејзаж Овлажнител Прилагодлив Навлажнувач За Воздух Со Ладна Магла Шарена Лед Ноќна Светлина 180мл Неодамнешно
Ноќни Светла, Микро Пејзаж Овлажнител Прилагодлив Навлажнувач За Воздух Со Ладна Магла Шарена Лед Ноќна Светлина 180мл

Можете да изберете од 7 промени во бојата за светлината на Навлажнувачот На Микро Пејзажот Може да се по�

DEN 3.33
OuterStuff NBA младински момчиња за момчиња од шорцеви, разни тимови Неодамнешно
OuterStuff NBA младински момчиња за момчиња од шорцеви, разни тимови

Еластичен, полиестер, мрежа Затворање на влечење 40 предни џебови; Еластична лента за половината Ткаенин

DEN 0.67
Азееда Зајакот &засилувач; Цвеќиња Перење/Перење/Чување Торба Неодамнешно
Азееда Зајакот &засилувач; Цвеќиња Перење/Перење/Чување Торба

Големина : 53см х 44см 100% мек ткаен памук Стилска и издржлива чанта која е одлична за одржување на домот ур�

DEN 2.00
5 ПАРЧИЊА СЕГА Сонувана Монета Држач За Батерии Контролер Порти Пхб комплет За Рефурбирање Држач За Батерии Неодамнешно
5 ПАРЧИЊА СЕГА Сонувана Монета Држач За Батерии Контролер Порти Пхб комплет За Рефурбирање Држач За Батерии

*5 Сега Dreamcast Часовник Држачот На Батеријата *Овој комплет за мод може да се користи за замена на батерија

DEN 0.33
CBBEXP 1746-NT4 Аналоген Влез Модул 1746NT4 Запечатени Во Кутија 1 Година Гаранција Брза Испорака Неодамнешно
CBBEXP 1746-NT4 Аналоген Влез Модул 1746NT4 Запечатени Во Кутија 1 Година Гаранција Брза Испорака

Модел : 1746НТ4 Тип : Аналоген Влез Модул Состојба и Гаранција : 100% НОВО запечатено во кутија Едногодишна Га

DEN 1152.00
Неверојатен скапоцен камен Shungite Heart Heart Orgonite Pentacle приврзок ѓердан за заштита - моќен приврзок за оргони за мажи, жени и деца Неодамнешно
Неверојатен скапоцен камен Shungite Heart Heart Orgonite Pentacle приврзок ѓердан за заштита - моќен приврзок за оргони за мажи, жени и деца

Ѓердан за приврзок од Shungite Orgonite со симбол на starвезда е еден од најдобрите уред за лична заштита што може�

DEN 159.84
ДОИТОЛ Тоалет Седиште Тоалет Седиште Тоалет Седиште Бања Тоалет Капак Влошки Перат И Удобно Тоалет Капак Влошки За Четири Сезони Неодамнешно
USB центар, 4 Порта АЛУМИНИУМ USB 3.0 центар Ултра Тенки ПОДАТОЦИ USB Дистрибутер Со Голема Брзина 5GBPS USB Сплитер Компатибилен Со КОМПЈУТЕР, Неодамнешно
Нуобести Божиќ Елф Панталони Капи Божиќ Костим Шапка За Одмор Партија Божиќ Партија Облечи Перформанси Косплеј Реквизити Неодамнешно
Нуобести Божиќ Елф Панталони Капи Божиќ Костим Шапка За Одмор Партија Божиќ Партија Облечи Перформанси Косплеј Реквизити

Носете ја оваа капа На Божиќната забава и станете во фокусот на забавата Смешен додаток за костими и фот

DEN 1289.60
Коала Мечка Божиќна Капа Дедо Мраз Шапка Смешни Божиќни Капи Празнични Капи За Жени/Мажи Неодамнешно
Коала Мечка Божиќна Капа Дедо Мраз Шапка Смешни Божиќни Капи Празнични Капи За Жени/Мажи

Полиестер Произведено во САД Или Увезено Материјал : не само погоден За Божиќ, туку и погоден за други ак

DEN 0.33
Забава Оклахома Застрелан Стакло, ми Треба Шестмесечен Одмор Двапати Годишно Во Оклахома, Смешни Подароци за, Одмор Подароци Неодамнешно