Комплет за стартување на Stroops, вклучува 2 ленти за отпорност на тонер, 1 опсег за отпорност на јамка, и 1 сидро на вратата од пена - систем за обука на отпор - опрема за в?

Комплет за стартување на Stroops, вклучува 2 ленти за отпорност на тонер, 1 опсег за отпорност на јамка, и 1 сидро на вратата од пена

DEN 3.33

Неодамнешно

Достапно на барање

Основа за обука на отпор Комплетот за стартување на Stroops ги содржи најважните работи што треба да го однесете вашиот тренинг за отпор на следното ниво. Содржина на комплет. Овој комплет вклучува 2 ленти за отпорност на тонер (светло - 15 lb.), 1 опсег за отпорност на јамка (светлина - 15 lb.) и сидро на вратата од 1 пена. Со комплетот за стартување на Stroops, можете да вежбате во секое време, каде било. Се прилагодува на вашиот стил на обука. Групите за отпорност на тонер се дизајнирани да се прилагодат на вашиот стил на обука, давајќи ви бескрајни опции за движења. Јамката е идеална за обука на помала подвижност на телото. Како да се користи. За да го користите овој комплет, едноставно закачете ја сидрото на вратата на која било врата, прикачете ги тонерите или јамката на сидрото и започнете го вашиот тренинг. Направено да трае. Овие најважни работи за обновување се направени со врвни материјали за квалитет. Комплетот за стартување на Stroops е произведен да трае - без преголемо или оштетување од надворешните елементи.

Избор на купувачи

XD перформанси Lyoto Machida Отпорност змеј бенд Неодамнешно
XD перформанси Lyoto Machida Отпорност змеј бенд

1050 bs на отпор Користете за удирање, борење или кое било специфично движење на ММА Одлично за додавање на

DEN 239.84
Мултифункционална кула за напојување Повлечете ја натопната станица Прилагодлива висина за висина за висина за висина за спортови за Неодамнешно
PDGJG AB SLING ленти за висечки вежби за фитнес експандер Повлечете ја лентата за обука на мускулите Абдоминална суспензија Вежбајте Неодамнешно
Ленти за отпорност, бренд 3 пакувања без лизгачки бендови за задник и нозе, вежбање на ткаенина вежба Еластични опсези за жени кои Неодамнешно
N/A Professional симулација вежба за пливање на копнена рака на копнената рака Работи фитнес отпор бенд рачно Неодамнешно
N/A Professional симулација вежба за пливање на копнена рака на копнената рака Работи фитнес отпор бенд рачно

Симулирајте пливање во вода, вежбајте ја јачината на раката Ергономски дизајн, направете го вашиот згло

DEN 472.00
Guerotkr 2 компјутери, јога крпи, салата за крпи, крпи за вежбање за теретана, пешкир за пот, образец на животинско дрво на мајката Неодамнешно
Кигаи јога мат печурки фитнес мат, еко-пријателски не-лизгачки преносни преклопни подови Неодамнешно
Кигаи јога мат печурки фитнес мат, еко-пријателски не-лизгачки преносни преклопни подови

Големина : Големината на овој јога мат е 70,8x26 инчи, а дебелината е 1 мм Може лесно да се преклопи и може да �

DEN 1.67
Harbinger Red Line 78-инчни обвивки за колена за кревање тегови Неодамнешно
Harbinger Red Line 78-инчни обвивки за колена за кревање тегови

Пар на обвивки на коленото за стабилност на коленото и позиционирање за време на кревање тежина 3инчен ш

DEN 3.00
Скелери за јога, шепи за јога, влошки за јога, затегнати јога, перница за јога Неодамнешно
Скелери за јога, шепи за јога, влошки за јога, затегнати јога, перница за јога

▪️ Како да ги користиме нашите налепници за јога : 1 Изберете специфични места на вашиот душек каде чест

DEN 2.33
Lorvies сончогледово масло за сликање микрофибер салата за спортски фитнес тренингот за пот, брзо сушење 2 пакувања 12 инчи x 35 инчи Неодамнешно
Augensether јога ќебе цветно-плај-розови розови јога пешкир јога мат пешкир Неодамнешно
Augensether јога ќебе цветно-плај-розови розови јога пешкир јога мат пешкир

Со површина на велур и силиконски грб, се апсорбира одлично, грипите на задниот дел од неа добро се држи �

DEN 321.60
Lummerенски летни чевли Subleенски летни чевли се лизгаат на мемориски пена тенис чевли лесни патики Неодамнешно
Lummerенски летни чевли Subleенски летни чевли се лизгаат на мемориски пена тенис чевли лесни патики

жените се лизгаат на патики [☀ За испорака] Обично околу 715 дена испорака на Фаши ✿summer зделки со топла пр

DEN 1206.40
Женски маички со изреки и графика имам 3 расположенија IDK, IDC и IDGAF маица графичка новитет саркастична маичка со маички Неодамнешно
Женски маички со изреки и графика имам 3 расположенија IDK, IDC и IDGAF маица графичка новитет саркастична маичка со маички

◆ Подароци за жени / мама / нејзини / девојчиња / пријатели ; Експедитираниот испорака обично трае 57 дена

DEN 2.67
Jimим пар од 2x1 kg шестоаголен ПВЦ меки гира на допир Неодамнешно
Jimим пар од 2x1 kg шестоаголен ПВЦ меки гира на допир

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Технологија на рачката : Надворешноста на секоја

DEN 492.48
Augensether јога ќебе со розово-бон-бон-за-за-јога-пешкир за јога јога мат пешкир Неодамнешно
Augensether јога ќебе со розово-бон-бон-за-за-јога-пешкир за јога јога мат пешкир

Со површина на велур и силиконски грб, се апсорбира одлично, грипите на задниот дел од неа добро се држи �

DEN 1272.00
Руируилико машки патриотски кошули 4 -ти јули маица 2023 летни кратки ракави o вратот гроздобер графички маички Неодамнешно
Руируилико машки патриотски кошули 4 -ти јули маица 2023 летни кратки ракави o вратот гроздобер графички маички

60% памук, 40% спандекс Затворање на копчињата Можете да го носите за да фотографирате со семејството и при

DEN 1110.40
Тегови на зглобот на глуждот две 2 килограми - зелен пакет со чевли Венџа големина 9 - црна црвена боја Неодамнешно
Тегови на зглобот на глуждот две 2 килограми - зелен пакет со чевли Венџа големина 9 - црна црвена боја

Тежини на глуждот / зглобот : Со вклучена торба за носење со врвна фитнес опрема Бренд Нордично кревање

DEN 3.33
YFBHWYF Јога Мат - Премиум 2мм дебела мат, зафат со високи перформанси, ултра густо амортизирање за поддршка и стабилност во Неодамнешно
YFBHWYF Јога Мат - Премиум 2мм дебела мат, зафат со високи перформанси, ултра густо амортизирање за поддршка и стабилност во

❀ 72*24 инчи голем јога мат и високоеластична гума од пена обезбедуваат амортизирање за практичари за јог

DEN 3.33
Женски халтер против вратот на вратот нагоре без грб летен вечерен фустан со цвеќиња без ракави, еластични фустани на половината Неодамнешно
LHLLHL Објави за отпорност Поставете бендови за вежбање со нозе на вратите нозе на глуждот за обука за отпор домашни вежби Неодамнешно
LHLLHL Објави за отпорност Поставете бендови за вежбање со нозе на вратите нозе на глуждот за обука за отпор домашни вежби

Добро за координација и развој на рамнотежа и обука за издржливост Обезбедува обилна просторија и отпо�

DEN 6009.92
Сибзех рака нацртана Ајфелова кула Премиум густа јога мат, еко пријателска гума и фитнес, не лизгачки душек за сите видови на јога и Неодамнешно
Printasaurus 1 пар Олимписки 2 ”Барбел цврсти шипки за кревање тежина со надградена верзија ротирачки ракави Неодамнешно
Printasaurus 1 пар Олимписки 2 ”Барбел цврсти шипки за кревање тежина со надградена верзија ротирачки ракави

Флексибилен тренинг : Ако треба да вежбате со различни нивоа на плочи со тежина, ќе ви треба рачка за глу�

DEN 0.33
Слични бендови Најдобра алатка за обука за соло борбени борби, одлична за обука на борење, Jiиу itsутсу, џудо, ММА, бокс, кик Неодамнешно
Слични бендови Најдобра алатка за обука за соло борбени борби, одлична за обука на борење, Jiиу itsутсу, џудо, ММА, бокс, кик

Овие цврсти, трајни, нетоксични, хипоалергични гума што ќе траат дури и за време на вашите најинтензивни

DEN 3.00
Комплет за прицврстување на ленти за борба со јаже ZyHHDP, опрема за фитнес за домаќинства, битка за обука на отворено во битка, Неодамнешно
Пондериран пондериран појас за пондерирање - лента од 40 инчи изградена за тешки тежини Заменува ланец - држи 300 фунти за пондерирани Неодамнешно
Ремени за кревање тежина на YGQZM за мажи - Подигање на тежината на јадрото и долниот дел Неодамнешно
Ремени за кревање тежина на YGQZM за мажи - Подигање на тежината на јадрото и долниот дел

Прилагодлива и безбедна лента што случајно нема да се разоткрие Дебел, но лесен ремен за кревање, соврше

DEN 244.80
Кит Бела јога Мат носач торба со рамо од каиш со рамо од јога торба за салата за торба со плажа торба за плажа Неодамнешно
Кит Бела јога Мат носач торба со рамо од каиш со рамо од јога торба за салата за торба со плажа торба за плажа

Димензии : Достапно во две димензии, U големи 69in / 17x86 cm, t мали 6.1 in / 16x69 cm, погодни за 60 см или 80 см долга јога

DEN 287.84