Watangems 113.9g, 2,3 x1.4 x1.5 , природен нетретиран пиритски кластер, кристален минерален примерок, прекинат, лековити кристали, енергија од реики, домашен декор, колекционерс?

Watangems 113.9g, 2,3 x1.4 x1.5 , природен нетретиран пиритски кластер, кристален минерален примерок, прекинат, лековити кристали,

DEN 3.00

Неодамнешно

Достапно на барање

Природни нетретирани пиритни кластери, кристален минерален примерок, прекинат, лековити кристали, енергија од Реики, декор за домови, колекционерски Примероци од природен пирит минерали. Пирит е познат и како „Злато на будали“ затоа што честопати се грешеше со злато. Пирит и злато често се формираат заедно и кога тоа се случи, пиритот може да има количини на злато. Пирит е железен сулфид (FES2) и има цврстина од 6-6,5 на скалата на цврстина на мог. Нетретиран кристал, заздравувачки кристал, енергетски камења во Реики. Купувачот ќе ја добие точната ставка на сликата! Брза испорака. Природни нетретирани пиритни кластери, кристален минерален примерок, прекинат, лековити кристали, енергија од Реики, декор за домови, колекционерски. Примероци од природен пирит минерали. Пирит е познат и како „Злато на будали“ затоа што честопати се грешеше со злато. Пирит и злато често се формираат заедно и кога тоа се случи, пиритот може да има количини на злато. Пирит е железен сулфид (FES2) и има цврстина од 6-6,5 на скалата на цврстина на мог. Нетретиран кристал, заздравувачки кристал, енергетски камења во Реики. Купувачот ќе ја добие точната ставка на сликата! Брза испорака.5 ", природен нетретиран пиритски кластер, кристален минерален примерок, прекинат, заздравувачки кристали, енергија од реики, домашен декор, колекционерски, Б19356 Тежина : околу 113,9 грама должина : околу 2,3" ширина : околу 1.4 "Дебелина : околу 1,5" Камено потекло : Перу купувачот ќе ја добие точната ставка како што е на сликата. Погледнете ги сите слики внимателно пред да ги купите. Погледнете ги сите слики внимателно пред да ги купите! Природните кристали како кварц може да имаат линии, линиски линии или фрактури, но не значат всушност скршени.

Избор на купувачи

Налепница за риболов на американско знаме за риболов риболов Неодамнешно
Налепница за риболов на американско знаме за риболов риболов

8 "x 4,5" секоја 2 декорации вклучени како што е прикажано (лево и десно) Повеќегодишен винил на отворено одд

DEN 2.00
2023 Нови постелнина панталони за жени, лесна лесна лесна нога долга јога палацо панталони со целосна должина Неодамнешно
2023 Нови постелнина панталони за жени, лесна лесна лесна нога долга јога палацо панталони со целосна должина

85% постелнина, 15% памук 【Известување за големина : : Азиски големини, работи помала со големина од 12 од �

DEN 127.84
ENET Solutions AeroHive Компатибилен 10Gbase-Cu Пасивен SFP+ Twinax Directach Неодамнешно
ENET Solutions AeroHive Компатибилен 10Gbase-Cu Пасивен SFP+ Twinax Directach

Компатибилен 10gbaseCU Пасивен SFP+ Twinax DirectAtach Cable Пасивен SFP+ Twinax DirectAthach Cable Должина на кабелот : 1,5м...

DEN 1.00
Topbathy 5 парчиња празни стаклени шишиња со стаклена пумпа за лосион празен шише парфем диспензерот за емулзиски шампон миење Неодамнешно
Лежишта на Fasteddy компатибилни со Redcat Rampage XR-E 1/5 митинг запечатен комплет за лежишта Неодамнешно
Лежишта на Fasteddy компатибилни со Redcat Rampage XR-E 1/5 митинг запечатен комплет за лежишта

Redcat Rampage XRE 1 / 5 Rally Запечатен комплет за лежиште (18) 10x19x5 Вие ги купувате лежиштата наведени погоре Во мног�

DEN 3.33
Трајни и безбедни 2 парчиња ретро телефонски деца кутија за пари креативна пластична свинче банкхом декор Неодамнешно
Трајни и безбедни 2 парчиња ретро телефонски деца кутија за пари креативна пластична свинче банкхом декор

2 компјутери ретро телефонски деца кутија за пари креативна пластична свинче банкхом декор (кафеава) Об�

DEN 0.33
KLHHG Елегантен шарен сјај рингишпил музичка кутија Детска девојка новогодишен подарок за роденден (боја: б, големина Неодамнешно
KLHHG Елегантен шарен сјај рингишпил музичка кутија Детска девојка новогодишен подарок за роденден (боја: б, големина

Генијален уникатен дизајн , Исклучителен изглед , креативен украс Исклучителна изработка, режим на пого

DEN 2.33
TPI 462A30TH480V Серија 462 TH MUL-T-MOUNT ELECTRIC INFRARED грејач, 2-ламба, асиметричен 30 °, кафеав емајл Неодамнешно
TPI 462A30TH480V Серија 462 TH MUL-T-MOUNT ELECTRIC INFRARED грејач, 2-ламба, асиметричен 30 °, кафеав емајл

Златни анодизирани рефлектори на алуминиум и крајни капачиња за супериорна рефлексивност 96% Radiant испор�

DEN 276.48
Ouper атлетски поддржувач, шорцеви за компресија w/чаша џеб, младински големини Неодамнешно
Ouper атлетски поддржувач, шорцеви за компресија w/чаша џеб, младински големини

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 80% полиестер, 20% спандекс Еластично

DEN 0.67
Hnkdd 5pcs/Поставете четки за боја, најлонска коса сликарство, кратка прачка масло, акрилна четка, акварел пенкало Професионална уметност Неодамнешно
QCZYC компатибилен со 2022 MacBook Air 13,6 инчен случај Ослободување A2681 M2 Чип Водоотпорна пластична лаптоп школка W/Mac OS налепница Неодамнешно
QCZYC компатибилен со 2022 MacBook Air 13,6 инчен случај Ослободување A2681 M2 Чип Водоотпорна пластична лаптоп школка W/Mac OS налепница

1compatibalty со : Само што одговара за [2022 издание] Mac Book Air 13.6 инчи случај со течен ретина дисплеј и ID на допир [Mo

DEN 0.33
Pokshi Mop Clain и MOP Поддршка за замена додатоци компатибилни со STYTJ-06ZHM Mijia Pro само чистење роботски правосмукал вакуум Неодамнешно
Pokshi Mop Clain и MOP Поддршка за замена додатоци компатибилни со STYTJ-06ZHM Mijia Pro само чистење роботски правосмукал вакуум

*Направено од врвен материјал за трајна и практична употреба *Добро изработка, поцврста Заменете ги ста�

DEN 2.67
Iius жени Божиќни хеланки меки удобни четки за ирваси ирваси хулахопки со високи тренинзи со половината Неодамнешно
Iius жени Божиќни хеланки меки удобни четки за ирваси ирваси хулахопки со високи тренинзи со половината

Полиестер мешавина 【Руно наредени хулахопки за жени】 Умерената компресија на ткаенината гарантира де

DEN 1.67
Yjingrui SF-203 Електронски дигитален дисплеј микрокомпјутер Контролер на температура на температура за ладење на термостат за Неодамнешно
WixGear Bluetooth 5.0 Безжични Слушалки Со Куќиште За Полнење, HD Стерео Звучни Слушалки, 30h Време За Играње Со Куќиште за Полнење, IPX5 Водоотпорен Неодамнешно
Caplugs 99390568 Пластично правоаголен крајниот крај на завршувањето и зафатот. VRR-062X500-16, винил, должина 1,00 ID 0,500, црна Неодамнешно
Caplugs 99390568 Пластично правоаголен крајниот крај на завршувањето и зафатот. VRR-062X500-16, винил, должина 1,00 ID 0,500, црна

Може да се користи како капаче за завршна обработка за лизгање на крајниот крај на зафат Многу дијаметр�

DEN 0.67
Ранец на ранец на фотоапаратот Navitech Action Camera и сина складирање со интегрирана лента за градите - компатибилен со Action 2 Action Неодамнешно
Ранец на ранец на фотоапаратот Navitech Action Camera и сина складирање со интегрирана лента за градите - компатибилен со Action 2 Action

Интегрирана монтирање за вашата акција за акција Тежок, материјал отпорен на абразија Prontеб на предните

DEN 1366.40
Завртки за капаче на главата на приклучокот, 1/4-20 x 1 , легура челик, црн оксид, хексадеци Неодамнешно
Завртки за капаче на главата на приклучокот, 1/4-20 x 1 , легура челик, црн оксид, хексадеци

Препорачан клуч за клуч на Hex Socket Allen : 3 / 16 Висок квалитет : Челичните завртки од индустриско одделение ја

DEN 3.00
18 -инчен тешки 316 кабел за кабел од не'рѓосувачки челик - 100 пакувања Неодамнешно
18 -инчен тешки 316 кабел за кабел од не'рѓосувачки челик - 100 пакувања

Боја : Не'рѓосувачки челик Должина : 18 инчи Материјал : Не'рѓосувачки челик Максимален дијаметар на пакет

DEN 203.20
70 g Голема неверојатна ретка Фуџијан зачекори пирамида форма флуорит кристали со темна виолетова вратоврска боја фантоми минерални Неодамнешно
GSC International 504-5 електрода, рамно железо Неодамнешно
GSC International 504-5 електрода, рамно железо

Рамна електрода за употреба во демонстрации во училницата на хемиски и електрични принципи Направено о

DEN 1.33
40 парчиња овални очното јаболко смола привлечно пластични застрашувачки очи украси за украси за украси за записи за клип за коса, занаетчиски Неодамнешно Продажбата
Нбк Јапонија МЈЦ-80-1л 1 инч до 42мм Флексибилна Спојка Од Типот На Вилицата Неодамнешно
Нбк Јапонија МЈЦ-80-1л 1 инч до 42мм Флексибилна Спојка Од Типот На Вилицата

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 1 инч Спојка Создаден 2 Дијаметар : 42мм Должина На Спојување : 114 Спојување На

DEN 5047.36
Biglion.x 6inch Round LED Offroad Lights 2pcs 210W 32000lm Супер светла LED Off Road Lights Spot Lights Lights со жица водоотпорен IP68 12V 24V Неодамнешно
Biglion.x 6inch Round LED Offroad Lights 2pcs 210W 32000lm Супер светла LED Off Road Lights Spot Lights Lights со жица водоотпорен IP68 12V 24V

Антимешање Тркалезните LED светла се во согласност со стандардот на ЕМС Електромагнетниот бран е тоталн�

DEN 752.00
24x AA LR6 +24X AAA LR03 1.5V алкални батерии Неодамнешно
24x AA LR6 +24X AAA LR03 1.5V алкални батерии

48 Пакет 15 V АА+ААА алкални батерии Отпорен на истекување и без жива Долготраен и добар квалитет, нудејќи 7

DEN 271.84
3/4 врвови за ракави за жени, цветни печатени екипаж со екипаж од три четвртини кошули со ракави, обични женски врвови на туники 3/4 ракави Неодамнешно
СОРОО 15-пакувања Бела печива за пециво Box 12x8x3inch, големи крофни, мафини, кутии за колачиња со ПВЦ прозорец-Автоматски поп-дополнет сад Неодамнешно
Deerose Women'sенски висок половината на половината, дното на дното тенок фигура на ногата хипи панталони Неодамнешно
Deerose Women'sенски висок половината на половината, дното на дното тенок фигура на ногата хипи панталони

95% полиестер, 5% спандекс Еластично затворање Материјал за миење машини Машинско миење се достапни...

DEN 383.84
Tracfone Motorola Moto G6 4G LTE припејд паметен телефон - Црна - 32 GB - СИМ картичка Вклучена - ЦДМА Неодамнешно
Tracfone Motorola Moto G6 4G LTE припејд паметен телефон - Црна - 32 GB - СИМ картичка Вклучена - ЦДМА

57 "целосен HD + максимален приказ на визија; 1,8 GHz октајадрен процесор; Android 8.0 Oreo; читач на отпечатоци од прс

DEN 0.67
Премиум есенцијално масло 2 унца Космо тркалезни шишиња, ПЕТ пластично празно полнење без БПА, со црно притискање на капачињата на дискот Неодамнешно
Деве Хербес чисто солени летно есенцијално масло за пареа дестилирани 2мл Неодамнешно
Деве Хербес чисто солени летно есенцијално масло за пареа дестилирани 2мл

Парите со најдобар квалитет можат да купат Задоволство и гаранција за чистота ние, производителот, Дев�

DEN 3.33