Usb25u3bl6g USB 3.0 КОНЕКЦИЈА / sata6g КОМПАТИБИЛЕН, 2.5 Инчен SATA-HDD/SSD СЛУЧАЈ, ЕДНОСТАВНА ПАМЕТНА Кутија, Замрзната Сина Боја

Usb25u3bl6g USB 3.0 КОНЕКЦИЈА / sata6g КОМПАТИБИЛЕН, 2.5 Инчен SATA-HDD/SSD СЛУЧАЈ, ЕДНОСТАВНА ПАМЕТНА Кутија, Замрзната Сина Боја

DEN 1.67

Неодамнешно

Достапно на барање

25 " Hdd / SSD Случај Со Елегантен ПАМЕТЕН Дизајн и ЕДНОСТАВНА Конструкција!. Елегантен ПАМЕТЕН дизајн и ЕДНОСТАВЕН дизајн без завртки за лесна инсталација. Диск Случај за 2.5 " SATA HDD & SATA SSD (Вклучува Фиксна Перница за 7 MM Дебела HDD/SSD) СО ГОЛЕМА брзина USB 3.0 конекција! Поддржува SATA 6 G и UASP режим за пренос со голема брзина. Опремен со ЛЕР функција со 2 режими што ви овозможува да го знаете статусот на поврзување НА USB 2.0 со бојата на осветлената ЛЕР. Интерфејс : [Уред Страна] SATA I/II/3.0 Gbps/6 Gbps, [Домаќин Страна] USB3. 0 USB конектор форма : Микро Б УСБ Кабел Должина : Прибл. 17,7 инчи (45 см) (со исклучок НА USB конектор). Поддржан HDD/SSD : 9,5 mm дебелина или 7mm дебелина 2,5" SATA HDD/SSD СО 5v ДИСК Компатибилен ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ : Windows 10 / 8,1 (8) / 7 / Виста / Mac OS 10.8 компатибилни модели : КОМПЈУТЕР/ВО компатибилен СО USB 3.0 интерфејс порта, Или Intel Mac Содржина На Производот : Главна единица, посветен USB 3.0 кабел, фиксна перница за 0.3 инчи (7 мм) дебел HDD/SSD, упатство за употреба (англиски јазик не е загарантиран).

Избор на купувачи

Аексит 60 парчиња Бели Релеи VH3. 96 - 2p Конектори 3,96 mm Теренот Игла Заглавие Компјутер Одбор Релеи + Домување Неодамнешно
Аексит 60 парчиња Бели Релеи VH3. 96 - 2p Конектори 3,96 mm Теренот Игла Заглавие Компјутер Одбор Релеи + Домување

Име на производот : Пин Заглавие+Домување;Модел : VH2 A / VH2 Y Позиција Количина : 2;Теренот : 3,96 mm Големина(Игл�

DEN 112.16
Ваксон Телефон Случај Црна, Компатибилен Со Остар AQUOS sense6 / Sence 6 SH-54B SHG05 Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Заштитник На Неодамнешно
Ваксон Телефон Случај Црна, Компатибилен Со Остар AQUOS sense6 / Sence 6 SH-54B SHG05 Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Заштитник На

Целосно потопен и ipx8 сертифициран водоотпорен до 100 стапки / 30 метри Целиот нов клип за заптивка за приц�

DEN 255.68
Ретро Гроздобер Црна Музика Забелешка Модел Електроника Организатор, Кабел Кабел За Складирање Торба Водоотпорен За Домашно Патување, Неодамнешно
Луау Фламинго Пластични Шут Очила-Сет на 24-Партиски Материјали Неодамнешно
Луау Фламинго Пластични Шут Очила-Сет на 24-Партиски Материјали

Забавен и празничен додаток на залихите за забави во луау, овие шут очила имаат светло розев дизајн на ф�

DEN 351.84
Lxdzxy чадор стои, чадор штанд, цилиндричен, со 4 куки и отстранлива пластична лента за капење, чадор за влез, црна Неодамнешно
Lxdzxy чадор стои, чадор штанд, цилиндричен, со 4 куки и отстранлива пластична лента за капење, чадор за влез, црна

● Мора да има за елегантната канцеларија или дом, идеално за развој на кондоси, ресторани, хотели итн ● �

DEN 532.80
5д Еже дијамантска уметност за возрасни и деца 13,8x17,71 во DIY животни дијамантски сликарство со броеви околу целосна вежба платно слика Неодамнешно
Fafeicy 5 парчиња Спојка За Маснотии, 18 во Легура Цврсто Залак Издржлива Маст Отпорна на Абење Рамна Млазница За Механичка Обработка, Неодамнешно
Флори 24 парчиња Притиснете На Ноктите Долги Лажни Нокти Црн Ковчег Лажни Нокти Совети Со Бисер Целосна Покривка Акрилен Вештачки Неодамнешно
ИЛФОРД 2004050 Галерија Престиж Текстура Памучна Крпа - 44 Инчи х 49 Стапки Ролна Неодамнешно
ИЛФОРД 2004050 Галерија Престиж Текстура Памучна Крпа - 44 Инчи х 49 Стапки Ролна

100% памучна крпа Многу мазна површина Нема оптички осветлувачи Висока конзистентност на бојата и спекта

DEN 0.33
Нов Lon0167 RJ45 RJ11 Избрана RJ12 Lan мрежа Сигурна Ефикасност Алатка Стегач Стегач Клешти Црна Жолта 7.8 Неодамнешно
Нов Lon0167 RJ45 RJ11 Избрана RJ12 Lan мрежа Сигурна Ефикасност Алатка Стегач Стегач Клешти Црна Жолта 7.8

Име на производ (издржлив во употреба) : Мрежна Алатка За Стегање Клешти;Материјал (најнова технологија)

DEN 799.52
Аметрик НМРВ 50Ф180-71Б5 Неодамнешно
Аметрик НМРВ 50Ф180-71Б5

1001НАШИТЕ 50f18071 B5 Аметричен Дел Број, 571434 SKU Бр, Motovario ТИП NMRV 50 Големина Редуктор, 1 : 80 Сооднос, 71 B5 Мотор IEC Вл

DEN 1.33
Цртан Филм Галакси Печати Палто Решетката Ѕид Монтирање, Влезот Палто Решетката со 4 Кука За Капут Шапка Чанта Облека Бања Влезот Дневна Неодамнешно
Јот &засилувач; Марк Рецепт Врзивно Средство Разделувачи Со Печатени Јазичиња | Шест Организаторот Разделувачи за 8.5 х 9.5 3 - Прстен Неодамнешно
Лагери Кабинет Копчиња Цртан Филм Девојка Фиока Копчиња Црн Мебел Копчиња Кристално Стакло Хардверски Копчиња Модерни Тркалезни Копчиња Неодамнешно
Аце Борба: Напад Хоризонт-Playstation 3 Неодамнешно
Аце Борба: Напад Хоризонт-Playstation 3

Драматична реална приказнаНапишана Од Бестселерот И воен автор На Њујорк Тајмс, Џим Дефелице, играчите

DEN 2.67
Четка ЗА ОРЕВ 4 Пакување Четка За Гуаче Четка За Гуаче Уметност Дрвени Столбови За Сликање Сет Неодамнешно
Четка ЗА ОРЕВ 4 Пакување Четка За Гуаче Четка За Гуаче Уметност Дрвени Столбови За Сликање Сет

Пенкало барел спреј сликарство процес Работ на четката е уреден и рамномерен, еластичен, а потезите на с

DEN 787.20
Адаптер за конверзија за конверзија на задниот преглед на камерата за одложување на камерата RCD330 PQ MIB RCA Адаптер за конверзија Неодамнешно Продажбата
Kwmobile Случај Компатибилен Со Apple iPhone SE / iPhone SE / iPhone 8 / iPhone 7 Случај-Tpu Силиконски Телефон Покријте Со Мека Неодамнешно
Kwmobile Случај Компатибилен Со Apple iPhone SE / iPhone SE / iPhone 8 / iPhone 7 Случај-Tpu Силиконски Телефон Покријте Со Мека

КОМПАТИБИЛНОСТ : Компатибилен Со Apple i Phone SE (2022) / i Phone SE (2020) / i Phone 8 / i Phone 7 НЕЛИЗГАЊЕ : Обложениот тпу сил

DEN 0.67
Декоративен Кабинет За Складирање Клучеви Со Стакло Бела Табла К10А: Пареа Панк Неодамнешно
Декоративен Кабинет За Складирање Клучеви Со Стакло Бела Табла К10А: Пареа Панк

ТРИ КЛУЧНИ АТРИБУТИ : Клуч КутијаСтакло Меморандум ОдборУметнички Декор Материјали : Тастатура изработ

DEN 1328.00
Метална Наутичка Кука Со Сребрен Тон, Монтиран Крајбрежен Декор за Влечење На Кабинетот, Рачка На Фиоката И Многу Повеќе, Декорација Неодамнешно
Snamonkia Сет од 12 Вечера Вилушки Од Нерѓосувачки Челик, 8 Инчи, 18/0 Големи Маса Вилушки За Салата Стек Шпагети Неодамнешно
Snamonkia Сет од 12 Вечера Вилушки Од Нерѓосувачки Челик, 8 Инчи, 18/0 Големи Маса Вилушки За Салата Стек Шпагети

ЕКСТРА ФИН И ДОЛГОТРАЕН МАТЕРИЈАЛИзработен од Висококвалитетен и Тежок нерѓосувачки челик од 18 / 0 за хр

DEN 335.84
Машки зимски џемпери есен и зимска лежерна плетена цврста боја украсна шема џемпер плус џемпер со големина Неодамнешно
Машки зимски џемпери есен и зимска лежерна плетена цврста боја украсна шема џемпер плус џемпер со големина

75% полиестер, 25% памук Направени во САД и увезени Посебен акцент : Проверете ја табелата со големина за да

DEN 320.96
ActIntool 7 in. X 5/8-11 in. Неодамнешно
ActIntool 7 in. X 5/8-11 in.

【Агресивно отстранување PCD чаша】 тркалото за мелење на мелење PCD е дизајнирано за отстранување на пове�

DEN 1544.00
Деларси 3Дб Пренослив Мини Рачен Пароброд За Облека Преклоплив Лесен Пароброд За Облека Неодамнешно
Деларси 3Дб Пренослив Мини Рачен Пароброд За Облека Преклоплив Лесен Пароброд За Облека

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 1.67
Монтирај ПЛУС 201f Адаптер Заграда Конвертирај ВЕСА 200х200мм ВО ВЕСА 400х400мм и 300х300мм Неодамнешно
Монтирај ПЛУС 201f Адаптер Заграда Конвертирај ВЕСА 200х200мм ВО ВЕСА 400х400мм и 300х300мм

Универзална адаптерска плоча ЗА само постоечка ѕидна монтажа ВЕСА 200х200 мм адаптерот може да ја претвор�

DEN 1.67
Вилхом Лаптоп Процесорот Ладење Вентилатор Замена За MacBook Pro 13 Унибоди А1278 А1342 Неодамнешно
Вилхом Лаптоп Процесорот Ладење Вентилатор Замена За MacBook Pro 13 Унибоди А1278 А1342

Што Е Вклучено : вентилатор НА ПРОЦЕСОРОТ Компатибилност : За Mac Book Pro5, 5 Средината на 2009 (MB990, MB991), За Mac Book Pr

DEN 0.33
Есенцијално Есенцијално Масло од Чист Олибанум Од Гринвуд Природна Терапевтска Пареа Дестилирана 1250мл Неодамнешно
Есенцијално Есенцијално Масло од Чист Олибанум Од Гринвуд Природна Терапевтска Пареа Дестилирана 1250мл

100% БЕЗ РИЗИК КУПУВАЊЕ : ние сме биле нудат "Без Прашања Побара Пари Гаранција За Враќање" за последните 9 �

DEN 3199.84
Пацифик Подароци Пурфект Пијалак Чај За Еден, Готски Триделен Комплет Со Тенџере, Чаша И Чинија, 6,50 Инчи х 5,91 Инчи х 5,71 Инчи Неодамнешно
Лајц Лост Лак Датотека А3 Триаголник Црна 31068-95 Неодамнешно
Лајц Лост Лак Датотека А3 Триаголник Црна 31068-95

Карактеристики На Лајц 180?? механизам што го прави поднесувањето побрзо и полесно со тоа што ќе ви овозмо

DEN 1030.24
SUTK 2PCS 6mm 8mm 10mm 12mm 16mm 300mm 400mm 500mm Линеарно вратило 3D Делови за печатач 8мм 400мм цилиндри со оска на лагени шипки Неодамнешно
SUTK 2PCS 6mm 8mm 10mm 12mm 16mm 300mm 400mm 500mm Линеарно вратило 3D Делови за печатач 8мм 400мм цилиндри со оска на лагени шипки

2pcs 6mm 8mm 10mm 12mm 16mm 300mm 400mm 500mm 600mm Линеарно вратило 3Д Делови на печатач 8мм 400мм цилиндри со оска на лагени шип

DEN 0.33
Ксунион 5752УМ Када Плочка Почиста Четка Со Долга Рачка Четка Почиста Алатка За Бања Када Тоалет Кат Кујна Перваз В Неодамнешно
Ксунион 5752УМ Када Плочка Почиста Четка Со Долга Рачка Четка Почиста Алатка За Бања Када Тоалет Кат Кујна Перваз В

Пластика Предвремено затворање Четка За Чистење Плочки За Кади Со Долга Рачка, Алатка За Чистење Четки �

DEN 0.67