Четка за месинг од месинг од месинг Gumifa 2, мини црна пластична четка за чистење на жица за чистење на згура за заварување, 'рѓа и прашина

Четка за месинг од месинг од месинг Gumifa 2, мини црна пластична четка за чистење на жица за чистење на згура за заварување, 'рѓа

DEN 0.33

Неодамнешно

Достапно на барање

Пакет и големина : 2 четки за месинг од парчиња, доволно употреба количина за некое време Целокупната големина на секој производ (L*W*H) е 170 x 13 x 20 mm/ 6,7 "x 0,51" x 0,78 ". Издржлив материјал : Главата на четката е изработена од месинг, кој е силен, издржлив и може да го отстрани 'рѓата . Рачката е изработена од пластика и е лесна за задржување и контрола, што го олеснува чистењето на мали простори. Удобниот дизајн на рачката : заоблениот дизајн на главата на четката и униформниот дизајн на лакот на рачката може да спречи лизгање, го прави корисникот да се чувствува удобно кога ја користите. Широка апликација : Овие четки за жица од месинг се широко користени во бродот, авијациската индустрија, автомобилот, маслото, градежништвото и инсталацијата. Тие ги отстрануваат 'рѓата и деталите и можат да се користат за чистење на недовршени метални делови, дамки од боја, маснотии, итн . 100% задоволителна услуга : Вашето задоволство е наш врвен приоритет. За секој неисправен или незадоволителен производ, ние ќе дадеме целосна наплата или замена. Пакет и големина : 2 четки за месинг од парчиња, доволно количина на употреба за некое време. Севкупната големина на секој производ ( L*W*H) е 170 x 13 x 20 mm/ 6,7 "x 0,51" x 0,78 ". Издржлив материјал : Главата на четката е изработена од месинг, кој е силен, издржлив и може да ја отстрани 'рѓата. Рачката е изработена од пластика и е лесна за држење и контрола, што го олеснува чистењето на мали простори. Удобно дизајнирање на рачката : Закривениот дизајн на главата на четката и униформниот дизајн на лакот на рачката може да спречи лизгање, го прави корисникот да се чувствува удобно кога го користи. Широка примена : Овие четки за жица од месинг се користат во брод, авијациска индустрија, автомобил, нафта, градежништво и инсталација. Тие ги отстрануваат 'рѓата и деталите и можат да се користат за чистење на недовршени метални делови, дамки од боја, маснотии, итн. 100% задоволителна услуга : Вашето задоволство е нашиот главен приоритет.

Избор на купувачи

Планер за наставници 2023-2024 - Академски Планер за Лекции 2023-2024, јули 2023 - јуни 2024, 8 х 10, Планер За Наставници 2023-2024 Неодамнешно
Планер за наставници 2023-2024 - Академски Планер за Лекции 2023-2024, јули 2023 - јуни 2024, 8 х 10, Планер За Наставници 2023-2024

Големина : 8 "х 10" Датум : ЈУЛИ 2023ЈУНИ 2024 година Функционални Дизајни : Флексибилен Капак Силна Двојна Жица

DEN 175.84
ОЧИДО 12 Парчиња Големи Велигденски Јајца Пластични Пополнување За Велигденско Јајце Лов, 6 Џамбо Пластични Јајца, Празни Велигденски Неодамнешно
Мичел Профит 101-Виот Воздушен Скок Крилја Налепница Неодамнешно
Мичел Профит 101-Виот Воздушен Скок Крилја Налепница

101 Налепница За Скокање Во Воздухот Е изработена од издржлив милар и е заштитена СО УВ од избледување и п

DEN 143.52
Нокс Лупи, Мини Лупа 10х Hd Објектив, Со Led Светилка И Цилиндар, За Мерење Идентификација Инспекција Монети Марки Текстил Накит Неодамнешно
Кабел Boxwave Компатибилен со Honor 20 Lite - USB адаптер за проширување, додадете USB поврзан хардвер на вашиот телефон за чест Неодамнешно
Кабел Boxwave Компатибилен со Honor 20 Lite - USB адаптер за проширување, додадете USB поврзан хардвер на вашиот телефон за чест

? [Компатибилност] Кабел за Boxwave компатибилен со Honor 20 Lite (Кина) Адаптерот за проширување на USB е адаптер за

DEN 3.33
Слушалки За Слушалки што се повлекуваат 3,5 мм w Микрофон Без Раце Слушалки Без Раце Компатибилни Со Alcatel Jitterbug Smart 2-Радост Таб Неодамнешно
Хуиоп Мултифункционален Водоотпорен Велосипед Компјутери Лцд Екран Екран Возење Велосипед Брзинометар Планински Велосипед Практична Неодамнешно
Само за забава 6,5 x 3 dd-214 алумни винил декларална армија морнарички воздушни сили маринци крајбрежна стража налепница на браник Неодамнешно
РАНЕЦ ЗА ЛАПТОП VBFOFBV, Елегантен Ранец За Патување Секојдневни Дневни Пакувања Торба За Рамо За Мажи Жени, Апстрактен Вител Од Виножито Неодамнешно
Фустани на плажа fqzwong за жени 2023 лето случајно елегантно секси секси проток, плус големина формална замав макси фустан одморалиште Неодамнешно
MyLifeUNIT Кампување Тенџере Садови, Преносни Готвење Тенџере За Отворено Кампување Пешачење, 5-Квартал Неодамнешно
MyLifeUNIT Кампување Тенџере Садови, Преносни Готвење Тенџере За Отворено Кампување Пешачење, 5-Квартал

Дебел Алуминиумски Лим : тенџерето за кампување My Life UNIT е изработено од врвен материјал од легура на алу�

DEN 1.67
Елен Преносни Мулти Спортски Тт Маса, Одбојка, Кошарка, Пинг-Понг, Фудбал Флипер Табла Неодамнешно
Елен Преносни Мулти Спортски Тт Маса, Одбојка, Кошарка, Пинг-Понг, Фудбал Флипер Табла

ЕЛЕНПИНГПОНГ БРЕНД ДОВЕРЛИВ 100 + ГОДИНИ : Лансиран во 1922тите, Елен е горд Спонзор На Опрема на најголемит�

DEN 2.00
Капаци на седиштето на автомобилот BPOOBP за мини Купер, предни и задни 5 седишта, кожено покривка на седиштето на возилото, боја: Неодамнешно
Волрат Круг Перфориран Бел Пластичен Рамен Цилиндар-3 3/4 Диа х 5 5/8 Ч Неодамнешно
Волрат Круг Перфориран Бел Пластичен Рамен Цилиндар-3 3/4 Диа х 5 5/8 Ч

Стандардна големина одговара на повеќето носители на рамни садови Сребрен цилиндар во бело ќе го надоп�

DEN 191.84
Сјајна С-854 Само Мастило Нотарски Печат Оклахома Неодамнешно
Сјајна С-854 Само Мастило Нотарски Печат Оклахома

Исполнува Оклахома Државниот Нотар Барања Сјајна С854 Нотарски Печат Со Гепард Предната Плоча СамоМасти

DEN 3.33
Кокошки Шема Маски За Спиење Прекривка За Очи Затемнување Со Прилагодлив Еластичен Ремен Ноќно Врзување За Жени Мажи Јога Патување Неодамнешно
Вајз Долги Ѕидни Полици, Пловечки Полици Монтирани На Ѕид, Рустикални Полици За Складирање На Ѕид Од Дрво за Спална Соба, Дневна Соба, Кујна, Неодамнешно
Lnyzqus Алуминиумска Фолија Мини Леб Тави Со Капаци 50 Пакет, 6.8 мл Правоаголник Печење Чаши Мафини Калапи, За Еднократна Употреба Неодамнешно
Козметички Случаи Дами Шминка Куфер Со Тркала Голем Капацитет За Складирање Кутија Со Алатки Професионален Маникир Куфер Патување Неодамнешно
Лаптоп Без Позадинско Осветлување Тастатура За Портал GWTN141-10 GWTN141-10BL GWTN141-10BK GWTN141-10GR GWTN141-10RG Нема Зборови Неодамнешно
Лаптоп Без Позадинско Осветлување Тастатура За Портал GWTN141-10 GWTN141-10BL GWTN141-10BK GWTN141-10GR GWTN141-10RG Нема Зборови

Опис На Ставката : Делови За Лаптоп Точка Состојба : Нови Гаранција : 90 дена За да бидете сигурни дека ја д

DEN 2.67
Анруи Акрилик Аквариум Стакло Капак Клип, Замена Јасно Аквариум Стакло Врвот Клипови Држачи Поддршка За Без Обрач Аквариуми, Неодамнешно
Божиќ Стрелка Шема-01 Биро За Складирање Плоча За Кревет Или Влез Начин Неодамнешно
Божиќ Стрелка Шема-01 Биро За Складирање Плоча За Кревет Или Влез Начин

Добро Организирана : оваа фиока ЗА КАМЕРИЕР ЕДЦ дизајнирана да чува се што е уредно складирано и подготв

DEN 0.33
АИАЈАИ ТМА - 2 Премести ХЕ Безжичен Неодамнешно
АИАЈАИ ТМА - 2 Премести ХЕ Безжичен

Потпис aiaiai биодијафрагма звучник подесени за јасност и детали Лесен дизајн и РЕПРЕЗЕНТАТИВНИ перници.0

DEN 3.00
Случај Ремен Клип Кожа Вртливата Футрола Петелки Капак Торбичка Носат Заштитни Компатибилен Со Алкател Идол 3-Идол 4С-Џитербаг Паметен Неодамнешно
Градинарско знаме на Мисури Тигерс со starsвезди и ленти од земја во САД и држач за столб на знамето на САД Неодамнешно
Градинарско знаме на Мисури Тигерс со starsвезди и ленти од земја во САД и држач за столб на знамето на САД

Полиестер Сет има 13 „X 18“ колеџ Градина Знаме, 12 „Х 18“ Градинарско знаме, и 17 “(W) x 40“ (H) Собрани големин�

DEN 1512.00
ПРОДАВНИЦАТА Заp | (Пакување од 4 Калем За Палење за Косилка ЗА Трева Од 1990 Година L21ZSNB, S19ZPNA, S21BSNA Неодамнешно
ПРОДАВНИЦАТА Заp | (Пакување од 4 Калем За Палење за Косилка ЗА Трева Од 1990 Година L21ZSNB, S19ZPNA, S21BSNA

Замена НА Продавницата ЗАP (Пакување од 4) Калем За Палење за Косилка ЗА Трева Од 1990 Година L21 ZSNB, S19 ZPNA, S21 BSN

DEN 0.33
Зеродеко 1пц Овошен Послужавник Зумбул Корпи За Складирање Овални Послужавник За Леб Мала Корпа За Овошје Контра Плетена Корпа За Ткаење Неодамнешно
Куки за геротр за виси, лепила wallидни куки, куки за само лепило, шема на снежни снегулки на Божиќ Неодамнешно
Куки за геротр за виси, лепила wallидни куки, куки за само лепило, шема на снежни снегулки на Божиќ

Materialидни куки Материјал : тврда пластика, кожа од микрофибер Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Каракте

DEN 1.67
Мебел Денвер Мулти Големина Пловечки Полици, Слика Полица Дневна Соба Декор, Полица Книга Дисплеј, Канцеларија Спална Соба Ѕид Декор Неодамнешно
Ж/ЈТ-03 нов Заменски Далечински Управувач погоден за Далечинскиот Управувач На Климатизерот ЛЕНОКС Ж ЈТ-03 Неодамнешно
Ж/ЈТ-03 нов Заменски Далечински Управувач погоден за Далечинскиот Управувач На Климатизерот ЛЕНОКС Ж ЈТ-03

PERFASCIN ZH / JT03 нова замена далечински управувач одговара За Ленокс Клима Уред Далечински Управувач ZH JT03 Ир

DEN 0.67