Moysuwe HDMI дигитален микроскоп 1300X, микроскоп на монети од 16MP со 10 инчи за цел преглед на монети, 7 IPS екран Дигитален микроскоп за PCB лемење, вклучена 32 GB TF картичка, вклуч

Moysuwe HDMI дигитален микроскоп 1300X, микроскоп на монети од 16MP со 10 инчи за цел преглед на монети, 7 IPS екран Дигитален микроскоп

DEN 2719.84

Неодамнешно

Достапно на барање

[Зачудувачки визуелно искуство] - Нов надграден 7 инчен IPS HD екран со резолуција 1024*600 Дигиталниот микроскоп Moysuwe HDMI ви носи зачудувачка кристално чиста и живописна слика. Експанзивни агли на гледање од 180 °, IPS обезбедува точни детали за боја и набудување од кој било агол. [Superior Sony 16 MP CMOS IMX сензор]-Компактниот, но моќен сензор Sony CMOS IMX е изграден за да се обезбеди вистинска животна слика преку точно повторно производство на текстури и детали во реално време со дополнителни можности за обработка со голема брзина. Новиот сензор за слика овозможува поголеми природни детали, побогати тонски градации и пореални слики без разлика дали снимате фотографии или видео. Совршено за лемење на PCB, поправка на часовници, проверка на карпи, монети и инсекти набудување. [Надграден за лесно да ја видите целата монета] - надградена на заграда од 10 инчи, микроскопот на монетите може да добие пошироко и повисоко видно поле, а максималното растојание помеѓу леќите и основата е проширено на 8 инчи. Значи, овој дигитален микроскоп лесно може да покаже цела монета, како што се диме, денар, никел, четвртина, па дури и големиот сребрен долар. [Прилагодување на осветленоста на контролата на допир] - Опремено со 6 LED околу леќите и 2 прилагодливи светла на гушавост. Разликувајќи се од другите, микроскопот за лемење Moysuwe се одликува со специјално дизајнирани светла за полнење на допир LED светла, само лизгајте ја лентата за допир за да ја вклучите/исклучите или прилагодите осветленоста на LED. И горните и долните светла можат да се затемнат независно за да се обезбедат поубави детали и оптимална јасност во различни средини. [Одличен 3x -1300x зум] - ви овозможува да зумирате и да ги видите неверојатните детали за лемење, монети, растенија, инсекти, дијаманти итн. При опсегот на зголемување од 3x до 1300x. Вие и вашите деца ќе доживеете пореален и појасен микроскопски свет, забавувајте се со овој HDMI микроскоп со екран!. [HDMI & USB излез за поголем преглед]-Moysuwe MDM201 Pro HDMI дигитален микроскоп не само што може да се користи како самостоен микроскоп, туку може директно да пренесува преглед на реално време на ТВ или компјутерски голем екран без да ја жртвувате оригиналната јасност, дозволете Вие треба да уживате во поголем поглед на HD во реално време, мазно и јасно. Не е потребен дополнителен софтвер, само извршете ја стандардната „Виндоус камера“ за Виндоус и „Фото штанд“ за Mac OS. [Разноврсен безжичен далечински управувач] - Далечинскиот управувач е суштинска алатка за да не се меша во дигиталниот микроскоп при фотографирање или видеа, совршено избегнување на тресењето на екранот, не само што може директно да го контролира микроскопот за да фотографира или видеа, туку и може да зумира и зумирање, флип на слика, замрзнување на екранот итн., Олекувајќи го полесно да се фотографираат и да се прилагодат поставките. [Лесно за поставување и употреба] - Дизајнот за интерфејс -пријателски за корисникот го прави електронскиот микроскоп лесен за употреба за сите возрасти. Поставувањето во само неколку чекори и интуитивната контрола на допир на LED диоди ја користат многу полесно од кога било досега. Едноставно и безбедно. [Повеќе од микроскоп] - Moysuwe MDM201 Pro Дигитален микроскоп е способен да снима 1920*1080 30 FPS & 1280*720 60 FPS видеа и да сними до 16 MP (5376*3024) фотографии. Потоа, зачувајте ги сликите и видеата на вклучената 32 GB SD картичка за анализа и споделување на податоци. [Зачудувачки визуелно искуство] - Нов надграден 7 инчен IPS HD екран со резолуција 1024*600. Дигиталниот микроскоп Moysuwe HDMI ви носи зачудувачка кристално чиста и живописна слика. Експанзивни агли на гледање од 180 °, IPS обезбедува точни детали за боја и набудување од кој било агол. [Superior Sony 16 MP CMOS IMX сензор]-Компактниот, но моќен сензор Sony CMOS IMX е изграден за да се обезбеди вистинска животна слика преку точно повторно производство на текстури и детали во реално време со дополнителни можности за обработка со голема брзина. Новиот сензор за слика овозможува поголеми природни детали, побогати тонски градации и пореални слики без разлика дали снимате фотографии или видео.

Избор на купувачи

Google Nest Термостат-Паметен Термостат За Дома-Програмабилен Wifi Термостат-Снег Неодамнешно
Google Nest Термостат-Паметен Термостат За Дома-Програмабилен Wifi Термостат-Снег

Енергетска ЅВЕЗДА сертифициран паметен термостат за дома кој ви помага да заштедите енергија и да оста�

DEN 1503.84
Burlap Placemats, Цртан Филм Светилникот Галеб Плажа Океан Море Сино Небо Не-Лизга Изолација Кујна Маса Душеци за Трпезариска Маса 13 x19, Неодамнешно
100 ПАРЧИЊА Денот На Независноста Патриотски Налепници 4 јули Сад Налепница Американско Знаме Винил Самолепливи Налепници За Лаптоп, Шише Неодамнешно
ХЛОФИЗИ 7/8 Ѕидарска Дупчалка 18 Сдс Плус Дупчалка за Чекан, Бетонска Вежба од 7/8 инчи За Блок, Тула, Камен Неодамнешно
ХЛОФИЗИ 7/8 Ѕидарска Дупчалка 18 Сдс Плус Дупчалка за Чекан, Бетонска Вежба од 7/8 инчи За Блок, Тула, Камен

СДС Плус Шенк7 / 8 "х 16" х 18 " ѕидарски вежба малку Одговара на сите сдсплус ротациони чекан вежби...

DEN 377.44
Итон Ведерхед 10505б-102 Машки Цевки Фитинг, CA360 Месинг, 5/16 Црево ПРОЕКТ, 1/8 Големина На Цевки Неодамнешно
Итон Ведерхед 10505б-102 Машки Цевки Фитинг, CA360 Месинг, 5/16 Црево ПРОЕКТ, 1/8 Големина На Цевки

Тип На Производ : Механички Компоненти Димензии На Пакетот : 20,32 См L X15, 24 См W X1, 016 См H Земја На Потекло : Са

DEN 2.67
Едно Огнено Ноќно Светло За Деца, Ноќни Светла За Деца Со Блутут Музика За Спална Соба, 96 Режими На Светлина Проектор За Ноќно Неодамнешно
SLSFJLKJ USB C ЦЕНТАР USB Тип C 3.1 До M. 2 Б-Клуч HDMI 4K 60Hz USB 3.1 10GBPS USB C HDMI ЦЕНТАР Сплитер Неодамнешно
SLSFJLKJ USB C ЦЕНТАР USB Тип C 3.1 До M. 2 Б-Клуч HDMI 4K 60Hz USB 3.1 10GBPS USB C HDMI ЦЕНТАР Сплитер

USB C МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ЦЕНТАР, ТипЦ ДО HDMI+RJ45+USB 3 Лесно Проширување На Складирањето, Погодно За SSD од 2230 / 2242

DEN 3001.44
Garmin forerunner® 955, GPS Работи Паметен Часовник, Прилагоден На Триатлонци, Долготрајна Батерија, Црна Неодамнешно
Garmin forerunner® 955, GPS Работи Паметен Часовник, Прилагоден На Триатлонци, Долготрајна Батерија, Црна

Изграден со секогаш вклучен дисплеј во целосна боја кој е лесен за зглобот и лесен за читање дури и при д

DEN 0.67
Аисо Цртан Филм Диносаурус Кожа Камериер Послужавник Организатор За Паричници, Часовници, Клучеви, Монети, Мобилни Телефони Неодамнешно
Пмг1 Трепки 41 Човечка Коса 6 Пара Неодамнешно
Пмг1 Трепки 41 Човечка Коса 6 Пара

Удобно За Носење Лесно За Нанесување Вештачки Трепки Со Природен Изглед 100% Човечка Коса И Рачно Изработ

DEN 191.84
Ако Се Однесувам Лошо Ве Молиме Јавете Се Во Секој случај-8оз Колбас За Пиење Алкохол За Колкови Неодамнешно
Ако Се Однесувам Лошо Ве Молиме Јавете Се Во Секој случај-8оз Колбас За Пиење Алкохол За Колкови

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕННашата цврста колба за пиење колкови 8оз е совршена за секакви активности за пиење во за

DEN 1.67
Неродеко Држач За Лажица Силиконски Држач За Прибор Силиконска Лажица Држач За Прибор За Готвење Лажица Решетка Дрвена Лажица Држач Неодамнешно
Ѕиркаат Партија Материјали-33 парчиња Ѕиркаат Латекс Балони,Ѕиркаат Фолија Балони и Ѕиркаат Позадина За Ѕиркаат Роденден Декорации Неодамнешно
Фројд Пилула Кутија-Компактен 1 или 2 Оддел Медицина Случај Неодамнешно
Фројд Пилула Кутија-Компактен 1 или 2 Оддел Медицина Случај

Оваа корисна кутија за таблети има слика со висок сјај на Самиот Фројд, заедно со меурот за говор кој чит

DEN 2.00
IIVVERR 5.08 mm Теренот 10-Пински 14-22AWG Приклучок Тип Pcb Монтажа Зелена Пластика Пхб Завртка Терминал Блок Конектор (5.08 mm Теренот Неодамнешно
Јосомк 72 Парчиња Притиснете На Ноктите Со Средна Форма На Бадем Лажни Нокти Со Дизајни Сјајни Акрилни Вештачки Лажни Нокти Поставени За Жени Неодамнешно Продажбата
За Google pixel 7 pro Паричник Магнетно Куќиште Со Држач За Кредитни Картички Напредно Јаглеродни Влакна Силна Стп Кожа Kickstand Неодамнешно
За Google pixel 7 pro Паричник Магнетно Куќиште Со Држач За Кредитни Картички Напредно Јаглеродни Влакна Силна Стп Кожа Kickstand

Висококвалитетна Стп Кожа + Тпу Заден Капак Мобилен Телефон Случај *100% Сосема Нови случаи *Издржлив и пе�

DEN 1179.20
Ксибеитраде Оригинална Памучна Бејзбол Капа Жени Мажи Модни Спортови Отворено Обична Капа За Сонце Неодамнешно
Ксибеитраде Оригинална Памучна Бејзбол Капа Жени Мажи Модни Спортови Отворено Обична Капа За Сонце

100% памук Затворање на врвка Миење Раце Само 100% измиен памук Прилагодлив Ремен, една големина најмногу о�

DEN 207.84
3дроза Висок Брод Дигитална Уметност. Скунер го брка Зајдисонцето На Отворено. - Врамени Плочки Неодамнешно
3дроза Висок Брод Дигитална Уметност. Скунер го брка Зајдисонцето На Отворено. - Врамени Плочки

Димензии( во инчи) : 8 H x 8 W x 0 Вметнете висок сјај 6" x 6 " керамичка плочка Клучалката во задниот дел на рамка

DEN 407.84
RAYXEMDAC УВ Црна Светлина, Поплава Светлина Со ПРИКЛУЧОК 6W LED, Неонски Сјај За Сјај Партија, Ноќта На Вештерките,Флуоресцентни Постер, Неодамнешно
TWRQA Шарени Спортски Силиконски Часовник За Garmin Ferrunner 310xt Часовник Замена Часовник Ремен Неодамнешно
TWRQA Шарени Спортски Силиконски Часовник За Garmin Ferrunner 310xt Часовник Замена Часовник Ремен

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

DEN 1084.80
Бедуан 3 Начин Исклучи Топката Вентил, 3/8 Црево Боцка 2 Прекинувач Месинг И Облик Вентил Неодамнешно
Бедуан 3 Начин Исклучи Топката Вентил, 3/8 Црево Боцка 2 Прекинувач Месинг И Облик Вентил

Забелешка : Ова е верзија за надградба, ОД на шипката е 7 / 16"(околу 11мм), така што може поцврсто да се поврз�

DEN 2.67
Ваксон Телефон Случај, Компатибилен СО BLU Win HD LTE 2015 Водоотпорна Торбичка Сува Торба [Не Заштитник На Екранот Филм ] Сина Неодамнешно
Ваксон Телефон Случај, Компатибилен СО BLU Win HD LTE 2015 Водоотпорна Торбичка Сува Торба [Не Заштитник На Екранот Филм ] Сина

Целосно потопен и ipx8 сертифициран водоотпорен до 100 стапки / 30 метри Целиот нов клип за заптивка за приц�

DEN 1.00
Ноќта На Вештерките Дома Украси, Новина Божиќ Шапка Смешни Елф Панталони Божиќ Костим Додаток Партија Материјали Фото Реквизити Неодамнешно
Божиќна Кутија ЗА Бонбони 3 ПАРЧИЊА Торби За Подароци За Букет Цвет Кутија За Завиткување Сушена Корпа За Цвеќе Торби За Носење Неодамнешно
Монокуларен Телескоп 40х60 ХД За Возрасни, Компактен Монокуларен Со Голема Моќност За Паметен Телефон СО Призма БАК4-Фмц Леќа-ИП68 Водоотпорен Неодамнешно
Power4Laptops Верзија 2 Замена Лаптоп Вентилатор Со Ладилник Компатибилен СО HP Павилјон dv6-2124tx Неодамнешно
Power4Laptops Верзија 2 Замена Лаптоп Вентилатор Со Ладилник Компатибилен СО HP Павилјон dv6-2124tx

Потребно Е Професионално Вклопување Овој вентилатор за вашиот лаптоп може да се користи како замена за

DEN 1281.60
20 парчиња 1,87 Хром 9/16-18 Навртки за Навртки на Тркалата се вклопуваат 1985 Форд Е-250 Еконолин Може Да Одговара НА Бандажите НА ОЕМ, Купувачот Неодамнешно
Менгеме менгеме, 3/4 инчен Цевка Стегач Челусти Менгеме Постави Дрво Алатка Комплет За Водовод, Кабинетот Работа Неодамнешно
Менгеме менгеме, 3/4 инчен Цевка Стегач Челусти Менгеме Постави Дрво Алатка Комплет За Водовод, Кабинетот Работа

Лесно Ракување : Едниот крај на цевката навој цевка прстиња на навој врска фиксна, а другиот крај може да

DEN 1.33
ФИНКОС 10 парчиња СНМГ120408 WF DMH35 Cnc Досадно Вртење Слот Сечилото Нерѓосувачки Челик Алатки За Сечење Вметнува Волфрам Карбид Неодамнешно
ГЕЛАСКИНС КПВ-0466 Поттикне Хартијабела Налепница За Кожа Неодамнешно
ГЕЛАСКИНС КПВ-0466 Поттикне Хартијабела Налепница За Кожа

ГЕЛАСКИНС е заштитен дизајн печатен на винил налепница со високи перформанси ОД 3 МЕТРИ Го штити телефо�

DEN 3.33
3drose Jaclinart Уметнички Фустан Дамаск Панделки Роза Панделки - Тиркизно Сини Наметки Со Координирање Дамаск Панделки-Маски За Лице Неодамнешно
3/8 Нпт Провери Вентил Вграден Пневматски Вентил За Поврзување Женски На Женски Неодамнешно
3/8 Нпт Провери Вентил Вграден Пневматски Вентил За Поврзување Женски На Женски

Тип : Проверете Вентил / Вградена Врска Модел : CVFFN03 Пристаништа : 3 / 8" НПТ Нишка : Женски На Женски Категор�

DEN 294.40
Сунекс 424мд 3/4-Инчен Погон 24-Мм Длабок Ударен Штекер Неодамнешно
Сунекс 424мд 3/4-Инчен Погон 24-Мм Длабок Ударен Штекер

Фалсификувани од најдобрите хром молибден легура челикнајдобар избор за сила и издржливост Радиус аго�

DEN 2.67
алидрју 15 Ткаени Тркалезни Подлоги, Зелена Неодамнешно
алидрју 15 Ткаени Тркалезни Подлоги, Зелена

Продаден како сет од 6 Достапно во различни бои Прави одличен подарок за загревање на куќата Заштитете ј

DEN 2.33
Тркалезни Плетени Корпи Рачно Ткаено Складирање На Овошје И Зеленчук За Сервирање Компири Кромид Леб Decан Декор Корпа За Редење Неодамнешно
Транспарентен 28 Слотови Прилагодливи Пластични Кутија за Складирање&засилувач; Иглички Накит Дијамант Монистра Копчиња Држи Кутија Неодамнешно