Yost Visues BV-6 Bench Vise | 6 инчи ширина на вилицата тешка комунална комунална клупа Вис | Безбеден зафат со 120 ° Степен врз основа на вртење | Направено со леано железо | Општа ?

Yost Visues BV-6 Bench Vise | 6 инчи ширина на вилицата тешка комунална комунална клупа Вис | Безбеден зафат со 120 ° Степен врз

DEN 2.00

Неодамнешно

Достапно на барање

Мулти-целта клупата на клупата : yost BV-6 Bench Vise е суштински додаток за домашна работилница Направено од 30.000 PSI Ironелезни леани, издржлив дизајн на сина боја на сина прашок, и способна ширина на вилицата од 6 инчи, ова ќе ги задоволи потребите на која било домашна работилница за DIY, кои бараат да се намалат некои метални, дрвени предмети, цевки, цевки, пластика или слично. Технички спецификации : ширина на вилицата 6 "; отворање на вилицата 4.6"; Длабочина на конец 3 "; полиран 2,6" x 2,75 "челик накова; . Понатаму на оваа засилена жлебови вилици обезбедуваат одличен зафат. Како да се користи : Осигурете се дека Вис е безбедно поставена на работната површина и заклучувањето на базата на вртење е безбедно. Отворете ја визијата со вртење на рачката на VISE спротивно од стрелките на часовна . Затворете ја визијата со вртење на рачката на VISE во насока на стрелките на часовникот додека предметот не се влезе во засилените вилици, продолжете да се затегнувате сè додека не можете повеќе да ја преместувате ставката. Не затегнувајте, бидејќи ова може да го оштети предметот и или на Вис. Кога ќе завршиме да работите предметот, свртете ја рачката на завртката спротивно од стрелките на часовникот за да ја ослободиме предметот. Yost Visues Quality : Секоја алатка за визии на Yost е дизајнирана да има високи стандарди за квалитет, јачина и издржливост. Ние го цениме квалитетот над количината и производите на производи што се безбедни и лесни за употреба. Ние нудиме технолошка поддршка за доживотно време за да ја поддржиме нашата гаранција за квалитет. Безбедносни информации : Злоупотребата на визии може да предизвика сериозна повреда на очите, рацете или другите делови од телото. Визиите мора да бидат поставени и да се користат правилно. Пред да поставите и да користите, прочитајте, разберете и следете ги сите упатства наведени во упатството. Гаранција : Доаѓа со 1-годишна ограничена гаранција и 90-дневно враќање. Мулти-целта клупата на клупата : yost BV-6 Bench Vise е суштински додаток за домашна работилница. Направено од 30.000 PSI Ironелезни леани, издржлив дизајн на сина боја на сина прашок, и способна ширина на вилицата од 6 инчи, ова ќе ги задоволи потребите на која било домашна работилница за DIY, кои бараат да се намалат некои метални, дрвени предмети, цевки, цевки, пластика или слично. Технички спецификации : ширина на вилицата 6 "; отворање на вилицата 4.6"; Длабочина на конец 3 "; полиран 2,6" x 2,75 "челик накова; . Понатаму на оваа засилена жлебови вилици обезбедуваат одличен зафат. Како да се користи : Осигурете се дека Вис е безбедно поставена на работната површина и заклучувањето на базата на вртење е безбедно. Отворете ја визијата со вртење на рачката на VISE спротивно од стрелките на часовна . Затворете ја визијата со вртење на рачката на VISE во насока на стрелките на часовникот додека предметот не се влезе во засилените вилици, продолжете да се затегнувате сè додека не можете повеќе да ја преместувате ставката.

Избор на купувачи

Хукаи 1 парчиња Лак Смола Квадратни Плочи Декорација Занаети Закуска Бонбони Торта Фиока Прстени Накит Јадење Закуска Јадење Неодамнешно
Шзргартс Случај За Сите Нови Поттикне, Стп Кожа Тенок Фолио Лесен Капак, Кинески Игра Претвори Цвет Јаже Неодамнешно
Шзргартс Случај За Сите Нови Поттикне, Стп Кожа Тенок Фолио Лесен Капак, Кинески Игра Претвори Цвет Јаже

●Компатибилност●Дизајниран исклучиво ЗА 6" Целосно Нов Поттикне (11Та Генерација 2022 Ослободување) САМО

DEN 2.33
Абаодам пар на Шредер стил BMX алуминиумски легури со алуминиумски легури со автомобилски моторцик -велосипед велосипед MTB BMX водоотпорни Неодамнешно
FDIT Solar System за наводнување 4G UPVC. PA6 алуминиумска легура Електричен вентил наводнување соларна моќност контролор за наводнување капка Неодамнешно
КЛИСПИД Ракавица Риболов Ракавица Тренингот Ракавица Прст Сече Ракавици Растеглив Велосипедизам Ракавици Отворено Ракавици Лето Неодамнешно
JAEGER 24pc ВО/MM Tightspot Tightspot Клуч Сет-ГОСПОДАР СЕТ Вклучувајќи инчен &засилувач; Метрички Со Брз Пристап Клуч Организатор Неодамнешно
JAEGER 24pc ВО/MM Tightspot Tightspot Клуч Сет-ГОСПОДАР СЕТ Вклучувајќи инчен &засилувач; Метрички Со Брз Пристап Клуч Организатор

24 Парче Господар Постави големини : 1 / 4", 9 / 32", 5 / 16", 11 / 32", 3 / 8", 7 / 16", 1 / 2", 9 / 16", 5 / 8", 11 / 16", 3 / 4", 7 / 8" & 8мм, 9мм, 10мм

DEN 1279.52
Vofolen за iPhone 11 Pro Случај Паричник со 4-Картичка Носителот Кредитна ПРОЕКТ Слот Флип Врата Скриени Џеб Анти-Нула Двослоен Хибриден Браник Неодамнешно
Менг Торба за Складирање предиво, Торба За Организатор На Плетење, со 4 Громови, Проектна Торба За Рефус Предива,Игли За Плетење,Куки Неодамнешно
КОМПЛЕТ Комплети За Подароци За Подароци За Колачиња Комплети 2 парчиња Стегач За Стегач За Остриги Држач За Остриги Алатка За Отворање Неодамнешно
Атлетизмот на Ибкул носат Сонце за заштита на сонцето UPF 50+ Техника за ладење со лекови со долги ракави со долги ракави на вратот на вратот Неодамнешно
Гроздобер Знаме На Шкотска Печатена Силиконска Кутија За Воздушни Ознаки Со Заштитен Капак За Приврзоци Држач За Додатоци За Неодамнешно
Замена на шише со мириси на бел чај со бел чај за динамо ароматерапија дифузер, луксузни и масла за арома на арома - 4 мл. Неодамнешно
Замена на шише со мириси на бел чај со бел чај за динамо ароматерапија дифузер, луксузни и масла за арома на арома - 4 мл.

На Natscent, ние нудиме највисок квалитет на дифузери и мириси по прифатливи цени Нашата цел е да им помогне�

DEN 719.20
Јакна за бомбаш јакна за машки тим за мажи за повик на должност Неодамнешно
Јакна за бомбаш јакна за машки тим за мажи за повик на должност

Полиестер, спандекс Затворање на копчињата Само миење на рацете 95% полиестер / 5% спандекс Екран печатена

DEN 1.67
uxcell 3d Печатач Млазница, 0,2 mm И 0,4 mm Одговара За V5 V6, за 1,75 mm Филамент нерѓосувачки Челик 8 парчиња Неодамнешно
uxcell 3d Печатач Млазница, 0,2 mm И 0,4 mm Одговара За V5 V6, за 1,75 mm Филамент нерѓосувачки Челик 8 парчиња

Карактеристика : Одговара ЗА 3д Печатач : V5 V6; Дијаметар На Влакно За Вклопување : 1,75 mm; Навој За Завртки : M6

DEN 0.67
МТВ Сакам Мојата Ретро Бумбокс Графичка Маица Неодамнешно
МТВ Сакам Мојата Ретро Бумбокс Графичка Маица

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% памук, 50% Полиестер Повлеч�

DEN 239.84
Pulенски долги ракави пулвер обична секси модна маица печатена долга ракав тркалезен врат пукал пулвер блуза врвови Неодамнешно
Pulенски долги ракави пулвер обична секси модна маица печатена долга ракав тркалезен врат пукал пулвер блуза врвови

Заштедете 35% на 1 од секои 2 квалификациски артикли што ги купувате понудени од Lucktop Работи за 1 долар за т�

DEN 768.00
Херој 11 10 9 Водоотпорен куќиште за куќиште со филтер за нуркање со 3 пакувања за GoPro Hero11 10 9 црна, заштитна обвивка од 60м подводни Неодамнешно
Wybfztt-188 Голема Уста Куче Во Облик На Клуч Чаша Грев Фигурина Бонбони Јадење Накит Обетки Носителот Дома Дневна Соба Маса Неодамнешно
Држач за четка за шминка Fifor, организатор на четки за шминка, четки за шминка за патувања торбички за козметички торбички за жени четки Неодамнешно
Justinstones Природна скапоцен камен Сфера 7 Чакра Камен кристал заздравување Чакра Медитација дома канцеларија декор камен камен Неодамнешно
Murtenze 1Pc 1/4 2 Начини 5 Порти Алуминиум Воздушно Црево Вграден Колектор Блок Сплитер, Пневматски Компресор За Воздух Колектор Фитинг Неодамнешно
Gralara кревети за складирање на кади организатор кутија кутија полици контејнер со двојно кука кревет за закачување торба корпа за Неодамнешно
Ihop Кафе Кригла 11oz &засилувач; 15oz Керамички Чај Чаши Неодамнешно
Ihop Кафе Кригла 11oz &засилувач; 15oz Керамички Чај Чаши

Чашата има капацитет од 11 мл Изработени од бела керамика Оваа шолја можете да ја користите за вода, млек�

DEN 278.40
Женски Хигиенски Салфетки Влошки Чанта Дами Менструална Чаша Торбичка Девојки Пренослив Период Торба За Складирање Тампон Еднорог Неодамнешно
Hacsyp u во облик на целосна перница за тело, пријатна перница за бременост, за породилна поддршка, 51in, поддршка на грбот, вратот, Неодамнешно
Zhangruixuan-Shop Кинески антички книги Вежбајте транскрипција на калиграфија 鎏金蜡染 宣纸 四尺 尺 对 开 半 生熟 五言 言 楹联 毛笔 书法 作品 对 对 Неодамнешно
2 Парчиња Комплет За Подароци Тато И Мама Врежана Ноќна Светилка Акрилна УСБ Светилка Со Мала Моќност Те Сакам МАМО Тато 3д ЛЕД Ноќно Светло Неодамнешно Продажбата
Прицврстувач за тврдоглави 014973248604 Одделение 5 Ситни завртки за хексадецимално капаче, 1/2-20 x 3, парче-5 Неодамнешно
Прицврстувач за тврдоглави 014973248604 Одделение 5 Ситни завртки за хексадецимално капаче, 1/2-20 x 3, парче-5

Дијаметар : 1 / 2 инчи Должина : 3 инчи Материјал : челик Стил на глава : Хекс (3 / 4 клуч) Ние складираме широк с

DEN 155.68
Модаади Мунстон, Руни Стоунс, норвешки декор, алатки за дивинација, Руна, Руне поставени камења, Викиншки руни, сет на руни, Неодамнешно
Книга За Гости со Потпис за Туширање за бебиња Со Дрвена Рамка И Картички За Сечење Умре Неодамнешно
Книга За Гости со Потпис за Туширање за бебиња Со Дрвена Рамка И Картички За Сечење Умре

Прекрасна книга за гости за настани како што се тушеви за бебиња, овие книги за гости со рамки додаваат п

DEN 2.00
Хифаси 1 парчиња Само-Обновување Повторно Поврзете Се Над И Под Напон Заштитен Уред Заштита Реле 32 40 50 60А АХВ Ц220В Дин Железница Неодамнешно
Zukeeljt Trash Can Man Man Hountowital Plastic Prastic, Black 32 * 31 * 15cm покриен тоалетен ѓубре за отпадоци може да се тесни Неодамнешно
Zukeeljt Trash Can Man Man Hountowital Plastic Prastic, Black 32 * 31 * 15cm покриен тоалетен ѓубре за отпадоци може да се тесни

Со неговиот модерен дизајн, производот излегува дека е одличен во бања, кујна и други простории додека �

DEN 1249.60
МАШКА Енергетска Долна Облека ФИЗИОЛОШКИ Боксер Гаќи За Здравствена Заштита Магнетна Терапија Шорцеви За Дишење Меки Гаќички Неодамнешно
Kunlun 6.5ah 18V батерија + 6,5AH 12V батерија + M12 & M18 пакет за полнач на батерии Неодамнешно
Kunlun 6.5ah 18V батерија + 6,5AH 12V батерија + M12 & M18 пакет за полнач на батерии

Кунлун е врвен во однос на квалитетот, материјалите, сертификацијата и услугата по продажбата! Производ

DEN 3.00
Yonyehong 50ml есенцијално масло за шише поставено 5 парчиња пластично розово празно шише ролери на контејнер за полнење шише за масло Неодамнешно
Касети со касети со Sony со висока оценка 120 минути, 8мм Неодамнешно
Касети со касети со Sony со висока оценка 120 минути, 8мм

Димензија на пакетот на артикалот : 5299999994594 L x 3,999999999592 W x 0.7999999999184 H инчи Тежина на пакет на артикли 0.022046001

DEN 524.80
Гроздобер Делови 574330 Ѕид Уметност Неодамнешно
Гроздобер Делови 574330 Ѕид Уметност

Боја На Текст : Црна Улични Знаци Боја : Жолта Должина : 20 "(50см) Карактеристика : Рефлектирачки Слој...

DEN 479.20
Феничен копач капа, цветна медицинска сестра капа, памук, капа за работни медицински сестри лекари Неодамнешно
Феничен копач капа, цветна медицинска сестра капа, памук, капа за работни медицински сестри лекари

100% памук Тоа е капа што може да помогне да се одржи работната околина чиста Уживајте во лесно работно вр�

DEN 0.67