Кликнете и растат Smart Garden 9 Pro w/Bluetooth | Апликација и контролирана градина контролирана во затворен простор | Полесно од системот за растење на хидропоника | Комплет за

Кликнете и растат Smart Garden 9 Pro w/Bluetooth | Апликација и контролирана градина контролирана во затворен простор | Полесно

DEN 0.67

Неодамнешно

Достапно на барање

Контролирајте ги светлата и со контрола на допир и апликацијата Click & Grow Комплетот доаѓа со 3 мини домати (Lycopersicon Esculentum), 3 босилек (Ocimum basilicum) и 3 зелени зелени салата (Lactuca sativa) парчиња. Расте свежо и здраво! Нашите растителни парчиња не содржат ГМО, пестициди, хербициди или фунгициди. Широк избор на повеќе од 50 растенија за да одговараат на вашите потреби . или експериментирајте со свои семиња!. Гаранција за раст - Кликнете и Grow ќе ги заменат сите парчиња за растенија што не 'ртат бесплатно. Smart Garden 9 Pro е иновативна самостојна градина контролирана со апликации за секој дом и секоја растечка потреба од растенија. Искусете ги придобивките од вашата градина, без разлика каде живеете. Расте билки, овошје, салати и цвеќиња, ослободени од ГМО, посвежи од сите растенија што ќе ги најдете во продавниците. Со новата Smart Garden Pro, ќе можете да ги контролирате светлата и со контрола на допир и со апликацијата Кликни и расте. Со Smart Garden Pro ќе добиете : Светлосни карактеристики контролирани со апликации и распоред на светлина Автоматско наводнување Совршена количина на светлина благодарение на про-раш светлата Совршена количина на хранливи материи и кислород на ниво на корен растат 365 дена во годината Апликација за придружници за да стане растение за да стане растение за да стане растение за да стане растение за да стане растение Експерт избор од 50+ пред-семе од растителни парчиња од нашиот избор или користете свои семиња Комплиментарен сет на растителни капсули : 3x домат, 3x босилек, 3x зелена салата.

Избор на купувачи

Алое Вера Фабрика Акварел Уметност Декоративна Плочка Неодамнешно
Алое Вера Фабрика Акварел Уметност Декоративна Плочка

Алое Вера Декоративна Керамичка Плочка од акварел уметник ДИЏЕЈ Роџерс Совршена идеја за подарок за се�

DEN 2.00
Замена на батеријата ЗА ХУВЕР RBC011 RBC009 RBC003011 RBC001011 RBC004B011RBC0111011 RBC004B RBC00901 RBC003021 RBC002 RBC0035011 RBC012011 Неодамнешно
Замена на батеријата ЗА ХУВЕР RBC011 RBC009 RBC003011 RBC001011 RBC004B011RBC0111011 RBC004B RBC00901 RBC003021 RBC002 RBC0035011 RBC012011

Нашите батерии се направени според точните спецификации исто како и оригиналната батерија Секоја бате�

DEN 1045.92
OOPKINS Компатибилен Со Samsung Galaxy S23 Случај, Ретро Луксузни Стп Кожа Паричник Случај Со Картичка Слотови Kickstand Магнетна Неодамнешно
OOPKINS Компатибилен Со Samsung Galaxy S23 Случај, Ретро Луксузни Стп Кожа Паричник Случај Со Картичка Слотови Kickstand Магнетна

● [Компатибилен ] : Само За Samsung Galaxy S23Дајте му на Вашиот Паметен Телефон прилагоден изглед додека додава�

DEN 2.67
ПЕГБОРД ШТИПКА ОДБОР ДИСПЛЕЈ КУКА ЈАМКА ЗАКАЧАЛКА ЕВРА СЛОТ 150мм 6 инчен ПК на 240 Неодамнешно
ПЕГБОРД ШТИПКА ОДБОР ДИСПЛЕЈ КУКА ЈАМКА ЗАКАЧАЛКА ЕВРА СЛОТ 150мм 6 инчен ПК на 240

Ве молиме оставете ја храната назад бидејќи ги цениме коментарите на сите наши клиенти Дел од нашата та�

DEN 1.67
Професионална лента за алуминиумска фолија од одделение - 6 пакувања - 2 инчи на 210 стапки 3,6 мил - висока температура - совршена за HVAC, Неодамнешно
土谷漆器 цучија Лак 34-4512 Нож, 5 Парчиња, Црвено, 4,5 х 0,3 инчи, Додаток за трпезариска маса, Зајак Неодамнешно
土谷漆器 цучија Лак 34-4512 Нож, 5 Парчиња, Црвено, 4,5 х 0,3 инчи, Додаток за трпезариска маса, Зајак

Синтетички лак опрема (со хемиски бои) Големина : 4,5 х 0,3 х 0,1 инчи (11,5 х 0,9 х 0 Комплет од 5 ножеви во стилот н�

DEN 1.67
Пепелашка од Горхам Стерлинг Сребрена Демитасе лажица 4 “ Неодамнешно
Пепелашка од Горхам Стерлинг Сребрена Демитасе лажица 4 “

Возраст : 19001940 година, Состав : Стерлинг сребро Модел : Пепелашка Производител : Горхам, Вајтинг Возраст :

DEN 2.67
Канадско Знаме Заштитно Куќиште Компатибилно За Држач За Анти-Изгубен Локатор На AirTag Со Прстен За Клучеви За Паричник Јака За Багаж Мачка Неодамнешно
0-55% Дигитален Брикс Рефрактометар Сок Мед Тест Метар Неодамнешно
0-55% Дигитален Брикс Рефрактометар Сок Мед Тест Метар

Автоматска компензација на температурата Напојување на батеријата, мала потрошувачка на енергија, фун�

DEN 1568.00
ТАЈШЕР 5 ПАРЧИЊА Фалсификување на Цевки од Нерѓосувачки Челик 304, Спојка, Женска Цевка од 1/4 Инчи х 1/4-Инчна Женска Цевка Неодамнешно
ТАЈШЕР 5 ПАРЧИЊА Фалсификување на Цевки од Нерѓосувачки Челик 304, Спојка, Женска Цевка од 1/4 Инчи х 1/4-Инчна Женска Цевка

Тип на производ Спојување (1 / 4 "Женски NPTx 1 / 4" Женски НПТ) Со заштитна кутија, за цевки или фитинзи за повр

DEN 1.67
Копична Скица 6пц сет, Тон На Кожата Неодамнешно
Копична Скица 6пц сет, Тон На Кожата

Овој производ е прекинат од производителот Новиот и подобрен модел е Копична скица 6pc сет z портрет Спак�

DEN 896.00
Инкарт Ја Преработи Замената На Касетата Со Мастило За Epson 200XL 200 XL T200XL за употреба СО XP-200 XP-300 XP-310 XP-400 WF-2520 WF-2530 Неодамнешно
Инкарт Ја Преработи Замената На Касетата Со Мастило За Epson 200XL 200 XL T200XL за употреба СО XP-200 XP-300 XP-310 XP-400 WF-2520 WF-2530

Содржина на пакетот : 5 пакети повторно произведени касети со мастило замена За Епсон Т200ХЛ, црни касети �

DEN 780.00
Елмо Во Гручланд | Игра Момче Боја-Игра Случај Само-Нема Игра Неодамнешно
Елмо Во Гручланд | Игра Момче Боја-Игра Случај Само-Нема Игра

Висококвалитетни случаи направени по нарачка за да одговараат на вашата Игра момче боја игри Ги држи ва

DEN 0.33
Дијафрагма на камерата, Рачно Прилагодување Од Нерѓосувачки Челик Од Алуминиумска Легура Отвор на Ирисот 14 парчиња Сечило М42 До М42 1,5 мм Неодамнешно
Пакет За Чешлање на свежо Наследство: Регенератор За Брада И Брич Со Двоен Раб Неодамнешно
Пакет За Чешлање на свежо Наследство: Регенератор За Брада И Брич Со Двоен Раб

Постигнете мека и податлива Брада веднаш со Регенератор за Брада Од Свежо Наследство, изработен со прир

DEN 1038.40
АДАМАС - Бета 3 Начин Дестилирање Термометар Адаптер со 24/40 Зглобовите &засилувач; Завртка Капа 155мм Висина х 100мм Ширина, Неодамнешно
АДАМАС - Бета 3 Начин Дестилирање Термометар Адаптер со 24/40 Зглобовите &засилувач; Завртка Капа 155мм Висина х 100мм Ширина,

Дизајн 3 Начин Дестилирање Термометар Адаптер, со капаче за компресија на врвот за правење ОПРСТЕНКАПА�

DEN 287.84
Уонгфи Вентилатор За Греење Вентилатор За Камин Со Низок Шум 8 - Термодинамички Вентилатор За Шпорет За Огниште На Дрва Вентилатор Неодамнешно
Покрив за печатач на Iptienda, капакот на прашината за грамофон за HP/Canon/Epson безжичен ласерски печатач 20'WX16''DX12''H Неодамнешно Продажбата
Покрив за печатач на Iptienda, капакот на прашината за грамофон за HP/Canon/Epson безжичен ласерски печатач 20'WX16''DX12''H

? 【Високо квалитетни материјали】 Iptienda печатач за прашина направена од високо квалитетни 600 тешки матер

DEN 271.84
Пинмарт Награда Спортски Училишен Медал Персонализиран Обичај За Гравирање Неодамнешно
Пинмарт Награда Спортски Училишен Медал Персонализиран Обичај За Гравирање

КВАЛИТЕТ овие медали за доделување награди имаат многу детален 3Д дизајн и доаѓаат во 3 завршетоци за да

DEN 3.00
Фејапа 10 Пара Помошници За Стапчиња За Јадење обука стапчиња За Сечкање Возрасни Високи Практики Стапчиња За Јадење За Почетници Неодамнешно
Подарок Република Престол Јајце Чаша, Средно, СИВО Неодамнешно Продажбата
Подарок Република Престол Јајце Чаша, Средно, СИВО

Јадете го вашето јајце со стил или третирајте го појадокот како кралско семејство со Оваа Чаша Со Јајца

DEN 192.00
БЕСИ СТБ-18, 18 Во., 4880 Номинална Сила На Стегање, Сите Челични стегачи, стандардна подлога Неодамнешно
БЕСИ СТБ-18, 18 Во., 4880 Номинална Сила На Стегање, Сите Челични стегачи, стандардна подлога

Тешка должност Достапни се заменски раце, вретена и влошки за притисок Стегач железнички и фиксна вилиц

DEN 3.33
WWZMDiB 4Pcs TEC1 - 12706 Полупроводнички Ладење Таблети40x40mm/1, 57x1, 57 Ладилник Термоелектрични Ладилник Ладење Модул Неодамнешно
WWZMDiB 4Pcs TEC1 - 12706 Полупроводнички Ладење Таблети40x40mm/1, 57x1, 57 Ладилник Термоелектрични Ладилник Ладење Модул

?€Tec1 12706 Полупроводнички Ладилни Таблети Q : изработен е од керамичка подлога, Еколошки Ro HS Во Согласнос�

DEN 904.00
Кутија за медицина за домаќинства Хомојој, преносна медицина, повеќеслојна организатор за медицина Неодамнешно
Кутија за медицина за домаќинства Хомојој, преносна медицина, повеќеслојна организатор за медицина

Пластика Може да биде на отворено како кутија за прва помош за семејство, бизнис или спортски тим...

DEN 302.72
Jerseyерси на Северна starsвезди Неодамнешно
Jerseyерси на Северна starsвезди

Jerseyерси Повлечете го затворањето Теили со високо квалитетен хокеј на хокеј Подготвени за испраќање ден

DEN 2.33
WODETIA Компатибилен со iPhone 13 / 13Pro / 13 Pro Макс Игра Конзола Случај Ретро Заштитни Покритие Само-Придвижуван Случај со 36 Мала Неодамнешно
WODETIA Компатибилен со iPhone 13 / 13Pro / 13 Pro Макс Игра Конзола Случај Ретро Заштитни Покритие Само-Придвижуван Случај со 36 Мала

● Соодветен i Phone13 / 13pro / 13pro max, телефон за телефон за игра совршено сечење Камера, долгогодишно занаетчис

DEN 527.84
Фонтана Глава 2, 26х14во. Неодамнешно
Фонтана Глава 2, 26х14во.

Повеќе од една деценија, Deljou print На Барање го постави стандардот во ликовната уметност giclee печатење Наши

DEN 1548.80
Сплитер Човек Аудио Слушалки Сплитер За Две групи На Слушалки Неодамнешно
Сплитер Човек Аудио Слушалки Сплитер За Две групи На Слушалки

Каква кул и извонредна идеја! Поделете го приклучокот за слушалки на два дела и користете два комплети с

DEN 0.67
zdyCGTime 5.1 USB Стерео Звучна Картичка, USB 2.0 до 3.5 mm 3d Адаптер За Аудио Звучна Картичка, USB - Звучен Адаптер,со 3.5 mm Аудио Неодамнешно
zdyCGTime 5.1 USB Стерео Звучна Картичка, USB 2.0 до 3.5 mm 3d Адаптер За Аудио Звучна Картичка, USB - Звучен Адаптер,со 3.5 mm Аудио

УСБ 25 мм звук стерео картичка адаптер Конектор за слушалки / звучници : 3,5 мм женски Микрофон конектор : 3,5

DEN 1.00
Рекомбинантен инхибитор на ангиогенеза специфичен за Човечкиот Мозок 2, делумен Неодамнешно
Рекомбинантен инхибитор на ангиогенеза специфичен за Човечкиот Мозок 2, делумен

Генениме : БАИ2; Рекомбинантен инхибитор на ангиогенеза специфичен За Мозокот 2 (БАИ2), делумен Синиме : Та

DEN 0.33