Д -линк DGS -1210-52MP Етернет прекинувач - 52 пристаништа - Управувачки - 4 x слотови за експанзија - 10/100/1000Base -T, 1000Base -X - 4 x SFP слотови - 2 слој поддржани

Д -линк DGS -1210-52MP Етернет прекинувач - 52 пристаништа - Управувачки - 4 x слотови за експанзија - 10/100/1000Base -T, 1000Base -X - 4 x SFP

DEN 3.00

Неодамнешно

Достапно на барање

Извор на електрична енергија : Производител на напојување : D-Link Systems, Inc Inc Marketing Information : D-Links DGS-1210 серии веб-паметни прекинувачи се најновата генерација на прекинувачи со D-Link Green Technology Серијата DGS-1210 интегрира напредно управување, како и безбедносни функции кои обезбедуваат перформанси и приспособливост. Управување OPTIO Име на производот : DGS-1210-52 MP Ethernet Switch Серија на производи : DGS-1210 Тип на производ : Етернет прекинувач за експанзија Тип на слот : SFP Број на SFP слотови : 4. Број на вкупни слотови за експанзија : 4 Заеднички SFP Slot : Без технологија за етернет технологија : Gigabit Ethernet LRE Port : No Management Port : No Number of Po E (RJ-45) Ports : 48 Po E (RJ-45) Port : No Port/Expansion Slot Details : 4 x Gigabit Ethernet Expansion Slot Port/Expansion Slot Details : 48 x Gigabit Ethernet Network Port Port : No Token Ring Port : Нема вкупен број на мрежни порти : 52 USB : Не е управливо : Да Менаџмент : Управување со управување со веб -базиран : Управување со CLI : Телнет. Управување : Управување со клиентите TFTP : SNMP V1/V2 C/V3 Управување со управување : Управување со RMON : Управување со DHCP : Управување со MIB : Управување со SSH : Управување со управување со веб -базирано : Управување со CLI : Управување со TELNET : Управување со клиентот TFTP : SNMP V1/V2 C/V3 Управување со управување : RMON : RMON : RMON : RMON : RMON : RMON : RMON : RMON : RMON : RMON : RMON : RMON Management : RMN Управување : Управување со DHCP : MIB Management : SSH Ethernet Technology : Gigabit Ethernet Media Type Поддржан : Поддржан од типот на оптички влакна : Поддржана : Twisted Par Metwork Technology : 10/ 100/1000 Base-T. Мрежна технологија : 1000 Base-X Twisted Pare Cable Standard : Категорија 5 E Flash Memory : 16 MB меморија технологија : DDR3 SDRAM Стандардна меморија : 128 MB Сертификати и стандарди : CE Class A Сертификати и стандарди : VCCI Class A Сертификати и стандарди : FCC Class A сертификати сертификати сертификати сертификати сертификати сертификати сертификати сертификати сертификати сертификати сертификати сертификати сертификати сертификати сертификати сертификати сертификати сертификати сертификати сертификати сертификати сертификати сертификати сертификати сертификати сертификати сертификати сертификати сертификати сертификати сертификати сертификати сертификати сертификати сертификати сертификати сертификати сертификати сертификати & Стандарди : Сертификати и стандарди на BSMI : Сертификати и стандарди на CCC : Сертификати и стандарди на C-Tick : CUL сертификати и стандарди : CE (LVD) Сертификати и стандарди : IEEE стандарди. Сертификати и стандарди : 802.3 10 Base-T Ethernet (Twisted-Pair Bopper) Сертификати и стандарди : 802.3 U 100 Base-Tx Брз етернет (бакар со извртено пар) Сертификати и стандарди : 802.3 AB 1000 Base-T Gigabit Ethernet (Twisted- Pair Copper) Сертификати & Стандарди : 802.3 AZ Усогласеност Авто-преговори Сертификати и стандарди : 802.3x сертификати за контрола на проток и стандарди : 802.3 Сертификати и стандарди : 802.3 U Сертификати и стандарди : 802. Извор на електрична енергија : Производител на напојување : D-Link Systems, Inc Inc Marketing Information : D-Links DGS-1210 серии веб-паметни прекинувачи се најновата генерација на прекинувачи со D-Link Green Technology.

Избор на купувачи

Calhoun NHL Surf & Skate Unisex Crystal Tie Dye Ultra-Moft Pullover Hoodie-Колекцијата за зајдисонце Неодамнешно
Calhoun NHL Surf & Skate Unisex Crystal Tie Dye Ultra-Moft Pullover Hoodie-Колекцијата за зајдисонце

100% памук Затворање на чипка Машинско миење, виси суво Официјално лиценцирана стока во НХЛ : Издвоите се �

DEN 1199.20
Наставник по математика По Ден Нинџа По Ноќ Патување Кригла Смешни Подарок Идеја Новина Замолчени Кафе Чај 14оз Нерѓосувачки Челик Неодамнешно
Iopjklhonghome почувствува корпа за складирање облека Неодамнешно
Iopjklhonghome почувствува корпа за складирање облека

Кошница за складирање со висок квалитет за заштеда на простор Не само што корпите за складирање се лесн�

DEN 1.00
Јуни Декорации Салфетки 5 инчен Коктел Големина 20 Брои Црно Сребро Неодамнешно
Јуни Декорации Салфетки 5 инчен Коктел Големина 20 Брои Црно Сребро

Црна со Сребрена Врежана Изрека 19 јуни 1865 Година 20 Хартија Коктел Пијалаци Салфетки Совршен Декор Украс

DEN 0.33
Mxmhome Голема Корпа Со Сино Ќебе, 21.6 X 21.6 X 13.7 Фрли Складирање Ќебе За Дневна Соба, Сина Корпа За Складирање, Ткаена Корпа Со Неодамнешно
Mxmhome Голема Корпа Со Сино Ќебе, 21.6 X 21.6 X 13.7 Фрли Складирање Ќебе За Дневна Соба, Сина Корпа За Складирање, Ткаена Корпа Со

?[ГОЛЕМО СКЛАДИРАЊЕ НА СИНИ ЌЕБИЊА] : 21,6" L x 21,6" W x 13,7" H големи корпи за ќебе Доволно голема за повеќето дома

DEN 2.67
2 ПАРЧИЊА Торба Љубов Срце Лопатка Торба Двојна Врвка Настан Фустан За Жени Долг Ракав Неодамнешно
2 ПАРЧИЊА Торба Љубов Срце Лопатка Торба Двојна Врвка Настан Фустан За Жени Долг Ракав

€Висококвалитетен Материјал Q Торбата За Врвки Е Изработена од Памук и Лен, Која Е Мека и Нежна, Ткаена Р

DEN 505.60
X-DREE 20mm Навој Врвот Шестоаголна Вратило Шнола Дрво Вежба Малку 20cm Должина (Пунта роскада де 20 mm Брока дел eje шестоаголна Неодамнешно
X-DREE 20mm Навој Врвот Шестоаголна Вратило Шнола Дрво Вежба Малку 20cm Должина (Пунта роскада де 20 mm Брока дел eje шестоаголна

Име На Производот : Аугердрил Бит;Материјал : Метал Сечење Диа ( Приближно) : 20мм / 0,8";Должина На Пресврт(П

DEN 1.00
Бејзбол Американско знаме за жени со капење во бикини за капење со 2 парчиња триаголник дното за капење костум за капење Неодамнешно
Бејзбол Американско знаме за жени со капење во бикини за капење со 2 парчиња триаголник дното за капење костум за капење

86% полиестер, 14% спандекс Направени во САД или увезени 【Големина】 Овој костим за капење во бикини е дост

DEN 415.84
4пк Правосмукалка За Раце Рамен Појас Замена Дел За Нечистотија Ѓаволот Кралската Одговара 103, 501, 503 Модели споредете Неодамнешно
4пк Правосмукалка За Раце Рамен Појас Замена Дел За Нечистотија Ѓаволот Кралската Одговара 103, 501, 503 Модели споредете

споредете со делот број 17397 Се вклопува Во Модели # M06207, M06301, M06500, M07505, M08100, M08100 RED, M08100 RD, M08100 RT, M08100 RT, M08100 RTC, M

DEN 1.33
SUTK 1PC 3D печатач 100K OHM NTC 3950FB Термистор со сензор за температура на кабел 1M/2M Reprap Extruder за 3Д делови од печатач Неодамнешно
SUTK 1PC 3D печатач 100K OHM NTC 3950FB Термистор со сензор за температура на кабел 1M/2M Reprap Extruder за 3Д делови од печатач

Точност на отпорност : ± 1%, ± 2%, 3% B R25 / 50 : : вообичаено 3435 K, 3600 K, 3950 K, 3990 K, 4100 K, 4200 K и така натаму Б Точнос�

DEN 2.33
2022 Де Модерна Комеморативна Пауеркоин Принцеза Грејс Де Монако 40 Годишнина 1 Кг Килограм Сребрена Монета 10000 Франци Гнф Неодамнешно
2022 Де Модерна Комеморативна Пауеркоин Принцеза Грејс Де Монако 40 Годишнина 1 Кг Килограм Сребрена Монета 10000 Франци Гнф

Земја : ГвинејаГодина : 2022 Номинална Вредност : 10000 ФранциМетал : Сребро Дијаметар : 100 мм Тежина( г) : 1000 (1 �

DEN 0.67
lyfLux Тренери Сува Избрише Таблата Со Исечоци, Две Страни Со Целосна &засилувач; Половина Суд Суво Избришете Маркер Одбор За Неодамнешно
DVTEL ON AIR NEON SING LED моделирање светло светло светло букви Акрилна табла неон декоративна светлина, 40x30см хотел ресторан бар кафе -кафе. Неодамнешно
3 нивоа пластични кекс -штанд десерт сад за кекс, кула за овошје, кула за свадба, роденденска забава, чајна забава и туш за бебиња Неодамнешно
Случај за патување со тврдо складирање на Aproca за Logitech 981-000014 USB слушалки H390 Неодамнешно
Случај за патување со тврдо складирање на Aproca за Logitech 981-000014 USB слушалки H390

Екопријателски материјал : Направено од висока густина ЕВА и 1680 D материјал, премиум тврда Ева за да се о�

DEN 239.84
25 Четка Неодамнешно
25 Четка

Четка Овие четки имаат комерцијална жица за јадро На Туфкор која е отпорна на корозија, има поцврст прес

DEN 683.20
ЛАСКО 32-2307 1/2-Инчен Женски Цевки Тип 304 Нерѓосувачки Челик 45-Степен Ел/Лактот Неодамнешно
ЛАСКО 32-2307 1/2-Инчен Женски Цевки Тип 304 Нерѓосувачки Челик 45-Степен Ел/Лактот

45Степен лактот Тип 304 нерѓосувачки челик Олово бесплатно одобрен производ во сите држави Се користи во �

DEN 115.84
Комплетен комплет за машини ClipsShop BGTEP Machin Неодамнешно
Комплетен комплет за машини ClipsShop BGTEP Machin

Клипсап BGTEP Grommet Machine #0 Не'рѓосувачки челик умира.) Елф пирсинг никел Громети 500 Висок квалитет Лесен за у�

DEN 3.00
X - DREE 5m 5mm Dia Полиолефин 2: 1 Ултра Тенка Топлина Смалуваат Цевки Жица Завиткување (5M 5mm Dia Полиолефин 2: 1 avvolgimento di fili termorestringenti Неодамнешно
30 парчиња m2.5 x 6 mm 304 не'рѓосувачки челик Ален хексадецимален приклучок на копчето за завртки на главата на главата Абот Абот Неодамнешно
1pcs Нов IM08-04NPS-ZT1 IM0804NPSZT1 Неодамнешно
1pcs Нов IM08-04NPS-ZT1 IM0804NPSZT1

IcexpertInventory, основана над 10 години, е професионален во електронските компоненти и производи за индустриск

DEN 0.33
Втора Кожа Здраво Моето Име Е Црно / За Xperia SO-04E/docomo DSO04E-PCCL-201-Y297 Неодамнешно
Втора Кожа Здраво Моето Име Е Црно / За Xperia SO-04E/docomo DSO04E-PCCL-201-Y297

Ракување : Огромно Бр Ова е случај на паметен телефон од популарниот бренд "ВТОРА КОЖА" Материјал : случа�

DEN 604.96
01 Пластичен Шприц Со Голем Дијаметар, Шприц Со Цевка Мазна и Униформа За Пластичен Шприц Со Голем Дијаметар Неодамнешно
01 Пластичен Шприц Со Голем Дијаметар, Шприц Со Цевка Мазна и Униформа За Пластичен Шприц Со Голем Дијаметар

Надворешниот капак, основната прачка, седиштето за игла и се изработени од одличен полипропилен, кој е б

DEN 2.33
Заслуги Месинг KFDMV2015FP-32 2150 2pcfp DRCT-Мнт Прирабнички Топчест Вентил Неодамнешно
Заслуги Месинг KFDMV2015FP-32 2150 2pcfp DRCT-Мнт Прирабнички Топчест Вентил

Антистатички уреди за топката матични тело Рачка за заклучување Стебло доказ за издувување Антистатич�

DEN 4947.04
Акаши Сеихуро Памук Гушкање Кадифен Кукла Играчка Софа Перница Троседот Перница Кукла Декоративни Плиши Слика Божиќ Подарок Неодамнешно
DUJUST Крем &засилувач; Шеќер Во Собата, Луксузни Британски Дизајн Во Златни Украси, 1 Шеќер Сад Со Капак, 1 Крем, Рачно Изработени Шеќер Неодамнешно
Qsonica 4420 1/4 Microtip За Употреба Со Q500 И Q700 Модел, 10-40 Ml Обработка Волумен Неодамнешно
Qsonica 4420 1/4 Microtip За Употреба Со Q500 И Q700 Модел, 10-40 Ml Обработка Волумен

Продадени во секоја За употреба Со Q500 И Q700 Модел 1040мл обработка волумен Перформанси на високо ниво Прод�

DEN 2.00
Ltlghy stop на вратата, тампон на вратите изработени од не'рѓосувачки челик и гума, нелизгачки, метален тампон за браник за стоп-стоп, Д, Д. Неодамнешно
АБУФАН 16 Еез 2020 Биро Бележник Десктоп Календар Канцеларија Календар Табела Календар Мини Десктоп Календар 2020 Мини календар Неодамнешно