Чешел чешел - чешел дизајниран за густа коса

Чешел чешел - чешел дизајниран за густа коса

DEN 3.00

Неодамнешно

Достапно на барање

Скоро неуништливи заби за кои е потребна експлозија или сатанист да се пробие Рачка за да обезбеди потпора. Лежи низ косата како путер. T304 ласерски исечен не'рѓосувачки челик . Скоро неуништливи заби за кои е потребна експлозија или сатанист да се пробие. Рачка за да обезбеди потпора. Лежи низ косата како путер. T304 ласерски исечен не'рѓосувачки челик . Овој чешел е дизајниран да работи со гел, помада, влакна, креми за формирање и други машки производи за стилизирање на косата. Добро работи и во суви услови. Чешел од чешел, дише и ќе умре за вашата коса. Сите имаме коса и мора да шетаме наоколу со неа. Луѓето ве судат на вашата коса, колку коса имате и како ја правите косата. Многу е важно да имате добри денови за коса, и прилично искрено пластичните чешли додаваат променлива на онаа со која не е пријатно никој во Steeltooth. Овој чешел е сигурен и може да управува со густа до многу густа коса полна со производи за коса. Знаете што добивате и кога ќе ја направите косата, ќе се чувствувате сигурни дека ќе изгледа најдобро што е можно секој пат. Growе пораснете да го сакате вашиот чешел, што не е нешто што веројатно би го очекувале затоа што е само чешел.

Избор на купувачи

Bybycd Цветни Лак Коса Клипови Деца Убави Деца Шамија Шишки Клип Лак Слатка Цветни Шема Солидна боја корејски Стил Неодамнешно
Bybycd Цветни Лак Коса Клипови Деца Убави Деца Шамија Шишки Клип Лак Слатка Цветни Шема Солидна боја корејски Стил

100% сосема нов и висок квалитет Нов моден дизајн, Многу Убав Стил : Мода / Секојдневен / Сладок / Едноставен

DEN 2.00
100 парчиња/пакување 1см Клип За Канџи За Коса За Жени Девојки Пластика Мини Фиба Клип За Коса Стегач За Коса Додатоци Подароци Неодамнешно
Дајан Голем Пеперутка Клипови, 12/торба - 2 пакет Неодамнешно
Дајан Голем Пеперутка Клипови, 12/торба - 2 пакет

3,25 инчи Избрани црнобели 3,25 инчи големи клипови за коса од пеперутка Забите ја држат косата безбедно на

DEN 1.33
Мода Мулти-Автоматски Коса Виткање Коса Виткање Железо Лцд Керамички Ротирачки Коса Брановидни Магија Виткање Стапче Железа Неодамнешно
ХУАМИЈАОДИ 2 Пакувајте Микрофибер Крпа За Сушење Коса Завиткајте Капачиња За Коса Против Разлетување Со Копче Супер Абсорбента Мека Неодамнешно
Kexle 月下苍岭 香氛 洗 发露 发露 400ml 控 油蓬松 留 香滋养秀发 毛躁 毛躁 毛躁 毛躁 Moonlight Cangling Shampoo Control 400ml Контрола на маслото меки мирис Неодамнешно
Kexle 月下苍岭 香氛 洗 发露 发露 400ml 控 油蓬松 留 香滋养秀发 毛躁 毛躁 毛躁 毛躁 Moonlight Cangling Shampoo Control 400ml Контрола на маслото меки мирис

Месечината за месење на мирисот Шампон 400мл Контрола на маслото меки мирис ја храни косата и ја подобрув

DEN 2.33
Сопствени Перики без Лепак За коса Човечка Коса Претходно Откинати 26 Инчи 13х4 Чипка Предни Перики Бран На Телото Чипка Фронтални Перики Неодамнешно
RoyaltyRoute Дрвен чешел за коса за да се разоткрие - широк чешел на забите со рачка - нема статички природен дрвен неем чешел за нега Неодамнешно
ШЕА ВЛАГА Моринга Авокадо Моќ Зеленчук Регенератор, 13 ФЗ Неодамнешно
ШЕА ВЛАГА Моринга Авокадо Моќ Зеленчук Регенератор, 13 ФЗ

Оваа ставка ја продава продавач од трета страна Попустот е обезбеден од Ова е ограничен временски попу�

DEN 175.52
20 парчиња Брза Мониста за Плетенки За Коса И Монистра За Полнење, Комплет За Алатки За Стилизирање На Производителот На Конска Неодамнешно
Стеги За Коса Ретро Темперамент Пеперутки Клип За Коса Мал Клип Шема За Коса Женска Пролетна Штипка Неодамнешно
Стеги За Коса Ретро Темперамент Пеперутки Клип За Коса Мал Клип Шема За Коса Женска Пролетна Штипка

Едноставно и извонредно, свежо и убаво Процесот НА 3д депондерирање е нежен и детален, убавината е лесна

DEN 172.80
Дакс Марсел, 7,5 Унца Неодамнешно
Дакс Марсел, 7,5 Унца

Специјалните состојки помагаат да се држат кадрици и бранови на место подолго Марсел восок е совршено с

DEN 137.92
Кадрава Пунџа За Коса, Разбушавено Ажурирање Неуредна Коса Пунџа Парче Коса Брановидни Конска Опашка Фризури, Скринши За Коса Со Неодамнешно
Сончева Црна Лента Во Екстензии На Коса Човечка Коса 1 Млаз Црна 18 инчи и 20 инчи 100гр Неодамнешно
Сончева Црна Лента Во Екстензии На Коса Човечка Коса 1 Млаз Црна 18 инчи и 20 инчи 100гр

✪ Невидливи И Безбедни Уши : најзначајните предности на Сончевата Лента за Коса во Продолжувањето на Ко

DEN 1.67
Авалон Органски Негување Лаванда Шампон, 11 мл. Неодамнешно Продажбата
Авалон Органски Негување Лаванда Шампон, 11 мл.

Еден 11 мл Шише Авалон Органски Негување Лаванда Шампон Нежно ја чисти и хидрира нормалната за да ја исуш

DEN 147.20
Ревлон Луксузна Боја Свилен Путер Крем, Сина Црна Неодамнешно
Ревлон Луксузна Боја Свилен Путер Крем, Сина Црна

Револуционерна формула без амонијак со комплекс од троен путер и арганово масло за негувана, хидрирана

DEN 152.00
Сканци Без Напор Убавина Мини Слинки Црни Пресврти 18, 3 Брои Неодамнешно
Сканци Без Напор Убавина Мини Слинки Црни Пресврти 18, 3 Брои

Чувајте ја косата од лицето додека растете или за време на спортот Мазниот материјал нема да ја оштети к

DEN 1.33
Долга Страст Пресврт Коса 36 Инчен 7пакувања Ѓумбир 350 Бакарна Боја Пред-извртени Страст Пресврти Капчиња Коса Пред-јамка Капчиња Неодамнешно
13х4 ХД Чипка Предна Перика Човечка Коса 180% Густина 30 Инчен Бран На Телото Човечка Коса Транспарентна Чипка Предни Перики Неодамнешно
13х4 ХД Чипка Предна Перика Човечка Коса 180% Густина 30 Инчен Бран На Телото Човечка Коса Транспарентна Чипка Предни Перики

1 имаме Повеќе од 10 Години 100% Искуство Во Фабрика за Човечка Коса Која Има Сопствена Работилница и Магац�

DEN 3199.84
Fantasy Dragon Purple Frush Chrush Cute четка четка за перниче за перничиња за мажи за жени, подарок за коса Неодамнешно
Fantasy Dragon Purple Frush Chrush Cute четка четка за перниче за перничиња за мажи за жени, подарок за коса

Пластика Направени во САД или увезени Овој чешел на перница е изработен од високо квалитетен материјал

DEN 1.00
јојофуни Гроздобер Додатоци За Коса Бисер Тиара Свадба Клип За Коса Свадба Коса Деверуши Игла За Коса Невеста Додатоци За Коса Златна Неодамнешно
Vogue коса виткање железо керамички професионален тројно барел коса виткач јајце ролна за стилизирање на косата за коса Неодамнешно
Vogue коса виткање железо керамички професионален тројно барел коса виткач јајце ролна за стилизирање на косата за коса

▲ Алатка за домаќинство за убавина со удобен штанд и 3 пеглани за виткање, што може едноставно да ја напр

DEN 3.33
Професионални Салонски Ножици За Коса 6.0 Двоен Вртлив Повеќебоен Титаниум Ножици За Сечење Коса Ножици За Бербер Неодамнешно
Професионални Салонски Ножици За Коса 6.0 Двоен Вртлив Повеќебоен Титаниум Ножици За Сечење Коса Ножици За Бербер

ИСЕЧЕТЕ СОВРШЕНО ЗА СЕКОЈ ПАТ : овој совршен комплет за ножици за сечење коса е изработен Од Рачно изост�

DEN 1.00
АГУНОД Боукнот Коса Снуд Нето Барет Пунџа Покритие Медицинска Сестра Жени Пролет Клип Шамија Коса Мрежа Снуд Лак Глава За Жени Девојки Неодамнешно
SYH&засилувач;AQYE Професионални Носителот Бербер Ножици, Коса Стилист Ножици Носителот Решетката Ножици Организатор За Уредни Работна Неодамнешно
Спенли Кадифе Коса Лакови Клип Деца Коса Лак Клип Коса Барети Додатоци За Коса За Жени Девојки Тинејџери Неодамнешно
Спенли Кадифе Коса Лакови Клип Деца Коса Лак Клип Коса Барети Додатоци За Коса За Жени Девојки Тинејџери

Лаковите за коса се изработени од висококвалитетни кадифени ткаенини, што е лесно флексибилно и меко на

DEN 127.84
Амненл Лента Перика Портокалова Кадрава Чипка Предна Перика За Жени Долга Кафеава Брановидна Перика Со Портокал Нагласи Синтетички Неодамнешно
КВЕНТАС Пикси Слоевит Русокоса Перика Со Удирања+Црна Должина На Брадата Боб Перика Синтетичка Коса Неодамнешно
КВЕНТАС Пикси Слоевит Русокоса Перика Со Удирања+Црна Должина На Брадата Боб Перика Синтетичка Коса

●Здрави Влакна Прекрасен Стил●Префинетост Жени Кратки Перики, Пикси Намалување Стил, Слоевит Перики с

DEN 1.00
Тејглен Цвет Кристална Лента За Коса Лоза Рачно Изработени Невестински Кристали Мониста Лента За Глава Свадба Додатоци За Коса Неодамнешно
Луна Ѕвезда Природни Кле Деца Маѓепсан Шампон и Шармиран Условен Дуо Сет Неодамнешно
Луна Ѕвезда Природни Кле Деца Маѓепсан Шампон и Шармиран Условен Дуо Сет

Мириса на есенцијални масла од лаванда, кора од портокал и лимонска трева Без сулфати, без полипропилен

DEN 0.67
Емеливор Сончоглед На Црна Крпа За Коса Од Микрофибер За Жени Супер Абсорбента За Брзо Сушење На Косата За Кадрава Коса Жени Долга Густа Неодамнешно
Перика СО Лента ЗА Глава МЕНГЖИЛУ, перики За Човечка Коса Со Воден Бран За Црни Жени, 150% Густина, Кадрава Без Лепак Вистински Неодамнешно
Фром Меки Микрофибер Салонски Крпи За Коса За Фризери, Бербери, Спа, Теретана Во Гранитно Сина Боја, 16 на 29, 10 брои | Совршена Неодамнешно