Мерач на ниво на дигитален звук на Лиујун 30-130dB Ниво на бучава Мерач на бучава Мерички инструмент Тестер за децибела Монитор на децибели

Мерач на ниво на дигитален звук на Лиујун 30-130dB Ниво на бучава Мерач на бучава Мерички инструмент Тестер за децибела Монитор на децибели

DEN 2.67

Неодамнешно

Достапно на барање

ЛЦД течен кристален дисплеј Мерен опсег од 30-130dba.+/- 1,5dba со резолуција од 0,1db A. Лесен за читање на дисплејот со функција Max/Min за да ги знаете нивоата на максимум и мин. Сосема лесен и едноставен за употреба. Вие само плаќате за она што ви треба во мерач на звук, читање на децибели. Одличен основен мерач на звук за употреба низ спектарот во многу различни полиња од музичко снимање, поплаки за бучава на соседот, индустриска, канцеларија, говорна терапија и повеќе. ЛЦД течен кристален дисплеј. Мерен опсег од 30-130dba.+/- 1,5dba со резолуција од 0,1db A. Лесен за читање на дисплејот со функција Max/Min за да ги знаете нивоата на максимум и мин. Сосема лесен и едноставен за употреба. Вие само плаќате за она што ви треба во мерач на звук, читање на децибели. Одличен основен мерач на звук за употреба низ спектарот во многу различни полиња од музичко снимање, поплаки за бучава на соседот, индустриска, канцеларија, говорна терапија и повеќе. Measures from 30d BA to 130d BAAccuracy of +/- 1.5d BResolution to 0.1 d BFrequency response 31.5 HZ-8 Kz Frequency weighting ADigital display 4-digit,0.1d B resolution Sampling rate of 2x/second Microphone 1/2 inch condenser AC/DC Output : √Working temperature and humidity : 0-40 ° C, 10-80%RHSTORAGE Температура и влажност : -10-60 ° C, 10-70%RHMAX Функција за задржување : Yespower со 2-1.

Избор на купувачи

Brennan Industries 1700-24-16 директен хидрауличен адаптер, серија 1700, JIC Flare по код 61 прирабница, нишка 1 7/8-12 , Frange 1.00 Неодамнешно
Brennan Industries 1700-24-16 директен хидрауличен адаптер, серија 1700, JIC Flare по код 61 прирабница, нишка 1 7/8-12 , Frange 1.00

24 MJ16 FLANGE Straight Code 61 Тешка конструкција на јаглерод челик 37 степени JIC Connection обезбедува одличен, еднократн�

DEN 299.20
KQOO DIN Rail Преклопување на електрична енергија DR-15W 30W 45W 60W единечен излез 5V 12V 24V AC DC Конвертер прекинувач Влез Неодамнешно
BeautyWill Beafvey Vest Custom Logo Logo Vildibilition Reflective Vest Class 2 со 5 џебови работен елек Неодамнешно
BeautyWill Beafvey Vest Custom Logo Logo Vildibilition Reflective Vest Class 2 со 5 џебови работен елек

Полиестер Затворање на патент ? ? 【Висока рефлексивна облека】 Нашиот безбедносен елек е целосно во сог�

DEN 798.40
Троја осветлување B5081 Chamberlain-1 светло на отворено мал wallид лантрен-7,5 инчи широк до 12,25 инчи висок, Неодамнешно
Троја осветлување B5081 Chamberlain-1 светло на отворено мал wallид лантрен-7,5 инчи широк до 12,25 инчи висок,

Категорија : Екстериер Заврши : бронза / темно Семејство : Чемберлен Категорија : Екстериер Заврши : бронз

DEN 894.40
Етикета со број, 5, 1-1/2in.hx7/8in.w, pk10 Неодамнешно
Етикета со број, 5, 1-1/2in.hx7/8in.w, pk10

✅ Ставка : Етикета за број ✅ Тип на знак : броеви ✅ Боја во позадина : Бела ✅ Материјал : винил ✅ Земја на

DEN 3.00
D&D PowerDrive D1470-14M-109 Двоен страничен ремен за тајминг, гума, Неодамнешно
D&D PowerDrive D1470-14M-109 Двоен страничен ремен за тајминг, гума,

Ремените ги надминуваат објавените нивоа на рејтинг на САД; Тие се дизајнирани да настапат на идентично

DEN 2.00
Героткр Торба За Ручек За Мажи, Изолирана Кутија За Ручек,Кутија За Ручек За Возрасни, цвет Неодамнешно
Героткр Торба За Ручек За Мажи, Изолирана Кутија За Ручек,Кутија За Ручек За Возрасни, цвет

❥ Материјал За Торба за ручек : 300д Оксфордска Ткаенина Материјалот е Сигурен ❥ Карактеристики На Торба

DEN 1.67
Шише со вода за вода од кучиња 4-1 шише со миленичиња Портајл. Диспензерот со функции за пиење и хранење. Патување преносно диспензерот Неодамнешно
Cisco резервен телефонски кабел за телефонски телефон за Cisco IP телефон 7800, 8800 и DX600 серија, бела, 1-годишна ограничена Неодамнешно
Cisco резервен телефонски кабел за телефонски телефон за Cisco IP телефон 7800, 8800 и DX600 серија, бела, 1-годишна ограничена

Компатибилност : За употреба со IP телефони Cisco 7800, 8800 и DX600 серија Компатибилност : За употреба со IP телефо

DEN 1.33
Завртки за прицврстувачи на Newупорт Прицврстувачи на рамената, 3/4 инчи x 1/2 инчи, легура на легура, црн оксид, големина на конец Неодамнешно
Далечински управувач за замена на HCDZ за Sony MHC-LX10000 CMT-HPX9 CMT-NE5 MINI MICRO HI FI компонента Аудио систем Неодамнешно
Далечински управувач за замена на HCDZ за Sony MHC-LX10000 CMT-HPX9 CMT-NE5 MINI MICRO HI FI компонента Аудио систем

Не се вклучени батерии и упатства Не е потребно програмирање 60 дена гаранција Исто како и сликата...

DEN 239.20
ZRM & E 1 парче 3A адаптер за напојување AC 100V-240V до DC 12V US Plug 5.5x2.1mm Coverter Calger Calger Cable Cable Неодамнешно
ZRM & E 1 парче 3A адаптер за напојување AC 100V-240V до DC 12V US Plug 5.5x2.1mm Coverter Calger Calger Cable Cable

Тип : 1 парче нè приклучува наизменична струја на полнач за адаптер за напојување DC, фино изработка и ста�

DEN 2.67
Боја на постери во боја 40мл 54 црна Неодамнешно
Боја на постери во боја 40мл 54 црна

Обем : 1,4 fl Oz (40 Том : 1,4 fl Oz (40 Класичен плетенка за постери во вкупно 65 бои во вкупно Традиционалниот тип на

DEN 2.00
Fevas Bore 32mm x 1300mm мозочен удар CY3R без широко распространетост Неодамнешно
Fevas Bore 32mm x 1300mm мозочен удар CY3R без широко распространетост

Тип : Цилиндер Број на модел : CY3 R32*1300 Големина на носење : 32мм Големина на мозочен удар : 1300мм...

DEN 992.00
Искра Позадина Завеса Морнарица Сина 2 Панели Постави Sequin Слика Позадина 2ftx8ft Sequin Позадина Завеса Пакет од 2-1220-ТИТЕ Неодамнешно
Искра Позадина Завеса Морнарица Сина 2 Панели Постави Sequin Слика Позадина 2ftx8ft Sequin Позадина Завеса Пакет од 2-1220-ТИТЕ

Што ДОБИВАТЕ : 2pc 2ft широк СО 8ft висина sequin позадина темносина + БЕЗ КАПКИ СВЕТКИ : наредените рабови избег�

DEN 1.33
Комплет за полски гел со u v v v light стартер комплет 8PCS гел лак полски сет пролетни бои 36W ламба нокти уметност алатки сите-во-еден Неодамнешно
Нов LON0167 6A 125V 3 Позиција Сина вклучена прекинувач на SPDT Toggle (6A 125 ν 3 позиција Блау Аин-Аус-Аин-Спд-Кипшалтер Неодамнешно
Нов LON0167 6A 125V 3 Позиција Сина вклучена прекинувач на SPDT Toggle (6A 125 ν 3 позиција Блау Аин-Аус-Аин-Спд-Кипшалтер

Име на производот : Прекинувач за вклучување; Оценка : 6А 125 V Терминален број : 3 терминал; Позиција : 3 (Вклу

DEN 90.88
Surge Arster, удобен заштитен уред за наплив, практичен лесен за приклучување на огноотпорен за хемикалии за електронски производи Неодамнешно
Божиќни украси 2021 година, Смешни украси за новогодишни елки, креативни рачно изработени Дедо Мраз Декорации за забави за забава Неодамнешно
Тешка прилагодлива клавис пина, големина на алатка за прицврстување 7/16 x 2inch цинк челик 8 дупки w/ совпаѓање r- клип Неодамнешно
Тешка прилагодлива клавис пина, големина на алатка за прицврстување 7/16 x 2inch цинк челик 8 дупки w/ совпаѓање r- клип

1 Можните дупки се дизајнирани на површината на производот, ја одземаат фрустрацијата од наоѓање на точ�

DEN 297.60
Волфрид 10 парчиња возач на орев поставен за вклучување вежба магнетски приклучок поставен возач на метрички ореви Неодамнешно
Волфрид 10 парчиња возач на орев поставен за вклучување вежба магнетски приклучок поставен возач на метрички ореви

Возач на метрички ореви од 10 парчиња, 6мм 7мм 8мм 9мм 10мм 11мм 12мм 13мм 14мм 15мм Направено од CRV челик, висока ц�

DEN 1.33
Куќа на Колор злато искра сув бисер ДР-3 2-унца тегла Неодамнешно
Куќа на Колор злато искра сув бисер ДР-3 2-унца тегла

2 мл Тегла од мраз бисер Додадете на кој било од акрилните лакови на HOK или емајлите на уретанот, меѓусебн

DEN 3.00
INDUS ИНДУСТРИИ 7211 220 Ронки Песок Лист, 6-Пакет Неодамнешно
INDUS ИНДУСТРИИ 7211 220 Ронки Песок Лист, 6-Пакет

6 пакување 220 ронки брусење полнење листови 6 пакување 220 ронки брусење полнење листови Произведете совр�

DEN 3.33
Без паркирање - без естационина за влечење - Зона на гости | 18 x 24 знак за паркирање на алуминиумски тешки мерачи на алуминиум | Заштитете Неодамнешно
Кутија САД BG26211 Ознаки за побарувања, последователно нумерирани, пред-штрунг, 4 3/4 x 2 3/8, зелено Неодамнешно
Кутија САД BG26211 Ознаки за побарувања, последователно нумерирани, пред-штрунг, 4 3/4 x 2 3/8, зелено

Перфориран за лесно солза Последователно нумерирани 4 3 / 4 инчи x 2 3 / 8 инчи зелени ознаки за побарувања по

DEN 2.33
Огледало За Суета За Шминка Огледало Со Светла-3 Режими на Осветлување во Боја 72 LED Trifold Огледало, Дизајн За Контрола На Допир, Зголемување Неодамнешно
[3-пакет] За ехо-шоу 8 заштитник на екранот-СуперГуардц, Ултра чист, анти-крик, анти-меур [замена за живот] Неодамнешно
[3-пакет] За ехо-шоу 8 заштитник на екранот-СуперГуардц, Ултра чист, анти-крик, анти-меур [замена за живот]

Заштитник на екранот за ехошоу 8 Гаранција за замена на животниот век на ризик од Супергварц...

DEN 1.00
Кожа од Милвоки LKM1770 Црна оригинална кожна мотоцикл јакна за мажи, дебела полициска јакна од 1,3 мм Неодамнешно
Кожа од Милвоки LKM1770 Црна оригинална кожна мотоцикл јакна за мажи, дебела полициска јакна од 1,3 мм

Уникатниот дизајн на јака на вистинска кожна асиметрична јакна со мотоцикл, како што е јакната Неган, мо

DEN 2.33
X-Ree 1/4 -20 Metal Nylock најлон вметнете хексадецимални ореви за заклучување сребрен тон 50pcs (1/4 ''-20 Tuercas de Bloqueo Hexagonales Неодамнешно
X-Ree 1/4 -20 Metal Nylock најлон вметнете хексадецимални ореви за заклучување сребрен тон 50pcs (1/4 ''-20 Tuercas de Bloqueo Hexagonales

Големина на конецот : 1 / 4 "; Име на производот : најлонски ореви за заклучување Материјал : метал; тежина : 1

DEN 3.33
Танчер дует уметност перформанси дует танцов огледало преносен преклопен шминка со двојни странични очила Неодамнешно
Танчер дует уметност перформанси дует танцов огледало преносен преклопен шминка со двојни странични очила

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна К

DEN 1470.40
Среден запад Квалитетни Ракавици Никелодеон Шепа Патрола Девојки Детска Пластика Градина Култиватор, PWG411K, Дете, Розова Неодамнешно
Arnold - SNCF, 2 -единечна сет T2, сина со лого Nouille Livery, EP. IV-V Неодамнешно
Arnold - SNCF, 2 -единечна сет T2, сина со лого Nouille Livery, EP. IV-V

Арнолд е најпознат по лансирањето на опсегот на возот Арнолд Рапидо во 1962 година во скалата 1 : 160 со мера�

DEN 1801.12
20x20 Трговски шоу Драга за изложба на кабини, решение за прилагодено настан 20 'x 20' Поп-доп-банер штанд inline booth truss дисплеј 20x20 Неодамнешно
20x20 Трговски шоу Драга за изложба на кабини, решение за прилагодено настан 20 'x 20' Поп-доп-банер штанд inline booth truss дисплеј 20x20

Вклучен графички, ние печатиме на ткаенина за сублимација на боја Преносен дисплеј, не се потребни алат�

DEN 0.67
Teng Tools 98 парче Torx, Flat, Phillips, Pozi, Hex, изолиран шрафцигер и парчиња битови - TTEMD98N Неодамнешно
Teng Tools 98 парче Torx, Flat, Phillips, Pozi, Hex, изолиран шрафцигер и парчиња битови - TTEMD98N

Завртки : TX8 X29" рамен, 25 / 64 "x7.87" рамен, ph2x3 Мини шрафцигер : 5 / 64 "x1.57" рамен, 3 / 32 "x1 57 "рамен, 1 / 8" x1.57 "рамен, ph00x1.5

DEN 6404.32
12 x 18 - 1,5 милји рамни поли поли, со испорака на попуст САД Неодамнешно
12 x 18 - 1,5 милји рамни поли поли, со испорака на попуст САД

Економските политорби со мала тежина ги штитат производите од нечистотија, прашина и влага Чантите се п

DEN 1.33
Звучникот HNKDD субвуфер со висок квалитет на звук Дом Мал преносен компјутерски автомобил Тешки бас Неодамнешно
Звучникот HNKDD субвуфер со висок квалитет на звук Дом Мал преносен компјутерски автомобил Тешки бас

Говорникот усвојува 2 мали и исклучителни долни звучни единици во облик на издувни гасови, кои можат да �

DEN 12202.72
10мм тркалезно врвно чисто зелено LED - ултра светло Неодамнешно
10мм тркалезно врвно чисто зелено LED - ултра светло

10мм тркалезно чисто зелено LED ултра светла (бродови од нас) Големина : 10мм тркалезна чиста чиста, боја : ч�

DEN 621.92
Безжичен Bluetooth Sun Visor Hands Free Car Комплет за звучник на звучник за звучник за звучник Неодамнешно
Безжичен Bluetooth Sun Visor Hands Free Car Комплет за звучник на звучник за звучник за звучник

100% сосема ново, испорака со целосно следење и пристигнуваат за 8 20 дена Совршен звучник за аудио автомоб

DEN 598.40
Siemens 3RB29 56-2th2 Реле за преоптоварување на цврста состојба, со Busbar, S6 големина на контакт, 20-200A Поставена тековна вредност Неодамнешно
Siemens 3RB29 56-2th2 Реле за преоптоварување на цврста состојба, со Busbar, S6 големина на контакт, 20-200A Поставена тековна вредност

Реле за преоптоварување со цврста состојба, директна или самостојна инсталација, директен трансформат�

DEN 1.67
360 степени ротирачки прилагодлив чистач за чистење, чистач за чистење на triangleид на триаголник, со еднократно подлога за Неодамнешно
360 степени ротирачки прилагодлив чистач за чистење, чистач за чистење на triangleид на триаголник, со еднократно подлога за

✅ 【Овозможете го чистото полесно】 : Трач за чистење го усвојува најновиот тип на триаголен дизајн, рот�

DEN 447.84
Kingbuy мед тегла стаклена жолчка со дипер и капакот на капакот на мед за домашна кујна, 9 унца, чиста Неодамнешно
Kingbuy мед тегла стаклена жолчка со дипер и капакот на капакот на мед за домашна кујна, 9 унца, чиста

? Симпатична и функционална садот за мед за чување на вашиот мед и сируп Лесно е да се додаде мед во чај, �

DEN 287.68
ИТ3 заштитник на екранот против сјајот за 14,0 Dell Inspiron 14 3000 Laptop Ubuntu Edition Неодамнешно
ИТ3 заштитник на екранот против сјајот за 14,0 Dell Inspiron 14 3000 Laptop Ubuntu Edition

Елиминирајте го сјајот Силиконска лепила облога Лесен за примена Елиминирајте го сјајот Силиконска ле�

DEN 0.67
4 пакет 5D комплетен комплет за сликање со дијаманти за дијаманти, KISSBUTY DIY пеперутки Дијамант РИНЕСТОНСКИ КОМИ ЗА ЗА АДЕРТИ И Неодамнешно