Dormer F310M10x.75x1 Прилагодливо умирање, MF10, 0,75 mm, светла облога, челик со голема брзина, 3/8 '' Висина

Dormer F310M10x.75x1 Прилагодливо умирање, MF10, 0,75 mm, светла облога, челик со голема брзина, 3/8 '' Висина

DEN 1.00

Неодамнешно

Достапно на барање

Светла обвивка BS 1127 : 1950 Die Standard. Материјал со голема брзина. Светла завршница го подобрува протокот на чип во меки или не-ферозни материјали. Тоа е вистинска насока, челичен материјал со голема брзина со BS 1127 : 1950 Die Standard.

Избор на купувачи

Карбид Мелење машина 10 парчиња 0,6-0,8 мм Титаниум Обложени Карбид Крај Мелници Гравирање И Кастри Машини Цпу Рутер Битови Неодамнешно
Карбид Мелење машина 10 парчиња 0,6-0,8 мм Титаниум Обложени Карбид Крај Мелници Гравирање И Кастри Машини Цпу Рутер Битови

Со висока отпорност на свиткување и отпорност на абење, специјално се користи за апликации за сечење со

DEN 653.60
Бриџпорт Гроздобер Каталог БР. C115B За Серија 1 &засилувач; 2 Вертикална Бедем Милерс-MB5682AP1 Неодамнешно
Бриџпорт Гроздобер Каталог БР. C115B За Серија 1 &засилувач; 2 Вертикална Бедем Милерс-MB5682AP1

ЈА КУПУВАТЕ СЛИКАТАПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ЕТИКЕТИРАЊЕ : СОСТ�

DEN 766.40
M7 × 0,5мм метрички HSS десна рака Thap Thap 7mm × 0,5 терен Неодамнешно
M7 × 0,5мм метрички HSS десна рака Thap Thap 7mm × 0,5 терен

Метрички права славини : M7 × 0,5мм Материјал : HSS (челик со голема брзина Обработка : челик, железо, бакар,

DEN 191.68
Чекор за вежбање битови поставени 3-13 -20 4-32mm со центри за вежбање титануим обложен дрвен метал конус за дупчење бит дупки за сечење на дупки Неодамнешно
Кео Мелење 84965 Влечкаат Заб Т15 Врховниот Страна Мелење Машина, НС Стил, 1 Ширина, 1-1/4 Арбор Дупка, 30 Заби, 6 Сечење Дијаметар, HSCO, Неодамнешно
Locoloc 4-4HDS умира чевли за хидрауличен метеж Неодамнешно
Locoloc 4-4HDS умира чевли за хидрауличен метеж

Главниот дел од нашето производство е посветен на производство на воени фитинзи за жица за жица, конект�

DEN 448.48
Шавив 29071 Класичен Сет ОТ СО Рачката А Неодамнешно
Шавив 29071 Класичен Сет ОТ СО Рачката А

Класичниот Сет НА ШАВИВ ОТ "КрцкачотБрус" го прикажува нашето сечило во стилот " Ф20 " за потопување Попул�

DEN 0.33
Секач за мелење Jingsu Shank со цилиндричен Shank BT50-XP40-120 секач за мелење со цилиндричен шанк, алатки, мерни алатки, абразиви, мали Неодамнешно
Сандвик Коромант Корокут 2-Работ Карбид Разделба Вметнете, GC3115 Одделение, Мулти-Слој Слој, CM Chipbreaker, 2 Сечење Рабови, R123G2-0300-0502-См, Неодамнешно
Seco Алатки DNMG442-M3 TP2501 Карбид Вртење Вметнете Со Ал2o3 Заврши Неодамнешно
Seco Алатки DNMG442-M3 TP2501 Карбид Вртење Вметнете Со Ал2o3 Заврши

Карбид Вметнете : 0,25 "дебели, 0,5" впишан круг, 0,03125 " агол радиус, 55° дијамант Карбидни Влошки За Сечење Мет�

DEN 1.67
Микро 100 РНЦ-187-2Х Гравирање Со Исклучен Врв - Двојно Завршен, 90° Вклучен Агол, 3/16 Стебло Диа.004 Офсет, 3/8 Сплит Должина, 2 ОАЛ, Неодамнешно
2 ПАРЧИЊА Нов Хертел ДПМТ 3251 LF HC210 Карбид Вртење Вметнете 05694310 Сад Направени Неодамнешно
2 ПАРЧИЊА Нов Хертел ДПМТ 3251 LF HC210 Карбид Вртење Вметнете 05694310 Сад Направени

ЈА КУПУВАТЕ СЛИКАТА ПРОДАДЕНИ ОД М & Ј АЛАТКИ ДОО.ДЕЈТОН, ОХПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ И ИЛИ ЕТИКЕТИРАЊЕ : ХЕР

DEN 937.60
Микро 100 RTC -187-23X секач за гравура - исклучен - двојно завршен, вклучен агол од 30 °, 3/16 Shank Dia.004 Офсет, 7/16 Сплит должина, 3 ОАЛ, Неодамнешно
Карбид Мелење машина 1 Mtfnr2020k16 MTFNR1616H16 MTTNR2525M16 Надворешен Триаголник Вртење Алатка Носителот TNMG16 Карбид Вметнете Неодамнешно
Карбид Мелење машина 1 Mtfnr2020k16 MTFNR1616H16 MTTNR2525M16 Надворешен Триаголник Вртење Алатка Носителот TNMG16 Карбид Вметнете

Со висока отпорност на свиткување и отпорност на абење, специјално се користи за апликации за сечење со

DEN 1195.68
ИГ - 1 54579тн Карбид Крај Мил, 2 Флејта, Екстра Долга Должина, Калај Финиш, 4 Должина, 5/16 Неодамнешно
ИГ - 1 54579тн Карбид Крај Мил, 2 Флејта, Екстра Долга Должина, Калај Финиш, 4 Должина, 5/16

Погоден за сечење стврднати и високолегирани челици, леење челик, леење студ, податливо леано железо, Цр

DEN 2.67
КЕО Мелење 06181 Директно Заб Мелење Машина, Б Стил, 5/8 Ширина, 1-1/4 Арбор Дупка, 32 Заби, 7 Сечење Дијаметар, ХСС, Калај Неодамнешно
КЕО Мелење 06181 Директно Заб Мелење Машина, Б Стил, 5/8 Ширина, 1-1/4 Арбор Дупка, 32 Заби, 7 Сечење Дијаметар, ХСС, Калај

Општа Намена Дополнителни заби за подобрена завршница Одлично за тенки ѕидови делови, прекинати намалу

DEN 9293.60
Алуминиум за мелење на секач за мелење на мелење на карбид, алуминиумска секач за мелење Алуминиум за обработка на обработка на Неодамнешно
Aceteel No 12-32 Unef Round Die, Thread Machine Thread Die 12 x 32 Unef Неодамнешно
Aceteel No 12-32 Unef Round Die, Thread Machine Thread Die 12 x 32 Unef

【Големина на умирање на низата】 Надворешен дијаметар : 0,79 " / 20 Дебелина : 0,28" / 7 【Карактеристики】 Остра

DEN 0.67
Спирална флејта чешма, mbot, ticn, 10-32 Неодамнешно
Спирална флејта чешма, mbot, ticn, 10-32

Изменетиот допрете за дното може да стигне до дното на слепата дупка за да ги намалите навои Подлогата HS

DEN 1280.00
Aexit CTM510 M5 Крај Мелници Конец Центар За Заклучување Игла Шим Завртка За Цпу Квадратни Нос Крај Мелници Вртење Алатка Неодамнешно
Aexit CTM510 M5 Крај Мелници Конец Центар За Заклучување Игла Шим Завртка За Цпу Квадратни Нос Крај Мелници Вртење Алатка

Име на производот : Центар Игла Завртка;Модел : CTM510 Материјал : Метал;Боја : Црна Дијаметар на конецот : 5мм

DEN 85.76
SGS 32345 23 Заострени Квадратни Крајот Крајот Мелница, Алуминиум Титаниум Нитрид Слој, 1/8 Сечење Дијаметар, 1-1/2 Сечење Должина, Неодамнешно
Sandvik Coromant, C4-266RKF-15065-22, Челик Corothead 266 Сечење Единица За Нишка Вртење, Десната Рака Сече, Со Течноста За Ладење, Неодамнешно
Sandvik Coromant, C4-266RKF-15065-22, Челик Corothead 266 Сечење Единица За Нишка Вртење, Десната Рака Сече, Со Течноста За Ладење,

Придобивките од овој производ семејство : Намалена машинаи прекини Одлична завршна површина поради иск

DEN 5914.72
Дупчалка Карбид Вметнете У Дупчење Индексирана Вежба Вметнете За Метално Вртење Вметнете 10 парчиња Неодамнешно
Дупчалка Карбид Вметнете У Дупчење Индексирана Вежба Вметнете За Метално Вртење Вметнете 10 парчиња

Дупчалки За Дрво / Дупчалки За Конусна Точка Вежба Малку Карбид Вметнете У Дупчење Индексирани Вежба В�

DEN 684.48
1 ПАРЧИЊА Внатрешен Држач За Алат за Вртење Конец +10 ПАРЧИЊА Ммт11ир Алатка За Легура На Конец ТМП1105 Неодамнешно
1 ПАРЧИЊА Внатрешен Држач За Алат за Вртење Конец +10 ПАРЧИЊА Ммт11ир Алатка За Легура На Конец ТМП1105

Материјал : Волфрам Карбид Облога : ЦВД+ПВД Употреба : Алатка За Вртење Конец Материјал : Волфрам Карбид О

DEN 1.33
Haimer E40.185.03 Mini Shrink, дијаметар од 3 mm, ултра краток, засилен, верзија HSK-E40 Неодамнешно
Haimer E40.185.03 Mini Shrink, дијаметар од 3 mm, ултра краток, засилен, верзија HSK-E40

Прецизност на толеранцијата на толеранцијата на 3 Избалансиран на G2.000 вртежи во минута...

DEN 10740.96
Карбидна Крајна Мелница, 1/2ин Диа, 1-1/4ин Сече Л Неодамнешно
Карбидна Крајна Мелница, 1/2ин Диа, 1-1/4ин Сече Л

Цена За : Секоја Насока На Сечење : Тип На Сечење На Десната Рака : Радиус На Аголот На Централното Сечење

DEN 249.60
YG-1 05436CH HSSCo8 Крај Мил, 6 Флејта, Долга Должина, Hardslick Финиш, 6-1/2 Должина, 1-1/8 Неодамнешно
YG-1 05436CH HSSCo8 Крај Мил, 6 Флејта, Долга Должина, Hardslick Финиш, 6-1/2 Должина, 1-1/8

Подолга должина на флејта од типот Е2031 и овозможува подлабоко сечење Лесно за повторно мелење Високи Пе

DEN 1515.36
КОМЕТ 1 О. Д. ТЕЧНОСТ За ЛАДЕЊЕ ПРЕКУ Контрабор Ф10 30070 Шанк КВЗ-5/8-МХ308ЛВР Неодамнешно
КОМЕТ 1 О. Д. ТЕЧНОСТ За ЛАДЕЊЕ ПРЕКУ Контрабор Ф10 30070 Шанк КВЗ-5/8-МХ308ЛВР

ЈА КУПУВАТЕ СЛИКАТА ПРОТИВТЕЖАПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ : СОСТОЈБА : КОР

DEN 1476.80
Sandvik Coromant, T200-XM101DA-M27 B110, HSS COROTAP ™ 200 сечење чешма со спирална точка, десна рака, без течноста за ладење Неодамнешно
Sandvik Coromant, T200-XM101DA-M27 B110, HSS COROTAP ™ 200 сечење чешма со спирална точка, десна рака, без течноста за ладење

Придобивки од семејството на овој производ : Chamfer B (3,55 нишки) за безбедност на високи процеси Третманот н

DEN 3508.32
ВИДИЈА ХАНИТА 577C14014T VariMill II 577c КС Крај Мил, 14 Мм Сечење Дијаметар, Карбид, Алтин Слој, RH Сече, Директно Стебло, 14 Неодамнешно
ВИДИЈА ХАНИТА 577C14014T VariMill II 577c КС Крај Мил, 14 Мм Сечење Дијаметар, Карбид, Алтин Слој, RH Сече, Директно Стебло, 14

Централно сечење 1 х Д дупчиња во титаниум и нерѓосувачки челици со пет нееднакво распоредени флејти Гр�

DEN 2021.28
Компанија за алатки F&D 27546 Chucking Reamers, челик со голема брзина, спирала на левата рака, фракција, жица и големини на букви-1, 0,228 Неодамнешно
Keo Milling 84199 Staggered Cutter за мелење на забите, ширина „Стил“, 15/16 “, 1-1/4“ арборска дупка, 18 заби, 4 „дијаметар на сечење, Неодамнешно
Keo Milling 84199 Staggered Cutter за мелење на забите, ширина „Стил“, 15/16 “, 1-1/4“ арборска дупка, 18 заби, 4 „дијаметар на сечење,

Општа намена Идеално за длабоко склопување Алтернативниот дизајн на забите овозможува одлично отстран

DEN 5462.72
10pcs gaobey WNMG080404-TM T9025 CNC карбид вметнува Неодамнешно
10pcs gaobey WNMG080404-TM T9025 CNC карбид вметнува

WNMG080404TM T9025 WNMG080404TM T9025 Состојба на спецификите на предметите : Нов сосема нов, неискористен, неисполнет бр

DEN 334.40
Магафор 4831 Серија Кобалт Челик Еднократен Мијалник, Калај Слој, 3 Флејти, 90 Степени, Круг Стебло, 0.236 Стебло Диа., 0.276 Телесна Неодамнешно
Магафор 4831 Серија Кобалт Челик Еднократен Мијалник, Калај Слој, 3 Флејти, 90 Степени, Круг Стебло, 0.236 Стебло Диа., 0.276 Телесна

Создава контрамијалник од 90 степени што прифаќа прицврстувач со рамна глава, така што седи рамно со пов�

DEN 312.80
Алатка за навојување Micro 100 IT-360500-ООН-ЕДИНЕТ ПОВЕЕ, 11-28 TPI.360 MIN BORE DIA, 1/2 MAX BORE Deep.049 Offset.085 Proj.002 RADIUS.1725 Неодамнешно
Алатка за навојување Micro 100 IT-360500-ООН-ЕДИНЕТ ПОВЕЕ, 11-28 TPI.360 MIN BORE DIA, 1/2 MAX BORE Deep.049 Offset.085 Proj.002 RADIUS.1725

Наменето за навојување на повеќе терени за навој (ANSI, ON и метрика 60 °) Полирано поделено лице за подобрен�

DEN 1057.44
Keo Milling 01221 Stagged Cutter за мелење на заби, S Стил, 5/16 Ширина, 1 Арбор дупка, 18 заби, 4-1/2 Дијаметар на сечење, HSS, Неодамнешно
Keo Milling 01221 Stagged Cutter за мелење на заби, S Стил, 5/16 Ширина, 1 Арбор дупка, 18 заби, 4-1/2 Дијаметар на сечење, HSS,

Општа намена Идеално за длабоко склопување Алтернативниот дизајн на забите овозможува одлично отстран

DEN 4612.96
Лексингтон 352220 Контрабор 5/8 Карбид Совети 1/4 Стебло Направени Во Сад Машина Неодамнешно
Лексингтон 352220 Контрабор 5/8 Карбид Совети 1/4 Стебло Направени Во Сад Машина

ЈА КУПУВАТЕ СЛИКАТАПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ЕТИКЕТИРАЊЕ : СОСТ�

DEN 1227.20
МИЦУБИШИ мс-МХЗД 1/8 Диа 1/4 Стебло 5/16 ЛОК Обложени 3 Флејта КАРБИД КРАЈ Мил Неодамнешно
МИЦУБИШИ мс-МХЗД 1/8 Диа 1/4 Стебло 5/16 ЛОК Обложени 3 Флејта КАРБИД КРАЈ Мил

КУПУВАТЕ НАСЛИКАН КРАЈ MILLПРОДАДЕН ОД М & Ј АЛАТКИ ДООЕЛ, ОХИТ Е ОЗНАЧЕН : МИЦУБИШИМСМХЗД МСТАР КРАЈ МЛД 1

DEN 1119.84
LTVAN FEVAS MODULE 1 PA20 степени со 22мм 1-8 HSS вклучуваат опрема за мелење на менувачот со голема брзина на мелење опрема за мелење Неодамнешно
LTVAN FEVAS MODULE 1 PA20 степени со 22мм 1-8 HSS вклучуваат опрема за мелење на менувачот со голема брзина на мелење опрема за мелење

Боја : 8 Секач за мелење на менувачот M1 HSS Специјализирани алатки за сечење дизајнирани за мелење брзини..

DEN 3.00
Хертел Индексирачки Мелење машина 4 HMC548R-4.00.11-09-200 6000452 Неодамнешно
Хертел Индексирачки Мелење машина 4 HMC548R-4.00.11-09-200 6000452

Дијаметар На Сечење : 4" Арбор Дупка Дијаметар : 11 / 4" Број На Инсерти : 11 Вкупна Висина : 2" Максимална Длабо�

DEN 368.00