Орев за спојување со 10 пакувања 304 не'рѓосувачки челик M5 x 0,8-8-L15mm Практични навојни рачки на ракави, поставени за завртки за завртки

Орев за спојување со 10 пакувања 304 не'рѓосувачки челик M5 x 0,8-8-L15mm Практични навојни рачки на ракави, поставени за завртки за завртки

DEN 624.00

Неодамнешно

Достапно на барање

Практична алатка за поправка : Овие конекторски ореви се практични за работа за поправка и одржување, идеални за внатрешна и надворешна употреба 10 компјутери Сет : Пакетот содржи 10 парчиња шипки со навојни ракави, спецификацијата на конецот е M10x1.5, должината е 13мм. Главна функција : Оркетите за тркалезни конектори се специјално дизајнирани за да поправат два дела заедно, генерално за навојна шипка. Широко користете : Оревите за спојување се погодни за подобрување на домот, механичко одржување, одржување на опрема, одржување на гасоводот, итн. 304 Не'рѓосувачки челик : Овие навртки за спојување се произведуваат од 304 не'рѓосувачки челик, отпорни на 'рѓа и корозија, со добра издржливост. Практична алатка за поправка : Овие конекторски ореви се практични за работа за поправка и одржување, идеални за внатрешна и надворешна употреба. 10 компјутери Сет : Пакетот содржи 10 парчиња шипки со навојни ракави, спецификацијата на конецот е M10x1.5, должината е 13мм. Главна функција : Оркетите за тркалезни конектори се специјално дизајнирани за да поправат два дела заедно, генерално за навојна шипка. Широко користете : Оревите за спојување се погодни за подобрување на домот, механичко одржување, одржување на опрема, одржување на гасоводот, итн.

Item Type: Round Connector Nut
Material: 304 Stainless Steel
Specification: M10x1.5 14 L13mm
Package List:
10 x Round Connector Nut:

Избор на купувачи

2 парчиња m8 единечна глава хексадецимална орев орев за слепи дупки изолација Поддршка за колона на конец на јаглерод челик позлатен цинк Неодамнешно
Glvaner M5 x 35mm Countersunk Torx Head Machine Screws со M5 заклучувања и бесплатен бит на Torx Drive, не'рѓосувачки челик 304, Неодамнешно
Glvaner M5 x 35mm Countersunk Torx Head Machine Screws со M5 заклучувања и бесплатен бит на Torx Drive, не'рѓосувачки челик 304,

Пакетот вклучува : 30 комплети (30 парчиња завртки M5 x 35mm + 30 парчиња M5 Hex Locknuts + 1 парчиња Torx Drive Bit) Големина на

DEN 1.33
Qulaco 500PCS M3 M4 M4 M4 HEX HEXAGON SOCKET SCOUCK SET Не'рѓосувачки челик рамен тркалезен капаче за завртки за завртки и ореви Неодамнешно
Qulaco 500PCS M3 M4 M4 M4 HEX HEXAGON SOCKET SCOUCK SET Не'рѓосувачки челик рамен тркалезен капаче за завртки за завртки и ореви

Направен од 304 материјал од не'рѓосувачки челик, материјалот од не'рѓосувачки челик 304 обезбедува јачина

DEN 1544.64
Завртки за завртки за завртки за завртки за завртки за завртки за прицврстување на велосипеди и мотоцикли Неодамнешно
Завртки за завртки за завртки за завртки за завртки за завртки за прицврстување на велосипеди и мотоцикли

Напреден материјал : Тие се голема јачина и нема да се деформираат или да се пробијат под нормална употр�

DEN 912.96
MS35190-322/3/8-16 x 1 3/4 MIL-SPEC машина завртки/филипс/рамен/челик/CAD жолто Неодамнешно
MS35190-322/3/8-16 x 1 3/4 MIL-SPEC машина завртки/филипс/рамен/челик/CAD жолто

Рамен 82 ° Филипс Машинска завртка Тестирани и овластени за воени стандарди Позлатен челик / кадмиум...

DEN 0.67
M3-0,5 x 16 mm. Рамна завртка со рамна глава, 100 pk. Неодамнешно
M3-0,5 x 16 mm. Рамна завртка со рамна глава, 100 pk.

Цена за : Секоја висина на главата : 1,65мм Агол на главата (deg) : 90 Големина на низата : M30. / TTHREAD Големина : M30.5

DEN 276.80
1 парче половина заб 304 не'рѓосувачки челик Fisheye завртка и кревање на прстен комбо комплет 14x150mm за електрични сврзувачки елементи. Неодамнешно
Не'рѓосувачки челик 316 Завртки за заостанување на главата на главата 5/16 x 3-1/2 Количина 1000 Неодамнешно
Не'рѓосувачки челик 316 Завртки за заостанување на главата на главата 5/16 x 3-1/2 Количина 1000

Обично се нарекува завртки за заостанување, завртка за заостанување или завртки за тренери Значително �

DEN 2.67
X-Gree M8 Femaleенски нишка најлонска крила за прицврстување на пеперутката на пеперутки бели 20 парчиња (M8 Rosca hembra најлон tuerca mariposa Неодамнешно
Најлонска пелета Соче постави завртки за чаши, 3/8-24 x 1 1/2 , легура челик, црн оксид, хексадецимална фитна нишка, дијаматор на конец: Неодамнешно
Завртки од 50 парчиња M6 месинг шуплива занишка со двојна дупка на единечна цевка завртка за завртки рамна глава - Неодамнешно
Завртки од 50 парчиња M6 месинг шуплива занишка со двојна дупка на единечна цевка завртка за завртки рамна глава -

Големина : М6, должина : 10мм Тип на завртка : Поставете завртки Стил на возење : Ништо Материјал : месинг...

DEN 1251.20
50 парчиња спирални навојни инсерти M10x1.25 Поправка на спирален круг Вметнете редуктор на орев од не'рѓосувачки челик навојна Неодамнешно Продажбата
X-Gree M8X18MM алуминиум директно нож за слепи навртки за навртки 50 парчиња (M8x18mm sujetador de tuercas de remache ciego recto Неодамнешно
X-Gree M8X18MM алуминиум директно нож за слепи навртки за навртки 50 парчиња (M8x18mm sujetador de tuercas de remache ciego recto

Големина на конецот : M8 / 031 "(D); Име на производот : Орев на заниткување Материјал : алуминиум; тежина : 104g �

DEN 1.67
Завртки и ореви на Anyufei 1PC M8/M10/M12/M15 квадратни ореви Висока точност Вградени метални подложни метални заклучувања за додатоци за завртки Неодамнешно
AccDuer завртки и ореви јаглероден челик хексадеци Неодамнешно
AccDuer завртки и ореви јаглероден челик хексадеци

Материјал : Направено од 304 не'рѓосувачки челик, има голема цврстина, отпорност на оксидација и издржлив�

DEN 906.24
6 парчиња M4 M4 M5 M6 M8 BAKELITE рачка на орев за ракави на ракав, внатрешна навртка на коња, мафини рачни тркала ротирани ракави Неодамнешно
6 парчиња M4 M4 M5 M6 M8 BAKELITE рачка на орев за ракави на ракав, внатрешна навртка на коња, мафини рачни тркала ротирани ракави

Големина : M4x25mm Снабдувања на DIY : Метал Потекло : Кина на копното Големина : M4x25mm Снабдувања на DIY : Метал...

DEN 3.00
Завртки 10/20pcs DIN912 Црна 304 чаша од не'рѓосувачки челик капа на ален завртки на главата M3 M4 M4 Внатрешна завртка за шестоаголник Неодамнешно
AEXIT M2 X нокти, завртки и сврзувачки елементи 6мм 3,2 mm OD месинг со навој вметнување Вметнат вметнат орев и завртки поставени Неодамнешно
Aexit M12 Thread Nails, завртки и сврзувачки елементи Дија купола глава најлонска капа acorn hex ореви ореви и завртки поставува црни Неодамнешно
Aexit M12 Thread Nails, завртки и сврзувачки елементи Дија купола глава најлонска капа acorn hex ореви ореви и завртки поставува црни

Големина на низата : M12 / 0,47 “(женскиДиаметар); Име на производот : капаче на капаче Материјал : најлон (4,8 о

DEN 1256.00
Прицврстувач за тешко наоѓање 014973370251 ладни фалсификувани крилја ореви, 6-32-инчи, 10-парчиња Неодамнешно
Прицврстувач за тешко наоѓање 014973370251 ладни фалсификувани крилја ореви, 6-32-инчи, 10-парчиња

Дијаметар : #6 Материјал : челик Тип на нишка : 32 (груб) Стил : Студено фалсификуван Ние опфаќаме широк спек�

DEN 1040.00
Харви Бол-восок бр. 1 Восок заптивка w/месинг позлатени завртки со двојни ореви и мијалници Неодамнешно
Харви Бол-восок бр. 1 Восок заптивка w/месинг позлатени завртки со двојни ореви и мијалници

100% чист нафтен восок заптивка За поставување на тоалети за монтирање на тоалети со кој било вид на подот

DEN 0.67
Hahiyo завртка во оревски навојни инсерти M8 Bolt Connecter Connector Hex Socket Drive Stright Вклучете се со чисто испуштено Неодамнешно
Hahiyo завртка во оревски навојни инсерти M8 Bolt Connecter Connector Hex Socket Drive Stright Вклучете се со чисто испуштено

Навојните инсерти можат да отворат и затворат панел без да го оштетат дрвото Површина, добра за делови ш

DEN 1.33
Xixian 200PCS HEX Grub завртки за завртки поставени завртки 304 не'рѓосувачки челик M3/M4/M5/M6/M8 Grub Screw Assoment Spocked во кутија за Неодамнешно
Xixian 200PCS HEX Grub завртки за завртки поставени завртки 304 не'рѓосувачки челик M3/M4/M5/M6/M8 Grub Screw Assoment Spocked во кутија за

Направено од 304 не'рѓосувачки челик, кој е отпорен на корозија, отпорен на 'рѓа и отпорен на оксидација за

DEN 932.80
Заврши за сидро на лабава штит M10 BOLT M14 SHIELD X 110мм должина yzp Неодамнешно
Заврши за сидро на лабава штит M10 BOLT M14 SHIELD X 110мм должина yzp

Ве молиме, оставете го добиточната храна бидејќи ги цениме коментарите на сите наши клиенти Прицврстув�

DEN 3.00
Завртки од не'рѓосувачки челик мотоцикл терминал M6 x16 завртка за скутер на плоштад орев Неодамнешно
Завртки од не'рѓосувачки челик мотоцикл терминал M6 x16 завртка за скутер на плоштад орев

Пакетот вклучува : 2 x M6 комбинации на завртки + 2 x M6 Square Nuts Совети : Ако сакате да ја прилагодите, само ост�

DEN 713.60
Врски со рамка од 24 x риболовци галванизиран челик 100мм х 50мм х 2мм Неодамнешно
Врски со рамка од 24 x риболовци галванизиран челик 100мм х 50мм х 2мм

Големина : 100мм х 50мм x 2мм Галванизиран челик Ослободени од отпорни на опаѓање Големина на пакетот : 24...

DEN 480.48
Спајнер за безбедност на рамна глава, завртки за машина од не'рѓосувачки челик 8-32 x 2 Количина 1000 Неодамнешно
Спајнер за безбедност на рамна глава, завртки за машина од не'рѓосувачки челик 8-32 x 2 Количина 1000

Глава за бројачи со рамен врв што работи црвена со површина за инсталација Најчесто се користи со заврш�

DEN 259.84
1 парчиња Ni CB-37F-HVD спојница DIN Rail 37 Pin D-Sub Bolt End 779491-01 Неодамнешно
1 парчиња Ni CB-37F-HVD спојница DIN Rail 37 Pin D-Sub Bolt End 779491-01

1 компјутер Ni CB37 FHVD спојник кутија DIN Rail 37 Pin DSub Bolt End 77949101 1 компјутер Ni CB37 FHVD спојник кутија DIN Rail 37 Pin DSub Bolt E

DEN 2.67
Месинг на орев од желади, одделение 5, навои од десната рака, нишки од 1/2 -20 Неодамнешно
Месинг на орев од желади, одделение 5, навои од десната рака, нишки од 1/2 -20

Орев од желади има куполен врв што опфаќа изложени навои Месингот обезбедува отпорност на корозија и ну

DEN 2.33
Тауфе орев M4 заклучување метал тежок преовладувачки вртежен момент прирабница Хексагон орев Неодамнешно
Тауфе орев M4 заклучување метал тежок преовладувачки вртежен момент прирабница Хексагон орев

Тие имаат изведба на голема цврстина и добра цврстина, што го прават комплетот поцврст и издржлив соод�

DEN 547.20
Страна за мебел што го поврзувам фитинг на кампот за фитинг, поставена завртка пред вметната склопување на конекторот за ореви на ореви Неодамнешно
8-32 x 2 Цврсти месинг машина завртки со рамна глава соборена количина 25 Неодамнешно
8-32 x 2 Цврсти месинг машина завртки со рамна глава соборена количина 25

Завртки за машина за рамна глава на Филипс Машинските завртки често се користат со ореви, но исто така ч�

DEN 3.00
Завртки 1000 парчиња/лот DIN933 M330 A2 Не'рѓосувачки челик Хекс -глава поставена завртка Неодамнешно
Завртки 1000 парчиња/лот DIN933 M330 A2 Не'рѓосувачки челик Хекс -глава поставена завртка

Е прилагодено : да Снабдувања на DIY : Метал Број на модел : DIN933 m330mm 1000pcs / многу Материјал : Не'рѓосувачки че�

DEN 3.00
Хекс -завртки на главата, издолжена јаглерод челик 10 парчиња отпорност на абење Стандардна големина половина за забни завртки Неодамнешно
M6.3 x 22mm, DIN 7983 / ISO 7051, метрички, завртки за лим за само-прислушување, овален позидрив алтернативен погон, целосна нишка, не'рѓосувачки Неодамнешно
Завртки од 20 парчиња M6x PP филипс завртки за завртки на главата на главата крстовички завртки пластични полипропилен Фил завртки бели -) Неодамнешно
M6 M8 M10 Надворешна триаголна глава против кражба на завртки за завртки за завртки за нокти Шасија 304 Отпорен на корозија на Неодамнешно
M6 M8 M10 Надворешна триаголна глава против кражба на завртки за завртки за завртки за нокти Шасија 304 Отпорен на корозија на

Големина : M10x30mm (2 парчиња) Снабдување со DIY : Електрични Потекло : Кина на копното Големина : M10x30mm (2 парчињ�

DEN 0.67